VRAAGT «aar hel hoofdbureau van politie overge bracht. Nadat hem geneeskundige hulp wa8 verleend, ia hij ter verdere behande ling in het Gemeente-ziekenhuis opgeno men. Do getroffene ia de 21-jarigo H. te Arnhem. Tot dusverre wordt niets uit de magazijnen van de Nederlandsche Indu strie vermist. Onyeiligheid in Utrechl In den laatsten tijd hebben te Utrecht in verschillende gedeelten der stad insluipin gen plaats gehad. Van een tiental gevallen werd bij de politie mededeeling gedaan, waarbij geld werd ontvreemd tot een totaal bedrag van 500. De inbrekers gaan zeer voorzichtig te werk; geen voorwerpen, doch tJechts geld wordt medegenomen. Het is dor politie tot nu toe niet mogen gelukken, den dader of de daders in han den te krijgen. Verschillende personen werden aangehouden, doch werden na on derzoek, waarbij hun schuld niet bleek, weder vrijgelaten. Het toezicht des avonds en dos nachts vanwege politid en recherche 2s in verband hiermede zeer versterkt. De ontsnapte Duitschers Aan de beide uit Wezep ontvluchte Duitschehs is het lukt in den afge- loopen nacht in de omgeving van Nieuwe- echans over de grens te komen. Zij moeten rich in Bcerta ieder van een rijwiel hebben voorzien, ook al weer door inbraak. Het einde van 'n ongepaste grap. Verleden week na. het politieuur tracht ten eonige jongelieden een café-restaurant te Helmond binnen te dringen om daar 'a nachts verder te verblijven. Daar de eigenaar niet opendeed, wilden zij aan den achterkant binnenkomen door een raam. Ze gebruikten hiervoor een ladder en plaatsten die tegen het raam. Met z'n vie ren gingen zij de ladder op. Plots schoot de ladder uit, waardoor de 28-jarige J. D. het bovenstuk in zijn buik kreeg. De buik werd opengereten en de darmen werden gekneusd. Dr. Bloemen was spoedig ter plaatse, die dit alles constateerde. De 25- jarige L. II. brak zijn enkels. J. L. V. kwam er af met ontvelde handen, terwijl d« vierde persoon er zonder eenig letsel afkwam. In het St. Antonius Gasthuis is J. D., die men een week kunstmatig heeft moeten voeden, aan de gevolgen overleden L. H. zal nog ecnigen tijd in het zieken huis moeten doorbrengen. De stinkbommen in Haagsche bioscopen. Het is der politie gelukt, de dadexs in banden te krijgen van het werpen van stinkbommen, dat Zaterdagavond heeft plaats gehad in een paar bioscoop-theaters in Den Haag. Zij bleken te zijn twee bouw vakarbeiders, aangesloten bij de revolutio naire vakbeweging. Toen zij Zaterdagmid dag uit het gebouw van het Haagsche Vak comité aan de Stille Veerkade kwamen, rijn zij, naar htm beweren, omgekocht door eonige stakende musici, die hun plaatskaarten verschaften voor het City- en het Aata-theater. Tegen de stinkbom men gooiers is proces-verbaal opgemaakt. Buitenl. Berichten 200.000 zwervende- kinderen in Rusland. De regeering zegt maat regelen toe. De herhaalde oproepen van Lenin's we duwe Kroepskaja, en de echtgenoote van Kalinin om toch te trachten den toestand end er de verwaarloosde en zwervende kin deren in Rusland te verbeteren, hebben reeds eenig resultaat gehad. In de eerste plaats hebben de autoriteiten een commis sie samengesteld, die na gedaan onderzoek het aantal daklooze en zwervende Russi sche kinderen op 200.000 schatte, ongere kend de Oekraïne, Wit-Rusland en de Kau- kasus. In de tweede plaats heeft men den toestand bestudeerd waarin deze kinderen verkeeren, zoodat thans de commissaris van openbare gezondheid Semasjko, een verklaring met het resultaat van het onder zoek heeft overgelegd, waarbij hij tevens het plan heeft te kennen gegeven om den toe stand te bestrijden. Mijnontplofflng. Te New Castle zijn in een kolenmijn door een ontploffing van kolengas 12 ar beiders gedood, terwijl enkele arbeiders nog vermist worden. Groote brand. Volgens een bericht uit Washington zpn op het vliegveld Belingfield 9 vlieg tuigen, 12 nog niet gemonteerde Liberty- motoren en