sport luchtvaart gaf bij ten antwoord, wanneer men aan drong om een veiliger plaats te zoeken. Er werd nog over gedacht om een brug in den Laerdijk, waarlangs bet water uit den eoncn plas in den anderen stroomdo 4e dichten, maar de tusschengelegen dij ken waren daar niet op berekend en zelfs liet verval, dat tusschen do plassen ont stond, was oorzaak, dat ook reeds spoedig rle Nieuwcnbrockscbe dijk of Blinde weg, tusschen de Sluipwijkscho en Reeuwijk- sebe plassen gelegen, het over een lengte van 300 M. begaf. De kracht, waarmede bet water door de openingen stroomde deed gaten ontstaan tot een diepte van 10 a li M., N. A. P. Groote brokken grond werden door den stroom 200 a 300 M. weggespoeld. Een hoeveelheid van 7.000.000 M3 wa ter drong in slechts cenige uren tijds door die openingen den polder binnen. In de ruim 2500 H.A. groot zijnde polders Reiu- wïjk en Sluipwijk zakte bet water vcer 0,35 M. Nu staat bet ongeveer 2,20 M. N. A. P. Van bet eleclrischo gemaal vau den polder ligt do vloer van de machine kamer op 2,10 M., N.A.P., dus nog boven water, zoodat do-machines ongedeerd zijn. Men zal den Loerdijk herstellen door oen zandkist te stooten, waarover do dijk ver der met grond, die in do nabijheid gebaald wordt, wordt gelegd. Wanneer do dijk voldoende vastheid en hoogte heeft, zal men met droogmaken kunnen beginnen. Met het gemaal van den polder alléén kan bet water niet verwijderd worden; de ca paciteit acht men daartoe te gering; veel te lang meent men, dat het duren zou, eer de polder dan weer droog zou zijn, men wil trachten dezen nog vóór het gras begint to groeien, droog te hebben. Daar om is bijplaatsing van hulp-pompwcrktui- geu noodig. Maar toch zal het nog een vraag blijven, of de natte kaden een zoo snelle droogmaling van den polder en 'daardoor weer den ouden.hoogen water druk terstond kunnen verduren. Men zal, wil men zeker zijn weer niet spoedig voor hetzelfde feit te staan, met de dioog- making wel zeer voorzichtig moeten, te werk gaan, en ook na de droogmaking nog geruimen tijd op de kaden bijzouder acht moeten slaan. Wij voor ons zouden daarom meenen, dat eene langzamere, althans niet te snelle droogmaking do voorkeur zou verdienen. En deze zou haast mot het electrischc ge maal van don polder alleen te bereiken zijn. Het gemaal verzet per minuut 45.2 M.3 water en zou dus ongeveer 100 dagen noodig hebben om de circa 7.000.000 M.3 water uit den polder te malen. Doch die hoeveelheid van 45.2 M.3 Is berekend bij eene diepte van G M. N.A.P., den eersten tijd zal veel meer water per minuut uit- gemalen kunnen worden, zoodat 'n 70 (la gen voldoende zullen blijken te zijn. Deze tijd lijkt ons kort genoeg, in het begin zou do bemaling sneller kunnen geschieden, maar later niet, en zeer zeker niet, wan neer liet land eenmaal boven water be gint te komen. Door het renteloos voorschot is do mo gelijkheid geschapen den polder weer (lruog te maken, maar behalve dit blijft de schade nog aanzienlijk. Veel klein vee is verdronken, het grooiere is op andere