Hoofdpijn genheid om met Abd-el-Krim tot een ver gelijk te komen hebben verzuimd en dat dit verzuim oorzaak der huidige moeilijk heden zou zijn. Om gevaren voor het kar tel te voorkomen, zou Painlevé nu naar Marokko zijn gegaan ten einde in staat te zijn de 3oeialisten volkomen van hun ongelijk te overtuigen. Zou 'echter dit, een voldoende verklaring zijn van Painlevé's opzienbarende reis? Zou het ook kunnen zijn dat de ernst van den toestand in Marokko den minister president en minister van oorlog er toe leidden zich persoonlijk op de hoogte le stellen van den gang van zaken en met den opperbevelhebber overleg te plegen over de maatregelen om aan dezen toe stand een spoedig einde te maken? De berichten uit Marokko zijn niet bij ster geruststellend. Ondanks de mededee- lingen in de Fransche bladen over de zware verliezen aan zijn troepen toege bracht, blijkt de offensieve kracht van Abd-el-Krim nog ongebroken. En men houdt rekening met nieuwe aanvallen van do Rif-kabylen, wier voorloopig doel, naar men vreest, de verovering van Fez is. Ingezonden Mededeeling. MUZIEK. De grootste sortecring MODERNE en KLASSIEKE MUZIEK. 11110 G. J. AMMERLAAN, v/h. MATLA en SIEGELAARy P.K. KOOF.STEEG 16. Gemengde Berichten Gasverstikking te Rotterdam Een doode Toen de dochter van den 50-jarigen S. van der Meulen, wonende Leede 83, te Rotterdam, gistermorgen in de slaapka mer van haar vader kwam, vond zij de- ten dood te bed liggen. De te hulp geroe pen geneesheer kon slechts den dood con- sfateeren. Sedert eenige tijd was in de woning electrisch licht aangelegd, zoodat de gasleiding niet meer gebruikt werd. De leiding in de slaapkamer van den overledene was met een kurk afgesloten, en meermalen werden hieraan kleeding- stukken opgehangen. Vermoedelijk is daardoor de kurk gaan loszitten en is zoo bet gas dc kamer binnengestroomd. Moordaanslag. Gisteren is de arbeider K. uit Munten dam als verdacht van moordaanslag op den koopman B. Kuiper te Winschoten gearresteerd. De misdaad te Souburg. Thans is gebleken, dat A F. S. uil Mid delburg, die Dinsdag onder Souburg een 7 jarig meisje aanrandde en later verwond de nog meer op zijn kerfstok heeft Onder Koudekerke werd op 4 en 5 Juni een vrouw aangerand: dc aangehoudene heeft bekend zich ook aan deze feiten te hebben schuldig gemaakt. Vrijdagmorgen is de man aan de justitie te Middelburg voorgeleid. De toestand van het 7-jarig meisje, dat Dinsdag te Souburg is aangevallen door den gearresteerden A. F. S. uit Mid delburg en door dezen met ean mes werd verwond, is thans zeer bevredigend. Verdronken. Te Sleenderen is de landbouwer C. A. uit Hengelo (G.) bij het baden in de TJsel verdronken. Te Valthermond is de 20-jarige L. Snitjer bij het baden verdronken. In het spoordok te Zuidbrock» is Don derdagavond de 23-jarige Albert Oudeman Lij het zwemmen verdronken. De metselaar W. te Hengelo (G.) is bij het zwemmen in de IJsel le Baak ver dronken. Gistermiddag te half vier sprong op het Merwedekanaal te Diemen de J6-jarige A. Visser, wonende in de Wagenaarstrant te Amsterdam, van een voorbijvarende Rijnaak, blijkbaar om een bad te nemen. Toen hij in het waler lag, schreeuwde hij om hulp. Eenige personen' sprongen hem onmiddellijk na, maar slaagden er niet in, hem te redden. Het lijk was gisteravond nog niet gevonden Twee broers verdronken. Donderdagavond -is te Wilp bij Deventer *en droevig ongeluk gebeurd. Eenige jon gens waren aan het zwemmen tusschen de fcrlbben in de IJsel nabij de landbouwers woning van den hoer Hassink. Plotseling verdween do 16-jarige J. v. d. K. uit Twello vermoedelijk door den stroom meegetrok ken, in de diepte. Zijn 14-jarig broertje G. v d. K., die zijn broer zag verdwijnen, sprong hem na, doch daar hij niet kon zwemmen