1iimiiiiMi Gemengde Berichten De Culemborgsche moordzaak. De rechtbank te Tiel heeft de invrij heidstelling gelast van Nicolaas v. W., den verdachte in de Culemborgsche moord- «aak. Door den electrlschen stroom gedood. De 24-jarige kellnor E. v. Hall was gis termorgen, omstreeks 11 uur bozig met het schoonmaken van de electrische lampen tn het cafó v. d. V. op het Eindje te Eind hoven. Toen hij de hand legde op de lamp boven het buffet, bleek deze onder stroom te staan, zoodat de niets vermoedende kell- ïier door een zwaren schok werd getrof fen en met zijn hand aan de lamp bleef hangen. Spoedig werden de huisgenooten het ongeluk gewaar. Men sloeg de lamp «tuk, waarop Van H. op de buffetkast viel. De man hleek toen reeds overleden. Per poliliebrancard is zijn lijk naar bet zie kenhuis overgebracht. De politie stelt een onderzoek in naar de bevestiging van de lamp, aangezien men vermoedt, dat deze niet goed gemonteerd was. Poging lot doodslag. Te Assen is gevankelijk binnen ge bracht H. K, .arbeider te Buinen, ver dacht van poging tot doodslag op den ge meente-veldwachter Kloostra aldaar, door met een revolver tot tweemaal toe op de- Een te schieten. Verdronken. Te Geldrop is gistermidag het 2-jarig hind van den slager v. d. B. in een kuip met water geraakt en verdronken. Te Budel is het 4-jarig dochtertje van V door den deksel van een waterput ge zakt en daarin verdronken. Te Hoogkarspel ir het zoontje van 'den heer B. bij het spelen in een sloot ge raakt en verdronken. Laffe aanslag. Een B-tal onverlaten heeft te Maasbree 'den heer J. v. d. S. aangevallen en hem 15 messteken toegebracht. De daders zijn in hechtenis genomen. Auto tegen een boom. Op den Gelderopschen weg te Eindho ven is gisterenavond een vrachtauto van 'den heer v. d. Berge tegen een boom gere den, met het gevolg, dat de wagen werd Vernield. De twee inzittenden werden er Uitgeslingerd. De chauffeur M. kreeg een ernstige verwonding aan het hoofd, terwijl 'de andere inzittende B. eenige lichte ont vellingen opliep. De Brusselsche bankzaak. Door de Belgische gendarmerie werd Woensdag K., bekend als medeplichtige In de Brusselsche Bank-zaak, wiens aan houding en uitlevering door de Neder- landsche justitie was verzocht, aan de grens onder Nispen overgeleverd in han den der Nederlandsche marechaussee. Op grond van zijn opzienwekkende groote verteringen, had de Belgische politie hem al spoedig te Antwerpen gearresteerd. Na fcijn uitlevering is K. direct door de ma- rechaussée naar Amsterdam overgebracht en tor beschikking van de justitie aldaar gesteld. Een Inval. Dinsdagmorgen werd door de recherche ïe Breda onder leiding van inspecteur v. Mansveld eer inval gedaan in de woning van den electricien B aan het v. Cooth- plein. Het ging aanvankelijk niet gemakkelijk het huis binnen te komen, daar de voor- 'deur stevig gesloten was. Ten slotte heeft men zich door een raam aan den achter kant toegang tot het perceel verschaft. Er werd een nauwkeurige huiszoeking ge- 'daan, ook in het schuurtje achter het buis. Hot parket was bij dezen justitionee- len inval aanwezig. Omtrent de reden van dit onderzoek wordt nog geheimhouding betracht. (Volkskr.) Grasovervloed. Men bericht aan de „Tijd" uit de streek ïusschen Maas-Waal, dat er daar een groote grasovervloed is, dank zij zacht en vochtig weder. Het hooigras belooft veel. De tabakscultuur wordt sterk uitge breid met het oog op hooge prijzen. Verborgen schatten? Te Buinen is in het bijzijn van den op perrabbijn uit Utrecht op last van den of ficier van justitie te Assen het Israël, kerk hof opgegraven, op zoek naar schatten, die 'daar bij geruchte begraven lagen. Er is pa heel wat arbeids niets gevonden. „N. R. Crt." Van Boonlsten en