IN DAMES-EN NilSJESCONFECTIE. Haarlemmerstr. 114, Leiden. Last wan ga8 en sBijen 80S9 beslagen tong, een voortdurend onaange-, namen smaak, tragen stoelgang en een opge blazen gevoel. Gebruik hiertegen de zonder ©enige kramp werkende Mijnhardt's Laxeer- tabletten. Doos 60 ets. Bij apoth. en drogisten. geen betoog, dat in gevallen, waarin de lerarenvergadering met een meerderheid jvan één stem of van slechts enkele stem men een besluit omtrent de bevordering neemit, het toch wel gewenscht is, dat de minderheid van de leeraren hare zienswij ze voor hen kan verdedigen en dat alsdan do beslissing blijft bij het boven de par tijen staande en uiteraard meer objectief pordeelende College van Curatoren. De Inspecteur der Gymnasia acht heit Igewenscht, dat de beslissing over de bevor dering der leerlingen als regel bij rector en leeraren berust. Mocht bij den rector üf bij 4 leeraren tegen de beslissing der Jeerarenyergadering overwegend bezwaar bestaan, dan behooren zij, naar zijne meening, bij Curatoren in beroep te kun nen komen. Ook na de kennisneming van bet schrijven van den Inspecteur blijven Curatoren van meening, dat het curato rium niet tot een college van beroep moet worden gemaakt. Zij wijzen er voorts nog op, dat thans de bezwaren ook van één leeraar in de gecombineerde vergadering van hun college met rector en leeraren tot bun recht komen en dat de door den In specteur aanbevolen beroepsregeling h.i. nog aan de eenheid van de leerarenverga- dering, noch aan de onderlinge verhouding tusschen de leeraren ten goede zou komen. B. en W. kunnen zich met de meening van Curatoren vereenigen. De schoolvergaderingen i De onderwijzers-leden van de Plaatselijke Schoolcommissie De Plaatselijke Schoolcommissie beeft B. en W. verzocht te bevorderen, dat art. 8 der verordening, houdende reglement voor de schoolvergaderingen aan de o. 1. scho len aldus worde gewijzigd, dat van bet bijwonen der schoolvergaderingen worden uitgesloten de onderwijzers-leden harer Commissie. Ter motiveering van baar verzoek voert fcij aan, dat de Lageronderwijswet 1920 !de onderwijzers-leden reeds van bet school bezoek uitsluit, dat het b. i. met den geest dier wet niet in overeenstemming is te" brengen, dat 3 gelijk de verordening be paalt alle leden, dus ook de onderwij- zers-leden recht hebben op toegang tot 'de schoolvergaderingen en zulks ook niet j bevorderlijk is te achten voor bet welsla1- gen dier vergaderingen, welke een intiem karakter moeten dragen. Hieraan nu zou, naar het gevoelen der Commissie, schade kunnen worden berokkend, indien een of meer onderwijzers-leden der oommissie de j schoolvergaderingen van andere scholen, i idan die, aan welke zfj als onderwijzer werkzaam zijn, zonden bezoeken. B. en W. stellen voor dit verzoek in te Willigen. [De Elektriciteitsvoorziening t« Leiderdorp. Bij -de onderhandelingen, welke' de Di recteur der Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit met het Gemeentebestuur van Leiderdorp gevoerd heeft inzake de levering van stroom ten behoeve van de electriciiteitsvoorziening van de gemeente, Ss overeenstemming bereikt over de voor- Waarden: De stroom zal door Leiden als laagspan- ningsstroom aan de ingezetenen van Lei derdorp worden geleverd, waartoe bet noo- dig zal zijn een laagspanningsnet in die gemeente aan ,te leggen. De aangeslotenen in Leiderdorp zullen, evenals ook Voor "Warmond en binnenkort voor Zoeterwoude bet geval is, voor den stroom een enkel- tariefprijs betalen, welke 9 cent meer be draagt dan het Leidsche enkeltarief, de overige tarieven naar evenredigheid. Bij het totstandkomen van de stroomle- veringsovereenkomst ral het kabelnet, enz. der Lichtfabrieken tot een bedrag van 111.700.moeten worden uitgebreid. Deze uitgave kan voorloopig uit de beschikbare gelden der Fabrieken worden bestreden, zoodat voorshands geen nieuw kapitaal voor deze