verdween hij onmiddellijk, nog voordat de anderen hem konden vastgrij pen. De lijken zijn nog niet gevonden. In heet water gevallen. Te Doornspijk is een 3-jarig kind van J. R in een aker met heet water gevallen en aan de brandwonden overleden. Bloedvergiftiging. De 32-jarige turfhandelaar J. H. Nij- kamp te Rijssen kreeg door het openkrab ben van een puistje aan zijn neus bloed vergiftiging en overleed na eenige dagen. Tragisch. Te Scboonlijke is een vrouw, die op reis was van België naar Vlissingen, toen z'j blijkbaar onwel was geworden, op het bal- con van de tram was gaan staan, over Let hek heen gevallen op straat. De ongelukki ge was onmiddellijk dood. Haar zoon, een Belgische loods, die met zijn vrouw en twee kinderen met zijn moeder medo reis de, sprong, het ongeluk ziende, in vollen vaart uit de tram cn bleef gelukkig onge deerd. De directie van de tram zond na Aankomst der tram te Breskeas een extra tram naar de plaats van hot ongeluk en hiermede werd het lijk naar Broskens vervoerd. Overreden en gedood. Donderdagavond geraakte in de Vissers straat te Bussum het 3-jarig zoontje van J. de Graaf onder een zandkar. Het kind werd ernstig gewond naar bet Majella-ge- sticht vervoerd, alwaar het overleed. Onder een autobus. Woensdagavond omstreeks negen uur geraakte Mej. M. uit Alkmaar met haar rijwiel op den Kennemerstraalweg onder de autobus AlkmaarLimmen, met het gevolg, dat zij ernstig gewond werd. Zij zal o. a. baar linkeroog moeten missen. De ongelukkige vrouw werd zoo spoedig mogelijk naar het St. Elizabethgesticht vervoerd. Den chauffeur treft geen schuld. Ernstig auto-ongeluk. Men seint aan „het Huisgez." uit Den DungenWoensdagavond heeft bij de Dun- gensche brug, onder deze gemeente, een ernstig auto-ongeluk plaats gehad. Om streeks elf uur kwam van uit de richting Berlicum de auto van Steenbakkers gere den, waarin behalve de chauffeur, drie Dungensche jongelui gezeten waren. Door een tot nog toe onopgehelderde oorzaak botste bij de Dungenschebrug de auto tegen een boom. De inzittenden werden allen uit 't voertuig geslingerd, v. d. M. werd op ver schillende plaatsen zwaar gewond opge nomen, v. T. was buiten kennis, de chauf feur S. had een zware verwonding aan bet oog. Van L. kwam er met een goscheurd pak af. Geestelijke en geneeskundige hulp was spoedig ter plaatse. De toestand van v d. M. was zoo zorgwekkend, dat hem ter plaatse het H. Oliesel werd toegediend, waarna bij naar buis werd vervoerd. De burgemeester liet de auto tot een nader onderzoek in beslag nemen. Uit den mast gevallen. Donderdagmiddag is de matroos 2e kl. A. H. Dupker, van Amsterdam, dienende aan boord Hr. Ms. Heemskerck, te Den Helder, bij het klaren van de vlag, uit den mast gevallen. De Heemskerck, die voor oefeningen buiten was, zond een draadloos bericht naar Nieuwédiep, waarop de torpedoboot G 12 direct- vertrok en de matroos naar bet Marine-hospitaal overbracht. Gister nacht is hij aan de gevolgen overleden. Schietpartij te Rotterdam. De pianostemmer T. G. te Rotterdam ontmoette gistermiddag den vroegeren kennis .T. W. van zijn vrouw, met wien hij twist kreeg. De beide mannen zetten hun twist voort tot in G.'s woning, waar ten slotte van vuurwapenen is gebruik ge maakt. Het gevolg was dat J. W. met een schotwond in de borst en T. G. met een kogel in het zitvlak naar het ziekenhuis zijn gebracht, waar beiden zijn opgenomen. W. ia ernstig gewond. De politie heeft de vrouw van G. gearresteerd op vermoeden dat zij met een revolver heeft geschoten. Nacïer wordt gemeld, dat de vrouw van den pianostemmer C. G. a bout portant een revolverschot op den zeeman J. W. beeft gelost, dat hem in de rechterborst trof. "W. ontfutselde haar de revolver en schoot G. in het onderlijf. Toen hij