er de Blad lil it UI Slaalsparlij Alle Bankzaken. RADI O jterdag 20 Juni 1925 HET PROGRAM. Handhaving en doorvoering der lelijke beginselen in de huwclijks- vinff- Handhaving, zoo mogelijk doorvoe- ran de gelijkstelling van openbaar en ]er onderwijs. spoedig mogelijk invoering van het >e leerjaar, mede in verband met beidswctgcving. 'oortgezet herstel en behoud van het ieel evenwicht. aging allereerst van die belast in- elke het zwaarst op de on- en min- rjenden drukken, of de noodzakelijke ïlvorming het meest tegenhouden, vrijstelling of aftrek voor groote idelijke afschaffing van indirecte agen op eerste- levensbehoeften. Hindering van de successiebelasting erving in de rechte lijn en in de graden van bloedverwantschap, ering van verteringsbelastingen op 1 van gemka en weelde, joning van het Bezoldigingsbesluit oover daarin onbillijkheden of on- jen voorkomen. rachtige medewerking met de plan- in den Volkenbond die met de Hen van Benedictus XV volkomen stemmen ter oplossing van in- jnale geschillen door scheidsrech- nitspraken en ter gelijktijdige en jdsclie vermindering van bewape- e organisatie van leger en vloot «perkt te zijn tot hetgeen noodza- K voor de handhaving der neutra- de verdediging der onafhanke- binnen de grenzen door tele internatianale regelingen te mogelijk samenvoeging van de inenten van Oorlog en Marine, ordering van zoodanige ontwikke- arbeidswetgeving, dat steeds meer ig telingen betreffende de arbeidsver- in bedrijf en onderneming tn kunnen worden door de ogani- werkgevers- en werknemers, rif niet door speciaal daartoe gekozen i, behoudens goedkeuring en toe oor de over béid binnen de grenzen vet gesteld, lo olijke regeling van de collectieve wereenkomst, inclusief de moge- lot verbindend-verklaring. Ivoering der sociale verzekeringen voor zoover mogelijk, opgedragen samenwerkende organisaties van )rs en arbeiders. Met dien ver dal de Staat aansprakelijk is voor betaling der schadeloosstelling en oep openstaat op een buiten de overheidswege aangewezen wring der Arbeidswet 1919, naar- economische toestand dit moge- ikt, belemmering van de vrijheid van en^fening, nedergelegd in arti- van het Regeeringsreglement voor die, worde weggenomen, eer overheidszorg voor liet behoud srhoonheid van stad en land. T DE OMGEVING ALKEMADE. esteding. Bij de gehouden aan- ig voor het schilderen der houten rniggen werd als volgt ingeschre- van der Velden uit Oude-Wete- •or 537: J. H. Vcsseur uit Oude- ig voor 520; C. M. Vesseür uit yi rensveen voor f 490; en "N. Koot wetering voor 439. Het werk is aan N. Koot voor 439. 22 en 23 Juni a.s. zal te Roe- dsveen in het café van den heer tor gelegenheid bestaan tot herijk aten en gewichten. Voor het dorp [etering bestaat hiervoor gelegen- Juni e.k. in het café van don an den Bosch. Belanghebbenden in bun eigen belang aangeraden genoemden data aan te melden; ien anders zich naar den Haag 1. oren: Jacobus Nicolaas z. van wit en J. A. Bakker Christina d- van H. P. Duivenvoorde en A. der Geest. ertrouwd: J. Vramsn jm. 30 j. de Graaf jd. 29 j. J. Th. A. 29 j. en J. Spring in 't Veld 7i rieden: Martina r Broek 10 w. Margaretha 'l HILLEGOM. ^n ambtsjubilé. Donderdag her- e "e^r N. J. Tromp den dag, waar- j" Toor 25 jaar bij de Ned. Spoorwegen J^d- Als overwegbewaker bracht 'Tromp 18 jaar hier door en 7 te Mim. Des morgens kwamen ten nize de heer Varrossio, opzichter fn. Werken en de heer Wij'nobel beiden uit Leiden om den .Tubi- oooplimentceren. De eerste hield b/!? Vurige toespraak, wijzend op i/,| Plichtsbetrachting en de ver- e ie