Telegraffisch Weerberichi ni2ens waarnemingen verricht in den m0r«en van 16 Sept. 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerst.: 770.4 Muenchen. laagste Barometeret.741.0 Akureyri. Verwachting tot den avand van 17 Sept. Zwakke tot matige Zuidelijke tot Zuid westelijken wind, meest licht- tot half- leivolkt, weinig of geen regen, iets warmer. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 nur ïs aan gegeven door den grooten wijzer. Het 'dunne lijntje beduidt den stand van gis termiddag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR 17.8 gr. C. WATERTEMPERATUUR. Zweminrichting Hooge Rijndijk: 7 uur 15.5, 12 uur 16 en 3 uur 16 gr. G. Zweminrichting „De Zijl": 7 uur 14, 12 tiur 14.5 en 3 uur 15 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Van Woensdagnamiddag 6.43 uur tot Donderdagmorgen 6.06 uur. ontgelden, gisteren kwam nummer twee, in de Hooftstraat aan de beurt. Een auto reed paal en lantaarn bij den grond af. STADSNIEUWS De L.A.W.E.T. Ook gisteren viel over het bezoek aan de LA.W.E.T. niet te klagen. Was in den middag de toeloop niet overweldigend, het avondbezoek heeft het ruimschoots goed gemaakt, zoodat het Bestuur weer cadeaux kon uitreiken aan den 3000en, 3200en en 3500en bezoeker, die resp. een zeer fraaie il van de Firma Wisbrun en Liffmann, Haarlemmerstraat- 116-120, een flesch everheerlijken wijn van de firma Oud, Wijnhandel Purmerend,, en een doelmati- gen rijwiellantaarn van de firma van Heilsbergen, rijwielen, Morsehweg 3.0, in ontvangst mochten nemen. Het Bestuur verwacht hedenavond den 5000en bezoe ker, waarvoor een zeer fraai cadeau be stemd is. Van de stands is natuurlijk weinig nieuws le vertellen, behalve, dat t ons opviel, dat alles er nog zoo friscb en fleurig uitziet. De uitslag van den raadwedstrijd was: ïfej. H. Selier, Oude Vest 141, Bon van i 10.Mej. 1ST. Bentvelzen, Rijn- en Schie kade 134, Broche, K. de Groot, De Wet straat 3, Manchetknoopen en dasspeld. De opera-avond in den' Foyer, waar de keer Sistermans weer optrad, was goed bezocht; het programma, dat hedenavond gegeven wordt, belooft weer een avond van kunstgenot. Ook voor het dansen, dat van half 11 tot 12 uur duurde, was veel animo Er is besloten, dat eiken avond te half 11 daartoe gelegenheid zal worden gegeven. De dansmuziek van het zeer goede strijkje is uitstekend. St. Josephs-Gezeiien-Vereeniging. Het was gisteravond voor cle leden de zer vereeniging een bijzonder gedenkwaar dig uur. Het waarlijk schoone cadeau -der leidsche Gezellen aan de nieuwe parochie kerk vau den H. Joseph werd aan Pastoor leusen aangeboden, n.l. twee Slavonisch eikenhouten zijaltaren naar teekening van den architect Ir. J. v. d. Laan, uitgevoerd in de vrije avonduren door de Gezellen, in I de werkplaats van den heer H. P L. Vorst M van het Hoofdbestuur. De gezellen brachten h u n altaren in de nieuwe kerk, waar Pastoor Leusen, als mede de Bouwcommissie en de architect, en zeer vele gehuwde en ongehuwde ge zellen met het hoofdbestuur der vereeni- ?ing aanwezig waren. Op verzoek van Pasfoor Leusen werden de altaren in het midden van de ruime kerk gebracht, en nadat daarop waren aangebracht het ko peren kruis en de koperen kandelaren en canonborden, en het cadeau daar in z'n geheel in het volle licht was geplaatst, en een schitterenden aanblikbood. nam de neer H p. Vorst het woord namens geheel de vereeniging. Spr. ging in het kort de geschiedenis na van plan