de revolver op vrouw G. richtte, wist deze hem het wapen te ontrukken. De vrouw die gearresteerd is als verdacht van dood slag, heëft een volledige bekentenis afge legd. Ingezonden Mededeelina. Een smokkelaarsboot aangehouden In den nacht van Woensdag op Donderdag heeft te Delfzijl de bemanning van het re- cherche-vaartuig „De Zeehond" een goede vangst gedaan. Met een motorvlet was zij op surveillance en trof een motorboot aan met 3 smokkelaars. De smokkelaars ver zetten zich heftig. Steeds werd de boot van de ambtenaren met een haak afge weerd. Ook de trossen van de motorboot, die gebruikt werden om de boot vast te maken, werden tot tweemaal toe stukge sneden. Telkens schoot de motorboot full speed vooruit, maar de ambtenaren ble ven hij. De ambtenaren sprongen op het smokkelschip over, trokken de toevoer leiding van den motor stuk, zoodat deze lot stilstand werd gebracht. De schipper- dienstgeleider werd door een der smok kelaars met een scheepshaak in den arm gestoken en moest zich onder geneeskun dige behandeling stellen. Met de wapöns in de hand werden de smokkelaars in bedwang gehouden. Een der smokkelaars werd aan den voet verwond. Vijfhonderd liter spiritus werd in be slag genomen. De motorboot, de „Delta", van Appingedam, die zij voor dit kar weitje gehuurd hadden, werd ook in be slag genomen. De eigenaar der motor boot wist niet voor welk doel zijn boot gebruikt werd. Paard gestolen. Men meldt uit Roermond aan de „Mslv": Op de kermis te Roermond vermiste de hypodroomhouder G. Woensdag een zijner ponny's. Een door de maréchaussee inge steld onderzoek had tot resultaat, dat de dief met het gestolen paard de Maasbrug te Roermond was gepasseerd en vervol- Ingezonden Mededeeling 1865 1925 Ui. EDELSMID Haarlemmerstr. 125 LEIDEN - TEL. 1744 Juweelen Goudwerk Tafelzilver ||^§gj Horloges \wsm Nouveauté's in alle II artikelen El SPORTMEDAILLES BEKERS EN KRANSEN Monogrammen, wapens, letters, gravures insteen en metaal, alsmede repa- ratiën worden billijk en |gl|j|snel uitoevoerd gens over Beegden en Heel te Wessem met de veerpont weer de Maas was overgesto ken naar Maasbracht en alsdan naar Montfort. Hier werd het paard ten huize van den landbouwer L. gestald terugge vonden. De zoon des huizes, de 22-jarige H. L., werd als verdachte gearresteerd <.n naar de gevangenis te Roermond overge bracht. Diefstal van confèctiegoederen. Geruimen tijd geleden werd door een firma in damcs-.confectie te Amsterdam ontdekt, dat bij» haar confectiestoffen ver dwenen. De politie werd met het geval in kennis gesteld. Zij mocht na verloop van eenigen tijd een der dames ontdekken Deze werd gearresteerd en toen bleek, dat meer personen bij deze diefstallen betrok ken waren en dat ook bij een groote firma in heerenconfectie reeds geruimen tijd eenige leden van bet personeel diefstaj pleegden. Het gevolg hiervan was, dat thans twee bedienden van de damesconfectiezaak in verzekerde bewaring zijn en dat bij de hee- ren confectiezaak vier arrestaties plaats hadden. Ook werd nog gearresteerd iemand, die buiten beide zaken stond, maar die voordeel heeft gelrokken van deze dief stallen. Hoe groot de waarde is, die in den loop van een paar dagen aan goederen is verdwenen, valt nog niet te zeggen, maar naar schatting moet dit meer dan 30.000 zijn. Ook is het nog niet zeker, dat met deze zeven arrestaties, alle daders zijn gearresteerd. Mislukte desertatie. Terwijl hot uitgaande Ncd. tankstoom schip New-York in -de sluis te IJmuiden lag, zijn twee stokers gedeserteerd. De IJmuidensche politie wist het tweetal ech ter spoedig te vinden en bracht ze per motorboot naar het reeds varende schip. Smakelijk. In het Jaarverslag van den Utrecht- schen Keuringsdienst over 1924 komt de volgende passage