Advertentiën. Ffffogv»*fiool* We»pfe«rt«fcl volgens waarnemingen verricht in den morgen van 3 Maart 1925, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bilt. Hoogste Barometerat.: 775.7 Stornoway. Laagste Barometerst.747.2 Biarritz. Verwachting tot den avond van 4 Maart. Mati-'e tot krachtige Noord-Oostelijke vind, betrokken tot half bewolkt, weinig 0f geen neerslag, aanvankelijk kouder. Barometerstand. He stand van hedenmiddag 3 uur is aan gegeven door den grooten wijzer. Het dun ne lijntje beduidt den stand van gister middag 3 uur LUCHTTEMPERATUUR. Hedenmiddag 3 uur: 4.2 gr. C. I LICHT OP VOOR FIETSERS e.a. Dinsdag 3 Maart: 6.10 n.ni. tot Woens- (jfag 4 Maart 6 12 uur v.m. commissarissen. Dr. Desertine merkt op jat reeds één der commissarissen een fi- bandeel deskundige is Wanneer commis- C parissen het noodig achten om nog een ze pende commissaris te benoemen, dan zou spr. een lid van de familie Hoogenstraa- Icn Itnnoemd willen zien, daar deze groep toch in hooge mate bij de N.V. is geinte- resseerd De lieer De Gooyer is van mee- Ding, d t sinds er een beroep is gedaan op je geldmarkt, de N.V. geen familiezaal heer is zoodat men geen rekening kan d houden met de wenschen van do familie poogen^f raaten.' Spr. dringt met klem aan pp de benoeming van den heer Ketel. Dr. jjg Desertine merkt op, dat liet onmogelijk tal zijn de familie Hoogenstraaten uit te O, trlinkelen, omdat de actions de püissance in haar bezit zijn. Zij zal van dit recht Dimmer afstand doen. De heer Carl Driessen vraagt of de be- ïjr rooming van eeu zevende commissaris wel noodig is. Spr. heeft bezwaren tegen het Mi foorstel De Goover, omdat het weer meer- Al lore kosten geeft. De voorzitter en mr. Fokker ontkennen ilil Dc voorzitter merkt op dot aan alle |Boorwaarden der statuten ton opzichte ^■an het voorstel-De Gooyer is voldaan, commissarissen tot overeenstemming ijn gekomen doet niets ter zake. Met 95 lemmen wordt daarna tot commissaris enoemd de heer A. B. A. van Ketel te (verveen. 44 stemmen waren in blanco ilgebracht. De vergadering wordt daarna gesloten. 3R Do Anti-Revolutionaire Kiesvereeniging öeld gisteravond een vergadering in loofdzaak gewijd aan de canddiaatstelling 'oor de Tweede Kamer. De vergadering werd geopend met ge- led en het lezen van Romeinen 12, waarna !e notulen werden vastgesteld en enkele pgekomen stukken behandeld. De stemming over de hoofdlijst had tot sultaat dat de volgorde aldus werd vast- ffiteld: 1. H. Colijn; 2. Mr. V. H. Rutgers: 3. Mr. ;h. Heemskerk; 4. J. J. C. van Dijk: 5. F. Duymear van Twist; 6. F. H. De lonté Verloren; 7. J. Schouten: 8. E. J. leumer; 9. Dr. H. Vissclier; 10. Mr. J. A. li* Wilde: 11. G. Smeenk; 12. A. Ziilstra; 3. Dr. J. G. Sclieurer; 14. C. v. d. Heuvel; 5. Mr. H. A. Dambrink; 16. A. Colijn; 17. 1). Heukels; 18. H. A. Leenstra; 19. J. v. Molen 20. P. Bergmeyer. Aan bet Centraal Comité zal worden ge- Ipseerd de beeren Leenstra, v. d. Molen Bergmeyer van de hoofdlijst af te voe- 'n en daarvoor in de plaats te stellen de oeren II. Amelink, Mr. Gerbrandy en N. Varnaar. De stemming van de bijlijst had het vol lende resultaat: 1. H. Amelink; 2. Mr. P. S. Gerbrandy; W. Warnaar; 4. P. v. Nes Cz.; 5. G. lofstedo; 6. R. Zuidema; 7. H. Nieuwen- luijsen; 8. A. v. Dalen; 9. Ds. M. v. Grie- m; 10. G. Baas Kz.; 11. A. J. L. v. Beeck jalkoen; 12. H. v. Andel; 13. Ds. C. v. d. aal; 14 Dr. J. Severijn: 15. D. L. Harms: 6 P. Keulemans; 17. K. Kruithof; 18. h\ R. Koppe; 19. K. Meima: 20. F. V. talstar. Mr. J. KI ein, kantonrechter alhier zal