en uit voering, hoe de gezellen van St. Joseph het zich een eereplicht rekenden, een Waardig cadeau juist aan deze kerk van hun grooten Patroon aan te bieden, hoe e eenvoud, met zorg in eere was gehou den als een kenmerk van het ware. Spr. er2°clit tenslotte, den Zeereerw. heer pastoor, hij het opdragen van het H. Mis- fi t tt" Eeidsche gezellenvereeniping aan Heer te willen aanbevelen. Een har- v„ ?PPlaus brak los na deze eenvoudige hartohjke woorden. Hierna nam pastoor Leusen het woord, to hoofdbestuur en gezellen warm e. „Toen mij in den voorzomer gevraagd welk geschenk mij het meest wel- Rf,i \20u 2{in» heb ik gedacht aan een be en rn zij-altaartje in een van de zij- l"-' ir van deze kerk. Maa'r nu ik Lier voor mij zie, twee schitterende altaren, ge heel afgewerkt, met toebehooren, nu moet ik zeggen, dat mijn verwachtingen verre, verre zijn overtroffen. Ik dank u daarvoor hartelijk O. L. Heer zal er u voor zegenen Gij houdt de amhachtstand zeer hoog. Ik dank u ook namens de Bouwcommissie, hier aanwezig. En als ik a.s. Vrijdagmor gen aan een van deze altaren mijn eerste H. Mis in deze kerk zal opdragen, ik be loof het u, ik zal voor u allen bidden om Gods zegen. Laat ik er nog aan toevoegen, dat bet eene altaar zal worden toegewijd aan de H. Maagd Maria, en bet andere aan de H. H. Engelbewarders. Weleerw. Vivê-Praeses en heeren van hot hoofdbe stuur, ik zeg u ook hartelijk dank. „Onder het uitspreken van deze woorden, drukte Pastoor Leusen allen rondom hem de hand, terwijl opnieuw een luid applaus opsteeg, en spontaan gezongen werd het Gezellenlied „Daar was een brave jong Gezel". Inderdaad heeft de Gezellenvereeniging in alle stilte een schitterend stuk werk ge leverd, waarmede zij weer pleit van de echte oude degelijkheid, tot voldoening der ouderen, tot loering der jongeren, tot heil van allen. God zegene het eerzame handwerk. Vooroefenings-Instituut V rij w. Landstorm, a f d. L e i d e Om een verkorting van diensttijd te ver krijgen van 4 maanden kunnen als ge woon vrijwilliger hij den Landstorm wor den aangenomen jongelieden van de lich ting 1927, geboren in het jaar 1907. De vrijwilliger, die in hei bezit is van het bewijs van geoefend man, wordt inge deeld. hij het wapen waarvoor hij geoefend heeft; zijn eerste oefentijd wordt dan met vier maanden verminderd. Het bewijs van voorgeoefendheid geeft ook dienstplichtigen in Nederlandsch-In- dië recht op verkorting van 4 maanden van eerste oefeningstijd. De vrijwilliger is verplicht deel le ne men aan de oefeningen in zijn woonplaats dan wel in de naaste omgeving, voor hen, die het bewijs van geoefend man hebben, 50 uren; voor de overigen 200 uren per jaar. De oefeningen hebben in de avond uren of des Zaterdagsmiddag plaats. De oefeningsperiode duurt tot Maart 1927. Opgemerkt wordt dat men na de lo ting van zijn lichting niet meer lot deel name aan de vooroefening wordt toegela ten. Gegadigden, die nadere inlichtingen Avenschen, kunnen zich A'ervoegen tot den -Commandant van bet Vooroefeningsinsti tuut van den vrijwilligen Landstorm, Morschsingel te Leiden, tusschen 9 en 12 uur voorm., of schriftelijk. 