voor: In de gemeente Leusden werd gecon stateerd, dat een bakker het roggebrood deeg met zijn bloote voeten bewerkte, het geen hem voor bet vervolg verboden werd In enkele banketbakkerijen werd aan merking gemaakt op hoogst onsmakelijke handelingen. Zoo werd b.v. geconstateerd, dat een banketbakker, bij het versieren van een taart met geconfijte vruchten, deze eerst stuk voor stuk in zijn mond stak, voordat zij op de taart werden aan gebracht. Een koninklijk besluit, waarbij dergelijke hoogst bedenkelijke manipula ties kunnen worden gestraft, is zeer ge- wenscht. Boschbessenpluk. Te Groesbeek is aan de openbare en bijzondere lagere scholen reeds de zomer- vacantie begonnen, die er vijf weken duurt. In deze weken houdt de Groesbeeksche jeugd zich bezig met het plukken van boschbessen, waarmee menig gezin een aardig duitje verdient. De oogst zal dit jaar groot zijn, dank zij het gunstige weer in Mei dat den bloei bevorderde. De eerste handelsprijs is dit jaar 0.50 per Kg. In 1924 werden ongeveer 200.000 Kg. boschbessen in Groesbeek en omgeving ge plukt, waarvoor de handelaren ongeveer 70.000 aan de plukkers uitbetaalden. Dit jaar zijn de verwachtingen nog grooter. „N. R. Crt." Buitenl. Berichten De hitte te Londen. Gisteren moesten te Londen ten gevolge van de hitte, 113 personen naar de zie kenhuizen vervoerd worden. Ook in F r a n k r ij k. Ook in Frankrijk beeft de hitte haar slachtoffers gemaakt. De laatste dagen bedroeg het totaal der verdronkenen aan de Fransche kusten niet minder dan negen. Noodlottige instorting. Te Couiljet (België) waren arbeiders bezig een muur af te breken in een me- taalfabriek. Eensklaps echter viel de muur om, over een lengte van 18 meter. Drie werklieden worden onder de pui- nen bedolven. Twee der slachtoffers wer den gedood, het derde werd slechts licht gewond. Groote bosch- en heidebrand bij Lchnc. Even over de grens is bij Lohne 1000 morgen dennenbosch verbrand, benevens pl.m. 2000 morgen heide. Veel grof en klein wild is omgekomen. Groote brand bij Wilna. Uit Wilna wordt geseind: In het kleine stadje Kachenen brak een brand uit, waar door meer dan 100 gebouwen, waaronder de orthodoxe kerk en v(He andere openbare gebouwen vernield werden .Bijna een der de gedeelte der stad is een prooi der vlam men geworden Op zoek naar Amundsen Een draadloos telegram van het stoom schip „Ingertree" verzonden, bericht, dat dit door de Noorsclie regeering uitgezon den hulpschip, met de leden der expeditie, tot - opsporing van Amundsen en Ells worth, den Poolcirkel gepasseerd is. De Berlijner leert loopen. Door de sterke ontwikkeling van het verkeer in de laatste jaren, heeft de Ber- lijnsche verkeerspolitie zich genoodzaakt gezien om het verkeer der voetgangers in de hoofdstraten opnieuw te regelen. Do tallooze bepalingen, die tusschen dé jaren 1917 en 1925 zijn afgekondigd, schijnen nog niet voldoende te zijn om een eenigs- zins veilig verkeer te verzekeren. Grooten- deels omdat.... zij niet in acht werden genomen eh overtreding niet voldoende werd bestraft. De nieuwe politieverordening die 15 Juni a.s. in werking treedt, is over het ge heel duidelijk en zeer radicaal. Het voor naamste zijn de volgende bepalingen: Voetgangers mogen in verkeersstraten le klasse slechts bij de boeken den weg over steken en wel rechthoekig. Op de punten, waar de straten elkaar snijden en het ver keer aldaar door politie-agenten geregeld wordt, mag de voetganger slechts* overste ken als het verkeer in de over te steken straat stilstaat. Wie deze voorschriften niet nakomt, wordt met een geldboete tot 150 M. of met hechtenis gestraft! Ingezonden Mededeeling bedaart spoedig door gebruik van een paar Mijnhardt's Hoofdpilntabletfen» 60ct. yiT DE OM6EVIÜG