de vlieghal door brand ver nield. Men veronderstelt, dat de brand door kortsluiting van de eleclrische lei ding is ontstaan. De schade wordt op 850.000 dollar geraamd. KERKNIEUWS Kanunnik Tharcisius Bootsma O. Praem. Hod en viert een alom bekend Nederlan der, Kanunnik Tharcisius Bootsma, par ticulier secretaris van Z. D. H. Mgr. Th. Lud. Hed'en, Bisschop van Namen, zijn «ilveren Priester-jubilé. Evenais zijn Bisschop, den sympathie- ken, energieken President der Internatio nale Eucharistische Congressen, kent de beate wereld Tharcüsiua Bootsma. Want ■edert 1907 is hij de particuliere secreta ris van Mgr. Heijlen. En eindt trekt hij do getrouwe gezel met Mgr. do wereld zond ter voorbereiding en ter bijwoning fier Internationale Eucharistische Con gressen. Reeds 15 zulk© congressen heeft bij meegemaakt. Zelf lid van het Perma nent Coma té dier Congressen, ontbreekt hij nimmer. Amsterdam zag hem op beide Congressen van 1922 en 1924. En wie hem eens gezien heeft, kan dat immer vroo- tijk gelaat nooit meer vergeten! Denk ■lechto aan de Congres film „Adoro Te". Pater Bonomaeus de Groeve lokte tij— Öens de groote vergadering bij de Cani- ■Èus-feftsben te Nijmegen donderend ap plaus uit voor onzen Hoflandschen Thar- cdsius. Deze zoon van Tongerloo's abdij mag wol genoemd worden de trouwe, sympa thiek© secretaris van Mgr. Heijlen. Wie eenigszins bekend ie met de toestanden van Namen in die eerste maanden van den grooten oorlog, weet, hoe trouw Tharcisius zijn Bisschop bijstond. Immers, bij ging liever met Mgr. in de gevangenis, dan als vrij-Hollander over de grenzen. Een eero- saluut voor hem! Ook Nederland juicht heden bij zijn rif veren jubilé. Nederland zal hem op zijn feest niet vergeten. Ad muitos annos! „De Tijd". Begrafenis Pastoor P. de Wil. Onder enorme en ontroerende belangstel ling heeft gistermorgen de plechtige uit vaart en begrafenis van den Zeereerw. heer P. de Wit, pastoor van Maassluis, plaats gehad. Nadat Maandagnam:ddag het (Stoffelijk overschot van den overledene naar de kerk was overgebracht, werden Maandagavond de Metten gezongen, waarbij de Weleerw. Pater Th. Appelman S.J. (neef van den overledene) als agens, de Weleerw. Hoeren en oud-kapelaans der parochie H. War- menhoven en J. Witkamp, resp. als diaken en subdiaken fungeerden; caeremoniarius en can toros waren rector A. Ratté en de kapelaans W. v. Gastele en A. v. Leipsig. Te half Hen gistermorgen begonnen de Lauden, waarbij de Zeereerw Heer A. Hammer als agens, pater Appelman en kapelaan Warmenhoven resp. als diaken en subdiaken en kapelaan van Gastele als caeremoniarius optraden. Het kerkgebouw was in zijn diepsten rouw gehuld. In het priesterkoor had een vijftiental geestelijken: oud-kapelaans en priester- vrienden uit den omtrek plaats genomen, terwijl de keTk zichzelf stampvol met ge- loovigen was. in wier midden do on-tsla- pene bijna 25 jaar als herder had gear beid. Als boIangsleTIenden buiten de parochie merkten "wij op, als vertegenwoordigers der gemeente, den burgemeester, een dor wethouders en den secretaris: ook van do vereeni ging „Het Groene Kruis" waren ge delegeerden aanwezie. Om tien uur nam de H. Mis van Re- qrriem een aanvang, opgedragen door den Hoogeerw. Heer J. J. de Graaf, deken van Delft, geass-steerd door do Eerw. Hoe ren Appelman en van Leipzig resp. als diaken en subdiaken, benevens den kape laan der parochie, van Gastele, als cere- moni arius. De Gregoriaansche gezangen werden op verdienstelijke wijze uitgevoerd, onder lei ding van den heor Jac. Oosthoord. Na het H. Officie besteeg de Zeereerw. Heer Burwinkel. pastoor van Hoek van Holland, den lansel om in. een treffend woord don overledene als den opzichter der zielen te schetsen, wiens d'ep geloof, een voud en goedheid, vooral karakloriseerend waren. Dan kwamen de verstillende oogenblik- ken, waarop de grijze herder werd uitge dragen. Agen.9 bij d© begrafenis