rijdag 26 Maart 15 jaar als kanlonrech- alhier werkzaam zijn. Donderdag as. hoopt de heer J. Ouwer- erk deu dag te herdenken, dat hij voor 25 a;»r in dienst trad bij de Kon. Ned. Grof- foederij. Be privaat-docent aan de Leidsche Uni citeit, mr. C. W. de Vries, deelt mede, lt de directie van Philips Gloeilampen- wek te Eindhoven bereid is begin Mei groep studenten der juridische facul- welke in dc practijk van het arbeids int belang stellen te ontvangen. In aan- Initing hiermede zijn goede introducties Mtregen voor een bezoek aan het indus- 'egebied van Noord-Frankrijk (Valen- ennes en Roubaik) onder deskundige 'ding. i Met bestuur der Vereeniging van Vrou- p«e Studenten te Leiden heeft zich bet jaar 19251926 als volgt samen hield: Mej. M. Lasondor, praeses; Mej. E. B. ten Bruggen Cate, ab-actis I: Mej. F. J. de Clercq Zubli, quaesrise; Mej. E. de la Fontaine Verwey, ab-actis II; Mej. A. E. Chavaunes, assessor. De prins van Cliandacburi, Siameesch, minister van handel en landbouw te Bang kok, broeder van den koning van Siam, is Zondagmiddag hier ter stede geweest. De prins lunchte in „In den Vergulden Turk". De Italiaan D. A., die tengevolge van gasverslikking bewusteloos naar het Acad. Ziekenhuis was vervoerd, is gisteren al daar overleden. - Door een hank:nstelling is ten politie- bureele een valsche gulden gedeponeerd. Bij de politie is door v D. aangifte ge daan, dat zekere T. N. bij hem een suie- gelruit heeft vernield van zijn woning in de Groenesteeg. Op den Stationsweg ter hoogte van de Haverzaklaan had gistermiddag te ruim vijf uur een aanrijding plaats tussclien een auto en den loopjongen T. K. Hel rij wiel van den jongen werd ernstig bescha digd, welke schade door den bestuurder J. P. C. zal worden vergoed. MUZIEK. Haarlemsch Orkest. Herhaaldelijk wanneer het Haarlemsch Orkest alhier speelt mag het zicb verheu gen in een flink bezette zaal, hetgeen be wijs is, dat het zich vrienden heeft ge- maak' en dc concerten worden gewaar deerd Bcze appreciatie wordt ten volle ver.l.end, want 'goede en mooie orkestmu ziek wordt zoo onder bereik gebracht van een ieder en dit wel op een reer lofwaar- Voor de pauze werd van Beethoven de ouverture Egmont vertolkt en de Pasto rale. Na de pauze Wagner's Vorspiel Lo hengrin de Rhapsodie Hongroise no. t van Liszt. Onmiddellijk valt het op, hoe Beethoven de juiste sfeer bereikt, boe hij zonder overdrijving de toestanden geeft. Boven den eersten satz der 6e symphonie (de Pastorale) schroef Beethoven „Er- wachen Leiterer Empfindungen bei der Ankiunft auf dom Lande. Nu hij geeft ons de ware Heiterkeit! Het 'Andante draagt den naam „Scène Am Bach". Het is bekend, dat Beethoven een groot lief hebber van natuur was. De titel van zijn compositie wijst er op dat bij concrete be grippen heeft willen weergeven, om even wél verkeerde uitlegging te voorkomen voegt de componist de sprekende woorden toe aan den titel „Mebr Ausdruck der Empfindung als Malerei". In het Andan te dan, bouwt de meester uit heel een voudige stof den langen zin op, telkens in andere gedaante, in andere toonaard of anderg geornamenteerd en wisselend in instrumentatie. De Tonmalerei komt aan 't slot even naar voren als fluit bobo en clarinet liet geluid van nachtegaal, kwar tel en hobo weergeven. Het derde deel, daarin gaat het lustig naar toe, er wordt opgespeeld voor den dans. In 't grootste gejoel doet een tremolo van de bassen een dondergerommel hooren. Het vierde ge deelte „Gewitter und Sturm" is biermede ingetreden. Het onweder is wonder-mooi