Advertentiën. Telegrafisch WesrbepscU yolgens waarnemingen verricht in den morgen van 29 Sept. 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 771.8 Parijs. Laagste Barometerst.734.4 Janmayen. Verwachting tot den avond van 30 Sept. Zwakke tot matige Zuidelijke tot Weste lijken wind, toenemende bewolking, wel licht met eenigen regen, des ochtends warmer. Barometerstand. Do stand van hedenmiddag 3 uur is aan gegeven door den grooten wijzer. Het cunne lijntje beduidt den stand van gis termiddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR. 14.4 gr. C. LICHT OP VOOR FIETSER* e.a Van Dinsdagnam. 7.13 tot Woensdag- roorm. 6.29. len" aan de Molenstraat, door een hevig geraas en gerinkel opgeschrikt Het bleek de vrachtauto van den beer J. v. d. M de winkel was binnengereden! De auto werd even door con ander bestuurd, die bij het nemen der bocht zijn stuur niet hou- kon De deur en een zij-stuk der muur den geheel vernield, terwijl de voorge- vel vele scheuren vertoonde. Persoonlijke onvolukken kwamen niet voor. ACADEIHIE-gÉëEimS LEIDEN. Geslaagd voor het: Candidaats examen Geneeskunde de hoe ren G J. W. Meijnen (Leiden), W P. frvaab (O e g s t g e e s t), mej. J. C. Hij- mans (Den Haag): Doctoraal examen Rechten de heer en. R. M. Gatot (West-Java) en E. J. Gelder- man (Den Haag). Candidaats examen Indisch Recht de ■er M. L. Burgersdorffer (Den Haag). Na verdediging van een academisch proefschrift, getiteld: „les Porhvres Lu- ganois entre le Lac de Lugano et le Val- ganna" werd heden bevorderd -tot Doctor Wis- en Natuurkunde, de heer La moraal Ulbo de Sitter, geboren te Gro ningen, wonende te Leiden. Na verdediging van pen academisch proefschrift, getiteld: „the Porphory Dis tricts of Lugano West of the Walganna" werd heden bevorderd tot Doctor in- de Wis- en Natuurkunde, de heer Philip Henry Kuenen, geboren te Dundee( Schot land), ronende te Leiden. STADSNIEUWS MGR. SCEPTYCKY. Zijne Excellentie de metropoliet van Lemberg dr. Graaf Andreas. Sceptycky, die de Missie-tentoonstelling te Rotterdam beeft bijgewoond, zal vanavond naar het Groot-Seminarie te Warmond gaan, waar professoren en studenten Zijne Excellen tie zullen ontvangen, en daarna te Leiden omen, waar Mgr. Sceptycky tot Donder dagmorgen de gast zal zijn van de familie H Strotmann. Mgr. en diens secretaris, de Zeereerw. beer Gillet, worden door den Zeereerw. beer dr. Strotmann in een door de firma Fr- Straatsburg welwillend beschikbaar gestelde auto vanmiddag afgehaald van Rotterdam, waar Mgr. Sceptycky tijdens fle Missie-tentoonstelling eenige dagen beeft vertoefd. Huldigingsavond Pater A. J. van Lubeek. Was het 25-jarig Orde-feest van den weleerw Pater A. J. van Lubeek Zondag •1. reeds als parochie-feest gevierd, gis teravond werd de jubilaris in meer beslo- fin kring gehuldigd door de leden en ge- reuen van het St. Antonius-Patronaat, waarover Pater van Luboek hot direc teurschap bekleedt. -4an de smaakvolle versiering der pa- konaatszaal was reeds te zien. dat men moeiten had bespaard, om den ju- leer enden patronaatsdirecteur deze hul- '?inssavond te midden van zijn jongens e maken tol een, waaraan de jubilaris langen tijd met veel genoegen dank er zal terugdenken, vóór in do zaal waren op de zijwanden podium in sierlijke cijfers, door fVoen bloomen en electrische lichtjes om- «ransd. de jaartallen 1900 en 1925 anu- racbt. Eveneens prijkten de zaahvau- n m een friseh kleed van groen en *mfn. terwijl deze laatsten ook niet 'tafeltjes °P gGZGllig gerangschikte se n a'Vl? .