aau functie van den i* VefBonden. Hij overhandigde f ^'"igschrift der Maatschappij "ukolijke enveloppe met inhoud. De jubilaris dankte voor de betoonde be langstelling en hoopte nog lang de belan gen der Maatschappij te kunnen dienen. Van het personeel van Weg en Werken en van Vervoer ontving de feesteling een prachtige eikenhouten theekast. Velen kwamen in den loop van den dag den jubilaris complimenteeren. terwijl vele schriftelijke felicitaties inkwamen. De dag werd verder in huiselijken kring doorgebracht. Ook wij wenschen den ijve- rigen jubilaris van harte geluk. Schitterend succes. De obligatie-lee- ning voor den houw der nieuwe St. Joseph- kerk alhier, groot f 180.000, voor enkele dagen opengesteld, was jl. Woensdag reeds 50.000 overt eekend. KATWIJK AAN DEN RIJN. De Ziekenverpleging. Gisteravond werd op uitnoodiging van het bestuur Wijkverpleging met het bestuur der ver- ceniging „De Verpleging" eene gecombi neerde vergadering gehouden in het zie kenhuis in verband met het door laatst genoemd bestuur gepubliceerd schrijven. De samensprcking, welke een zeer geani meerd karakter droeg, leidde 'tot volko men overeenstemming. Van eigenlijk mis verstand bleek geen sprake te zijn, veel minder nog dat er een minder goede verhouding tusschen beide besturen zou bestaan. Alleen zal bet bestuur van „De Verpleging" zich uit louter financieele •overweging vooralsnog moéten houden aan de geldende bepalingen. Veilingen. De aandacht van tuinders alhier en kopers van groenten en vroege aardappelen hier en elders vragen we voor een in dit blad voorkomende adver tentie der Tuinbouwvereeniging Katwrijk en Omstreken waarin mededeeling wordt gedaan dat a.s Maandag de veilingen van vroege aardappelen, bospeen enz. weer aanvangen. Vooral wordt men er op at tent gemaakt dat, in tegenstelling mét an dere jaren, de veilingen thans onafhanke lijk van de veiling te Rijnsburg, op een vroeger tijdstip zal beginnen n.l. te half twee. Hiervan neme men dus goede nota. LEIMUIDEN. Gemeenteraad. Nieuw Raadslid. Finan cieele besluiten. Tegenwoordig de lieeren P. Rietdijk, W. Koot, H. J. Visser, J. van Dam en H. Heenk. Afwezig met kennisgeving de heer J. A. Bernard. Voorzitter de heer J. A. Bakhuizen, Burgemeester. De Voorz. opent de vergadering met ge bed. Aan de orde is het onderzoeken van de geloofsbrieven van den heer J. de Rjjk. De Voorz. noodigt de heeren Visser en -Rietdijk uit hiertoe over te gaan. Na on derzoek deelt de heer Visser mede, dat do stukken in orde bevonden zijn en stelt voor den lieer J. de Rijk tot lid van den Raad toe te laten. De Voorz. verzoekt hierop den Secretaris den heer J. de Rijk binnen te leiden. De beer de Rijk legt daarna in handen van den Voorz. de voor geschreven eeden af. De Voorz. wenscht hem van harte geluk. De heer J. de Rijk dankt den Voorzitter. De Voorz. doet mededeeling van de na volgende ingekomen stukken: Procesverbaal van de opneming van kas en boeken van den gemeente-ontvanger. De Voorz. deel mede, dat kasopname heeft plaats gehad en alles in orde bevonden is. Verder zijn door Ged. Staten dezer pro vincie enkele comptabele besluiten goed gekeurd terugontvangen. Ingekomen is het jaarverslag over 1924 van de bouwvereeniging „Gemeentebe lang" Voor kennisgeving aangenomen. Een schrijven van Dijkgraaf en Heem raden van den Haarlemmermeerpolder, waarin wordt medegedeeld, dat besloten is den Nieuwen weg en de daarin gelegen brug in eigendom en beheer aan de ge meente Leimuiden over te dragen tegen betaling door den Polder van een bedrag van 5000; een en ander