geimmiteerd. Koraalklanken en een toon ladder van de fluit voert naar 't laatste deel. Poëtisch zijn de overwegende klanken bij 't slot, waarna de forsclie slotaccoor- deu volgen. Dirigent Gerharz heeft een goed verzorgde vertolking van deze uiterst moeilijke symphonie gegeven. Hij is een temperamentvol leider die natuurlijk en eenvoudig musiceert. De orkestleden ge voelen zijn., invloed; hij geeft zicb spon taan en het orkest streeft er voortdu rend naar zijn intenties te volgen. Bewon derenswaardig is de memorie voor mu ziek bij dezen dirigent. Een positief aan geven der instrumenten is hem eigen. De lange scène van Bacli bleef boeiend, de voordracht van dit gedeelte valt niet te onderschatten. Het rytlime in het derde deel werd mooi volgehouden gegeven: in „Gewitter und Sturm" konden de strijk instrumenten zich niet handhaven tegen over de bazuinen die een overweldigende kracht bijzetten. Na de pauze het voorspel voor „Lohen grin" een muzikale inleiding in lang zaam tempo op bet „Graalthema". Uit de hoogte dor violen daalt 't neer naar de laagte en in sterkte toenmend komt 't glanrijk uit in liet forto van 't konêr, neemt weer af en rijst weer omboog. Een grooter aantal violen, heel zacht aange streken zou ongetwijfeld het effect groo ter doen zijn. Het koper was voortreffe lijk van klank. De Rhapsodie in F van Liszt besloot dit concert. Wie van deze zigeunerachtige sterk gerythmeerde mu ziek houdt met haar volksmelodie en ver sieringen zal hier genoten bobben. De vertolking was levendig. Aller welgemeen de dankbetuigingen werden door 't orkest staande in ontvangst genomen. J. K. UST DE OMGEVING OEGSTGEEST. Stille Omgang. A.s. Vrijdagavond precies acht uur zal de vereeniging van den Stillen Omgang, afd. Oëgstgeest, een vergadering houden der laatste voorberei ding voor de deelname aan den Stillen Omgang te Amsterdam, die dit jaar plaats heeft in den nacht van Zaterdag 21 op Zondag 22 Maart. Het bestuur heeft het volgend plan ont worpen: Zaterdagavond om half twaalf samenkomst der deelnemers in de kerk van Oegstgeest, alwaar een korte aanbid ding wordt gehouden en volgens zeer gewaardeerde toezegging Pastoor de Vetten een kort wöord zal sproken. Van de parochiekerk uit wordt gezamen lijk opgegaan naar den trein, die pl.m. kwart over twaalf zal afrijden (de juiste tijd van vertrek zal nog nader worden aangekondigd). Overeenkomstig het aantal personen zal "vmoegzame plaatsruimte in gereserveerde coupé's voor de Oegstgecs- ters worden opencehouden. Zij, die wenschen te wandelen, stappen in Halfweg uit, vanwaar de wandeling naar Amsterdam voor die groep begint. De overigen rijden door naar Amsterdam en begeven zich vair het Station naar de St. Jozefkapel Rozengracht 152. Na een korte aanbidding worden zij daar afgehaald door den groep wandelaars, met wie zij dan gezamenliik don"nan maken. Om op goede wijze voor liet Mishooren en het gezamenlijk ontbijt te kunnen zor gen, is het noodig dat het bestuur bijtijds zeker vóór a.s. Zondag weet hoeveel deelnemers er zijn* wie van Halfweg af gaan wandelen en wiff er wensebt door te reizen tot Amsterdam. Alle deelnemers word on dus dr'""'OTid verzocht, d ade ring van a.s. Vrijdag mede te maken of zich vó<$r die datum bij een der bestuur- deren on te geven. Bestuursleden zijn de heeren Reniers, J. v. d. Post, G. Koelman, W. de Rooy en A. v. d. Hulst. De onkosten voor spoor en ontbijt zijn f 3,50. CiT«"«?v>n^ Pren Dondordag( a.s. te 8 uur zal door de alg. R.-K. Prop.- club een cursusavond worden gehouden in „St. "Willibrord", waartoe niet alleen de leden, doch alle R.