uiaatsen uitbesteed geworden; aan do ge houwen zal, voorzoover zij niet geheel in gestort zijn, zeer veel te herstellen zijn: veel hooi en ander veevoeder, dat geheel in het water ligt, is verloren; do bewoners zelve zijn gedurende minstens 4 maanden zonder cenige verdiensten. De polder be staat geheel uit weiland. Ook aan de lan derijen zal, wajineer ze droog komen, zeer veel te doen zijn, terwijl bovendien nog het eerste jaar een mindere opbrengst aan grasgewas en hooi te verwachten is. Hebben bij de rivieroverstroomingen do landen eene extra kleibemesling verkre gen, hier is dit niet het geval, integendeel juist alle bemesting is verloren. Hulp op andere wijze i=; dus voor de 22 gezinnen, die in den polder, woonden, dringend noo dig. Dit begreep ook do Hollandsche Maatschappij van Landbouw, die aan do inwoners ceno toezegging deed om borg te blijven voor eventueel te leenen bedragen, wanneer deze hij eene bepaalde bank tegen eene rente van 5 worden opgenomen. 4) Hiermede zijn echter vooral de minder bedeelde gezinnen, die geen uitzicht heb ben ooit liet geleende geld terug te geven, niet afdoende geholpen. En daarom zal ook nog eene extra hulp noodig zijn. De burgemeester van Reen wijk plaatste reeds op de wegen busjes ter geldinzameling, waarin reeds aardige bedragen geofferd werden en waardoor met andere hulp in de eerste behoeften kon worejen voorzien; maar toch, het is niet voldoende. Er moet bier meer geholpen wordenI Overwogen is nog de vraag, of bij den zwakken toestand, waarin de kaden ver- keereh, en de omstandigheid, dat men elk oogenblik weer eene doorbraak te vreezen heeft, de droogmaking niet heter achter wege had kunnen blijven. Economisch is dit nogal eenvoudig to berekenen. Do pol der omvat 189 H.A., welke tegen gemid deld 1500 eene waarde van bijna 800.000 vertegenwoordigen, waarbij nog do waarde van de bij droogmaking over gebleven gebouwen gevoegd moet worden. Dit zou bij niet-droogmaking geheel ver loren zijn en billijkt du3 do uitgave van 120.000 ten volle. Doch ook den Staat, de Provincie mag do aanwinst, het be houd van land zeer zeker meer waard zijn, dan juist de waarde, welke de grond ver tegenwoordigt. Een verruiming der pro ductiemiddelen, Nederland heeft zo als bijna elk land meer dan noodig. En daar om mag dan ook zeer zeker eene droog making der Reeuwijksche en Sluipwijk scho plassen bevorderd worden. Velen in Gouda zullen wel noode die plassen zien verdwijnen, graag zou men zo voor do watersport en voor het natuurschoon be houden, ze liggen daartoe dan ook aller prachtigst. Maar had men steeds zoo ge dacht, Gouda zou aan de Noordzijde ge heel door plassen zijn omgeven, die zich ter weerszijden van do Gouwe over onaf zienbare wijdten zouden uitstrekken. Zal men nu den ringdijk van Broekvel- den en Vettenbroek gaan verbeteren? Het is toch dringend noodig. Maar zal men nu daartoe in staat zijn. nu do droogma king reeds zooveel oischt? Wij betwijfelen het. Daarom zal ook eene spoedige droog making der Reeuwijksehe on Sluipwijk- sche