behoudens na der te verkrijgen goedkeuring van Ged. Staten van Noord-Holland. Voor kennis geving aangenomen. Een schrijven van den Pensioenraad te 's-Gravenhage, om de pensioengrondslag van den gemeenteveldwachter F. F. Kemp met ingang van 31 Januari 1921 en 1 Juli 1922 op respectievelijk 2505 en 2648 "te stellen. Na toelichting van den Voorz. besluit men de beide pensioengrondslagen vast te stellen. Overgegaan wordt tot uitloting van een aandeel, groot 100 van de geldleening, oorspronkelijk groot 3000. Wordt no. 22 getrokken. In verband met de afwerking van den dienst 1924, die op 30 Juni a.s. wordt af gesloten, moéten nog eenige comptabele besluiten worden vastgesteld, waartoe wordt besloten. Ook moet nog op de gemeentebegroofing voor het jaar 1924 gebracht worden de geldleening gesloten voor den verbouw van de R. K. school. De kosten voor den bijbouw van twee lokalen hebben bedragen 21461.65. Door het bestuur van de R.K. school moet 15 waarborgsom gestort worden, zijnde een bedrag van 3219.25. Voor dezen verbouw werd geleend een be drag van 18750. De gemeente moest dus betalen een bedrag van f 18242.40. Be sloten werd do waarborgsom van de aan nemingssom af te trekken, zoodat slechts werd geleend f 18750. Nu stellen B. en W. voor na 20 jaren voor de teruggave der waarborgsom te leenen, welk bedrag dau in 5 jaren ware af te lossen. Dit is ook voor do gemeente voordeeliger; zij betaalt jaarlijks 5 rente. Aldus goedgekeurd. In behandeling komt een schrijven van Ged. Staten dezer provincie, inhoudende eenige opmerkingen tegen de ingezonden gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1925. De Voorz. deelt mede, dat op 1 De cember 1924 de gemeentebegrooting voor bet jaar 1925 ter goedkeuring aan Gede puteerde Staten is ingezonden en einde Mei 1925 wordt de begrooting teruggezon den met eenige opmerkingen. De Raad be sluit aan de gemaakte opmerkingen zoo veel mogelijk tegemoet te komen. Aangezien niets meer aan de orde is en niemand meer het word verlangt sluit de Voorz. de vergadering. OUDE-WETERING. Verbouwing. De heer W. van Stave ren is eigenaar geworden van het perceel bewoond door notaris Veenstra en zal daarin vestigen /een slagerij. Het gemeen tebestuur heeft reeds vergunning tot de verbouwing van het pand verleend. ROELOFARENDSVEEN. Personalia. Voor het examen van onderwijzeres slaagde onze plaatsgenoote Mej. M. van Dijk. Ingezonden Mededeeling. NATION ALEBANKVEREENIGING ALPHEN a/d.RIJN-ROELOFARENDSVEEN RIJNSBURG. Bloemenhandel. De droogte en de kou welke blijft aanhouden is oorzaak dat ook de aanvoer der bloemen zeer beperkt blijft waardoor van de meeste soorten de prijzen oploopen en deze thans zeer goed genoemd kunnen worden, van enkele soorten zelfs best. Zoo gaan b.v. late Pioenen graag weg voor 10 tot 11 per 100. Irissen varieeren van 0.80 tot 1.20 per 100. Gips' en stroobloemen gaan vlugger weg dan ooit terwijl Anjers tot 0.80 per 100 gaan. Do handel is vlug. LUCHTVAART. De Coupe Gordon Bennett. Veenstra definitief winnaar. Do Goupo Gordon Bennett-wedstrijd heeft heel wat stof doen opwaaien. Eerst maakte men zich ongerust over het lot van Veenstra, daarna werd bij teruggevonden op de kust van Spanje. Demuyter werd daarna als overwinnaar beschouwd, daar Veejastra een natte landing zou hebben gemaakt. Ten slotte kwamen do beide Amerikanen, die aan deze race hadden deelgenomen, den 'Coupe opeischen, om dat zij een grooteren afstand dan de De muyter hadden afgelegd en niet in zee, maar op het dek van een schip waren ge land. En tot slot kwam nog de grootste ver