^G Patronaatsjongens en de Vank ^le a^Gn verlangend de komst i'n "vannen directeur verbeidden, waren aM acht de familieleden van den 0ll^Prs der patronaatsjongens f(Ie eenige andere genoodigden tip »m°i n n'.a' op Pater Rooyen in een i v.oreGnvi?d en nauwelijks was door Üo k-i tGe^en te kennen gegeven, dat bijv i s nn komst was, of uit volle J werd door allen een vrèlkomslliod aangeheven op de wijze van „Roomsche Blijdschap." Nadat Pater van Lubeek, vergezeld van Pastoor Crombag en eenige leden der pa tronaatscommissie, de zaal was binnen getreden en plaats had genomen, betrad de heer A. B. M. Vreeburg, bestuurslid van het St. Antonius-Patronaat. het po dium tot het spreken van een openings woord. Een aangename en vereerende taak acht spr. het, dezen avond als bestuurs lid van het Antonius-Patronaat een kort woord tot den jubileerenden directeur te mogen spreken. In hartelijke woorden boet hij Pater v. Lubeek en diens familie, als ook Pastoor Crombag en Pater Rboven welkom en wenscht den eerwaarden ju bilaris geluk met zijn zilveren priester feest. Dat w aandeel, in het parochiewerk, aldus spr., in den vorm van den pafro- naatsarbeid door allen op hoogen prijs gesteld wordt, blijkt wel uit de versiering dezer zaal, dat geheel en al eigen werk is. Bovendien hebben ook de donateurs het ons mogelijk gemnakt u dezen avond nog een andere verrassing te kunnen berei den in don vorm van een veeldeelig boek werk. werk. een Kirchenlexicon. waarbij een gesloten couvert met inhoud. Hierna sprak een der palronaatsjon- gens. Jan T.angeveld, namens de leden van het patronaat oen lieilwensrh uit, terwijl door Piet Vreeburcr het cadeau der joneens, een mooie paranluie en een boek werk, werd overhandigd. Alsof er aan de rij ,van gelukwensehen geen einde zou komen, sprak vervolgens de heer M. Scheer namens de gezellen en bood namens dezen eveneens een fraai boekwerk den jubilaris aan. Deze toespraken werden afgewisseld door eenige liederen, w.o. een feestcantate, gezongen door eenige patronaatsjongens onder de goede leiding van Mevr. Heide- manv PI don, die tevens den avond door pianospel opluisterde in samenwer king mei den heer Jae. Kroon (viool.) Nadat hiermede het officieele pro gramma beëindigd was, werd aangevan gen met bet humoristisch gedeelte van den feestavond, bestaande in eenige vermake lijke voordrachten en het blijspel in 2 be drijven ..Levi Baars", dat, zeer goed ge- spenld, de aanwezigen onophoudelijk deed schaterlachen en waarvan eosfumeering en erimmaee hij den heer Hoppezak in goede handen waren Tijdens de pauze zong Wim de Heiden „Des Zeemans lot" van H. W. Petrie, «terwijl op het eind van den avond Pater v. Lubeek nog verrast werd door twee liedjes ..Vliegen" en ..Ach. weidt mij een schaapje", waarvan het eerste toepasselijk op een door Paler van Lubeek gemaakten luchtreis en het tweede op de kudde scha pen. ten bate van het patronaat, geteeld, waarvoor de directeur steeds zijn belang stelling zoozeer toont. Bij beide liedjes werd door middel van een radioptikon een plaat op dopk gebracht, bij het laatste een foto van Pater v. Lubeek bij zijn schapen. Spontaan klonk daarop uit aller mond het „Lang zal hij leven", waarna de ju bilaris zich naar voren begaf, om aan het eind van dezen welgeslaagden avond een woord van hartelijken dank te richten vooreerst tot het bestuur en de leden van het St. Antoniuspatronaat, die, aldus spr.. geen moeiten hebben ontzien om hem dezen avond zoo aangenaam mogelijk te maken. Ook alle anderen, die hiertoe hebben medegewerkt zegt spr.. hartelijk dank. Pastoor Crombag en de andere eerw. Paters bedankt spr. voor hun te genwoordigheid en vraagt tenslotte -de jon gens nog een „Lang zullen ze leven" te zingen" voor het pntronaatsbestuur. dat altijd zijn juiste momenten weet te kiezen en steeds met alle kracht ijvert voor den goeden gang van zaken. Spr. hoopt, dat