plassen, waarin dan do polder Broekvelden en Vettenbroek wordt opge nomen, aan te bevelen zijn. De verbete ring der kaden, behoeft dan niet zoo veel te kosten, eenigo kaden kunnen geheel vervallen en kunnen den grond voor ver zwaring der andero leveren. Broekvelden en Vettenbroek heeft steeds in de hoop op deze droogmaking geleefd, moge die hoop in het belang en tot geruststelling van zijne inwoners spoedig verwezenlijkt wor den! 1) Dit fonds waa belegd in stukken 24 pet. Ned. Werkelijke Schuld tot een nomi naal bedrag van 235.000. 2) Relinquenda Dat verlaten moet worden. 3) Do besteding had Maandag plaats. Do laagste inschrijven is W. Bakker to Ammerstal voor de som van 99.900. Toch lijkt ons ook dit bedrag nog hoog. 4) Er verscheen in de bladen een be richt, dat dezo Maatschappij 120.000 zou hebben toegezegd. Dit moet echter op oen misverstand berusten. Leiden, 25 Jan. 1926. J. M. ALPHEN AAN DEN RIJN. L. 7. B. De afd. Alphen van den R.- K. Land- en Tuinbonwbond herdacht gis teren op feestelijke wijze het Patroonsfeest Dos morgens onder de H. Mis naderden alle leden ter H. Tafel, waarna zij zich in do zaal vereenigden aan een gemeenschap- pelijk ontbijt. Na afloop hiervan had in het Tatro- naalsgebouw de jaarvergadering plaats. De Voorz. der afd. sprak een kort ope ningswoord. Uit hot jaarverslag van don secretaris bleek dat het ledental van 17 op 27 is gekomen. Do rekening van den pen ningmeester wees op c*en batig saldo, groot 44.48. Aan de orde word. gesteld: bespreking van het coll. arbeidscontract. De vergade ring is van meening dat het contract niet nageleefd wordt en wenscht het niet meer te vernieuwen. Na eenige besprekingen wordt aldus besloten. Volgde bestuursver kiezing. Aan do beurt van aftreden waren de heeren J. Th. Verkleij en S. v. Leeuwen, waarvan eerstgenoemde zich niet meer herkiesbaar stolde. In zijn plaats werd ge kozen do heer J. v. Niekerk. terwijl de heer S. v. Leeuwen weder werd herkozen. Als afgevaardigde naar de algemeene vergade ring werd herbenoemd de heer S. Th. J. v. Vliet en als diens plaatsvervanger de heer P. Bunnik. Bij de rondvraag weiden door den secretaris de rcnteloozo obliga ties besproken. De heer J. v. Egmoncl be spreekt de wenschelijkheid voorlaan op Donderdag na do H. Mis voor de vruchten der aardo, te vergaderen. Hierna volgde nog enkele besprekingen van huislioudelij- ken aard, waarna sluiting der geanimeer de bijeenkomst. dag werd gisteravond besloten met oen gezellig samenzijn der leden en hunno- ochtgenooten in het Patronaat, waar de heer Ganzeboom uit Haarlem, door de vertooning van een fraaie film en het hou den oener feestrede, de aanwezigen eenige uren genoegelijk bijeenhield. Auto-botsing. Gisterenmiddag had op den hoek JulianastraatBrugstraat een hotsing plaats tusschen twee auto's. Beide voertuigen bekwamen materieele schade. BODEGRAVEN. Gemeenteraad. De Raad dezer ge meente vergadert Zaterdag, as., des voor- fniddag te 10 uur. Do agenda vermeldt: Wijziging Alg. Politieverordening (art. 60a)benoeming