rassing door de mededeeling van Veen stra, dat hij op het land was gedaald, waarna de ballon door den wind plots naar zee was afgedreven met het bekende avontuurlijke gevolg. Het was thans de vraag," of de Belg in staat zou blijken zulks aan de desbetreffende autoriteiten to bewijzen. Nadat thans do Belgen onder eenenorm enthousiasme in Brussel waren terugge keerd en een koninklijke ontvangst had den, hebben zij zich in verbinding gesteld met de sportcommissie van de Aero-Glub, die in deze aangelegenheid de beslissing' heeft te nemen. Het resultaat van deze bespreking en het overleggen der desbetreffende papie ren is geweest, dat de commissie thans definitief Veenstra als' winnaar voor dit jaar van den Coupe Gordon Bennett heeft uitgeroepen. Hetgeen niet alleen voor hem, doch ook voor zijn trouwen metgezel Querstin een groot succes beteekent, dat zij volkomen hebben verdiend. Demuyter is tweede. De Amerikaan Or- man is wegens „natte landing" gedeclas seerd. De door Veenstra afgelegde afstand van 1345 K.M. werd erkend, evenals die van Demuyter (661 4 K.M.) Vermelding verdient nog het feit, dat Veenstra door deze prestatie zoowel het duurrecord als het afstandsrecord van België heeft verbeterd. Deze records ston den heide ten name van Demuyter, resp. fcmet 43 uur 16 min. en 1320 K.M. en zijn thans door Veenstra gebracht op resp. 471 uur en 1345 K.M. AGENDA'S NED. R. K. VOLKSBOND. Woensdag 7.308.30 Rechtsk. Bureau. Zaterdag zitting Spaarbank van 89. Zitting Voorschotbank van 89 uur. Zitting Retraitefonds van 89 uur. Zitting Volkstuintjes „St. Isidorus" van 7,308,30 uur. Zitting „Onze Reiskas" van 7.309 uur Zitting Brandstoffencommissie van 7.30 8.30 uur. Zitting „Eigen Huis" 7.308.30 uur. 79 uur uitgave boeken Bibliotheek. 89 uur Belastingsparen. De spaarders worden verzocht de rente te laten bijschrijven. INTERPAROCHIEELE ST. JOZEFS GEZELLEN-VEREEN IG ING. Rapenburg 52. Zondag bijeenkomsten van 12.302,30 uur, van 6.3010.45 uur en van 8.15 tot 9.45 uur verplichte bijeenkomst voor de Ggzellen, na het Lof prijsbiljarten. Maandag, Dinsdag, Donderdag en Za terdag bijeenkomst voor de Gezellen van 810.15 uur. Woensdag van 810 uur repetitie Lie dertafel Sebastian Schaffer. Te 8.30 uur jaarvergadering tooneelclub Adolf Kolping. Vrijdag te 8.30 uur jaarvergadering Liedertafel Sebastiaan Schaffer. Zaterdag van 99.30 uur zitting Reis kas, en levens zitting brandstoffenvoorzie- ning. De jaarvergadering van d*e studie en de debatingsclubSt. Petrus Cnnisius is ge plaatst op Zondag 5 Juli. Do Gezellen worden er aan herinnerd, dat men tijdens de bijeenkomsten bij den Huismeester kon sparen voor de Retraite. Iedere Woensdag om 8 uur kan men als lid worden ingeschreven van de lie- derlnfel Sebastian Schaffer. ST. PETRUS-PATRONAAT. Zondag laatste Aloysius-Zondag te half acht in de St. Petruskcrk, algomeene H. Communie. Om 5 uur Patronaat. Inlevering van alle speelbons bij den penningmeester. Het patroonfeest zal worden gevierd op Zondag onder het Octaaf 5 Juli. Woensdag te 8 uur repetitie tooneel. Donderdag Arbeidsbeurs ST. A NTONI US-PATRON AAT. Zondag, half 5 Conferentie waarna ont spanning. Woensdag 7.30 uur Zangrepetitie. Woensdag 8 uur Tooneelrcpetitie. Donderdag 89 uur Arbeidsbeurs. Vrijdagavond van 810 uur bijeenkomst Afd. III Zaterdag 67 uur bibliotheek (ook voor niet-leden) betaling van contributie en ge legenheid tot sparen Retraitefonds. Van 810 uur bijeenkomst Afd. III. ST. FRANCISCUS-LIEFDEWERK. Interparochieel Patronaat voor Jongens. Nieuwe Rijn 52. Zondagmorgen 9 uur precies H. Mis