Scheerianen. Onder de vele autobussen, welke van en iop Medemblik rijden, behooren ook die van G. Boon op Alkmaar, een drukke zesmaal 'daagsche dienst. Geen wonder, dat er con currentie kwam. P. Scheer opende onlangs 'óók een dienst op Alkmaar, met sierlijke bussen en dito bussen werden ook door Boon aangeschaft. Het publiek keerde zich echter tegen Scheer; het rijden met zijn bussen werd openlijk ontraden; handelsreizigers per Scheer vonden zelfs in de omgeving geen afnemers; de Jeugd hielp mede, om het rij den alléén per Boon te bevorderen, zich noemende „Boonisten", terwijl enkelen als „Soheerianen" bekend stonden. Boon kreeg nagenoeg alle passagiers: Scheer rijdende met meestal ledige bussen 1 Hij heeft thans maar stop-gezet. De „Boonisten" bebben overwonnen! „Hbld." Vossen. Het mocht den jachtopziener J. Lusink, fan den heer Th. van Ditzhuizen ïe Ter- borg gelukken in diens onder Zelhem ge legen Jachtterrein een mooien mannetjes- Ifos ie bemachtigen. Dit is dit iaar reeds 8e 10e die door hem onschadelijk wordt gemaakt. Op Bergerhonk werd door Jachtopzie ners van Huis Borgh een nest met 4 jon ge vossen uitgegraven, waarin men o.a. de resten vond van 15 konijnen, 8 hazen en 1 parijs. De ouden waren niet aanwe zig. Buitenl. Berichten GROOTE BRANDEN IN JAPAN. 2000 huizen in de asch gelegd. Verscheidene slachtoffers. Te Kumagaya, prov. Saitama, zijn gis terenmorgen meer dan twee duizend hui zen door brand vernield. Er zijn verschei dene slachtoffers. Kumagaya is een cen trum der Japansche zijde-industrie. 25.000 dakloozen. Uit Tokio wordt nog nader geseind: In den vroegen morgen brak, zooals reeds kort is gemeld, brand uit te Koeraa- gaya, de vermaarde bloemenstad van 50.000 inwoners, 35 K.M. ten N. van de hoofdstad. Het centrum van de stad werd totaal vernietigd, waarbij ongeveer 2000 woonhuizen en andere gebouwen in de asch werden gelegd, met inbegrip van alle banken, scholen, schouwburgen .bioscopen, stadhuis, postkantoor en station. Het aantal dakloozen bedraagt 25.000. Velen zijn gewond en, hoewel daarover nog niets met zekerheid bekend is, vreest men, dat ook verscheidene menschenJe- vens verloren zijn gegaan. Drie branden te Tokio. Juist toen een brandweerbrigade van Tokio naar Koemagaya vertrokken was, braken in eerstgenoemde stad drie ern stige branden uit, waardoor ongeveer 1000 inwoners dakloos werden. Nog een stad verwoest. Volgens een te Berlijn ontvangen be richt uit Tokio is de stad Sappora op het eiland Jero door een geweldigen brand verwoest. Auto-botsing te Berlijn. 23 personen gewond. In den afgeloopen nacht heeft te Berlijn een botsing plaats gehad tusschen een auto van de brandweer en een auto-omni bus. Laatstgenoemd voertuig viel om, waarbij 23 personen verwondingen oplie pen. Het spoorwegongeluk bij Stargard. Te Koningsbergen is naar aanleiding van het spoorwegongeluk in den Poolschen corridor een rouwbetooging gehouden, zoo meldt de „Köln. Ztg.", waarbij een der sprekers er op wees, dat de stationschef van Stargard op het oogenblik der overdracht van den corridor aan Polen nog pakhuis knecht was. Zulk een snelle bevordering was bij werkelijke bekwaamheid niet on toelaatbaar, doch snelle bevorderingen waren bij de Poolsche spoorwegen geen zeldzaamheid en zoodoende waren ook vele hoogst onbekwame personen in verantwoor delijke functies gekomen, tegen welker eischen zij niet zijn opgewassen, die dus een gevaar voor de veiligheid beteekenen. De Poolsche bewering, dat men met een aanslag te doen heeft gehad, wordt reeds weerlegd door het feit, dat duizenden dwarsliggers naar de plaats van het on geluk zijn vervoerd, ter 'vervanging der oude, die volkomen verrot waren. Een meisje door een schildwacht doodgeschoten. Het „Berl. Tag." verneemt het volgende uit Rostock: Een paar, dat op het militaire oefenter rein wandelde in de richting van het ge deelte, waar met handgranaten werd ge oefend, werd eenige malen door een schild wacht aangeroepen. Toen het tweetal niet bleef staan, schoot de soldaat eerst twee maal in de lucht en legde toen op het meisje aan, dat hij doodschoot! Typhus In een Russische gevangenis. In de gevangenis te Tomsk (Rulsand) is een typhus-epidemie uitgebroken, waar door 365 van de 442 gevangenen zijn aan getast. Dat de ziekte zich zoozeer heeft uit gebreid schijnt een gevolg te zijn van nala tigheid en verregaande zorgeloosheid van het medisch personeel. Dit is voorloopig in de uitoefening van zijn functie geschorst, in afwachting van het resultaat, dat een in te stellen nader onderzoek zal opleve ren. Lijk In een krater. In den krater van de Tangkoeban Pra- hoe is het lijk van een dertigjarigen Euro peaan gevonden, op dezelfde plaats, waar vroeger drie jongens omgekomen zijn. De duisternis heeft belet, het lijk te bergen. ONDERWIJS Het R.-K. Lyceum te 's-Gravenhage Tot regent van het R.-K. Lyceum voor meisjes te 's-Gravenhage is benoemd p. fr. J. J. van den Tempel O.P.S., theol. Lr.; tot rector van de afdeeling Gymna sium J. A. Davids, litt. docts. en tot di recteur van de afdeeling H.B.S. F. P. G. A. J. van Agt, philos. docts. LANDV EN TUINBOUW De intern. Voorjaarsbloemen- Tentoonstelling te Heemstede De zesde tijdelijke Doordat de voorbereidende werkzaam heden voor de volgende tijdelijke tentoon stelling op Donderdagochtend gereed kun nen komen, is bepaald, dat de Zesde Tijdelijke Tentoonstelling in het Hoofdgebouw reeds op hedenmid dag te 1 uur voor het publiek zal wor den opengesteld. Deze laatste der zes tijdelijke tentoon stellingen wordt er weder een „in groo- ten stijl". Inzendingen uit Duitschland, Ingezonden Mededeeling. ELEGANTE JAPON prima Rib-travers, modern gegarneerd f 14.75 Frankrijk en België zullen naast de uitge breide Hollandsche inzendingen aanwezig zijn. Er zullen vele nieuwigheden op het gebied van hortensia's, rozen, lathyrus, tulpen, en vaste planten aanwezig zijn Perkplanten, uit de Gentsche cultures, cyclamen uit Aalsmeer, rhododendrons uit België zullen deze tentoonstelling maken tot een waardige opvolgster van de vorige en de reeks zal op treffelijke wijze worden besloten. Hemelsvaartsdag, 6 uur 's avonds, wordt de iPehpele tentoonstelling onher roepelijk gesloten. Z. K. H. de Prins heeft het voornemen te kennen gegeven, om aan te zitten aan den maaltijd, die de „Algemeene Veree- niging voor Bloembollencultuur" op Za terdag 10 Mei, in het Gebouw de Holland sche Maatschappij voor Wetenschappen te Haarlem, aanbiedt aan de vertegenwoor digers van Amerikaansehe Tuinbouwver- eenigingen en de leden der Internationale jury der Bloemententoonstelling. Mond- en klauwzeer. Ruim 4 00 te Meg en behandelde runderen reeds na twee weken ontsmet en vrijgelaten. Wij schreven veertien dagen geleden over het loffelijk initiatief der regeering, om in den z.g. Megenschen Ham een 400- tal door mond- en klauwzeer aangetaste runderen bij wiize van proef te doen be handelen met serum en entstof, volgens een voor ons land nieuwe methode. Wij hebben thans gezien, dat dit vee ont smet en reeds vrijgelaten is. Pr. Borger, de nieuwe directeur van den Veeartsenij- knndigen Dienst was zoo welwillend ons een en ander over de bereikte resultaten mede te deelen. Met voldoening kan wor den geconstateerd, dat de reactie bij de ruim 400 behandelde dieren een zeer gun stig verloop heeft gehad, zoodat de opzet van de entingen als geslaagd mag worden beschouwd. Deze opzet nl. was: een snelle en zeer goedaardige doorzieking, dus een vervroegde