directeur der Ambaehts- ,teekenschooI; verhaal van pensioensbij- dragen; belooning doktoren voor armen- practijk. Aanbesteding. De uitslag van de ge houden aanbesteding van een kaaspakhuis voor den heer F Noordhoek 'is: Katwijk en Overos f 15.3-46; A. Voor- douw f17.410; Oviabrnggeu en v d. Grift, Kockengen f 17.351; W. v. E.edorn, Alphen n. d. Rijn, f 17.270; D. van Geest, Zwam- nierdam, f 15.250: A A. C. v. d. Ouden rijn. Bodegraven, f 16.398; C. van Ingen, Bod graven, f 15.718; T. C. Scheer, Bode graven. f 15.264; P. Plomp, Bodegraven, f i4.570; D. Middelkoop. Vleuten, f 17.564; G. T. Noordmans, Amersfoort.f 15.900: v. d. Mculen en Matthijssen. Utrecht f18.700; P. Beslebreur, Woerden, f 17,930;: J. A. van Dillen, Zegveld, f 15.500, Aangezien in bovengenoemde sommen begrepen was oen bedrag voor den bouw van een. overdekte binnenplaats en do le vering van kaasplanken, was niet do lieor D. v. d. Geest to Zwammerdam. do laag ste inschrijver, maar de lioer Van Dillen., to Zegveld voor den bouw van het pakhuis do laagste inschrijver. Do gunning is ech ter nog aangehouden. Op 't kanije af. Dinsdagavond had bij den overgang van den spoorlijn aan den Goudschcn weg een vrij ernstig auto ongeluk plaats. Een autobus reed met flinke vaart op den overweg toe en zag door den dikken mist misleid, niet dat de boomen gesloten waren en dat een vrachtauto daarvoor stond te wachten. Toen de chauffeur dat bemerkte was hetWe laat om nog door krachtig remmen den wagen tot stilstand te brengen, zoodat deze met volle vaart op den stilstaanden vrachtauto reed. Dezo schoof vooruit en oen paar meier onder de spoorhekken door, jiiist achter den laatsten wagen van den voorbijgaanden trein. Eén seconde eerder en oen botsing tusschen trein en auto was onvermijdelijk geweest. De vrachtauto ontving slechts enkele beschadigingen doch de bus was zoo goed als vernield. De machine was to taal platgedrukt en liet geheelo voorste deel der carrosserie verbogen. Gelukkig bevonden er zich geen passagiers in den wagen en kwam do chauffeur met enkele lichte kwetsuren vrij. Geboren; Bartholemeat> d. van L. Hoosbeek en G. A. van Wens veen. Di- na, d. van J. var Dam en E. van der Pan ne. Trijntje Cornelia, d. van H. J. do Kramer en N. Heijkoop. Johanna Adriana, d. van W. A. W. van der Vlist en G. J. Wansinck. Cornelia, d. van J. van Kampen en J. de Vlieg (te Oudewa ter). Getrouwd: F. Bongcrs 28 j. en M. Ankor 22 j. Gevestigd: S. Haring van Moor drecht. J. Spelt van Ailphen a/d. Rijn. Vertrokken: A. Revet naar Gouda. M. Three! s naar Woerden. HAZERSWOUDE. De gevolgen van niet-dimmen. Gister avond te 6 uur passeerden elkaar nabij Scheepjeskerk oen vrachtauto, geladen met groenten voor Duitschland, en een luxe auto. De eerste dempte do lichten, de laat ste niet, waardoor do bestuurder der vrachtauto verblind werd, naast den weg reed, in den grasberm zakte en tegen een brugleuning bleef hangen. Was deze er niet geweest, de auto zou over den kop zijn geslagen en te water gereden. Wellicht zal nu het