HULPGEBOUW: Haarlemmerstr. 54 f Waterstand in den Haarlemmermeer. Op winterpeil. Met ingang van 1 December zal de water stand in den Haarlemmermeer op z.g. win- ferpeil worden gehouden. De stand is dan zeer laag. Het bemalingswerk zal voorna melijk woVden verricht door het nieuw in- g-eachto stoomgemaal „de Lynde". „Het Christelijk getuigenis der Catacomben." "Wij vernemen, dat de Groote Schouwburg fte Rotterdam voor de eerste lezing van fl?ater Hendrichs over dit onderwerp, reeds op den eel's ten dag van den verkoop der kaarten tegen de.n middag bijna was uit verkocht. Naar „Het Volk" verneemt, is de af tredende voorzitter van den. Bond van Ne- fieri. Onderwijzers, F. L. Ossondorp, met een' meerderheid van 500 a 600 stemmen (herhozen. SPOIST VOETBAL. DIOC. HAARL. BOND/ Junioren-Competitie. .District Leiden. Uitslagen van Zondag 16 Nov. S.J.C'.—E.M.S. I 2—2 j. Programma voor 23 November., 1.30 uur: Leiden—Lisse. z 1.15 uur: E.M.S. IIE.M.S. I., Een ontzettend toeval. Bij den voetbalwedstrijd te Bandoeng legen het Calcuitta-elftal, welke onder een plasregent je plaats had, geschiedde een ontzettend ongeluk, aldus meldt het „Soer. Hb-d." van 17 Oct. Een inlander achter het doel kreeg n.l. 'den bal tegen zijn parapluis, met het ge volg, dat de stalen pennen midden in zijn oogen drongen, waardoor hij onmiddellijk met blindheid werd geslagen. BILJARTEN. MoonsDommer ing. Te Antwerpen is gisteren een wedstrijd Over 1500 punten tusschen Dommering en Moons in drie manchen van 500 punten begonnen. De eerste manche gaf als re sultaat Dommering 500 punten in 28 beurten, gemiddelde 17.85, hoogste serie 101: Moons 297 punten in 28 beurten, ge middelde 10.60, hoogste serie 53. Na de tweede manche waren do cijfers: Domme ring 1000 p. in 43 beurten, gemiddelde 23.25, hoogste serie 107; Moons 481 pun ten in 43 beurten, gemiddelde 11.10. De derde manche wordt hedenavond betwist. Een kampioenschap over drie banden (groot biljart). Naar het „Hlild.'' verneemt bestaan er plmnen, teneinde te geraken tot een kam pioenschap over drie banden. In een der eerstvolgende vergaderingen van den N. B. B. zal deze kwestie ter sprake worden gebracht. Kampioenschap veer professionals. Naar wij vernemen koestert het bestuur van K. R. A. S. te Amsterdam het voor nemen, behoudens goedkeuring van den Ned. Biljartboni, wedstrijden te organi- eeeren om het kampioenschap van Neder land onder de zich hier te lande bevinden de beroepsspelers, Hieraan ligt natuurlijk ten grondslag om Bos, die eerstdaagst in ons land komt, de gelegenheid te geven, tegen sterke spelers als Schweinböck en Meyer uit te komen. „Hbld." WIELRENNEN. Hei wereldkampioenschap op den weg. Behoudens goedkeuring van Z.E. den Minister van Waterstaat, zal op Zaterdag 22 Augustus 1925 het wereldwegkampioen- schap voor amateurs in Nederland worden verreden. Het voornemen bestaat een route te kie zen op de Veluwe. De start en finish zouden dan in de ge meente Apeldoorn plaats vinden, waar men dit voornemen met genoegen vernam, vooral van de zijde der Vereeniring voor (hot vreemdelingenverkeer. De wedstrijd wordt gehouden in de week waarin ook de wereldkampioenschappen op de Stadionhaan te Amsterdam worden gehouden. AUTOMOBILISME. Een nieuwe tocht door de Sahara. Zaterdag zijn vier 6-wielig© Renault'- automohielen een nieuwen tocht door de Sahara begonnen, die onder leiding staat van de heeren Gradis en Franchet d'Es- pérey, van wie eerstgenoemde don eersten Citroen-tocht meemaakte. Evenals bij de vroegere tochten werd ook thans van Coiornb-Bórhar vertrokken DE VLIEGTOCHT HOLLAND—I ND Ie. Naar Sengora vertrokken. Het persbureau Vaz Dias ontving heden morgen een telegram uit Bangkok, waarin •gemeld wordt, dat de F VII uit Bangkok naar Sengora is vertrokken. Van der Hoop maakte een buitengewoon schitterende start. 