onderneming behoeft te worden verstrekt. De voorwaarden van de ontwerp-over- 'eenkomst zijn overigens gelijk aan die van in den laatsten tijd afgesloten soortgelijke contracten. De Electrlclteitsvoorrierving in Zoeterwoude Naar aanleiding van den door bet Ge meentebestuur van Zoeterwoude geuiten wensch, om de electriciteitsvoorziening dier gemeente uit te breiden tot de buurtschap Gelderswoude, en tot den aanleg van ver dere electrische straatverlichting over' te gaan, heeft de Directeur der Stedelijke Fabrieken van Gas en Electriciteit met ge noemd Gemeentebestuur onderhandelingen gevoerd over de vervanging van de be staande, in 1911 gesloten en sindsdien aangevulde stroomleveringsovereenkomst door een nieuw contract. Deze onderhan delingen hebben er toe geleid, dat overeen stemming is verkregen over de voorwaar den. Bij de totstandkoming van de nieuwe overeenkomst zal Leiden overgaan tot uit breiding van hert kabelnet en van de straat verlichting, waarmede naar schatting een uitgave van rond f28000.— gemoeid zal zijn; deze uitgave kan voorloopig uit de beschikbare geldén der Fabrieken worden bestreden. Daartegenover zal de enkelta- riefprijs, door de ingezetenen van Zoeter woude te betalen, 9 cent per K.W.U. meer bedragen dan het Leidsche enkeltarief; de overige tarieven naar evenredigheid. In- tusschen zal, bij wijze van overgangsbe paling de prijs gedurende den tijd. dat heit bestaande contract nog zou gelden, d.i. tot 81 December 1928, niet meer bedragen dan ten hoogste 29 cent per K.W.U. Zoeter woude garandeert voorts een minimum stroomverbruik van 50.000 K.W.U. per jaar. De overeenkomst, welke, behoudens stilzwijgende verlenging, eindigt op 31 December 1954, is overigens nagenoeg ge lijkluidend aan de in den laatsleu tijd af gesloten soortgelijke contracten. Benoemingen B. en W. bevelen aan in de vacaiiure mei. C. Korsse, Burg. Armbestuur, mej. C. Korsse en mej M. J. Lodder; en in de va cature J. Karstens de -heeren J. Karstens en P. J. Gijsman In de vacature dr. Huizinga beveelt de commissie van toezicht op het Middel baar onderwijs aan de heeren pTof. dr. A. W. Byvanck en dr. G. de Boer; en in de vacaiture dr. C. Z. Lechner mej. L. O. Bolle en mej. dr. G. Hovens Greve Een adres vas de Kamer van Koophandel. Do e x p o r t-m o g el ij k h e i, d. De Kamer van Koophandel heeft tot den Ministerraad hot volgende adres gericht: Aangezien aangelegenheden van han delspolitieker! aard thans aller belangstel ling trekken en d© moeilijkheden voor den export uit Nederland tengevolge van ver schillende maatregelen door andere lan den genomen, zeer groote afmetingen aan genomen hebben, veroorlooft de Kamar van Koophandel en Fabrieken voor Rijn- lamid te Ledden zich Uw Hoog College eer biedig te verzoeken, kennis te nemen van de denkbeelden, welke onze Kamer gaarne verwezenlijkt zag, opdat de export-moge lijkheid minder belemmeringen in den weg. gelegd zouden worden. Allereerst merkt, de Kamer op,, dat nog tal van landen zelfs geen handelsverdrag, gebaseerd op het beginlsel! van meestbegun- etiging, met ons land hebbeu afgesloten, terwijl toch Nederland lang genoeg de meest welwillende houding, welke denk baar is, tegenover andere landen beeft aangenomen. Voorts mag het volgende niet uit bet oog verloren worden. Ten eerste zajn de bepalingen in de trac- taten soms zoo geformuleerd, dat, ondanks de meestbegunstigingsclausule, door bet met Nederland verdragsluitende land maatregelen genomen kunnen worden, wel ke lijnrecht tegen de meestbegunstiging ingaan en voor den Nederland sch en export schadelijk zijn. Van nog meer belang is, dat andere lan den, doordat zij economisch tegenvoordee- len aan te bieden hebben, in' het verdrag aiingen weten te doen opnemen, welke voor den export van artikelen, waarvoor «ij in het bijzonder interesse hebben, van voordeel ai'jn. Deze bepalingen gelden in het