ongeval met betrekkelijk gerin ge materieele schade afloopen. NOORDEN. Voor veehouders en tuinders. Woens- dagavond had een bijeenkomst plaats van veehouders en tuinders in het café Veen- man, waarop als spreker optrad de heer Drenth, van Kockenyen, landbouw-leeraar. Deze gaf een uiteenzetting over de be mesting, verduidelijkt door lichtbeelden. Op vragen werd geantwoord door spreker cn door den veearts, den heer Schoenma ker. ZEVENHOVEN. Ongeval. Do landbouwer W. vau Mourik uit Mijdrecht had het ongeluk, dat zijn paard schrob. Door den schok vielen twee vrouwelijke passagiers uit don wa- -gon, waarbij de een nogal ernstige, de an dere lichtere kwetsuren aan het hoofd op liep. Betrekkelijk liep het nogal goed af. Het riet. Nu in den natten polder al les weer ijs was i3 er druk werk geweest voor de riet snijders. Gewapend met riet- schuif en slede toog men aan den arbeid. Bij open winter ondervindt deze arbeid zeer veel vertraging en is van langen duur daar dan alles per boot moet verricht worden. En nu in een minimum tijds wordt heel wat afgewerkt en men blijft droog, wat mot de roeiboot niet het ge val is. ZWAMMERDAM. Weer een verlies. Het bestuur van den Dam- of Binnenpolder alhier, heeft de ingelanden opgeroepen tot het houden van een buitengewone vergadering, tenoinde de wenschelijkheid te overwegen om lot andere bemaling van den polder over te gaan. Om verzekerd te zijn van een gere gelde en voldoende loozing van het pol- derwater, wil men nevens do tegenwoor dige windmolen, een door electrische kracht gedreven hulp-motor aanschaffen, of anders voorstellen om tot algeheele elec trische bemaling over te gaan. Wordt tot dit laatste besloten, dan zal binnenkort weder een der Oud-Holalndsche molens verdwijnen Geboren: z. van M. Regtvoort-van Vu uren. Ondertrouwd: J. P. Kooien 25 j. en E. Baars 23 j. Gehuwd: H. W. Heikoop 22 j. en A. Michielsen 22 j. SCHAKEN. Leidsch Schaakgenootschap. Uitslagen van den winterwedstrijd: Groep A: W.A. A. van Otterlo wint van Ir. H. N. Francois. Vyy v Groep C: Dr. C. H. Hins wint de afgebr. partij van D. de Jong. Do afgebroken par tijen D. NoteboomAf. M. -Segaar en W. H. BosschaNotebocnti werden remise. Groep D: Ir. J. J. 0 van Hoek verliest van G. Schoppen. G. FolA. Th. Cahen afgebroken partij. Groep E: Th. A. Af Couwcnberg verliest van C. J. van Goor. Van Goor verliest van J. J. Swaan Jr. Stand in Groep A: Demmendal 9 uit 10, v. d. Nat 6 uit 8, Ir. Francois 4 uit 10. Niewold 1 uit 9, Van Olterlo 5 uit 7 en Karn in 1 uit 8. Stand in groep G: Dr. Hins 4H uit 7 en 1 afgebroken partij Ar. M. Segaar 5 uit 8, De Jong 1 uit 7, W. TT. Bosscha 3 uit 6 en 1 afgebroken partij, en Noteboom 4J4 uit 8. Stand in groep D: Bol 4 uit 5 en 1 afgebroken partij. De Bruin 0 uit 4 en 2 afgebroken partijen, Ca- 1 en 2 uit 5 en 2 afgebroken partijen. Schoppen 4'? uit 6 en 1 afgebroken partij, Ds. Riincnbcrg E uit 0 en Ir. van Hoek 7 uit 10. Stand in groep E: Swaan 4 uit 8. P. C. Segaar 7 uit 10, M. B. Hofman 2E uit 7. Kapt. Kuyper 3 uit 3, Couwenberg 