-K. kiezers worden uit- genoodigd. Als spreker zal optreden de ZeerEerw. beer Pastoor de Vetten over het R.-K. Staatsprogram. In verband met de komende politieke actie zal deze cursusavond wel door velen worden bijgewoond. Zwemver. „Poelmeer". Vrijdagavond a.s. zal door de zwemvereeniging „Poel meer" een algemeene ledenvergadering worden gehouden in „Het "Witte Huis". De agenda vermeld o.m.: Goedkeuring Statu ten en Reglement. De leden worden op de belangrijkheid der agenda opmerkzaam gemaakt; op aller opkomst wordt gerekend. Tevens is er op deze vergadering reeds gelegenheid zich als lid en abonnee op te geven of als koo- per van knipkaarlen. WARMOND. Aanbesteding. Bij do beden ten raad- huize gehóuden aanbesteding van de ha venwerken alhier, werden 12 biljetten in geleverd, als volgt: Fa. Macben Warmond perc. 1 f 4537.33; C. J. Kiebert, Sassen- heim perc. 1 f 3946, perc. 2 f 4000, in massa f 7900; J. P Straathof, Leiden, perc. 1 f 4250, perc. 2 f 3580, in massa f 7790; J. Paarl, Sliedrecht, in massa f 7648; W. F. Marcelis en Heemskerk, Leiden, perc. 1 f 4050, perc. 2 f 3450, in massa f 7500; D. v. Stuivenberg, Den Haag, perc. 1 f 4019, perc. 2 f 3388, in massa f 7390; J. Sarras, Oude-Wetering in massa f 6922; J. Bron, Schoten, in massa f 6894; J. v. Riet, Leiden, in mas sa f 6884; H. Bax en Steenkerk te Haar lem, in massa f 6868; A. J. de Later en Meijer, Leiden, in massa f 6860; J. v. Evert te Leiden, in massa f 6666. De -gunning wordt later bekend ge maakt. Laatste Berichten TWEEDE KAMER. Vergadering van heden. Ingediend is een initiatief-ontwerp van den heer K. Ter Laan (S.D.) amens soc.-dem. frictie tot ontwapening. Mej. Van Dorp (V. B.) heeft haar wetsvoorstel tot wijziging der Kieswet in getrokken. Voortgezet wordt de interpeBatie W e i t- kamp in zake den toestand in Overijssel- sche en Drentscbe venen. De heer Eb els (V. D.) ziet ook geen heil in electrische centrale in Drente. De minister bevorderen den afzet van turf waarvan VA millioen M3. onverkocht te velde staat, alsook het ontginnen. Spr. bepleit het graven van een kanaal van Twente naar Delfzijl. De heer Van Ravensteijn (Comm.) vergelijkt den toestand in Drente met dien in AVcst- Ierland. De loonen zijn naar verhouding in Drente lager dan in 1914. Hongaarsche onderscheidingen. Het staatsblad publiceert een schrijven van den Hongaarsclien gouverneur Hor- tby, waarbij op voorstel van den minister president graaf Bethlen aan een aantal Nederlanders voor hun hulp aan de Hon gaarsche Kinderhulpbeweging hooge on derscheidingen worden toegekend. De vol gende Nederlanders ontvingen het Kruis van Verdienste van het Hongaarsche Roo- de Kruis: Majoor G. W. Noothoven van Goor, kapitein Hafkemijer, de le luitenants Wolfson en Polis, baron van Hemert tot Dingsbof, honorair vice-consul v. d. Berg tc Amsterdam, dr. Koleman Kalley, mgr. dr. N. Knebel, de ambtenaar bij het dep. van koloniën H. v. Nopen, deken Stroomer, mgr. Möllman, vicaris-generaal van 'het bisdom Haarlem, barones van Wijnbergen, de echtgenoote van den con sul te Rotterdam mevr. C. Hanegraaf, de echtgenoote van den consul-generaal te Amsterdam mevr. Allard Pierson, de com- misaris van politie de heer v. Asperen, advocaat van Peski te R'dam, dr. M. Du- tilh, de Hollandsche vice-consul de heer Kernkamp en dr. J. Sickinghe. Verder ontvingen verscheidene Neder landers de medaille van verdienste van het Jlongaraseho* Roode Kruis. Een botsing. Gistermiddag te ongeveer half vijf heeft onder Arnhem bij