deze avond een waarborg moge zijn voor de toekomst en dat de jongens in hun later leven nog dikwijls zullen terugden ken aan hetgeen hun op het patronaat is voorgehouden. Vervolgens wijdde de heer Vreeburg nog een sympathiek woord aan den heer v. Baar, die wegens ongesteldheid verhin derd was dezen avond aanwezig te zijn en verzocht de jongens een „Wees gegroet" voor een spoedig herstel te bidden. Van een aangename herinnering zal zoowel voor Pater v. .Lubeek als voor het patronaat de gedachte aan dezen huldi gingsavond vergezeld gaan. De Leidsche Winkelstand. Het Noordeinde staat den laatsten tijd geheel in het teeken van verbouwing. Ver scheidene veranderingen en verbeteringen op winkelgebied hebben den laatsten tijd plaats gehad. Zoo heeft de héér H. J. de Ru zijn zaak in kruidenierswaren verplaatst van per ceel 10 naar de overzijde, perceel 15, waarin vroeger de fotografiezaak van den heer Sckiiuring was gevestigd. Perceel 15 is vóór de overplaatsing echter geheel ver bouwd. Nadat het oude pand tot den grond toe was afgebroken, werd onder leiding van het architecten- en ingenieurs-bureau Kraan, Groenewegen en Verwijs, een mo derne winkel nntt kantoor, magazijn en bovenhuis gebouwd, dat er fraai uitziet en den winkelstand van het Noordeinde zeer zeker ten goede zal komen. De nieuwe winkel is veel grooter dan de oude, het geen ongetwijfeld reeds een verbetering mag genoemd worden. Alles is bovendien keurig afgewerkt, zoodat het geheel een goeden indruk maakt. In onze gemeente heeft de overheid het zich tot taak gesteld prijsregelend op te treden, wat betreft de vischdistributie. Elders in dit blad treffen onze lezers ech ter eene advertentie aan, waarin wordt aangekondigd dat de visch steeds min stens twee cent per pond lager zal wor den genoteerd, dan door de gemeente wordt aangegeven. Hier doet zich dan het gc\al voor, dat het particulier initiatief pr "«regelend cptrecdf ferenovr de over heidsbemoeiing. Deze actie gaat uit van de oud-leverancier der gemeentevisch, den heer H. A. Osendorp te IJmuiden, in com binatie met de vischhandelaren H. v. Rosse, vischhandel „Neptunus" en P. v. Rosse, vischhandel „Het Gouden Net". Curatoren van het Legatum Slolpianum aan de Rijks-Universiteit alhier hebben op de door hen uitgeschreven prijsvraag: „Een uiteenzetting van de voorstellingen om trent lotsbepafing en wereldheerschappij in de godsdiensten van de Babyloniërs, of van de Egyptenaren, of van die beide vol ken" geen antwoord ontvangen. Curatoren schrijven de volgende prijs vraag uit: „Het verzet tegen en de onthouding van metaphysica, die kenmerkend waren voor de positivistische en voor de eenzijdig ken- kritische scholen der 19de-eeuwsche wijs begeerte, hebben plaats gemaakt voor een hernieuwde belangstelling in metaphsyica. Gevraagd wordt een kritisch onderzoek naar de opkomst van dit nijiawe streven en naar de resultaten, waartoe het reeds thans heeft geleid." Beperking van den omvang der verhan deling tot omtrent 50.000 woorden wordt aanbevolen. Antwoorden worden vóór 1 Januari 1926 ineewacht bij den voorzitter van het cura torium. prof. dr. P. Ehrenfest, Leiden, Natuurkundig Laboratorium. Zjj moeten in het Nederlandseh of in het Latijn getikt, met eene spreuk geteekend en vergezeld zijn van een verzegeld briefje, dat dezelfde spreuk draagt en waarin des schrijvers naam en adres zijn opgegeven. De prijs voor een eoedgekeurd antwoord is de gouden medaille, ter innerh'ike waar de van 250, en 100 in geld, of wel, naar verkiezing, de geheele som in geld. Het oordeel der curatoren zal in Juni a s. worden bekend eemaakt. In een zeer druk bezochte bijeenkomst stelde het Uitvoerend Comité voor de Na