was de Zeer eerw. Heer A. Hammer, met voorts de zelfde ass:stentie als bij de H. Mis. Do overledene werd gedragen door de heeren van het kerk- en armbestuur, alsmede door vertegenwoordigers der voornaamste organisaties. "Wederom treffende belangstelling ook van velo niet-kat h oliekenwaarbij op nieuw bleek, dat een vroom en waardig priester, alsook verdienstelijk en gezien stadgenoot grafwaarts was gedragen. „De Maasbode". Inqezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) De tuinders-kwestie. Geachte Redactie, Onder het kopje „Stadsnieuws" vond ik in uw blad van Zaterdagavond vermeld het uitvoerige rapport, uitgebracht aan de Coop. Tuindersleenbank door den heer D. ten Ca te Brouwer, naar aanleiding waar van ik u opnieuw vriendelijk verzoek mij eenige ruimte af te slaan; waarvoor ik u bij voorbaat vriendelijk dank zeg. Laat ik beginnen met te verklaren, dat de commissie voor zoover het betreft de heeren Laman en ondergeteekende, niet weinig verwonderd zijn over het feit, dat de heer t. C. B. zijn taak als afgedaan be schouwde op den avond na de eerste ver gadering van bedoelde commissie, waar al léén de verklaringen van ondergeteekende en den lieer Laman zijn afgelegd. Zonder eenig verder onderzoek naar die afgelegde verklaringen is de commissie naar huis ge zonden en meende de heer ten Cate Brou wer, dat onderzoek verder maaral leen te moeten doen, en heeft hij zonder de commissie daarin te kennen, verklarin gen doen afleggen door de heeren narde- ïol. Flinterman, Nieuwenhuizeu en diens raadsman en verder ook alléén zijn con clusies vastgesteld. Als het na bovenmeegedeelde nog noodig is te betoogen, dat het rapport, uitgebracht door den heer ten Cate Brouwer als hgt resultaat van genoemde commissie is te beschouwen, wil ik even als mijn conclusie vaststellen, dat hier per sé van een voor ingenomenheid sprake is van de zijde van den heer t. G. B. ten opzichte der Tuin dersleenbank. Veronderstellen we eens, dat de heeT La- man en ondergeteekende niet waren be noemd in die commissie van onderzoek, waren zij dan ook alleen gehoord door den beer t C. B. als onpartijdig voorzitter evenals hij thans gedaan heeft met alle an dere hoeren? Wat beteekende dan die com missie van onderzoek? Na* deze vragen, ge achte Redactie, wordt het duidelijk, dat het heftige verzet waarover ik gespro ken- heb in mijn ingezonden stukje in nw blad van Vrijdagavond jl. niet zonder grond is geweest. De instelling dier commissie is louter comedie geweest. Men had beter ge daan met alléén naar de meening van den lieer t. G. B. te vragen. Dit bleek reeds op de eerste en eenige zitting dier commissie. Daar is door ondergeteekende, evenals op de vergadering der Bank vooropgesteld, dat nooit of te nimmer is besloten die gelden aan de Bank aan te bieden en ik heb als mijn meening te kennen gegeven, dat, als de commissie zich dat vraagstuk op te lossen als haar taak wilde beschouwen, ondergeteekende zoowel, als de heer Laman van verder on derzoek afzagen, die zaak natuurlijk gewonnen gevend. Wij wilden ons daarna direct verwijderen. Echter, op uitdrukke lijk en herhaaldelijk beweren van den voor zitter, den heer t. G. B„ dat bij hem voor op stond de kwestie onpartijdig te onderzoeken, zijn wij gebleven met het re sultaat als boven omschreven. Rest mij nog geachte Redactie, don sluier verder geheel weg te nemen, welke door dat geheimzinnig rapport over de kwestie ligt verspreid. Door onze vereeniging was, het stand- runt ingenomen a 11 e e n dan de schuld af te doen, als de Ons Belangers ons daar bij steunden. Waar echter steeds geweigerd is hieraan te voldoen, (een schrijven in dien geest is in mijn bezit) daaT hebben wij dal standpunt verlaten en namen de volle schuld op ons, om te voorko men, dat de borgen de dupe zouden wor den van de ruzie onder de tuinders. Als gevolg van dat veranderde stand punt besloten wij in onze