gezondheidsverklaring te berei ken, met ais gevolg een spoedige ontrui ming der uiterwaarden. Daarmede is echter volgens Dr. Bergen nog geenszins gezegd, dat men „er is", wat de bestrijding betreft. Het is slechts een begin en het zal vooralsnog moeten blijven: een onvermoeid verder vorschen en toetsen aan de practijk, aan de werke lijkheid. Maar tóch: het begin is bemoedigend Het komt er nu op aan, de constanten te vinden, wat betreft serum- en vaccine-ge bruik, welker samenwerking ten allen tijde een zeker effect waarborgt. Zal deze be handelingswijze tot een systeem kunnen aangroeien, dan zal dus een groot aantal entingen den grondslag daartoe moeten vormen. De bemoedigende resultaten zijn voor Dr. Berger aanleiding geweest, den Minis ter van Binnenlandsche Zaken en Land bouw voor te stellen, de proeven met kracht voort te zetten en deze heeft daar toe gaarne zijn medewerking toegezegd. Verder heeft Dr. Berger aan de inspec teurs van zijn Dienst opdracht gegeven, hem onmiddellijk te waarschuwen, wan neer het mond- en klauwzeer zich in hun ambtsgebied in een zoodauigen vorm voordoet, dat proefnemingen met deze nieuwe behandeling mogelijk zijn. In hun eigen belang zal het voor de veehouders thans meer dan ooit zaak zijn, dat zij onmiddellijk aangifte doen van voorkomende ziektegevallen. De vraag kan zich ook voordoen, of het nu niet op den weg ligt van de verschillende landbouw organisaties, om gelden beschikbaar te stellen voor aanschaffing van serum. Zoo- dra in een veebeslag een of meer mond en klauwzeergevalien zijn waargenomen, zouden de overige dieren onmiddellijk met scrum en entstof behandeld kunnen wor den en de nog gezonde, niet besmette die ren in de omgeving met serum alléén: Naar wij uit goede bron vernamen, be staat bij de Friesche Maatschappij van Landbouw het voornemen, deze behande ling in het groot te gaan toepassen. Een woord van hulde aan de regeering, Veeartsenijkundigen Dienst en Rijksserum- inrichting mag hier ten slotte niet achter wege blijven. „Tel." De beteekenis van onzen bloembollen- uitvoer. I n 1924 v o o r/ 30 m i 11 i o e n. Dat de bloembollenuitvoer voor ons land van zeer groot belang is, blijkt weer uit de export-cijfer8 voor 1924, waaruit wij het volgende resumeeren: In totaal werd 26.370.000 K.G. bollen uitgevoerd, vertegenwoordigende een waar de van 29.986.00 hetgeen wederom wijst op een aanmerkelijke verhooging, verge leken bij het voorafgaande jaar. In ronde cijfers weergegeven, werd naar de Ver. Staten voor f 9* millioen geëx porteerd, naar Engeland voor f 10 mil lioen, naar Duitschland voor f 2$ mil lioen, naar Frankrijk en België voor 1 millioen en naar de Scandinavische lan den voor 4^ millioen. De vooruitgang schijnt bovendien voor al niet tot staan to zijn gekomen, hetgeen blijkt uit de volgende cijfers: In het eerste kwartaal van 1924 werd uitgevoerd voor 768.000 in dezelfde periode van dit jaar echter voor 1.346.000, dus bijna het dubbele De veestapel van Duitschland. Varkens en runderen resp. nog 25 en 6 ten achter bij 1914. Thans zijn de volledige en definitieve cijfers bekend van de jongste veetelling in Duitschland. Wij ontleenen daaraan, dat de veestapel bestond uit (afgerond): 3.85 millioen paarden. 17.30 millioen runderen (6 16.84 millioen varkens (15 5.72 millioen schapen. 4.35 millioen geiten. 