NOORDWIJKERHOUT. Gemeenteraad. Electriciteit in de Ziik. Straatverlichting. Wij ziging haven- en kadegeld Wijziging Politiever ordening. Vergadering op Donderdag 11 Juni, des namiddags te 7 uur. Alle leden zijn tegenwoordig. Voorzitter: de burgemeester. De Voorz. opent de vergadering met het gebruikelijke gebed. Tegen de notulen heeft niemand bezwaar, zoodat zij worden gearresteerd. Onder de ingekomen stukken is een verzoekschrift van E. Bakker om onthe ven te worden -van de verplegingskosten zijner schoondochter, die door B. en W. op hem worden verhaald. De Voorz. merkt op, dat dit een aange legenheid is, die uitsluitend tot de com petentie van B. en W. behoort. B. en W. stellen dan ook voor het adres voor ken nisgeving aan te nemen. De heer Van Dijk vraagt of de Raad in deze niets heeft te vertellen. De Voorz. zegt dat het verhaal op de verpleegden of hunne verwanten een zaak is die bij de Armenwet uitsluitend aan B. en W. is opgedragen, zoodat de Raad niet bevoegd is ter zake een beslissing te ne men. Het adres wordt daarna bij acclamatie aangenomen. Ingekomen is ook een schrijven van de Directie der Lichtfabrieken te Leiden, hou dende aanbieding van een concept-contract voor de levering van electriciteit in de Zilk. Dit concept bevat eene wijziging van het bestaande contract met Noordwijker- hout. Spr. had dit concept-contract gaar ne in deze vergadering behandeld. Er waren een paar kleine verschillen wat be treft de s troonde vering in de Zilk, maar die zijn al opgelost. Do reden dat het con tract in deze vergadering niet kan behan deld worden is gelegen in de omstandig heid, dat deze wijziging van het bestaande contract naast de stroomlevering vaD de Zilk ook regelt de prijs van het licht te Noordwijkerhout, in dien zin, dat de be staande toestand daarin contractueel wordt vastgelegd. Spr. twijfelt er sterk aan of de bestaande toestand wel de juiste is, m.a.w. of Leiden wel bevoegd is hier 27 cent per K.W.U. te doen betalen, ter wijl het licht te Leiden niet meer dan 22 cent per K.W.U. kost. Deze aangelegen heid, aldus spreker, is hier voor mijn op treden afgewerkt, maar de kennisname van de toen gevoerde correspondentie en de betreffende notulen der raadsvergade ringen doen mij vaststellen, dat Noord wijkerhout inderdaad recht heeft om te i vorderen, dat de lichtprijs van 27 wordt gereduceerd. Spreker wil er" aanstonds aan toe voegen, dat de Di>I der Lichtfabrieken te Leiden volkom! ,n goeder trouw in deze is en twijfelt et ook niet aan of het ten deze bestaand schil van meening zal tot wederzijds^ noegen worden opgelost. Daar spoed met de electriciteitBvooi ning in de Zilk gewenscht is, hóópt ker in de volgende week een raadsi dering te beleggen om het contract handelen. Omtrent het verzoek van E. Fraj oud-veldwachter, om de kosten voor geneeskundig onderzoek voor invalid]! pensioen 20), voor rekening der mcente te nemen, ontspint zich een 1 loopende discussie. De Voorz. behandelde deze aangol heid nog al welwillend. Eenig recht oi betaling door de gemeente kan Fra; volgens den Voorz. niet doen gelden 1 spreker zou het verzoek willen loestaa billijkheids-motieven. Dat Franken, feitelijk geen politie-man was,doch sla bode-diensten verrichtte, zijn ontslag was voor de gemeente een financieel deel. Het ongeluk dat Franken heeft had kreeg hij in dienst der gemeente zijn do deskundigen dan ook van mees dat de invaliditeit van Franken geen band houdt met het ongeluk, ook de kundigen kunnen falen, dat hebben meer ondervonden. Bovendien heeft man een groot gezin. De heer van Parera kon zich me door den Voorz. gesproken woorden vereenigen. Spreker is getuige geweest het ongeluk, destijds door Franken loopen en heeft toen kunnen constat dat Franken zelf absoluut daaraan schuld