35313. Te Sengora aangekomen. Twee cl agen rust. V": Bij do K. L. M. is bericht ontvangen, dat de Fokker VII gisternamiddag goed to Sengora is aangekomen. Het toestel blijft aldaar 2 dagen, om de kleppen van do molor te schuren. t.' 9559 LEDIKANTEN GORDIJNSTOFFEN EF.D53EN DEKENS KARPETTEN - VLOERZEILEN Ingezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) Stalling voor de Woonwagenpaardjes. 4e Verantwoording. Ingekomen, van Mevr B, f 2.50; Mej. M. f 2.50; Prof. U. f0.Bob L. f 1,den heer F f 5 Mej. N. f5.den heer F. f 2.50; Dames B. f 5.—; Mej. de R. f 2.50. Totaal f 31.— en met vorige malen mee f 433.Harte lijk dank! We komen nog steeds een groote som te kort, maar daar de tijd dringt, hebben we het er tofch maar op gewaagd met het bou wen van den stal te beginnen Deze zal ih December gereed, kunnen zijn, als wij om financieele redenen den bouw niet moeten stop zetten. Helpt dus nu allen nog mee aan een vlugge afwerking. Dezer dagen zal er een collecte worden gehouden, waarbij speldjes, vlaggetjes en prentbriefkaarten worden aangeboden. Wie geen grootere bijdrage kan zenden, steune ons dus met één of twee kwartjes' bij de collecte. Nie mand late de busjes zonder een kleine gift voorbijgaan 1 I HUGO VAN POELGEEST, Penningmeester afd. Leiden en O, van de Ned. Ver. tot Besok. v. Dieren „Ouderzorg", Leiderdorp, 17 Nov. 1924. Telef 1135 AOADEKUE-NIOii&S LEIDEN. Geslaagd voor het: Candidaatsexamen Geschiedenis de heer W. S. Gelinck (Haarlem); Candidaatsexamen Wis- en Natuur kunde: La i. mej. H. B van Swaaij (Lei don); La h. de heer W. J. Jong (Den Haag) en La k. de heer H. Radersma (Den Haag); La j. de heer J. H. Smit (Den Haag). FfllLLISSEIÜEiËTEÜ Uitgesproken I. Verbeek, koopman te Alphen a. d. Rijn; cur. mr. H. Jongenburger, te Alphen. N.V. Fouragehandel voorheen N. J. H. Driehuis te Zwammerdam; cur. mr. P. E. Briët te Leiden. H. C. Rietbergen te L e i d e n; cur. mr. C. M. A. R. van Roy te Leiden. UIT BE OEHGEWING ALPHEN AAN DEN RIJN Middensiandsvereeniging. Maandag avond werd door de vereeniging voor den Handeldrijvenden en Industrieelen Mid denstand alhier in Hotel „De Vergulde Wagen" een ledenvergadering gehouden. Mededeel ing wordt gedaan; dat op een schrijven der vereen., gericht aan het ge meentebestuur. tot het leggen van een pont over den Rijn, ter verbinding van den Oudshoomschen weg met Hoorn, dit col lege overweging heeft toegezegd. Ingekomen was een schrijven van de Kappersvereeniging alhier om en bloc een adres tot het gemeentebestuur te richten, iten doel hebbende om te komen tot alge- heele winkelsluiting, 's avonds 8 uur en Zaterdagsavonds 10 uur. Het bestuur meent in verhand met de economischen toestand medewerking hieraan te moeten ontzeggen, waarmede de vergadering in stemde. In aansluiting met een besluit van de alg. vergadering, om pogingen in het werk te stellen tot uitgave van een eigen cou rants werd mededeeling gedaan, dat de voorwaarden, welke werden gesteld, niet van dien aard waren, dat verdere voor stellen dienaangaande aan de vergadering zouden kunnen worden voorgelegd. Boven dien was een schrijven ontvangen van de R._ K. Middenstandsvereen. „De Hanze", waarin deze mededeelde, zioh van verdere medewerking te zullen onthouden. Besloten werd tot het aanleggen van een zwarte lijst en het organiseeren van een winkelweek in het volgend jaair. KATWIJK Vleeschkeuringsdlenst. Sinds vanaf 1 Augustus een wijziging in den Vleesch- keuringsdienst is gebracht en tegelijk, in