3k» uit 10, Driessen 2 uit 8 en Van Goor 6 uit 10. Dcza voorwedstrijden beginnen thans ten i inde te loopen. In elke groep waren ster- l;r en minder sterke spelers vereenigd. Bij de nieuwe wedstrijd, die Dinsdag 2 Fe bruari a.s. aanvangt, is dat niet bet geval Diar zijn de deelnemers naar sneelsterktc gerangschikt in drie groepen. De deelne mers zijn de volgende: Groep I: 1. Ir. J. J. G. van Hoek. 2. TV. n. v. d. Nat Jr.. 3. TV. A. A. van Otterla, 4 G. Bosscha. 5. Dr. C. H Hins, 6 TV. Demmendal, 7. G. Bol, 8. B. Vlos. 9. C. Drossaart van Dusseldorp, 10. M. AI. Se gaar. Groep IT: 1. W. H. Bosscha, 2. J. .T. Swaan .T. TV. do Bruin, 4. M Bloem. 5. A. Th. Cahen, 6. D. de Jong, 7. J. C. van Goor, 8. Ir. H. N. Francois, 9. G. Schop pen. 10. D. Noteboom. Groep III: 1. H. G. Hofman. 2. Ar. J. Die- hen, 3. Th. A. Af. Couwenberg. 4. Af. B. Hofman, 5. P. C. Segaar, 6. F. Niewold, 7, Ds. C. B. Rijnenberg. 8. N.N. Door loting 2ijn do nummers in elke groep aangewezen. Er wordt één ronde gespeeld. PAARDEN. Het concours te Hoofddorp. Te Hoofddorp werd de ledenvergadering van de verccniging „Vooruit" gehouden, onder leiding can den eere-voorziltêr, Mr. Slob. Uit het jaarverslag bleek, dat het aantal leden 66 bedraagt. Afet groote voldoening werd liet resul taat van het in 1925 gehouden concours- liirmique gememoreerd. Uit de mededeelingen van den penning meester bleek, dat de schuldenlast nog bij lange na niet is opgeheven. Deze bedraagt nog f 22000. Als secretaris werd herkozen de heer Jac. Clay. Door den oerc-voorzitter werden uitvoe rige mededeelingen gedaan omtrent de be sprekingen. welke er hebben plaats gehad met de besturen van de betrokken vereeni- ingen, die in Den Ilaag cn in Hilversum liun concoursdagon plegen vast te stellen. De drie besturen der betrokken vereeni- gingen besloten om de dagen voor hun sportfeesten in onderlingen samenwerking te regelen en als data voor dezo feesten vast te stellen: Hilversum Zaterdag 17. Zondag 18 cn Maandag 19 .Tuli 1926; Hoofddorp Woensdag 21 en Donderdag*22 Juli en Den Haag, Zaterdag 21 Juli, cn Zondag 25 Juli d. a. v. Als gevolg daarvan zal hel concours-hip- piquo te Hoofddorp op 2 dagen moeten worden gehouden, nl. op 2.1 en 22 Juli a.s. Hel vermiste vliegtuig. Deelneming van de Koningin. H. M. de Koningin heeft door" den Ali- r.ister van Oorlog Hoogstderzelver deelne ming doen betuigen aan de families van (ic beide onderofficieren, die de bemanning uitmaakten van liet vermist- vliegtuig. Vliegongeluk. Uit Reval wordt gemeld: Door slecht weer is oen passagiersvlieg tuig neergestort. De bestuurder cn vier passagiers werden ernstig gewond. Te Leiden gevestigd. TV. CuiperFokkema, Koninginnelaan 8 J. Vogelenzang, dienstbode, Lusthof- laan 13 H. J. van Klaveren, kok, Alare- dijk 9J P. G. van Velzen, dienstbode, de L (lc Kanterstraat 13 C. Brouwer, I\. Hansenstraat 12 R. van Gelder, kok, Breestraat 16 Wede. A. H. v. d. Berg Kouwenberg, Levendaal 97 P. A. Kooij- jnan en faiqilie, frambeamble, Schimmel- straat 6a T. TV. R. Bolle, winkeljuf