vergadering van December 1924 om geleidelijk de schuld af te lossen en is door onzen Raadsman Mr. Averbeck een behoorlijk omschreven voor stel geformuleerd hetwelk staande de ver gadering werd goedgekeurd en aan de Bank toegezonden. Dit voorstel is door de bank absoluut afgewezen, wat trouwens door ondergeteekende op bo venbedoelde vergadering reeds was voor- epeld. Toen reeds is door mij aan de ver gadering voorgehouden, dat alléén door aflossing van de volle schuld in eens aan den verderfelijken invloed van de Bank was te ontkomen. Intusschen was oudergeteekendo met den heer Laman aan 't werk getogen, om tot delging van do volle schuld te kunnen geraken en hebben wij den heer Hardebol bereid gevond.cn ons 15000.onder hypothecair verband te geveD welke met onze spaarpot groot f 18000.ons reeds een eind op weg hiel pen. In een spoedig daarop gehouden ver gadering werd met algemeens stemmen het besluit genomen om de volle schuld in eens af te lossen, welk besluit als volgt is gefor muleerd! Door de vergadering werd be sloten de spaarpot van 18000.af te staan en word goedgevonden de f 15000. onder hypothecair verhand te aanvaarden, terwijl bet bestuur opdracht kreeg te pro- beeren, dat de borgen het resteerend be drag groot 15000.zouden fourneeren, waarmede, dus de som van 48000.werd bereikt. Het bedrag, dat de borgen alsnog zouden fourneorep, werd door de vereeni ging gedekt, door zich op zegel te verbin den, dat bedrag jaarlijks met 1 pet. van den veilingomzet af te lossen. Daarmede waren de borgen du? volkomen safe gezet. Ondergeteekende is toen, aangezien de tijd drong, den Zondag daarop naar den heer Flinterman in Den Haag geweest en heeft daar met hem de zaak besproken. De heer Flinterman zeide veel voor het voorstel te voelen en beloofde den volgen den avond bij mij in Leiden te komen om de zaak nader te Tegelen. In plaats dat de beer Flinterman voor verdere regeling dien avond bij mij geweest was, zond hij mij den volgenden ochtend een briefje van den volgenden inhoud: Den Haag, 29 Dcc 1924. Mijnheer, Tot mijn spijt was ik hedenavond ver hinderd bij U te komen. "Wat betreft het geen n mij verzocht hebt, is mijn gedach te geweest, hieraan niet te moeten vol doen. Mij dunkt als 130 tuinders willen, zij toch wel f 15000.kunnen krijgen en mijn handteekening hier niet voor noodig is. Inmiddels hoogachtend, (w.g.) FLINTERMAN. Dit schrijven is door mij ook aan den heer t. C. B. overgelegd. Onder niet geringe verbaz'ng van de ge- heele vergadering die 'n paar dagen daar na is gehouden, werd kennis genomen van het verloop der zaak, terwijl verschillende aanwezigen kondon verklaren den heer Flinterman dien eigen avond, dat hij be loofd had bij mij de zaak te komen regelen, gezien te hebben in Leiden en wel op den Morschweg. Niettegenstaande dit alles bleef de verga dering van meening, dat alsnog een po ging zou worden gedaan den heer Flinter man te bewegen ons voorstel te aanvaar den. Ik vond den heer Hardebol bereid nog eens naar Den Haag te gaan om Flinter man te overreden. Echter zonder resultaat Intusschen brak de tijd aan, yraarop de huur der Gemeenleveilingsloods zou nfloo- pen en is een vinnige kamp gevoerd door beide vereenigingen om in het bezit dier loods te komen. Wij herinneren ons het vermoeiende werk daaraan besteed als het persoonlijk bezoek bij H.H. Raadsle den, conferenties met verschillende Wet houders, het samenstellen van circulaires enz. enz. want wie der pariijen de loods zou bezitten zouden de machthebbers #der tuinders zijn voor de toekomst. En deze, bij bijna iederen tuinder ingewortelde overtui ging, vooral bij de Ons Belangers, was het, die ons het gekste van het gekke te zien gaf dat onze tegenstander voor 18750. huur bezitter werd van de Gemecntovei- lingloods na veel berekening en sluw over leg, en vele beloften aan H.H. Raadsleden gedaan, dat, als Ons Belang de loods ver