do plaats van een werkman, tot benoeming van een hulpkeurmeester is besloten, schijnt die dienst meer en meer te voldoen aan de eischen, hieraan gesteld. Opval lend l).v., dat nadien veel meer stuks vee zijn geslacht dan tot dusverre het geval was. En tegelijk is het aantal voorwaar delijk goedgekeurde dieren erg verminderd. Zeer begrijpelijk dat dit zeer gunstig moet werken op de financieele uitkomsten van het bedrijf. Niet onmogeljk dat als gevolg hiervan binnen afzienbaren tijd de keur- loonen zullen kunnen worden verlaagd. Tuinbouw. Door de tamelijk strenge vorst der laatste dagen heeft de nog te veld staande bloemkool zooveel geleden, dart, tenzij er zeer mooi weer op zou vol gen, het thans nog te veld staande wel als verloren kan worden beschouwd. Ge lukkig is dit artikel dit jaar vroeg hak kaar, zoodat de schade, door de vorst toe gebracht, niet zoo groot is. De laatste aan gevoerde bloemkool liep gisteren nog tot f 19 per 100. Een duur kostje. Met dit weer zijn de andere koolsoorten iets in prijs gerezen. NOORDWIJK. Duinbeplaniing. Door het Gemeente bestuur alhier is de navolgende circulaire gericht aan de villa-eigenaars te Noord- wijk aan Zee: „Ieder, die de villa-terreinen van Noord wijk aan Zee bezoekt, komt onder de be koring van «lit fraaie duinlandschap, met over het algemeen goedgebouwde villa's en pensions over het geheele terrein ver spreid. Omvangrijke deelen van deze ter reinen, vooral in het drukst bebouwde ge deelte, zijn met dennen beplant en geven een prachtige altijd groene stoffeering aan de nabij gelegen villa's. Nog omvangrij ker gedeelten echter zijn niet hcboscht. Niemand zal ontkennen, dat vrij liggende duinterreinen, die onbegroeid zijn, geen prachtigen aanblik opleveren, doch van duinterreinen,' die in de bebouwing wor den getrokken, kan dit slechts in beperkt* mate worden gezegd. Een duinlandschap, dat door bebouwing zijn wildheid verliest, boet daarmede tegelijk een van zijn groot ste bekoorlijkheden in. Bovendien veroor zaken onbegroeide duinen in een bebouw de omgeving veel overlast door zandver stuivingen enz. Deze bezwaren kunnen opgeheven wor den door aaüplanting, waar mogelijk, van dennen. Zij houden het terrein niet alleen vast, doch geven ook beschutting en ver sterkende lucht, terwijl zij ook zeer hij- dragen tot vermeerdering vaarde waarde van Uw panden die daardoor een geheel nieuw aanzien krijgen. Het is nog niet zoo lang geleden, dat het aanbrengen van bosschage dacht bij de zee voor practisch' onmogelijk werd gehou den. De weelderig groeiende dennen-aan planting op meerdere plaatsen zeer dicht bij de zee in onze gemeente, kunnen U overtuigen dat deze vrees thans geheel on gegrond is. Ook de duurte van het aanleg gen en onderhouden van een dennenaau- planting gevolg van de gToote sterfte 'onder de boompjes behoeft U thans niet meer af te schrikken, nu door jarenlange ondervinding de vaklieden heelemaal ver trouwd ziiuanet de eigenaardige moeilijk heden, verbonden aan dennen-aanplant in een zeeklimaat. Do meerwaarde van Uw pand, als ge volg der beplanting, dekt, naar onze mee ning', ruimschoots de kosten van aanleg daarvan. U zult door tot aaüplanting te hesluiten niet alleen werkzaam zijn in Uw eigen be lang, doch ook bijdragen tot verfraaiing van do onmiddellijke omgeving en het ge heel© landschap. Om deze redenen meenen wij U een be planting van Uw terrein warm te mogen aanbevelen". Q5GSTGEEST De Hanze. Tegen Donderdagavond, 20 November a.s. is door het bestuur van de R. K. M. V. „De Hanze", afd. Leiden een vergadering uitgeschreven in „St. Willi- brord". Deze vergadering wordt gehouden voor alle R. K. Middenstanders