25-jarig bestaan afd. Leiden Alg. Bond v. Politiepersoneel. De herdenking van het 25-jarig bestaan A'an de afd. Leiden van den Alg. Bond van Politiepersoneel is vanmorgen onder begunstiging van hijzonder fraai weer, begonnen. Café Zomerlust was het middelpunt om de vele afgevaardigden uit diverse afdeelingen van het land te ontvangen Te even 11 uur begon dar reeds een op gewekte stemming te heerschen. De feest gangers vonden een heerlijk zitje in den tuin, waar de muziek der Leidsche politie voor de noodige afwisseling zorg droeg. Te prompt 12 uur ging men in optocht naar het Stadhuis. Voorop réden drie rui ters te paard, waarachter de muziek der Leidsche politie, rijtuigen met oud-he- stuursleden en oprichters. hoofdbesluurs- leden en bestuursleden. Dan volgde het hondsvaandel en de Leidsche afdeeling met vaandel, waarachter zich aansloten de afgevaardigden van afdeelingen zonder vaandel. Ten slotte volgden de afdeelin gen Amsterdam, Den Haag, Rotterdam, Nijmegen, Haarlem en Hilversum met vaandels. Langs Stationsweg, Steenstraat en Breestraat ging men naar het. Stadhuis, waar een deputatie door den burgemeester, jhr. nir. dr. N. C. de Gijselaar en den wil. commissaris, den heer Balfoort, werd ontvangen in de kamer van den burge meester. Deze deputatie bestond uit zes afdeelingsbestuurders, de drie oprichters der afdeeling, de heeren v. Pul ten, Leb bink en Tijsterman, de hoofdbestuursle den Koenot en Perrels en afgevaardig den van de afdeelingen Amsterdam, Utrecht en Den Haag. De heer IJ. Kuipers, voofz. van de afd. Leiden zegde den burgemeester hartelijk dank voor de hooge eer, dat hij hen len stadhuize Avilde ontvangen, waarna de burgemeester een korte - toespraak hield. Hij zeide P.m., dat het hem genoegen deed de politiemannen hier te mogen ontvangen. In het maatschappelijk leven neemt .de politie een hooge plaats in en haar taak is niet gemakkelijk, omdat zij steeds staat tusschen overheid en burgerij* In het algemeen zegt spr. niet te klagen te hebben over de politie en spr. consta teert met voldoening, dat de politie thans hooger staat dan vroeger. Spr. feliciteert de afdeeling hartelijk ook namens den commissaris, die door het afnemen der politie-examens verhin derd Avas tegenwoordig te zijn. De heer Balfoort sloot zich hierbij aan. De heer Kuipers dankte voor de har- lelijke woorden van den burgemeestei waarna een glas wijn op het welzijn der afdeeling, der burgerij en van den burger meester werd gedronken. Op het bordes van het stadhuis werd vervolgens de voor deze gelegenheid dooi den heer Bolderdijk gecomponeerde feest- marsch, door het politie-muxiekgezelschap ten gehoore gebracht, aangehoord. Na een rondgang door de stad word de stoet in de Burcht ontbonden. Vanmiddag van 2 tot 5 uur werd in de Graanbeurs een goed bezochte receptie ge houden. Daarna is er gemeenschappelijke maal tijd, terwijl de dag met een feestavond in de Graanbeurs wordt besloten. De Zeereerw. pater Praeses van het Franciscanerklooster aan den Haa'j weg pater Wolfranus Heiling is benoemd lot gardiaan van het klooster te Maastricht. Anderhalf jaar, van de opening van liet klooster af, is pater Heiling hier, en die hem hebben leeren kennen, betreuren het, dat de pater zoo spoedig reeds van hier wordt verplaatst. Tot Praeses is benoemd de Zeereerw. pater Constant!nus Casteleijn, nu praeses iran een Franciscanerklooster te Venlo. In aansluiting niet wat elders in dit blad uit de „millioenen-nota" is overge nomen, zij hier nog vermeld, dat voor herstelling vau de St.