normale geval ook wel voor Nederland, maar het is de Kamer niet bekend', dat Nederland veel bijzondere bepalingen, wellke speciaal voor den export uit ons land van belang zijn, verkregen beeft. Waar Nederland bij onderhandelingen thans niets heeft aan te bieden, bestaat er voor andere landen in het geheel geen bij zondere aanleiding om dergelijke bepa- 'Kneen te maken en moeten wij het op prijs ©tellen, als men zoo welwillend is de moeite te nemen om een verdrag met ons land af te sluiten. Deze houding acht onze Kamer, in ver band met de maatregelen in andere lan den genomen, tot bescherming der eigen industrie, voor Nederlland in een woord onvaardig. Dat er nog traclafen van toeestbe gunsti- ging afgesloten zijn, mag in de allereerste plaats wel op rekening gesteld worden van degenen, die de onderhandelingen hadden te voeren, welke een sfeer wisten te Schep pen:, die het afsluiten van het tractaat mogelijk maakte. Daarop kan echter zoo als in de practijk gebleken is, geen doel treffende hande^politiek gebouwd worden. Waar de positie van Nederland eisobt, dat er «oo min mogelijk aanleiding ge geven moet worden tot uitlokking van een conflict, acht onze Kamer retorsiemaatre gelen. niet zeer wenscbelijk, maar veroor looft zij zich Uw Hooge College voot te stellen maatregelen te nemen, waarbij een algemeen geldend maximumtarief wordt ingesteld, naast een bijzonder minimum tarief, welk laatste overeen moet komen met het geldend tarief. Voor alle landen met welke Nederland een handelsverdrag afsluit of afgesloten heeft, zal alsdan het minimumtarief kunnen gelden. Aan een dergelijk handelsverdrag moet de eisch worden gesteld: io. dat het de noodige bepalingen be vat, welke, in verband met den export uit Nederland, voor ons land van speciaal be lang zijn. 2o. dat het slechts voor korien termijn geldt, met eventueel automatische verlen ging bij niet opzegging. Nederland zal alsdan in staat zijn aan andere landen gunstige bepalingen aan te bieden, waardoor de onderhandelingen meer op voet van gelijkheid gevoerd kun nen worden. De tactische wijze, waarop door Neder land in het internationaal verkeer wordt opgetreden, is er waarborg voor, dat de goede verstandhouding tot andere landen door het sluiten van dergelijke tractaten eer bevorderd dan geschaad zal worden. Doot een zekere soepelheid te betrach ten zal het zeker mogelijk zijn het aantal dier verdragen zOo uit te breiden, dat het minimumtarieKpractisch het normale zal zijn. en het maximumtarief slechts hoogst zelden dienst zal behoeven te doen, althans groote uitzondering zal kunnen blijven, zoodat prijverhooging ten ^enenmale bui ten eeslo ten zal zijn. De Kamer van Koophandel veroorlooft zich daarom Uw hoog College met den meesten nadruk te verzoeken ten volle de omstandigheid, dat in Nederland in ver gelijking met andere landen steeds uiterst lage invoerrechten geheven worden', te be nutten, d'oor te bevorderen, dat: lo. voorstellen gedaan worden om tot een maximum- en minimum-tarief te gera ken, en 2o. in. den tijd. die noodzakelijk moet verloopen, alvorens deze voorstellen :hun beslag verkregen hebben, slechts handels verdragen van korten termijn afgesloten worden. Ijfetenschappelijke Bepïchêeot De opgravingen van het Carncgie- Instituul in Mexico De Tempel der Duizend Zuilen In een door het Mexicaansche Ministerie van Buitenlandsche Zaken gepubliceerd rapport over de exploraties der „Garne- ge-Institution" in de achaeologische zone van Chicken-Itza, Yucatan, lezen we, dal de onderzoekingen van dit jaar, ondanks het feiit, dat de werkzaamheden door de Internationale troebelen en een aanhouden den regen ernstig werden belemmerd, veel belangrijks aan den dag hebben gebracht De plants, die ditmaal voor de opgra vingen gekozen werd, was de verzameling gebouwen bekend als „De tempel der dui zend zuilen", gelegen aan de Wesit-zij.de, der