jaarsactie Dierenbescherming 1925 Maan dagavond het programma op voor de a.s. Dierenweek van 13—18 October. De bazar in Zomerzorg zal geopend worden Dins dag 13 October, nam 2.30 uur, en zal du ren tot Vrijdagavond daaraan volgend. Van verschillende zijden werden aardige plannen geopperd, die door de vergade ring dankbaar werden aanvaard en die een waarborg vormen voor opgewektheid en gezelligheid. Eiken avond zal de nieuwe film. nu on langs voor het eerst gedraaid bij de her denking van het zestig-jarig bestaan van Dierenbescherming, vprtoond worden. De De toegangsprijzen worden zeer laag ge steld. men lette meer op de advertenties van Vrijdag 9 October enz. De week zal besloten worden met. een straatverkoop, waarvan evenals vorige jaren de Jeugd groep van Dierenbescherming en andere clubs zullen deelnemen, maar waarvoor zich ook reeds meerdere volwassen perso nen opgaven. Evenals vorige jaren zullen nok in den a s. winter wefler archacologische lezingen en cursussen in het rijksmuseum van Oudheden worden gehouden. Het ruim voorziene programma beval avondlezingen ïnuseumvoordrachten en rondgangen door de verschillende afdeélingen van het mu seum. Den le October zal het 25 jaar geleden zijn dat de studenten-societeit ..Minerva" in eigen beheer werd genomen. Dit "feit zal een-gszins feestelijk worden herdacht Te vens zal het dien da? 25 jaar geleden zijn. dat de heer L Bienen voor het eerst als directeur optrad. Ook dit zal feestelijk worden herdacht, zoowel door den heer Bienen zelf. als door de comm'ssie van beheer. Des namiddags zal de heer Bie nen receptie houden en dos avonds zullen de commissies van beheer en varf orde en van vertegenwoordiging hem een diner aanbieden. Op den nationalen komische duetten- wedstrijd, uitgeschreven door den Ned. R. K. Bond van P T. en T.-personeel „St. Petrus", afd. Tilburg, uitsluitend voor le prijswinnaars, behaalden onze stadgenooten van Velzen en Paardekooper deif eersten prijs, hoogsten geldprijs en extra publieksprijs met „Watt en Half- Watt." Abusievelijk is gisteren gemeld, dat op de sehaalcollecte voor Pastoor v. d. Salm onder de giften was een gouden horloge: het was een gouden ring. Gisternyiddag is de 15-jarige P. J. op do brug over den Wittesingel aangereden door een met paard opspannen vracht wagen van de fa. v. d. K. Het achterwiel van de fiets van P. J. werd vernield. De winkelier A. v W. werd gistermid dag te 5.10 uur op den hoek van Kore- vaarstraat en Steensehuur aangereden door een vrachtauto, bestuurd door J. v. H., uit Alphen aan den Rijn. A. v. W. kwam te vallen en word binnengebracht in de biscuitfabriek Nutrix, alwaar de E H. D. geneeskundige hulp verleende. Van W. had eenige ontvellingen aan het rechter been opgeloopen en werd door den E. H. D. naar zijn woning vervoerd. Gisteravond om half elf is op den Haag- weg. 60 M. binnen de grens der gemeente, een luxe auto. bestuurd door H W. M. uit Delft, tegen een boom gereden doordat den bestuurder het gezicht op den weg belem merd werd door een andere auto, die met verblindende lichten uit de stad kwam. In de auto zaten behalve H. W. M. nog vier studenten, die echter geen van allen ver wondingen opliepen. Bij onderzoek bleek de bestuurder niet in het bezit van rij- en nummerhewijs, weshalve hij daardoor nog een proces-verbaal opliep. De auto werd door personeel van hof Motorhuis wegge haald. Omstreeks 5.15 had gistermiddag op het Kruispunt Rijnsburger- en Morscii- singel een aanrijding plaats tusschen den wielrijder H. C. W. en een auto-chassis, bestuurd door W. A. V., doordat een pas- seerende auto het uitzicht van W. A. V. belemmerde. Het rijwiel werd zwaar be schadigd. LaaSs'5® Bericfaten Mr. Zimmerman