van Oegst- geest, die natuurlijk dan ook allen aan wezig zijn, en vangt aan terstond na het Lof. TER AAR Gemeenteraad. Door een vergissing onzerzijds is uit -het Raadsverslag van 13 November de bespreking over de telefoon verbinding bij de begroeting weggevallen. Post-telefoonkosten f 125.acht de heer Kroon in een kleine gemeente als deze zoo onbillijk, omdat de abonné's der twee kantoren bij verbinding in deze ééne gemeente 35 ets. moeten betalen. De Yoórz. heeft reeds vroeger stappen gedaan Ter Aar met Alp li en te verhinden, nader Lan- i geraar te verbinden met Roelofarendsveen. 'it Kan geen kwaad nogmaals de aandacht daarop te vestigen. De heer Kroon stelt voor, waar de gemeente getoond heeft gelden toe te staan voor het bouwen van een post kantoor, stappen te doen de kantoren te verbinden, lietwclk door den heer v. Vliet wordt gesteund. De voorz. en de andere leden sluiten zich hierbij aan. WARMOND „Stille Omgang". In „De Zon" ver gaderde gisteravond de afdeeling van den Stillen Omgang, waarbij de opkomst schit terend was. De Voorzitter, de beer Theo Beugelsdijk, heette de aanwezigen welkom. De heer H. C. A. M. Sethölvmck las secretaris de keurig verzorgde notulen van de oprichtingsvergadering, waarna het woord gegeven werd aan den spreker, den ZeerÉerw. Hooggel. heer Prof. Verhaar van het Seminarie alhier. Spr. begon zijn lezing met te zeggen, dal hij zeer gaarne op het verzoek om een kort woord te spreken voor deze vereeni- ging was ingegaan. Vooral waar dit een kort woord mocht zijn. Het kon ook een kort woord zijn, want de deelname aan deze zoo kort opgerichte vereeniging heeft het bewijs geleverd, dat de mannen en jongelingen uit deze parochie liefde heb ben voor de Eucharistie, en er feitelijk geen opwekking noodig- is. Spr. wil op dezen avond spreken over de bedevaart haar den Stillen Omgang; wat het doel en de diepe beteekenis er van is en welke de vruchten er van zijn. In een met de grootste aandacht gevolg de reden, schetste spreker het verhevene van het Eucharistisch wonder te Amster dam, wat zooveel uitwerkte, om het ge loof weer op peil te brengen, waar ver flauwing zich openbaarde en dat zoo menig andersdenkende tot overpeinzing bracht. Spr. baalde hierbij aan wat Leonardos v. d. Broeke, een der grootste organisators van den Stillen Omgang, zeide, om den om hingen voor de eer van den Christus in de ite schetsen, waarhij de mannen en jonge lingen voor de eer van den Christus in het H. Eucharistie ter beêvaart trekken, en de vrouwen en meisjes voor het welslagen biddend achterblijven. Spr. zou dan dien Stillen Omgang een Volgende maal zoo gaarne zien tot intentie van de hek sering van "Nederland. Vele an dersdenkenden, gijn spreker bekend, die rust zoeken voor hunne zielen, die dat ge bed noodig hebben en juist door dien Stil len Omgang; die. zonder praal of pracht, zoo groot sch getuigenis aflegt van het ver hevene en de liefde van en voor de Eucharistie, zich overtuigd zien of door het gebed Gods genadegave bekomen. Met een klemmende opwekking tot deel name in nog groeier getale besloot, spreker zijn rede, die een dankbaar applaus in- oogstte. Door den ZeerEerw. heer Pastoor werd in een korte geestige toespraak dank ge bracht aan den spreker, die zeker hier niet voor de laaéste maal zal zijn opgetreden, Zijneerw. hoopt ook dat aan professor wensch zon worden voldaan, aoodat bij nog veel vruchten zal mogen zien van den arbeid, welken hij in deze richting elders verricht. Hij twijfelt niet, of deze avond zou dat streven ten goede komen. Door den secretaris werd hierna het re glement nog gelezen en toegelicht, met een kort overzicht van de laatste gecombineer de vergadering te Leiden,'waarna do gele genheid tot het stellen van vragen gege ven werd, waarvan enkele eaanwzigen gebruik maakten. Alvorens de voorzitter de vergadering sloot werd nog door bijna 50 personen ge bruik gemaakt van de gelegenheid zich als lid te doen inschrijven, waar-door het ledental thans gestegen is tot 110. •Gemeenteraad. De Raad dezér ge meente vergadert op Donderdagmorgen, ter behandeling van een ontwerp-belasïing- ver'or-dening. ZCSTERWOUDE. R.