waarna Godsdienstonderricht Deo; des avonds te 6 uur Lof, daarna Godsdienst onderricht en ontspanning voor vakjon gens A en B en groote schooljongens. Maandagavond van 67 uur Spaarkas Bibliotheek en Retraitefonds. Maandagavond 8 uur Conferentie vak- jongens afd. B waarna gymnastiek. Woensdagmiddag van half 4 tot half 5 uur Zangles, half 4 Bijbelsche ge schiedenis voor kleine schooljongens waar na ontspanning. Van 65.30 uur arbeids beurs Haarlemmerstraat 131 VrijdanavnnH 815 uur Magazijn. Zaterdagmiddag van half 3 tot half 4 Gymnastiek voor groote schooljongens; van half 4 tot half 5 voor schooljongens afd. B Wie helpt ons aan kleeding en schoe- nen*' Adres Haarlemmerstraat 131. ST. PANCRATI US-PATRON AAT. Zondag. Feest van den H. Aloysius, tweeden Patroon van do Congregatie. Te kwart voor zeven Algemeene H. Commu nie. Te 7 uur Maria-Congregatie, waaron der Plechtige Opdracht der nieuwe leden Te kwart over vijf Ontspanning voor de verschillende afdgelingen. Vanaf 7 uur bijeenkomst der Gezellen tot 10 uur. Van kwart over acht tot kwart voor tien Conferentie en verplichte bijeen komst. Maandag. Van 8 tot 10 uur bijeenkomst der Gezellen. Dinsdag van 8 tot 10 uur bijeenkomst der. Gezellen. Woensdag van 7.30 tot 9.30 Ontspanning voor Afd. IV. Woensdag to 8.30 uur Repetitie Koortje der Congregatie. Donderdag van 8 tot 10 uur bijeenkomst der Gezellen. Zaterdag. Van acht tot tien uur bijeen komst der Gezellen. Spaarkas, bibliotheek en Spaargelegen- heid voor de retraite iederen Zondag van 6 uur tot kwart voor 7. Tevens gele genheid tot sparen voor de a.s. Retraite. ST. AGNES-PATRONAAT. (Patr. 0. L. V. Kamelv. Mon Père). Maandag van 7.309.30 uur 2e leerjaar Naailes. Dinsdag van half 8 tot 9 uur le leerjaar naailes. Woensdag van half 8 tot 9 uur le en 2c leerjaar Herhalingsonderwijs; 3e leerjaar naailes. Donderdag van half 8 tol 9 uur 2e leer jaar Handwerken; 5e leerjaar bijeenkomst Vrijdag van half 8 tot 9 uur le leerjaar Handwtrken, 4e leerjaar Naailes. Maandag van half 8 tot 10 uur Kookles. Donderdag Bibliotheek van half 8 tot 9 uur; sparen voor en na de lessen. ZITA-VEREENIGING. Afd. Bescherming van Meisjes. Zondag vanaf 12 uur zijn de zalen ge opend voor de Hollandsche en Duitsche meisjes. Maandag van 810 uur bijeenkomst Duitsche meisjes. Woensdag, avonds van 810 uur bij eenkomst Hollandsche meisjes. Donderdagmorgen, to half 8 uur, H. Mis in de Kapel; 's avonds 8 uur bijeenkomst Hollandsche Meisjes. Afd. Meisjespatronaat. Dinsdag 's avonds van 7 tot 9 uur Pa tronaat (1ste jaar), van half 8 tot half 10 uur afd. Napatronaat. Woensdag, van 89.30 uur Tooneel. Vrijdagavond, 26 Juni, inplaats van Zondagavond 8 Uur vergadering Jeugd- afd. 3o Orde in de Kapel. Het onderricht in handwerken en huis houdelijke vakken wordt gegeven aan de R K. Vakschool, Noordeindo 50. N.B. De Bibliotheek, Noordeinde 44 ge opend: Dinsdagavond kwartier vóór 8 uur Woensdag-, Donderdag- en Vrijdagavond te 8 uur. Ook niet-leden kunnen van de Biblio theek gebruik maken. R.-K. JONGEVROUWENBOND GROEP B Godsdienstcursus. Maandag 7 uur St. Antonius-Patronaat. Literaire club. Woensdag 7.30 uur Hoog- landsche Kerkgracht. Turnclub. Vrijdag 6 en 7 uur Pieters kerkhof UIT DE RADIO WERELD Wal er vanavond t? hooren is 4.20 uur. Berlijn, hM ..bic h 1 Ier", tooufflspel. 4.3."> München.' 485 M. Coiin ii 4.50 Frankfort. 470 M Middag concert. 5.20 München, 485 M. Coheert 5.30 Hilversum, J050 M Vóór- avondconcert. I. Die Verkauflo Braut (March): 2. Ouvcrturo „Freischütz"; 3. I.e Pas des Flours (Valse); 4. Brautglo- cken (Jesse!): 5. Eugen Oiiégin (Opera fantasie). Pauze 6. Streifzug duroli Strausz' Opor; 7. Nocturne uo. 3 (Liszt): 8. Narcissus (Offenbach); 9. Suite de Ballet; 10. Finale. 