frouw Haarlemmerstraat 18 H. Verbaar dienstbode. Doezastraat 23a J. H. van Cinkel, Rijndijkstraat 25 P. J. Jennen, clectricien. Bronkliorststraat 2a -A. F. Vries, dienstbode, Plantsoen 51 E. TV. HoogveldStassen. Noordeinde 50 Af. A. Gorbijn v. TVillenswaard, bakker, Lage Rijndijk 65 TV. do Koning en gez., landbouwer, Beestenmarkt 26 W. Rijns- la u-ger, huisschilder, 4e Binnenvestgracht 13 J. Hagen, winkelbediende, Oegstg. laan 23 A. A. Twaalfhoven, dienstbode, Vrduwensleeg 16 E. de NietHoupst Breestraat 156a J. Blom, dienstbode, Haarlemmerweg 5 -G. do Blaauw en Familie, lithograaf, Mcidoornslraat 44 J A. Neijzcn en familie, conducteur der brievenmalen, Amaliastraat 32 M. J. van der Peek, wagenmaker, de Genestet- straat 52 J. van OosterhoutBavelaar, Rijndijkstraat 100 C. F. Smit, Oude 33a.^-r^G. A, Bighart van Gelder» hulsknecht, Hcynsiusslraa! 3 A. vu Weerden, directeur eener N.V., K. Ra- burg 18a P. H. C. Vinfges, zwermnc-e* ter, Stille Rijn 5 T. H. van den Ilover Plantsoen 91 J. H^ F. Toirkens, rei pleegster, Bocrhaavcstraat 33 C. p Burghoorn idem alsvoor C. Th. Maal! man idem alsvoor A. Rijnberg, k0fc Breestraat 84 J. A. Milet de St. Aub-iu 11. JTofm. Marinekustwacht E. J. rai Ewijk, sergeant schrijver, alsvoor p( Wellon, bakker, L. Alare 6 A. vau (lq Voort, kiuderjuffrouw. Plantsoen 51 J G Busch, Hooge Rijndijk 19a J. W. 4] Boerma, 1.1. Stpuiman, IL-cicnstraat 13fl J. G. Afeiland, dienstbode. Stille Rijn 5 M. C. v. d. Ster, dienstbode. Rapenburg 15 J. H. Rooijakkers en vr, schipper Drifstraat 80 G. TI. Fluiter, dien-ibodi N. Rijn 40a B. II. L. v. d. Tuin. winj kelbediende. Prinsenstraat 80 M TV. A. H. G. Raasveldt Aalmarkt 4 E. AT nar fabrieksarbeider. Ha verst raat ii Q J. Kroeze en familie, marconist, Haven 22 J P. Afulder. Breestraat 70 B. A J, Kemperman, II. Rijndijk 52 - Cl. S. Lgef verpleegster, Sieonschuur 6 G. Yerbo'ra Heerenstraat 43. Uit Leiden vertrokken. Mej. E. Huisman, NoordwijkcrUouf Oostduin If 33 A. Elshofv. d. Rc-ijdea, Haarlemmermeer, Abbcnes bij H. Jonk1 man Jhr. R. J. Fr. li. v. Grotenhui^ Gendringen no. 11 Afoj. G Balelaan, Den Haag, Rembrandtslraat 4G2 J. A, Relijk. Den Haag, Korte Poten 7 Alej. J. Af Nijssen, Haarlem, Ged Raamgracht 14rood Mej. R. Th. Kok, Heerlen. Vak kenborgerweg 31 J. v. d. Poll, Delft, Poolstraat OS K. F. Hoekstra, Snoek, Loosemastraat 21 H. Hak, Rotterdam, Betjc Wolfstraat 7 P. Th. J. AI. Kamp, Haarlem, Groote Houtstraat 133 KI. J, Popma, Den Haag, v. Morïenslraat 33 -h Alej. D. Jasperse, Voorburg, Emmnslraaj 61 Nlej. H. J. Scheer, Den Haag, Schenk weg 198 Wed. BolmanTayeron, Den Haag, van Egmondstraat 121 .T Wijfje, Wassenaar, Katwijksche weg 62 Mej. W. Chr Luiten, Voorschoten de Vink bij Varkevisser Alej. C. Ruitenaar, Amster dam, Tesselschade Ziekenhuis Alej. IV. J Banning, Wassenaar, bij Spanjaard Raaph.laan J. A. Pommee, Den Haag, Rijswüksche weg H. A. T. O. G. A Ka ter, Zalt-Bommel. bij J. A. Wagemanj Steenweg J. Boedcmans, Sassenheitd Heemstrastraat 13 Alej. R. TL Tierne?cv Arnhem, Zoutplaats 9 