5.94 millioen ganzen (10 2.06 millioen eenden (24 63.44 millioen kippen (8 De vooruitgang in de laatste twee ja ren wordt aangegeven door de tusschen haakjes geplaatste procenten. Niettemin is do sterkte van den runder- stal nog 1.2 millioen (6 en van de varkens 5.7 millioen (25 ten achter bij Augustus 1914 SPORT DE OLYMPISCHE SPELEN 1928. „De Witte Stad" en het N. 0. C. Het Comité Olympische Spelen 1928 deelt ons het volgende mede: Uit advertentiën en aanplakbiljetten (bulletins), uitgaand© van de N.V. „Alge meene Bouw- en Exploitatiemaatschappij De Witte Stad", zou de indruk kunnen worden gewekt, dat ingevolge bijzondere afmakingen tusschen het Comité Olympi sche Spelen 1928 (Nederlandsch Olym pisch Comité) en de N.V. „De Witte Stad" de opbrengst van een of meer door deze N.V. uit te geven premieloeningen ten bate komt van het N. O. Cten behoeve der Olympische Spelen. Deze gevolgtrekking zou ten eenenmale onjuist zijn. Toen de directie der N.V. „De Witte Stad" haar voornemen had te kennen ge geven aan het N. O. C. om de opbrengst eener door haar uit te geven premielee- ning te doen strekken ten bate van het N. O. C., heeft het N. O. C. daarvoor aan die Directie zijn dank betuigd, onder bijvoe ging, dat deelneming aan de door het N. O C. te openen nationale inschrijving of bijeen te brengen garantiefonds door het 'N. O. C. op hoogen prijs zou,worden ge steld. Van eenige bijzondere aanbeveling, voorbevoorrechting van, toezegging aan of afspraak of overeenkomst met de JST.V. ,.De Witte Stad", is, wat betreft het Co mité Olympische Spelen 1928 (Neder landsch Olympisch Comité) nooit sprake geweest en zulks ligt ook niet in het voor nemen, hetgeen reeds op 9 Mei j.l. schrif telijk aan de N.V ,,Dc Witte Stad" is me degedeeld. Actie in het hotel-, r^fé- en restaurant bedrijf. Een comité uit het hotelbedrijf heeft den volgenden oproep gericht aan alle be langhebbenden uit het hotel-, café- en res taurantbedrijf hij het houden van de 9de Olvrapiade in Nederland: Het votum der Tweede Kamer van de Sta ten-Generaal, waarbij het door het Ne derlandsch Olympisch Comité als garantie gevraagde bedrag van een millioen voor de in 1928 in ons land te houden 9de Olympiade werd geweigerd, heeft stellig in onze hedrijfskringen groote teleurstel ling gewekt. Het organiseeren van de Olympiade in ons land welke taak door iedere natie met graagte zou worden uitgevoerd wordt door h»t Nederlandsche parlement op voor de groote massa van het Neder landsche volk onbegrijpelijke motieven zeer bemoeilijkt, zoo ni*>t onmogelijk gemaakt, want hierop toch komt de afwijzende be slissing van de Tweede Kamer neer. De spontane daad van de Delftsche stu denten met haar veel belovend financieel succes, alsmede de krachtige wijze waarop de groote pers genoemd votum afkeurt, zijn de bewijzen, dat in dit geval het Ne derlandsche parlement niet de meening van de meerderheid van het volk heeft weergegeven. Intusschen eischen de groote cultureele en materieele belangen, bij het houden van de Olympiade betrokken, dat deze in Ne derland zal worden gehouden. De groote stroom van vreemdelingen, welke ons land dan zal bezoeken, niet slechts Amsterdam ten £oede zal evenzeer het overige gedeelte va land en vooral de groote plaatsen ten deele strekken. Het hotel-, café- en restaurantbe4 al zijn geledingen heeft het grootste) bij het doorgaan van de Olympische len, hetgeen ongetwijfeld door alle gevers en werknemers in het bedrij worden erkend, doch dan ook geb: noodzakelijk maakt, dat alle helatt benden hun plicht in dezen verstaan Ondergeteekenden roepen daarom uit ons bedrijf en uit het geheele lam met hen van meening zijn, dat hie daad moet worden verricht, op tot hi wonen van een bijeenkomst of hei den van adhaesiebetuigingen well worden gehouden op Vrijdag 15 Mei, bovenzaal van het café-restaurant p6 Coolsingel te Rotterdam, 's middags drie. Ook de organisaties van werkgeve werknemers in het bedrijf worden i noodigd, door vertegenwoordiging haar belangstelling en medewerkinj doen blijken, opdat de resultaten va bespreking door de te benoemen con sie onverwijld