-Pieterskerk alhier in de Ondenvijsbegrooting 1926 als subsi die een bedrag van 8000 is uitgetrokken, terwij lals bijdrage aan de vereeniging tot opleiding van bewaarschoolhouderessen alhier een bedrag van 10.000 wordt aan gevraagd. De Christelijke L. O. School, die zoo onvoldoende Avas gehuisvest aan de Pie terskerkgracht, is thans verplaatst naar de schoolgebouAven in het Plantsoen, wel ke daartoe van gemeentewege werden be schikbaar gesteld. Blijkens een anonce geeft „Zo- merzorg" morgenavond weer een cabaretavond met zeer gevarieerd pro gramma in de geheel gerestaureerde en vernieuAvdc tooneelzaal. De bekende caba- ratier Bruno zal zijn medewerking vcrlee- nen. Zooals medegedeeld wordt morgen, bij de Consecratie, de nieuwe St. Jozefkerk om half tien open gesteld; om half elf be gint de Pontificale Mis. Laatste Berichten TWEEDE KAMER. Vergadering van heden. Aan de orde is de toelating en beëediging der nieuwgekozen leden. De heer A1 h a r d a (S.D.) vraagt of cle commissie tot onderzoek geloofsbrieven haar aandacht heeft geschonken aan het „Het Volk"-bericht, betreffende den eisch A'an geldstorting om op de candidatenlijst van de Plattelanders te komen. De heer Ketelaar (V.-D.) verklaart, dat de commissie geen reden heeft om tot niet-toelaten van den heer Braat te advi seer en. De heer Braat (PI.-BA noemt de be wering onjuist. Tot toelating der nieuwgekozen leden wordt besloten. Zij legden daarna de voor geschreven eeden of beloften af. Bij het opmaken van de nominatie voor het voorzitterschap der Tweede Kamer wordt gekozen als 1ste eandidaat «iet 61 stemmen jlir. Mr. Ruys de Beerenhrouck, 2de eandidaat met 60 stemmen J. Th. de Visser en tot 3de eandidaat met 55 stem men de heer Schaper. Radio-uitzending herdenking Jan de Bakker Een verbroken radio uitzending Tijdens de radio-uitzending A'an Je her denkingsredes betreffende den „martelaar" Jan de Bakker in het Kerkgebouw van den Ned. Protestanten-Bond te Hilver sum, werd de aansluiting met den zender eenige malen verbroken. Dit geschiedde omdat naar de meening van de directie in het gesprokene passages voorkwamen die andersdenkenden in den lande moesten kwetsen en daarvoor verwijten zouden kunnen worden gemaakt die schade zou den kunnen doen aan den naam van de N. S. F. Namens de Evangelische ver eeniging was beloofd cle verantwoordelijk- heid voor het le spreken woord bij den aanvang vast te stellen. Dit is met ge schied, weshalve de uitzending door cle N. S. F. werd onderbroken. Toen na be ëindiging van de rede van den eersten spreker een verklaring werd. afgelegd dat het gesprokene uitsluitend voor de ver antwoording van de Evangelische Veree niging zou zijn en men voorts zeide dat kwetsende passages niet konden worden gevreesd, werd de radio-uitzending tot een goqd einde gebracht. Overreden. Gisteravond is op den Rotlerdamschen weg te Delft mej. P. uit Maassluis bij het uitstappen uit een autobus door een an dere autobus overreden. Zij bekwam een schedelbreuk en werd naar het gasthuis te Delft vervoerd, waar zij hedenmorgen is overleden. KAAG. Op hol. Gisterenavond sloeg een jong jjaard, dat men aan het leeren was, van den voerman R. R. op hol. Het beest rende langs de slagerij van H„ waar het. een ijzeren hek omwierp, terwijl een weinig verder eenige kinderen juist op tijd zich in veiligheid konden stellen. Bij het huis van Th. van N. haalde het paard de wandelen de Mej. Gr. en een fietsende dame in. Op het geroep van achtervolgers van het paard kon mej. Gr. gelukkig het gevaar ontwijken, maar slechter verging het cle fietsrijdster Mej. H. uit Lisserbrock. Het paard sprong bovenop haar en haar fiets, zoodat zij met bloedende hoofdwonden werd binnengedragen. Dr. Q. pit Sassen- heim. werd ontboden en achtte overbren ging naar liet St. Bernardus-gesticht nood zakelijk Hot paard holde nog een eindje verder, botste togen een boom Avaar het even bleef liggen en holde toen bij de Aved. S. in den tuin, waar het tot staan werd ge bracht. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN DRAAOLOOZEN DIENST). Tegen het DuitschSpaansche handelsverdrag. PFORZHEIM, 16 Sept. (V.D.). De Ka mor van Koophandel heeft een adres ge richt aan de Duitsche regeering. waarin herziening gevraagd wordt van het Duitsch Spaansche handelsverdrag, waarvan het tot stand komen in handelskringen diep betreurd wordt. Een conferentie tusschen Herriot en Painlevé, PARIJS, 16 Sept. (V.D.). De vroegere radicale premier Herriot zal heden corife- reeren met Painlevé. In politieke kringen bestaat groote belangstelling voor dit on derhoud, waar de toekomstige regeerings- meerderheid besproken zal worden. De kartelleiders Avillen trachten opnieuw den steun te verkrijgen van de socialisten ten einde de kartelpolitiek voort te zetten. Mussolini neemt aan de conferentie deel. GENEVE, 16 Sept. (V. DA. Grandi, cle onderstaatssecretaris A'an Italië, ver klaarde aan de pers, dat Mussolini per soonlijk zal deelnemen aan de voorgestel de conferentie inzake het Veiligheidspact. De Roemeensche oorlogsschuld. BOEKAREST. 16 Sept. CV.DA. De Roe meensche Minister van financiën Bratianoe is van zijn buitenlandsche reis terugge keerd. Hij heeft te Parijs en Genève be sprekingen gevoerd met Briand, Caillaux en Chamberlain Hij verklaarde bevredigd te zijn. Roemenië kan rekenen op een verla ging der schulden en belangrijke facilitei ten. Geey ontwapening zonder Amerika. GEXèVE, 16 September. (V.D.). De ont- wapenings-commissie nam een resolutie aan, waarin verklaard Avordt. dat Ameri- ka's aanwezigheid noodzakelijk zal zijn bij cle voorbereidende werkzaamheden voor de internationale conferentie inzake de ver vaardiging van wapenen. De prins van Wales in Chili. LONDEN, 16 September V. DA. De prins van Wales, die door "de sneeuw op gehouden werd in Los Andes, in Chili, is nauwelijks aan den dood ontsnapt. Eenige minuten voordat de trein tot stilstand kwam en nadat de machinist do machine sneeuwvrij had gemaakt, had een ernstige lawine-val plaatsten blok keerde de lijn. Vliegtocht TokioParijs. KöNIGSBERGEN, 16 Sept. CV DA De Japansche aviateurs zijn hier uit Moskou aangekomen. Een bandietenaanval. PARIJS.' '6 Sept. fV.D.) 40 kilometer van Fez hebben bandieten een aanval ge daan op den auto van den correspondent van de „A ,'tion Franchise". De correspon dent werd gewond, zijn vriend zwaar ge wond. Een gaseruptie. PRAAG, 16 September. (V.DA. Op onge veer 5 K.M. afstand van de Petroleuin- exploilaties te Gbely heeft een enorme gaseruptie plaats gehad. Men hoopt, dit gas door pijpleidingen naar het centrum der exploitaties te kunnen leiden, teneinde het te gebruiken voor technische doelein den. Gasvergiftiging. BELFAST. 16 Sept. 