Gouverneur-Generaal van Nederl. Indië? De correspondent van het persbureau Vaz Dias meldt, dat aan mr. Zimmerman het ambt van gouverneur-generaal van Ned. Iudië is aangeboden. Hij heeft het aanbod in beraad gehouden. Mr. Zimmer man wilde zich niet over deze kwestie uitlaten, doch de correspondent meent te weten, dat hij de befiocming zal aan vaarden. In een interview met den correspondent van het persbureau Vaz Dias te Weenen verklaarde mr. Zimmerman het volgende: „Van 1 Januari 1926 af zal mijn werk zaamheid te Weenen zich beperken tot het beheer over de verpande inkomsten voor den rente-dienst der Volkenbondsleening en het beheer over het overblijvende deel der credieten. Van het begin van het vol gend jaar laat mijn taak mij een grootere bewegingsvrijheid toe, welke ik benutten zal door maandelijks naar Nederland te ~aan". Trein ontspoord. Hedenmoii'gen is de goederentrein no 4249, die omstreeks half 10 van het Weos- perpoorfslation te Amslerdam naar Utrecht vertrok, nabij Abcoude ontspoord. Daardoor ontstond eenige stagnatie in het verkeer, welke ecl/er spoedig werd on?e- heven. De personentrein no 42, d e om 9.38 uur uit Utrecht was vertrokken, kwam met ruim 20 minuten vertraging in de hoofdstad aan. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN 0RAADLQOZEM DIENST). De a.s. ministerconferentie 5 October te Locarna LONDEN, 29 September (V. D.) Uit Bern wordt gemeld, dat definitief beslo ten is, dat de conferentie der geallieerde en Diiitsche ministers over het Veiligheids pact 5 October te Locarno zal plaats vinden Een bondgenootschap tusschen Italië en Rusland? BERLIJN, 29 September (V. D.) Volgens de Londensche „Daily News" zou Mussolini aan de Sovjetregeering een bondgenootschap met Italië aangeboden hebben. De' besprekingen daarover zouden reeds belangrijk gevorderd zijn. Tegen verlaging der legerbcgrooting BERLIJN, 29 September (V D.) Dó chef van den Poolschen gencralen staf, generaal Stanislaus beeft zijn ontslag in gediend, aangezien hij volgens bericht uit Warschau met de inkrimping van de legerbegrooting niet te maken wil hebben De Fransche schuld aan Amerika WASHINGTON, 29 September (V. D) De tweede plenaire zitting van de Schul denconferentie duurde slechts één kwar tier. Daarna trok de Fransche delegatie zich terug in het ambassade-gebouw, ten einde de laatste voorstellen van Mellon te besludeeren. Tsjitsjerins bezoek aan Warschau WARSCHAU, 29 September (V. D.) Naar aanleiding van Tsjitsjerins aanwe zigheid te Warschau heeft de Poolsche minister van huitenlandsche zaken ver klaard, binnenkort een tegenbezoek te zul len brengen aan' Moskou. Maarschalk Lyautey. PARIJS 29 September CV. DPc ministerraad heeft het ontslag van Lyeu- tey, resident-generaal van Marokko, aan vaard Zijn opvolger zal later benoemd worden. Wisselnoteeringen (Amsterdam Berlijn59.21 Londen12.04& 0 New-York ?.483/4 Parijs11.77 Brussel 10.87 Zurich 48.CS Rome 10.12'/2 Oslo48.85 Kopenhagen 59.60 Stockholm 66.80 Weenen85.10 Praac 7.87i/« Madrid 35.75 BEURSOVERZICHT. De aandacht werd heden weer hoofd zakelijk door Rubbers in beslag genomen Groole omzetten vonden daarin plaaf« Opnieuw waren verschillende soorten hooger. Ook Tabakken warm vast ge stemd, doch slechts bescheiden verban deld. Gewone Jurgens konden zich goed handhaven: de affaire was echter onhetoe- kenend Suikers aanvankelijk ongeaiv- meerd. H. v. A. op de laagste prijzen van gister ingezet, trokken later iets aan Voor Olie weinig belangstelling. Seheepv verlaten Amerikanen veronachtzaamd. Prol. 3* c/o. IHMRKTRERIC J-STE li LEIDEN, 28 Sept. Veiling Houtmarkt. Bloomkool I f 1418, idem II f711, Sa lade f 1.803, Andijvie f 1—2, Komkom mer f 4—9, Kroten f2.80—3 10, Peen f8— 12.20, Roode kool f 79, Gele kool f 8 11, Groene kool f3—5, Prei f 1.80—2.20, Selderij f 11.70, alles per 100 Spruiten f 1421, Snijboonen f3356, Heerenboo- nen f 2242, lien 5.60—7, Gr. Wortelen f33.40, Spinazie f10—22, Postelein f8 11, Tomaten A B G en Ce f517, alles per 100 Kg. 29 Sept. Varkensmarkt. Aangevoerd SDj sïuts. 