6.35 Eiffeltoren, 2(>00 M. Concert. 7.20 Frankfort, 470 M. „Ein Mas- kenball". Opera van Verdi. 8.10 Hilversum, 1050 M. Muziek en Radio-tooneel: 1. Marcho Rus- se: 2. Tratim idealen (Walzer); 8. „Do voel", woordenspel v. Speenhof; 4. Ouverture „Flolle Burschen"; 5. Anatole's Trouw dag, 1-acter (Selmitzler); 6. Unvollondete Symphonio (Sclm hert); 7. „Huishouden" (Sant. Falkland); 8. Finale, 8.20 Chelmsford, 1600 M. Pro gramma van Glasgow (420 M.) Operelte-muziek Overture, ..Tin* Arcadians" (Moncklon and Talbot). „Thfl Pipes of Pan" („The Arca dians") „The Amorous Gold fish" („The Geisha', S. Jones). „Under the Deelar' („A Coun try Girl', Monckton). Selec tion, „The •Cingalee*' (Monck ton). „Freedom" (,.A Greek Slave", Jones) „The Cobbler's Song" („Chu Chin Chow". F. Norton). „Star of My Soul" („The Geisha"). „A Bachelor Gay" (,„The Maid of the Moun tains", Fraiser-Simson). Selec tion, „The Merry Widow" Lehar). „Alice Blue Gown" („Irene", Tieruev). „I'm But a Simple Maid". „Star of Fa te", („Catherine", Tchaikovs ky). Selection. „Madame Pom- padour" (Fall). „If Love's Con tont" („Tom Jones", E. Ger man). „Man is Master of His Fate" („The Last Waltz", Straus). „Shade of (he Palm" („Florodora", Stuart). 8.20 London, 365 M Birmingham, 475 M. Bournemouth. 385 M. Manchester. 375 M. en New castle 400 M. Concerten. 8.20 Hamburg, 395 M. „Der Frei schütz", opera. 8.35 Brussel, 265 M. Concert. 8.50 Berlijn, 500 M. Gemengde avond 8.50 Miinclien, 485 M. „Die Lore", blijspel. 8.50 Mfinster, 410 M. Declamatie- avond. 8.50 Zurich. 515'M. Aria- en lierlo- renavond. 9.05 Radio-Paris. 1750 M. Concert. 9.20 Pome, 425 M Nieuws en con cert. 9.35 Petit Parisien, 345 M Opo- rotle-muziek. 10.50 Alle Britsche stations: The Savoy Bends. Vcor Zondag. 12.50 uur Radio-Paris. 1750 M Concert. 2.20 Minister, 410 M. Middagcon cert. 3.50 London. 365 M en Chelms ford, 1(F>0 M. Concert. Overtnn .The FMng Dutch man" (Wagner) „When Rooks Flv Homeward" (Alec Rowlv) „The Rel I Song" C.I.akiw", Üelibes). „Elégie" (Massenet). Melody in F (Rubinstein-Pop per), „Love in Arcady". (Hayn Wood). „Pleading" (Elgar). „Tho Sligiited Swain" (DM English). Concerto in E Mi nor, Op 61 (Mendelssohn). Ballet from. „The Lake of lho Swans" (Tchaikovsky). ..Ba- billago" (Gillet). ..Evensong" (Easthope Martin). „Never Sing to Me Again" (Racluna- ninov). „Pastorale" (Voracini) „The Londonderry Air" (Ar nold Trowel). „Believe Me. If All Those Endearing Young Charms". „Harlequin and Co lumbine". (Woodworth). ,.Diu- pl.enia" (Harold Samuel). „Murmuring Breezes" (A Ten sen). Polonaise in D (\V>o- niawski). „Imagination" (M. Zacharowitsch). „Selection, „Reminisconscs of Tchaikovs ky" (Dan Godfrey). 3.50 Birmingham, 475 M Concert. 4.20 Bournemouth, 385 M Concert 5.20 Frankfort, 470 AT. Concert. 8.15 Hilversum, 1050 M. Kurhaus- concert van Scheveningen 8.50 Londen, 365 M. en Chelmsford 1600 M. Godsdienstoefening. 8.50 Munster. 400 M. en Frankfurt 470 M. Concerten. 9.5 Radio-Paris, 1750 M. Concert 9.20 London, 365 M. Chelmsford 1600 M. e.a. Br. stations- Do Groot and the Picoadillv Or chestra. Ingezonden Mededeelinn. Wenscht U een roed Radio-toestel? Wendt U tot ons. Grootste sorteerinQ Onderdeelen. etc 5^* Vraagt onze nieuw verschenen geïllustreerde Catalogus. 11901 N.V. I.E.M.C.O. v.h. GEEUAERTS-REBTER LEIDEN - MARE 70 - TEL. 1118

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 3