'V.DA. In een huis te Belfast zijn gisteren 3 personen aange troffen, die door gasvergiftiging om het leven zijn gekomen. Waarschijnlijk waren zij reeds verscheide dagen tevoren overle den. Een kunstmatige waterval. GENEVE, 10 SepL (V. DA. Een kunstmatige waterval, welke een hoogte heeft van 6000 voet is gisteren in de Al pen A'oltooid en geopend in het kanton Valois. De waterval is iets hooger dan de Amerikaansche Niagara on de dam is 818 voet lang. De bouw heeft 3 jaar ge duurd. De kosten bedrogen 30 millioon gulden. De electrische kracht welke door deze waterval wordt teweeggébraoht,zon voldoende zijn om alle treinen in %Avi1sor- land té laten rijden. FAILLISSEMENTEN „Handelsbelangen" van a.s. Zaterdag zal de crediteurenlijsl bevatten in liet faillissement B G. Bahlmann te A1- phen a. cl. Rijn. Zij tolt 114 namen, met een totaal passief van 59 037 77 De haten zijn niet V ■-1 M Ah K TBE RC stf! T E AMSTERDAM, 16 Sept. Veemarkt. 305 Vette Kalveren le kwal. 1,101.20, 2de kwal. 0.90—1.10, 3de kwal. 0.80—0.90: 44 Nuchtere Kalveren f 1424; 667 Vette Varkens Hollandsche 1ste kwal. 1.11 1.13, 2de kwal. 1.10—1.11; Overzeefiche en Qeldersche lstc kwal. f 1.12—1.13, 2e kwal. 1.10—1.12. WOERDEN, 15 Sept. Veiling Woerden en Omstreken. Goudreinetten 1018 cent, sinjeuren 615J4 cent, Princesse Noble 624 cent, appels A-al 38 cent, Graven- steiners 34 cent, schijvers 516 cent, pip peling 721 cent, Bismarck 311 cent campagnezoet 612 cent. lemoenaupels 6 31 ceut, aterappels 1323 cent, Ceswick 1231 cent, Klaasjesperen 2'?13*4 cent. maagdeperen 5—45 cent. St. Germain 6 31 cent, Avilfo kozijnen 621 cent, Wil liams 2235 cent. Bonne Louise 'li55 cent, Leopolds 862 cent, noten 13 cent. boonen )132 cent., pronkboonen 815 cent, snijboonen 21 1*4 cent. tomaten 16 cent. alles per Kg.; druiven 25 cent per pond; meloenen 1722 cent per stuk 16 Sept. Kaas. Aangevoeld 762 kaas- partijen. Ie kwaliteit 6267, 2e kwaliteit 5459, met Rijksmerk 6673. 2e k 5863, zwaardere met Rijksmerk 75. Handel redelijk. ALPHEN AAN DEN RIJN, 16 Sept. Paardenmarkt. Aangevoerd 313 paarden en veulens. Prijzen 1 '--jarige paarden 275400, Werkpaarden 180350; Veulens 100—250; Hitten 100—20, Handel matig. 15 Sept. Veiling. Per 100 Kg.: Spina zie 1416, Heerenboonen 2036, Snij boonen 2242, Pronkboonen 10—12, Postelein 913, Augurken; Fijn 56, Grof 22, Peren 14—20, Appelen 10 —14, Uien 7.50—8.80; Per 100 bos: Ra barber 6—8, Kroten 3.104.10; Per 100 stuks: Kropsla I 2.90—3.40, Krop sla n 2.10—2,20, Meloenen 15—38 Wisselnoleeringen (Amsterdam Berlijn Londen 12.06 New-York2.48% Parijs Brussel30.75 Zurich Rome Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen Praag 48.C2l/a 10.06 52.85 61. 66.75 85.10 7.1 Madrid35.70 BEURSOVERZICHT. De betere prijs van Rubber te Londen riep weer een willige stemming voor Rub bers in liet leven. Amsterdam Rubbers openden 5 pet. hooger. Ook andere 'soorten flinke omzetten. Tabakken goed prijshou dend mol levnndiger handel. II. v. A.'s on- s veranderd. Kolon. Banken lage# geopend, verbeterden later iets. K011. onveranderd met geringen handel. Jurgens verlaten. Prolongatie 3J4 pet. 439e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Woensdag to Sept. 5e klasse 3c lijst, liooge prijzen. 13498 10O.O00. 10062 ƒ50.000. '0720 10.000. 15869 ƒ2000. 13630 17887 18053 18272 20557 1000 3677 8941 9358 15496 ƒ400 543 5023 10522 200. 