arcbaeolo'giscke zone, op 100 M. van „The Castle" (Castillo). Nadat de omringende bosschen waren verwijderd werd met het onderzoek begon nen aan de Zuidzijde, waar zich een open plein bevindt, omringd door zuilen. In bet midden van dit „plein" werd al spoedig een itoegang tot het gebouw blootgelegd, naar alle waarschijnlijkheid de hoofdin gang. Andere opgravingen legden een tun nel-gewelf bloot met een plafond in de typische stijl der Maya-architectuur. De belangrijkste ontdekking was echter een aantal gekleurde steenen, die beide zijden van den tunnel, bij den ingang en den uit gang versieren. Twee ervan vertoonden de beeltenis van een tijger in zittende hou ding, met vooruit/gestrekte klauw, de beide andere vogels. Na deze voorbereidende werkzaamheden werd met de voornaamste opgravingen be gonnen, die zich. gezien den korten tijd waarover men dit seizoen de beschikking had, bepaalde tot den N.O.-hoek. Hier werd o.a., temidden van een viertal met figuren van krijgers versierde zuilen een altaar ontdekt, in den vorm van een kleine afgeknotte pyramide, een meter boog en 2 bij 4 M. aan de basis. Het is versierd met afbeeldingen van krijgers en gevederde Ingezonden Stukken (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie) De Carnegie-Instituition, die door het Mexicaansche gouvernement wordt gesub sidieerd met 16.000 pesos jaarlijks, ver wacht bet volgende seizoen veel verder te kunnen gaan. Wonderen van de Philippijnen Visschen die klimmen en die. verdrinken De visch-inspectie op de Philippijnen heefrt een catalogus van de daar levende zoetwatervisschen opgemaakt en daarbij eenige vreemde soorten kunnen boeken. In de eerste plaats is er de klimmende visch, dien men wel eens naar het rijk der legenden beeft willen verwijzen, maar die inderdaad bestaait. Deze visch, dien men in de heel© streek vindt, klimt niet alleen tegen boom en op, maar beweegt zich vrijelijk op het land en kan merk waardig lang buiten water. Wel is waar zijn zijn klimt a lent en beperkt; hij komt niet booger dan twee meter tegen de ruwe stammen van sommige palmen. In bet droge jaargetijde kan de klim mende baars blijven leven in heel kleine poelen van half-verstijfde modder. In de zen tijd laat hij zich goed aan den haak slaan en men moet het daarom niet vreemd vinden als men een inboorling ziet vis schen in een 'korenveld. Uit zulk een kleine modderplek zijn gemakkelijk een paar do zijn visschen te halen. Men beweert, dat het dier zes dagen buiten water kan. Een andere zoetwatervisch is merk waardig. omdat men hem in water kan verdrinken. Het zijn de labryrrathici, voor al gekenmerkt door 'n groote holte in den kop achter de kieuwen. De kieuwen kun nen den visch niet voldoende lucht toevoe ren en daarom vult hij telkens de holte met lucht, die van het oppervlak van het •water wordt gehaald. Kan de visch niet van tijd tot tijd boven water komen, dan serft hij. Het volksbij geloog zegt dat deze visschen op het droge kunnen leven, maar als de kieuwen geen lucht kunnen opne men gaart de visch evengoed dood. ©n hoeft dan niets te verbreken of oucb, te maken. Eigenlijk het ei van Colurnbus. Nu zullen er zeker velen zijn die zeg gen: hoe jammer die oude mooie boomen te doen verdwijnen, of: wat zal men hun schaduw op den weg missen, maar nog c ©ene, nog de andere bewering kan ernstig gemeend zijn, Mooi zijn ze niet meer ei schaduw geven ze ook niet voor den wei op zijn volle breedte, omdat ze juist aai de Oostzijde staan. Neen, het laten voort bestaan van den huidigen toestand slechts het verschuivenn van een onder- inijdelijk ingrijpen, wat veel heler nu kan geschieden, omdat het hebben van jong en oud tegenover elkaar uit een schoon- hoidsoogpunt niet te houden is. Ik weet wel dat voor mij geldt het bekende gezeg de: „Boompje groot, plantertje dood", daar dit mag nooit een beletsel zijn om iets tot. stand te brengen