het viaduct aan den Utrechtschen Straatweg oen ernstige bot sing plaats gehad tusschcn den 15-jarigen wielrijder H. D. te Oosterbeek en den mo torrijder II. W. uit Velp. Beiden kwa men op den grond terecht zonder zich naar het scheen ernstig te verwonden. H. W. is hedenmorgen evenwel aan de gevol gen van zijn val overleden, alhoewel de geneesheer den vorigen avond verklaarde dal zijn toestand geen zorg baarde. H. D. moet op last va^i den dokter nog eenige dagen ljet bed houden. De botsing is ontstaan doordat H. D. bang voor een aanrijding het fietspad verliet en den straatweg opreed. Ongeluk. De 1?-jarige K v W probeerde heden ochtend in de Vlietlaan le Rotterdam op een rijdende motorwagen vaD lijn 5 te springen. Hij struikelde en geraakte on der de tram Het linkerbeen werd hem totaal afgereden, terwijl bij mede eenige ernstige ontvellingen bekwam. Een filmopname. Naar wij vernemen is de heer Alsem, filmoperateur der Hispano-film, voorne mens de volgende week naar Egypte te vertrekken voor het maken van opnamen van het graf van Toetankhamen. Te Suez zal hij de Hol'landsche vliegers van der Hoop, v. Weerden Poelman en v. d. Broe- ke opwachten en aan boord van de „Pa- tria", met welk schip zij zullen repatriee- ren, verschillende opnamen van hen ma ken, gelijk hij dit gedaan heeft, toen de Holland-Indië-vliegers wegens een defect aan de machine te Philippopel vertraging hadden. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN DRAADLOOZEN 0IENS7). De opstand der Koerden. Een ontploffing. CONSTANTINOPEL 3 Maart. (V.D.) Honderd rebellen en vele stadsbewoners werden gedood bij een ontploffing van het munitiedepot te Karpoet, toen de rebellen uit de stad verdreven werden. LONDEN 3 Maart. (V.D.) De „Times" meldt uit Constantinopel: Volgens het Anatoliscb Agentschap, dat beweert alleen authentieke berichten le geven, worden de Koerdische opstandelingen nog voortdu rend door de plaatselijke troepen en de Turksche vliegtuigen met succes bestookt en het feit, dat de groote Nationale Ver gadering slechts een cred:et van 25.000 Turksche ponden voteerde, schijnt erop te wijzen, dat de opstand gemakkelijker on derdrukt zal worden dan aanvankelijk ver ondersteld werd. Het blad meldt verder: Hoewel gemeld wordt, dat Palu heroverd is op de opstan delingen, die eveneens vers'agen zouden zijn in het villajet Dersim, zijn vele afge vaardigden ontevreden over de maatrege len, die tot dusver door de regeering geno men zijn. In de bijeenkomst van de Volks partij werd als gewoonlijk strijd gevoerd iusschen de extrenrstische republikeinen en den prenr'er Fetlii Bey. Het feit, dat de afgevaardigden krachtiger maatregelen eischten, wordt natuurlijk beschouwd als een aanwijzing dat de toestand ernstiger is dan wordt toegegeven. De dood van Ebert. Rouwbetoon in Duitschland. BERLIJN 3 Maart. (V.D.) Woensdag zullen alle Berlijnsclie zaken van 3 tot 5 uur gesloten zijn. De arbeiders zullen van 1111 15 uur v.m. het werk neerleggen. Dc Duitsche schadevergoedingen. BERLIJN 3 Maart. (V. D.) De voorzit ter van het Amerikaanse lie handelscongres Owen heeft president CooVdge verzocht een internationale conferentie bijeen le roe pen tot vaststelling van het totaalbedrag der Duitsc.be schadevergoedingen. Het Noorsche drankverbod. BERLIJN 3 Maart. (V.D.) De conserva tieven en liberalen hebben in het Noorsche Storting een voorstel ingediend tot af schaffing van het drankverbod. Een shaking van slagers. BOMBAY 3 Maart. (VD.) Een staking van 2000 slagers te Bombay beeft tot oor zaak, dat er aldaar