zullen kunnen worden gevoerd. Medewerking aan het voorloopig c wordt verleend door de heeren L. i Burg, directeur hotel Weimar te Ri dam; P. S. Brouwer, eigenaar errant fé-rest. Galand te Rotterdam; L. Bn ober-kellner, grand restaurant Bristo Rotterdam; P. A. W. van Dijk, ch' cuisine, rest. Hasenkamp te Rotterdai Mille Colonne Amsterdam: G H. E. i se, enz. te Rotterdam; W. H. van 1 sum .vakkundig ambtenaar aan de beidsbeurs, vakafd. van het hotel-, en restaurantbedrijf, te Rotterdam. Monshouwer, rest. kellner, café Pschorr te Rotterdam; D. Reese, direi café-rest. Pschorr, Rotterdam, en Colonne Amsterdam; G. H. E. Wa restaurant C. N. A. Loos te Rotter» H. F. v. d Wolk, directeur Heck's Lu rooms, Amsterdam, Rotterdam, Haai Leiden en Breda. Het adres van het voorloopig comil Comité H. C. Rest.bedrijf-IX Olymp café-rest Pschorr, Coolsingel te Ro dam TV Kamer van Koophandel Utrecht heeft besloten voor 10.000 te nemen in het waarborgfonds voor Olympische spelen De Eerste Rotterdams* Clectri Papiervernietiging heeft aan het sec: riaat van het Nederl. Olympisch Co geschreven: Hiermede hebben wij de eer U.Ed kennis te stellen, dat aan die perso firma's of instellingen, die in het tijd 1 Juni 192531 December 1927, hi beschikbare partijen oud archiefpapie onze inrichting laten vernietigen, en opbrengst daarvan wenschen te zien gewezen aan het Nationaal Olymp Fonds, door ons 10 pet. bijslag zal wot gegeven. Wij meenen bijna met zekerheid te nen zeggen dat wellicht 25000 gulden deze 2i jaar voor het Nat. Olymp. F( beschikbaar zouden komen, wanneer daarvoor in aanmerking komende firi en instellingen in Nederland aan d* oproep zouden willen gehoor geven. KORFBAL Gecosiumeerde wedstrijd De L. K. C. „Fluks" is voornem om haar officieel speelseizoen te beslu door het spelen van een gecostumeer wedstrijd op Zaterdag 6 Juni, gevt door een onderlinge fuif voor leden donateurs. Reeds meer was het veld aan den Z terwoudschen Singel het tooneel van i een sportieve maskerade, en waar steeds een attractie bleek, zoowel voor i bliek als voor medespelenden, geloo wij, dat ook ditmaal Fluks daarmee succes zal oogsten. Wij hopen, dat m weer den wedstrijd zal begunstigen, d dit wel de meest onmisbare factor vooral omdat aan de costumes de mee zorg zal worden besteed. Zoodra nadere bijzonderheden beh zijn, deelen wij deze mede. WIELRENNEN. Om de Miss Blanche-prijzen. De stand der puntentelling voor de V Blanche-prijzen is na de thans gehou wedstrijden als volgt: Van de 3 ziftingswedstrijden (z.g. 1 delijke vóórwedstrijden) welke voor o Hollandsche amateurs waren uitgescfc ven, met het dool om te geraken tot keuze van het beste tiental waarmede dens de Rheinische Sporlwoche (7- Juni a.s.) aan een 4^tal groote inter tionalé amateurswedstrijden zal wor deelgenomen, hebben er thans 2 (26 Al en 3 Mei j.l.) plaats gehad op de Rijs* sc'he wielerbaan De laatste en beslisser wedstrijd wordt a.s. Zondag op dc Rol' damsche wielerbaan gehouden. Om de Miss Blanche-prijzen, welke t deze wedstrijden werden uitgeloofd wc fel gestreden. Do kleine Hagen. Krens heeft de leiding met belangt ij1 voorsprong, deze zal hem waarschijn! ook niet meer kunnen worden ontnotrj De totaalstand der puntentelling lu| Krens 14: Hoevens, Bohbe en D. Dijk ieder 7; v. d. Aar en C. H. Tol id 6; Jan Maas, U ijzelendoorn en H. Duyn ieder 5; Mever, Mazairac en B: penning ieder 4: jhr. Bosch van Dia! stein en Innemee ieder 3: Th. Sless Krijnen, Appel, L. Tol en Ps. ..Fr ieder 2; Leo Leene en Krijgsman iedei punt. Behalve vorengenoemde rent zullen een laatste kans wagen de AnW dammer Brilman, de Eindhovenaar terreus en de oud-wereldkampioen Ü2'- ce Peeters.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 4