waarvoor het na geslacht ons steeds dankbaar zal zijn.. hoornen van Poelgeesst, Rijngeest en En degeest waren ook eens heel klein, maar de planters daarvan hebben ons het schoo- ne nagelaten, waarvan we allen nu nog genieten. JAN VAN BUITEN. ©etnneBgïSa DsricSsSen De Rijnsburgerweg en de boomen. Uit bet overzicht in de bladen, d-d. 27 Oct. j.l. inzake de aanhangige plannen tot verbetering van dezen roemruchten weg, blijkt onder meer dat de thans daar staande ie-penboomen zullen behouden blijven, zoals met overduidelijke letters is aangegeven. Hoezeer ik ook een voorstander ben en van huisuit veel boud van mooie hoo rnen, meen ik toch in dit geval ernstig in overweging te moeten geven om, waar vrij wel den geheelen weg onderst boven moet gekeerd worden,, die boomen niet te spa ren. En dit zoowel in bet belang van de boomen zelf als met net oog op de toe komst. De iepen zooals ze nu zijn, hebben zeer zeker bun besten tijd gehad, en velen zijn al bij zwaren storm gesneuveld en velen lijden aan huidaandoening, wat wel als een teeken van minderen welstand mag geacht worden. Bovendien staan ze veel te dicht op elkaar (6 M. is hoogstens de onderlinge afstand), zoodat ze te wei nig zon genieten en daarbij hangen ze al len tamelijk sterk over, waardoor bet daar achter ontworpen fietspad in werkelijk heid van eenige centimerters ruimte be roofd wordt en tenslotte zou men ze om d'en ander moeten wegnemen, om daar door de overblijvenden een kansje te ge ven tijdelijk weer op krachten te komen; blijvend zou die opleving nooit kunnen zijn omdat ze allen hun besten tijd hebben gehad. Het laatste jaar dat de'gemeente Oegst- geest den weg in beheer had, was al beslo ten tot deze maatregel; ware dit geschied dan hadden de overblij venden zich goed kunnen herstellen. Een dwaas en kort zichtig kapverbod heeft dit verhinderd en nadat onze stedelijke snoeiers ze eenige koeren hebben bewerkt, zoo-dat ze daarna veel op kousendrogers geleken, met een kameelenstaart als bekroning in den top zijn ze zichtbaar achteruitgegaan en heeft de iepziekte zich geopenbaard. Op het wegvak, thans nog Oegstgeest, heeft men ze wel bewerkt zoo het behoorde en konden de overblij venden zich prachtig ontwikkelen. Dat er velen zijn omgewaaid is alleen te wijten aan het moorddadig af hakken der hoofdwortels aan de Westzij de door de bijl van de telefoonkabelleg gers, waardoor hun plechtankers waren, weggenomen. Ik heb mij bij het uitvoeren van dit werk hartgrondig geërgerd dat er niemand was om die mishandeling te doen ophouden of te voorkomen. Om nu ten deze voor hedeu en voor de toekomst tot een gezonde toestand te ge raken, is het naar mijne overtuiging het beste van beide zijden van den weg nieu we boomen te planten. Men zou kunnen nemen linden- of kastanjes, maar ik voor mij geef eerder de voorkeur aan het soort iepen in de Mariënpoelslraat en op de Prinsessekade (die ook al te dicht op el kaar staan); het worden buitensrijp na eenigentijd mooie boomen en zij schijnen sterker te zijn dan de gewone iep. Wat men ecktter ook plante, waar er twee rijen komen, moeten ze geplaatst worden in het verband, zooals op de Oegst geesterlaan, zoodat zon en licht steeds kunnen toetreden, en dan op 8 Meter uit elkaar. Deze ruimte is voor kleine boo men wel groot, maar als vulling zette men daar tusschen wilgen of populieren, die iets harder groeien en de kleinere buren een prachtbeschërming verlcenen in den eersten groeitijd. Tegen het tijdstip dat de eersten te groot zijn geworden, zijn de anderen juist mans genoeg om alleen te staan. Men zaagt die dan bij den grond af Dijk doorgestoken. Men meldt. uit. Sonamelsdijk aan de Msb,: Hefc watergemaal van den polder EYerdi- na moest den laatsten tijd onophoudelijk dag en nacht, doorwerken zonder dat bemerken kon dat het waterpeil zakte. Ten slotte kwam men tot de ontdekking dat de 8cheidingsdam