geen vleesch te verkrij gen is. De clubs, restaurants en particulie ren moeten zich tevreden stellen met visch en geconserveerd vleesch. De arbeidsconflicten in Zweden. STOCKHOLM 3 Maart. (V.D.) De regee- ringsbemiddelingscomnr'ssie heeft thans haar bemiddelingsvoorstel voor alle huidi ge arbeidsconflicten ingediend. Het ant woord van de betrokken partijen moet uiterlijk 12 Maart gegeven zijn. Uit het land der moorden. BERLIJN, 3 Maart. (V. D.) Te Ban- is gisteravond de vroegere Albaneesche minister van financiën, Gur&kubi door een Albaneesche koopman vermoord. De dader is gearresteerd. Wisselnoteeringen (Amsterdam). Berlijn Londen New-York a Parijs Brussel Zürich Rome Oslo Kopenhagen Stockholm Weenen Praag Madrid 59.fi 5 11.927/,, 2.501/2 12.071/., 12.581/2 48.20 10.- 88.25 44.80 67.50 0.003 5'/« 7.42i/a 35.35 BEURSOVERZICHT. In de situatie was weinig verandering gekomen. De handel was gering en de meeste koiersen verschilden weinig met gister. Opvalend was de zwakke stem ming yoor Tabakken, die opnieuw een verlies leden. Suikers ongeanimeerd. H. v. A. beneden 490. Kon. prijshoudend, overi gens weinig veranderd. Gec. eerder iet» lager. De handel in Rubbers was eenigs- zins ingekrompen; ze bleven overigens vrij goed op peil. Voor enkele Ned. Industr. bescheiden vraag. Schcepv. grootendeels buiten de belangstelling en zoo goed als onveranderd. Amerikanen stil. Kansas City Southern hooger. Prol. l'A MARKTBERICHTEN LEIDEN, 2 Maart. Groentenveiling. Spinazie f4144, Spruiten f2733, Lol f 1317, Kroten f 16—18, Gek. Kroten f ft 7, Waspcen f 4.507, Broeivot f 42^46, alles per 100 K.G. Selderij f 1.50—2.60, Knolselderij f 5-^11, Prei f 1.60—3.20, Boode Kool f 7—10, Gele Kool f6—12, Groene Kool f 1.203.80, Raapstelen f 3.203.70, alles per 100. Boerenkool fO.J90 44 per kist. LEIDEN, 3 Maart. Vette Varkensmarkt. Aangevoerd 534 stuks; 491 vette var kens, prijs per K.G. levd gew. 0.73— 0.71; 43 licht soort, per K.G. levend ge wicht 0.700.67. Handel matig. BODEGRAVEN, 2 Maart. Kaasmarkt. Aanvoer 71 wagens; met rijksmerk lo 8rt. 65—69; 2e soort 5963; zon der rijksmerk 5560. Handel vlug. Hiermede vervullen wij den droeven plicht U kennis te geven van het overlijden van den Zeereerw. Heer HERM1N0S J. I. PICHOT, Pastoor te Noorden, na langdurig lijden, voorzien van de H.H. Sacramenten der Ster venden. Dordrecht P. J. A. VAN DER CAMMEN, Ex.-Test. Noorden: H. J. BANGERT, 3958 Ass. Eenige en algemeene kennisgeving. De plechtige Metten worden gezongen Woensdagavond 7 uur. Donderdagmorgen 9'/j uur Lauden, waarna Uitvaart en begrafenis. Het Kerkbestuur van den H. Martin us tc Noorden, geeft door deze, met leedwezen kennis, van het over lijden, van den Zeer Eerw. Heer 3965 HERMANUS J. M.PICHOT in den ouderdom van 61 jaar. Het Kerkbestuur: J. VAN DIEMEN. N. LANGESLAG. J. J. VAN DER BOSCH A. ZUTJ DER VLIET. Noorden. 2 Maart 1925 jMF" Gisteren werd het Liefdewerk „Stille Ar men" verrast met een gift van f50.- van N.N. Hartelijken dank aan den onbekenden gever of geef ster voor hun schoone intentie. 3975 Bestuur St. Vincentius-Vereeniging Inlichtingen geeft i. L. DEUMENS Lee,raar Bockh.M.O. MOOI HUISTEEG a Hanze Advies Bureau Telef. 2092 TE HUUR, op prima stand, een Zaak in fijne Vleesch- waren en Comestibles. PRACHT INVENTARIS billijk over te nemen. Brieven onder No 3977 bureau van dit blad. Hazerswoude (Uorp) op Donderdag den Sen Maart a.s., des voorm. 10 uur, op het terrein van den Heer VREEBURG, metselaar aldaar. Oe Deurwaarder: 8952 S GEERTSMA.

Leidsche Courant | 1925 | | pagina 7