D. S. Liem, Den Haag, Weteringschans 48 H. A. G Hazeu, Delft, Phoenixstraat 33 Aïej. J. Af. Eradus, Amsterdam, Ambonplein 511 W. Esseveld, Voorburg, Noordcnburget laan 18 Aroj. J. Valken, Ilaltcm (G), Hezenbergerweg Alej. GoessensBink, Nieuwelinge (L.), Beukstraat 5 A[oj. A. J. v. (1. Alaas, Aardenhout, Klnpheklaaa bij Coeland Alej. J. J. Brok, Den Haag, Z West Buitensingel 127 TV. Fr. C. van ITattem, Den Haag.4Delistr.aat 34 Alej, AL van Prins. Bleiswijk, Afolonwerf 187 J. B. G. Ar. Peters, Den Haag, Koningin nelaan lb. BURGERLIJKE ST®m LEIDEN. Ondertrouwd: D. Petit jm. 2i jaar en C. Stouten jd. 23 jaar P. J. van Os, jm. 28 jaar en E. C. A. Hoogcveen jd. 24 jaar. G e b oren: Jan, zoon van P. Zaaiberg en W W. v. d. Steen Elisabeth, dochter Tan D. II. de Bruijn cn AI. A. Gannoo - Agnes Ghrista. Geertra., dochter van P. v. cl Loo en C. C. A. de Groot Adriana Jacoba, dochter van AL v. Schaik en Overes Theodorus Hubortus, dochieï van H. J. Reekers en H. AI. Hermans - Jacoba, dochter van S. Florisson en H. C. AI. For trio Ellen, dochter van J. J. SI003 en C. de Swart Dina Cathnrina, dochter \an G. Sleutel en TV. A. AI. Eijgenstem Johanna Maria, dochter van P. Onderwa ter en AL IJzerman Johs. Wilhs. Jo' seph, zoon van B. J. J. Goddijn en C Kolk Cornelis, zoon van J. Annard en Al. Bakker Bart, zoon van B. Cox en M. v. <1. Palm Isaac Leo, dochter van J. L. Palache en S. W. de Pinto Trijn tje, zoon xan J. Huisman en H. Visscher Gijsb Hends. Theresia. dochter van B. P Kriek en H. C. den Dubbelden Her drik, zoon van H. van Loef en E. Af. Klink* hamer Arie. zoon van II Vergunsten F. E F. Roelofsen Cornelia Ciatharina, dochter van G. T. van Kleef en Af. C van Zanten Geertrndes Hendrica, dochter v. idem idem Jozef Petrus, zoon van P- If, Spruijt cn C. Kuipers Alachteld Hen- riette Louise Josephus, dochter van Jhr. P. W. C. v. cl. Goes en-W. G. Faasen J hannes Jacobus, zoon van J. J. van We en T. van Soest Johanna Antonia, doch ter van R. J. Hamerling en J. S, Vijlbrief Alida Adriana, dochter van J. Pels cn J. I van Leeuwen Johs. Jozeph There sia. dochter van J. J. Kopc-T en J AI. M Rijkenherg Jacobus Cornell's, zoon van J. A. noogevcen en E. J. Slierings Henricus Leonardus, zoon van L. van Veen cn C. Korlekaas Harmanus, zoon van P. F. Cornelisse en H. A Haverkamp Adriana, dochter van J. Taf fijn cn A via Hoven Suzanna, dochter van P. Blan* kenslijn en S. Pelt. Overleden: S. v. d. Plas zoon 23 j. J. AI. v. d. Mark, jd. 13 jaar B. C- r d HeideBouwman vr. 47 jaar A. van Aluiden ra. 56 jaar A. Guijt dr. 3 weken P. Bernard dr. 65 jaar J. F. T,e9 man 76 jaar J. AlaasWebber dochter 67 jaar W. Christiaans m. 6G jaar C. AI. Bruts Wesseling dr. 67 jaar - C. J. Carton 211. 72 jaar Af. Tegelaar dr. 33 jaar A. Hoogervorst m. 82 jaar Af. Ammerlaan dr. 3 dagen C. D>n' gezaal dr. 11 mnd. J. A. Brand zn. 1" jaar N. GerritsenNagel vr. 42 jaaf J. A. A. Verhoef zoon 1 jaar Amina» jd. 45 fa ar C. van Haas' -1; rv 73 ja^ W Groen m. 75 jaar.

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 6