kreeg, de borgen geen zorg behoefden te hebben. Is dat niet door verschillende Raadsleden in de bewuste zitting, waarin zou worden besloten, aan wien de loods zou worden gegund, bij het motiveeren hunner stem, verklaard? Daarbij kwam nog dat zeer gewichtige document, afgezonden door Mr. Thomson, door den Voorzitter van den Gemeenteraad INGEZONGEN INEDEDEELIKG even voor de stemming voorgelezen, wat behelsde de alles voor Ons Belang reddende tijding, dat zijn curanda door het uitgespro ken faillissement met behulp der borgen verkregen, niet in staat was de huur der loods te aanvaarden. En wie van alle lezers van dit mijn in gezonden stukje zal mij overtuigen van het feit, dat de weigering van den heer Flin terman, zooals die hier door mij is afge drukt, aan de bovenbedoelde ingewortelde overtuiging, vreemd is? Geachte Redactie, de hierboven door mij omschreven feiten waarvan verschillende bewijzen in mijn bezit zijn en die door ver over de honderd tuin ders onder eede kunnen worden beves tigd, breng die in vergelijk met het uitvoe rig rapport in uw blad van Zaterdagavond. Bij dat vergelijk kunt u op velerlei pun ten een treffende gelijkenis vinden en daar naast, de meest schrille tegenstellingen. Hoe dat komt? Hier verzoek ik U dringend niets te schrappen van wat ik ga schrijven. In naam der gerechtigheid verzoek ik u mij uwe lezers te laten zeggen wat mij op het hart brandt en waarvan ik reeds lang behoefte gevoel het af te schudden. De volle verantwoording is voor mij. „Ons Belang", de Bank, medegesteund dooT de Centrale uit Utrecht, de borgen en wie weet nog meer, schrikken thans terug voor de consequenties van hun daden en liet rapport is daar een afspiegeling van, want zij hebben zich vergist. Zij hebben zich absoluut vergist, wanneer zij meen den, dat alle tuinders zwoeren bij de Boommarkt. Zij hebben zich vergist als zij meenden met het bestuur van de toen malige handelaren, alle handela ren aan zich gebonden te hebben. Zij hebben zich vergist als zij meenden door de sympathie van hoogstaande mannen te bezitten daarmede in hunne bedoelingen te kunnen slagen. Toen was de leuze: „n i c t het geld, maar de macht." En nu? Nu de veiling Houtmarkt een succes is gebleken, nu trots alle verdachtmakin gen van de zijde van Ons Belang en Bank onder onze gelederen, ouze tuinders door de pTactijk bewezen zien, dat zij voor een rechtvaardige zaak strijden, nu onze tegen partij gaat inzien, da-t zij in alles faalde, nu zij alles op alles zet, zelfs een semi-offi- cieel lichaam als de Kamer van Koophan del, door opzettelijke onware en onjuiste adviezen bewerkt, om wat zij met al haar krachttoeren niet heeft kunnen bereiken, de Kamer te doen bereiken nl. dat wij gaan goed maken wat zij met zooveel bruutheid Lebben stukgesmeten I Neen! en nogmaals neen! Wij eischen, dat zij de consequentie van hun eigen da den zullen aanvaarden! O, vonden wjj slechts enkele mannen bereid, om te onder zoeken, wat ik Lun ten laste lqg. Mannen, met een breed standpunt, die niet alleen een meening durven vormen, maar naaT buiten durven uitdragen, zonder de bang heid iets te zeggen, waardoor deze of gene zich gekrenkt zou gevoelen of persoonlijk eenig nadeel daarvan zou ondervinden. Ban kwam de zaak duidelijker te staan, want dat die tuinderskwestie zoo gecom pliceerd is, is de schuld van de vroegere kopstukken. Door hun geknoei is de zaak voor een buitenstaander haast hopeloos verward en toch, zij is zoo eenvoudig. Onze moraal is aan elk wetenschappelijk stelsel te toetsen en dien toets verwezenlijkt te zien is de taak, die ik mij voor mijne orga nisatie, gesteld heb. Door nog eens onze zaak te belichten hoop ik geachte Redactie dat uwe lezers in staat zullen zijn veel te zien en te begrij pen, van wat onder dien sluier verborgen lag. Door velen, ook door belanghebbenden, is wej eens getwijfeld aan het nut van openbaarheid. Thans zal