-K. Dice, Land- en TuinSisuwband. Morgenavond zal de R.-K. 'Diocesane Land- en Tuinbouwbond een feestvergade- ring houden in bet Patronaatsgebouw aan den Sclienkelweg alhier. De feestrede zal gehouden worden door den heer Gan zeboom, terwijl voorts lichtbeelden ver toond zullen worden, betrekking hebben de op: Middelen van verkeer onzer voor ouders; hun wijze van vermaak; het plat te land. De Hinderwet. B. en W. hebben af wijzend beschikt op een verzoek van de N.V. Esdeka, om vergunning ingevolge d© Hinderwet, tot plaatsing van oen ruwolie- motor van 25 P.K. ST&HSliEltllMS „De Eeuwige Sirijc!''. Aldus heet het successtuk van de too- neelclub Adolf Kolping, onderafdeeling van de St. Josephsgezellen vereeniging, welk stuk ter gelegenheid van het 37e Stichtingsfeest deze week in het gebouw aan het Rapenburg wordt opgevoerd. „De Eeuwige Strijd" is een spel uit het volle leven, een echt stuk van Gerard Nie- len, waarin hij op vindingrijke wijze weet naar voren te brengen, aan welke verder felijke invloeden een jong student in een academiestad is blootgesteld, indien hij meer luistert naar de inblazingen van slechte vrienden dan naar de stem. van zijn geweten. Het stuk leert ook, dat een ouder na -den val van zijn kind beter doet door te verge ven dan met stijfhoofdige koppigheid den gevallene de deur te wijzen, op gevaar af hem voor eeuwig te verliezen. Kortom, het is een stuk van groote op voedkundige waarde, welks inhoud voor menigeen een goede les bevat. Over de opvoering, niets dan lof. De be kwame regisseur der tooneelclub, de heer Bayer, heeft voor dit stuk alleen jonge krachten gebezigd, die zeer goed voldeden en die een belofte voor de toekomst inhou den. De fabrikant van der Linden voldeed ons meer dan vroeger wel eens het geval was en zijn keuze voor deze rol bewijst, ons voldoende, dat de regisseur zijn jon gens voldoende kent. De rol van Theo evenals die van Willy was lang niet gemakkelijk, doch heiden wisten, ieder op zijn manier, hét gegevene naar bekooren te verwerken en de overige spelers sloten zich hij de hoofdpersonen op waardige wijze aan. Aller spel was vlot, de vertolking duidelijk en goed, het geheel is een stuk, waaraan een aangena me herinnering zal bijblijven. Na do pauze wordt opgevoerd „De Ge heime Opdracht", een ©er-komische klucht in twee bedrijven, waarom hartelijk is gelachen, niet alleen om den kornischen inhoud, maar vooral om de heerlijke ty pen, die Adolf Kolping daarvoor heeft, 't Zijn bijna allen oude hekenden, die in deze klucht voor het voetlicht treden en we behoeven derhalve niet meer uit te wei den, noch over Koevoet of Trippelmaat, noch over Flip of Toontje. De laatste voor al weet de aanwezigen als steeds op ver makelijke wijze bezig te houden. Zooals we hierboven reeds schreven viert de -St. Josephsgezellenvereeniging haar 37e Stichtingsfeesi. Zondagmorgen te half zeven was er in de Lodewijkskerk een gezongen H. Mis voor de zielsrust van Mgr. Frans Schweit zer, Generaal Praeses de? Gezellenvereeni- fera&oiaöij GEMEENTELIJKE VISCHVERki Aan den Gemeentelijken Viscli» Vischmarkt 18, Telef. 