2275 4745 14442 17886 19396 100. Prijzen van 70: 131 335 340 418 468 486 504 581 598 614 655 760 1152 1280 1 ?88 1361 1508 1784 1824 1847 1862 1095 21U1 2325 2432 2460 2569 2699 2907 3105 3421 3469 3675 3846 3884 #■09 4208 4362 4382 4385 4414 4567 .07 4667 4672 5250 5327 5335 5366 110 5423 5535 5851 5596 5769 5810 816 5875 5896 6058 6098 6271 6306 354 139 6517 6672 6692 6965 6968 7189 7 *'56 7293 7305 7367 7440 7508 7528 7665 8337 8340 83!3 8450 8499 8530 8535 8968 9372 9644 9672 9728 10049 10162 10183 10191 10199 10281 10370 I058D '•701 10609 10739 10877 10904 10934 11028 11144 11283 11291 11312 1135.3 11371 11409 11591 11661 11791 12108 12495 12613 12647 P705 12711 12887 13172 13190 13235 13314 13135 13595 13787 13891 14030 14228 14394 1 '561 14567 14603 14631 14684 14744 14830 14848 15193 15703 15949 16254 16567 16608 16.94 16695 16808 16845 16897 16924 17106 17240 17453 17535 17810 18052 18108 18170 >'•175 18950 19067 19204 19229 19562 19573 •14 19647 19743 19826 19987 19997 20010 '24 20096 20277 20548 20601 20019 20691 59 20925 20970 NIETEN 81 109 160 240 249 281 293 17 425 431 484 539 589 600 16 659 836 863 876 918 965 77 1031 1051 1154 1162 1163 1253 72 1425 1630 1634 1684 1704 1729 38 1754 1767 178.3 1836 1866 1868 76 1899 1914 1949 1955 1962 2075 29 2150 2166 2204 2206 2363 2381 13 2454 2489 2526 2534 2536 2686 52 2803 2815 2832 2842 2895 2955 91 3022 3066 3150 3284 3288 3295 17 3445 3458 3468 3481 3527 3542* 53 3589 3749 3795 3935 3992 4041 96 4106 4117 4167 4168 4200 4216 56 4300 4316 4334 4395 4396 4415 54 4460 4490 4512 4531 4539 4572 01 4643 4654 4742 4803 4824 4855 98 5015 5082 5103 5117 5166 5211 22 5249 5263 5329 5317 5408 5607 15 5632 5646 5696 5780 5792 5806 08 5835 5891 5992 6016 6083 6132 '.199 6229 6251 6425 6429 6450 6457 0608 6627 6786 6798 6819 6834 6837 6891 6911 6921 6951 6974 7051 7071 7U98 7104 7106 7111 7209 7225 7311 7336 7355 7372 7397 7500 7537 7766 7844 7845 787! 7985 8008 8019 8029 8060 8090 8179 8241 8320 8360 8423 8424 8478 8515 8625 S914 8964 9026 9073 9076 9147 9242 9345 9353 9395 9407 9437 9483 9609 9613 9614 9640 9658 9725 9749 9787 9S61 9864 9890 9908 9957 10011 10042 10051 10056 10084 10095 10207 10224 10282 10307 10310 10315 10342 10403 10519 10523 10530 10542 10571 10589 10590 10602 10611 10663 10684 10811 10887 10905 10938 10968 11067 11069 11078 11080 11085 11105 11125 11165 11253 11266 11286 11358 11387 11396 11543 11551 11584 11585 11600 11025 11836 11849 11880 11887 11892 11911 119,ss 12146 12162 12163 12217 12261 12300 12363 12505 12553 12589 12684 12700 12714 12755 12815 12825 12866 12886 1291 f 12951 12992 13016 13066 13127 13128 13198 13207 13240 13255 13294 13307 13320 13448 13454 13486 13516 13631 13644 13046 13694 13709 13807 15826 13827 13855 13927 13948 14029 14033 14086 14087 14188 14246 14263 14422 14425 14491 14499 1455! 14562 14605 14645 14750 14844 14868 14935 14944 14960 15359 15658 15942 16242 16648 16975 17147 17264 17440 17707 18125 18335 18458 18712 19140 19537 19884 211300 20482 20922 5e niet; 14974 15106 15293 15369 15384 15406 15667 15719 16816 15956 15991 161)15 16268 16329 16346 16708 16718 16783 16987 17001 17009 17165 17175 17212 17284 17323 17359 17464 17467 17470 17759 17794 17942 18158 18159 18198 18361 18368 18390 18505 18509 18512 19017 19022 19055 19175 19192 19312 19540 19588 19648 19893 19991 20175 20306 20331 20334 20554 20646 20813 20938 20975 klasse 2c lijsl: 2379 20358 ni.z. 20350, f5309 15500 15887 16020 16355 16838 17012 17216 17391 17506 18020 18260 18402 18591 19069 19401 19764 20250 20352 20874 15351 15353 1557 2 15585 15893 15898 16043 16173 11>416 16450 16880 16929 17126 17139 17219 17224 17402 17418 17541 17614 18036 18049 18271 18310 18413 18453 18634 18640 19074 19107, 10476 19536 19809 19825 20254 20299 20414 20417 20920 20921 cn 17196 m.z. met

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7