toch wel niemand ontkennen, dat het stadium waarin onze kwestie is komen te verkeeren. te belang rijk is geworden om het schouderophalend voorbij te gAan. Wat thans gebeurd is door de bemoeiing der Kamer van Koophandel, dat een groote groep middenstanders in hunne maatschappelijke onderneming wordt belemmerd waardoor een precedent is geschapen, waarvan straks andere groe pen onzer samenleving de dupe zouden kunnen worden. Dat zulks door tijdig in grijpen, door mannen van gezag en in vloed, worde voorkomen, is niet alleen in het belang van die groote groep midden- s<anders, als waarvoor ondergeteekende thans op de bres staat, maar tevens van een zeer groot belang voor het maatschap pelijk leven in haar geheel. U nogmaals dankende voor de gulle gastvrijheid mij verleend. Hoogachtend, Namens de Houtmarkters, A. J. DE GRAAF, Voorzitter. SPORT Een brief van den Paus over i Katholieke Sportbonden. De „Sport-Illuslratie" drukt in zijs mer van gisteren de vertaling af vj belangwekkend schrijven namens Paus Pius XI door Kardinaal Gai gericht aan den president der Fed Kath. Italiaansche- Sportbonden. Deze ■♦brief luidt als volgt: Vaticaan, 28 Februari Weledelgeboren Heer! Ik haast mij U mede te deelen, Zijne Heiligheid uw brief dato 21 Jj 1.1. heb ter hand gesteld, in welken bi mede in naam van de International! van Katholieke instellingen voor lie lijke opvoeding, aan Z. H. meded deed, dat het internationaal Gymni concours, dat reeds voor het (looj jaar 1925 was vastgesteld, gereede uitgesteld tot 1926 om niet door fees uitvoeringen de ingetogenheid en welke 't Heilig Jaar passen, afbr doen. De H. Vader heeft mij de a-ang taak opgelegd, U Zijn levendigen over te brengen voor dit sympathii sluit; en terwijl Hij verheugd is, dati verdienstelijke F. A. S. G. I uitgebreid program van vroeger ter neemt en de vertegenwoordigers va katholieke sport-federaties der wereli Rome roept, om aan de voeten ya Plaatsbekleeder van Jesus Christus onwankelbaren trouw te betuigen, f Hij den wensch uit, dat de band tu de katholieke instellingen voor Jich» ke opvoeding steeds sterker moge om het edele doe! te bereiken, dat bestaal: de jongelieden èn als chri èn lichamelijk sterk te maken. Hopende, dat het eerstvolgende nationaal congres een krachtigen moge geven tot verdere successen 1" zoo waardig doel, drukt Zijne Heii den wensch uit, dat de ijver der i raiding evenredig zij aan de boh; van de samenkomst en onder b"i ken van 't licht en de genade des zegent Hij van ganscher harte uw i gelijk Hij eveneens Zijn zegen aan allen, die de sportbeweging leidt der de katholieke jongelieden der wereld en aan alle leden van hun i genrijk werkende bonden. Met gevoelens van bijzondere eno te hoogachting van U, weledelgeboH de dw. dr. Kardinaal GASP VOETBAL. De woelingen in de F. I. F. A Morgen vindt op hot bureau vai V. B. in Den Ilaag een bespreking tusschen vertegenwoordigers van d V. B. en den Kon. Belgischen Voetb De N. V. B. zal hier vertegenwi worden door de bestuurscommiS den heer Hirschman. In de eerste zal een besluit genomen moeten woi er al of niet het initiatief genom worden tot het houden van een con& van bij de F. I. F. A. aangesloten 1 of dat men het congres te Rome o wachten. Lefèvre gaat naar Irod 5. Naar het „Roti. Nwsbl." vcrneei dr. Lefèvre binnenkort naar Indjl ken, zoodat hij niet moer voor bei- landsch elftal zal uitkomen. NEDERLANDSCHE VOETBALS' Wedstrijdprcgramma voor de mi Februari AFDE CLING II 7 Februari Z. F. C.—A. S. C. U. V. S.—Alphen. L. F. G.Vlaardingen. NorvicusT. II. B. A. S. G. II—Quick II. Alphen IILugduuum II. 14 Februari A. S. C.Spartaan. Alphen-Lugdunum. GeleritasU. V. S. SchiedamL. F. C. L. F. C. II—V. U. C. II Lugdunum IIConcordia II. 21 Februari A. S. C.—H. B. S. U. V. S.Lugdunum. VlaardingenL. F. C. NorvicusD. V. V. A. D. O n—A. S. C. II Concordia IIL. F. C. IF

Leidsche Courant | 1926 | | pagina 4