had. De heer Van Dijk stelt zich de v: Kan Franken hier eenig recht doen den, omdat op hem eenige pressie is geoefend om invaliditeits-pensioen tei gen. Franken heeft uit vrije beweginj tracht een verhoogde uitkeering krach invaliditeitspensioen te krijgen en nu dit niet is gelukt, moet hij de kostend van zelf dragen. Ook de heer Geerlings is deze me? toegedaan. Franken heeft een kans waagd om verhoogd pensioen te krijt Nu die poging is mislukt en daarop cni kosten zijn gekomen, moeten die ka niet afgewenteld worden op de gemet Franken behoort zelf de risico te dn van zijn handelingen* Wat het groote zin betreft, kan de vraag worden gis of Franken een groot gezin houdt. Er toch reeds verschillende kinderen tol ken in staat. De Voorz. zal het voorstel van B. et ïn stemming brengen; wat de laatste merking van den heer Geerlings bete wil spreker nog zeggen, dat het hij F: ken niet gaat zooals hij de vogels, alle jongen tegelijk uitvliegefl. Het voorstel van B. en W. om aan ken dc gevraagde tegemoetkoming le leenen wordt aangenomen met 8 tegi stemmen Tegen stemden de heeren Passen# Dijk en Geerlings. Door B en W. wordt voorgesteld 01 plaats van de straatlantaarns eiken ai door den veldwachter te doen aansG de bediening voortaan te doen gesclri door klokjes, die de straatverlichting ai matisch inschakelen. De kosten bedra 175 pér klokje, dus voor de 3 benooi klokjes 525. Tevens vinden B. en het gewenscht om den straatverlichü kabel door te trekken tot op den hoek de Kortenbachstraat en ook deze lanti op het straatverlichting-liet aan te ten en dus niet moer afzonderlijk te dienen, hetgeen 200 kost. De heer van Dijk voelt voor deze p'd nen niet zooveel, Wat schieten wij er op, dat wij op het personeel bezuinigen wij thans op die manier weer geltj uitgeven, 't Is naar sprekers moeningi hetzelfde of men door de kat of door kater geheten wordt. Verder zou sj>rs de vraag willen stellen: Is met het schaffen-der klokjes de zaak afdoende regeld, zoodat voor het weigeren der kl jes geer. vrees behoeft te bestaan? Ook de heer Geerlings sluit zich biji woorden aan. De veldwachter kan zijn nmening best de lantaarns aanstd De Voorz. zegt, dat het niet hetze behoeft te zijn of men door de kat of kater gebeten wordt, het hangt er m vanaf wie de grootste en scherpste heeft. Zoo ook' hier. Het betreft hier uitgaaf in eens, die beduidend lager dan de jaarlijksche uitgaven die men moeten doen, als men er meer politie-P soneel op na hield. Toen indertijd is b« teu om geen nieuwen veldwachter le noemen in do plaats van Franken en verrichten der bode-diensten aan wachter Steenvoort op te dragen, is IW uitgegaan van de onderstolling, dal bodediensten zooveel" mogelijk zouden den beperkt. Een belangrijke beperk dezer diensten vormt do automatisch schakeling der straatverlichting, dringt er dan ook op aan, dat die ingevoerd. Wat voorts de opmerkingj den lieer v. Dijk betreft, omtrent hd dan niet afdoende zijn der thans aan brengen voorziening, merkt de Voorz. dat B en W. de overtuiging hebben, do te leveren klokken bedrijfszuiver l zoodat voor storingen in de straatvcr® ting niet behoeft te worden gevreesd Het voorstel van B. en W. wordt hij acclamatie aanvaard. Hot voorstel van B. en W. om ore gaan tot conversie der 51 en 6 lp{" van 1919 en "de 6% leening van 1920, restant groot respectievelijk f 1275ö| ƒ8400, en tot het aangaan eener nij leening tot dezelfde bedragen met di ingezetenen worden bij acclamatie vaard. De heer Geerlings vraagt 01 ae sing van de nieuwe leeningen op ap den voet geregeld is als van dego00 teerde leeningen. De Voorz. zegt, dat dit inderdaad val is. Het benoodigde geld is tegen a pari van diverse personen geleend;

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 4