1225, is DOM DAG verkrijgbaar SCHELVISCH u* f0.40, SCHOL a f0.12—f0 15-, SCHAR a f010, KABELJAUW a fi f 0.49 (geh. kabel j. a f 0.38) TAflg f0.65 per pond en HARING a fOj] stuk. N. G. DE GIJSELAAR, Bu Leiden, 19 November 1924. B. en W. van Leiden brengea ter meen© kennis, dat het Bestur van Si ciscus Liefdewerk, te Leiden, een heeft ingediend ter bekoming van voor den verkoop van alcoholhouj anderen dan sterken drank voor g| ter plaatse van verkoop in het Nieuwe Rijn no. 52. B. en W. van Leiden brengen i meene kennis, dat door hen, ten van den, door de afd. Leiden van trale van Arbeiders-Jeugdveroem't 'I Van 19 tot 23 dezer in het Volksf aan de Heerengracht te houden een voor 19, 20, 21 en 23 dezer ontheffing is verleend van het s] uur voor winkels tot 11 uur des a1 Burgemeester en Wethouders vfcit brengen ter algemeene kennis, daj hen vergunning is verleend as a. de N.V. „Aeetylena" en recht genden, tot oprichting van een ond» sche bewaarplaats voor 2000 Liter in het pe.rceel Lange straat Nos. 13-: Sectie G no. 1562; b. C. M. van Sillevoldt en recht) gen-den, tot uitbreiding van de i faiencefabvielc op liefc perceel H. weg no. 54, kad. Sectie P. Nos. 337 c. de Firma H. J. Dieben en recht genden. tot uitbreiding van dg wssd ting in het percpel Zoeterwondfcln No. 20, kacl. Sectie M No. 312. Katholieke f&ggi LEIDEN Woensdag. „Geloof en Wetenschap' den Vergulden Turk, te 8 Woensdag. Lezing met proeven ove bare lucht door Prof. Comm. K. en W. voor Bondsgebouw, te 8 uur. Vrijdag. Apologetische Cursus vjl Hendrichs S.J., St. Petrus! 8.15 uur Vrijdag. Ledenvergadering R. K. Oi personeel, Bondsgebouw. h ZOETER W OUDE. Woensdag, R. K. Volksbond, fees! It ring, Patronaat aan deu weg, te 7 uur. ÜLGSMEEKE AGEI LEIDEN. Donderdag. Volkszangavond, Klei hoorzaal. te 8 uur. Vrijdog. 2© Abonnementsconcert Kraus. Schouwburg te 8 nu De avond-, nacht- en Zondagdï apotheken wordt van Maandaj met Zondag 23 November w door de apotheken van de heem Reyst, Steenstraat 35, Telefoon 1) ;j J. Donk Doezastrnat 31. Telefooi ging, w.o. algemeene H. Coram; Ei leden. Na de H. Mis was er gome-: pelijk ontbijt, terwijl Zondaguvoiii ste uitvoering van hovengenoemi ken plaats vond. Gisteravond was het do tweede; avond volgt de derde en Zonal; laatste uitvoering. 't Zijn ongetwijfeld weer moffl voor de Gezellen. De Leidsche Winkelstand In perceel Breeslraat 120, w heen was gevestigd de sigarenrv Weihtihal, opent hedenavond <3ei Blitz en Co. een zaak in ijzer-1 waren, electrische henoodigdhedfl wi elonderd eelen. Het magazijn, dat thans ,,'t Hoekje" gekregen heeft, beval nigte artikelen uit de bovenj branches en de étalage biedt een zicht over de diverse soorten 1 reedschappen, lampen, enz., terv ven-s fraai houtsnijwerk voorrad wat voor het publiek vooral waarde is: alle artikelen (zij'1 In den winkel zijn langs van vakken en vakjes en laden bracht, om de verschillende aili hergen. W© gelooven, dat deze zaak wel koopexs zal trekken. Een stu'.f" en-re!leijc. Gisteravond, toen een club wf- leden van het Leidsch Studencorp Haag aan het Station alhier f stonden hij den uitgang eenige jaars gereed om zich van de 1 dezer eerste jaars meester te m81 schillende dezer petjes werden1 doch de politie, die met het ooi dat de eerste jaars met fakkell'k ziek naar de Sooieteit zoude® nogal vrij sterk ventegenwoo^ trachtte dit „petjes-afrukken i dagavond ook reeds had plast», een. nieuwe „mos" schijnt^ te beletten. Een der ouderc-jaais klap met een gummistok op ca P beurt een agent van politie een gevolge waarvan hij werd vast# naar het bureau van politie bracht. Daar is tegen hem handeling proces-verbaal op?8"*

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 2