tusschen dezen polder ea dèn polder Kraayenstein was doorgestoken Een onderzoek naar den dader(s) wordt thans ingesteld. Een belooning is uitgeloofd aan dengene, die aanwijzingen kan does welke kunnen leiden tot vervolging. De vader teruggevonden. Zooals verleden week werd vermeld, vet. toefde te Vlissingen een 14-jarig meisje, dat alleen uit Polen was gereisd om ha,i; vader te Londen op te zoeken, maar-niel verder kon komen dan Vlissingen. Thaw is de politie er in geslaagd de ver blijf pl aali van den vader op te sporen en zal het meif. je verder Teizen. Intusschen waren bij d{ politie, zoowel uit Vlissingen als van bui. ten de stad pakketten voor het moederloo ze meisje ontvangen en had een familie haar tijdelijk onderdak verschaft. Een veiligheidsspeld ingeslikt. Toen het 10-jarig dochterHe. van de duwe R. te Oisterwijk aan de tafel zat li snelen eeraakte onverhoeds eon eeopendi veiligheidsspeld in haar keelholte, mei de punt naar boven gericht. De onmiddet lijk verschenen geneesheer achtte opnemiaj in het Ziekenhuis te Tilburg noodzakelijk Hoewel de ligging van het voorwerp nans keurig bepaald werd, besloot men wegem het daaraan verbonden gevaar niet. tot. opt ratio over te gaan. Men is er intusschet niet in geslaagd het voorwerp te verwijd} ren. Niettegenstaande het kind geen pijt lijdt, ie dé toestand. levensnayaavliik._ Staking wegens belastingschuld. Te Zaandam is Dinsdagmorgen onderdi losse arbeiders, werkzaam bij de N.V Houthandel v.h. Van Wessem Co., staking uitgebroken, die voor wat de oer zaak betreft uniek te noemen is. Het conflict ontstond, doordat van den arbeiders aan het einde der week huns ir. is t.e veel wordt, afgehouden om hui belastingschuld aan te zuiveren. Mei sprak ons van 5 en 10 gulden oer weekoi een weekloon van 30 gulden. Nadat Maan dag bij wijze van protest bet werk eeuw is neergelegd, is men Dinsdag, na ei ferentie met de directie om een mildere a( betaling van de belasting toe te welke echter geen resultaat opleverde, li staking overgegaan. De stakende arbeiders hebben zich een dergelijk verzoek eveneens gewend i< den ontvanger der directe belastingen, di evenwel niet. direct aan hun verlangen kc voldoen. Met de verzekering den volgende! dag weder te, komen, hebben zij hel kat toor van den inspecteur verlaten. De sh king omvat 50 man. „Tijd." Nader wordt gemeld: De staking bij den houthandel der fins Van Wessem Co.. is na VA dag fl eindigd. De firma Va>n Wessem <fe Co. stond bif buiten, omdat de inhoudingen (welke van dien aard waren als van werknemer' zijde werd beweerd, van een loon van L per week werd hoogstens f 5.ii den) gedaan werden ingevolge de beste legging van den rijksontvanger. Dit Bc-hijnen de arbeiders bij na-de overweging ook te hebben ingezien, waa zij besloten hun verzet te laten varen. Zonder eenige concessie van patroons?# zal vandaag (Donderdag), door allen I* werk worden hervat. De malversaties te Breda. Het ,.D. v. N.-Br." meldt, dat de schorst© hoofdklerk bij de Bredasche g'j fabriek G., op vrije voeten is gesteld, d niet van rechtsvervolging ontslagen, boekhouder-kassier S., blijft in verzeker- bewaring. Een Missiekist gestolen. Onlangs werd door de politie te holt' dam om inlichtingen gevraagd omtrent' verguld zilveren miskelk, waarop ?e hand had weten te leggen. Ze was er geslaagd te achterhalen, dat twee mannen den kelk in een café aan del Laurensstraat aan een metselaar in b" ring hadden gegeven. De metselaar, zekere M. Q. W., werd aangehouden door zijn verklaringen slaagde men er- den 19-jarigen bakkersknecht F- M. den 20-jarigen loopknecht. J. v. H., nacht van Zaterdag op Zondag te ar. teeren. Ze bekenden uit de gang vi pand aan bet- Willemsplein eenige geleden twee-trommels en een kelk g len te hebben. Deze waren toen °n«r I beheer van de expediteursfiriaa „Les c

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 4