339 veile varkens f 0.97—0 95 50 licht soort f 0.88—0.80 per Kg. Handel matig. ROTTERDAM 29 Sept. Vee. Paarden 269 Varkens 32, magere rimderen 1927, vette runderen 632, vette kalveren 152, nuchtere kalveren 655, Graskalveren 776, schapen 299, varkens 52, biggen 386, bokken 15. Per KG. koeien 35—3714 52*4—60— 62*4, ossen 45—47*4—52—58, stieren 38 40465052*4, nuchtere kalvoren 65 758587*4, melkkoeien 320400500 kalfkoeien 350—495, stieren 130—500, pin ken 110190, graskalveren 60110 vaar zen 200270, werkpaarden 200—350, slachtpaarden 100—175, veulens 60—60, hitten 120—220, biggen 11—12, overloo- pers 2546, fokkalveren 2030, slacht* kalveren 1518. prijzen p. week ƒ2.50—4 2.7' daarvoor over de maand Sept., runde* ren 11464, paarden 1202, veulens 151, vet te kalveren 5505, nucht. kalv. 2792, scha pen en lamm. 6008, biggen 1895, bokken 54, varkens 4897. 439e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 29 September. 5e Klasse 9e Lijst. Henge prijzen: 7598 12467 100(1 8549 9777 18548 400. 2592 5473 11660 16443 18844 ƒ200. 851 1930 2375 4010 5317 621 8810 10S79 11=96 13958 16961 17833 20705 100. Prezen van f 70: 28 51 68 127 242 297 383 518 531 538 586 591 594 651 794 822 846 880 921 923 970 1002 1086 1098 1211 1224 1332 1376 1-113 1443 1504 1716 1909 1926 2028 3122 2074 2077 2276 2510 2583 2641 3318 3383 3486 3557 3613 3636 3809 3842 3864 4035 4144 4325 4415 4432 4717 4792 4815 4850 4894 4937 4946 4972 5074 5139 5156 5255 5273 5432 5520 5691 5721 5735 5867 6000 6203 6241 6426 6171 6532 6725 7160 7166 7278' 7436 7449 7655 7755 7794 7980 8051 8077 8266 8268 8305 8310 8459 8493 8551 8563 8565 8674 8807 SS95 9006 ''029 9128 9145 9245 9252 9261 9311 °331 9551 9566 9617 983.3 9941 100C6 •0019 10329 10383 10385 10471 10599 10661 •'701 10746 10850 10900 10980 11288 11334 1476 11702 11913 11936 11993 12442 12489 ?6 22 12795 12797 12862 12949 12967 13061' 3325 13484 '3516 13620 13665 13757 13781 13825 14?03 14673 14852 14910 14911 15009 15179 15244i 15291 15349 15382 15460 15473 15568 15569! 15702 15761 15812 15899 15988 16149 16373| 16539 16993 17345 17351 17605 17619 176421 18039 18267 18484 18523 18887 18964 191491 19606 19790 19800 19834 19843 19933 10983; 20145 20150 20292 20294 20310 20432 20505! 20561 20652 20857 1 De Heer en Mevrouw SCHENKDeutekom geven met genoegen kennis van de voorspoedige geboorte van hun Zoon THEODORUS ANTONIUS. Oegstgeest, 29 Sept.. 1925. Nassaulaan 26. 3198 Heden overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van de LI.II. Sacramenten der Ster venden. onze lieve Moe der, Behuwd- en Groot moeder, Behuwdzuster en Tante, Mej. CORNELIA VAN DEN NOUWLANO, Weduwe van den Heer JOHANNES DORREPAAL, in den ouderdom van bijna 84 jaren. Uit aller naam: A. SCIIRüDER— Dorrepaal. 1 P. SCHRöDER. Leiden, 28 Sept. 1925. Morechweg 134. Algemeene kennis geving. 3195 Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, voorzien van de H.H» Sacra menten der Stervenden, onze lieve Moeder, Be huwd- en Grootmoedor. Mejuffr. de Wed. MARIA MAflGARETHA ALIDA KIENJET. geb. PLUIS, in don ouderdom van bijna 83 jaar. Namens de Kinderen II. G. KIENJET. M. C. KIENJET— Slcgtenhorst. HELENA KIENJET. A. POL AN EN. J. PO LANEN— Kienjct en Kleinkinderen. Leiden, 29 Sept. 1925. Pclikaanstr. 9 (boven), Algemeene kennis geving. 3204

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7