en voort ging liet langs "het pad. dat ik den vorigen dag had afgelegd, ook door den stroom en teen weer door een diepe kloof. Efplpïijk bereikten wij een tweede ri vier, op wier tegenovergesteld en oever zich een steile wand verhief, die oogen- schi'jnlijk geen doortocht meer verleende. Maar de vurige klepper stortte zich te water en toen hij den overkant bereikt bad, waadde hij nog een eind weegs in liet ondiepe water verder en liep daarna een smalle kloof in, die we eerst niet bemerkt hadden. -Nadat we deze engte een poos waren doors ereden. bereikten we een" soort van afgesloten ruimte, in den vorm van een ke tel;- het was een nauw dal, dat rondom door een hoogen groenen wand was inge sloten, en hier troffen we onder de hoo rnen zes manner, aan, die daar zeer gemoe delijk in afwachtende houding waren ge zeten. Zij sprengen op, zoodra ze ons zagen, doch we hielden hun onze pistolen voor geen hunner deed een poging om te ont vluchten of zich te verdedigen. Een hunner deed toch een sprong naar den- bergwand, maar hij werd door zijn vlugge gezellen vastgehouden, en op de plaats zelve, waar hij heen vluchtte, ont dekten we een opening, die den weg wees naar een ruim hol, waarin we later een geheele verzameling wapenen, munitie en andere voorwerpen van waarde vonden, welke den vroeger vermoorden reizigers hadden toebehoord. Alles was uitstekend geslaagd en goed afgeloopen. Hadden zich de roovers. toen we iu het keteldal kwamen, in hun hol en in bezit van -wapens bevonden, wij zouden niet zoo goed geslaagd zijn. Doch nu ver rasten we die kornuiten toen zij pas hun middagslaapje uit hadden en terwijl, ze vast vertrouwden op hun onneembare veste. We keerden met onze gevangenen terug naar Booneton. waar allen goed en sekuur achter slot en grendel werden gebracht. Toen legde de man met wien ik van paard verwisseld had, een volledige bekentenis af voor het gerecht. Hij bekende, dat de rooversbende reeds jarenlang bestond en al dien tijd de om streken onveilig had gemaakt. Het paard behoorde aan een lid der bende, e-en vroe gere kunstrijder uit een circus, en was af gericht; men had het geleerd, dab, wan neer het vroeg én zonder voer was uitgere den op de bekende wijze naar den stal te rug zou keeren; bij den stal van het paard hadden de roovers hun tenten opgeslagen. Hoofdzaak was de groote wegen te ver mijden. Het plan was meesterlijk overlegd. Maar niet alle reizigers kwamen tot in het hol. Dikwijls ving een der roovers het paard op tussrhen de twee rivieren en overviel dan ziin slack i offer. dat hii dood de en beroofde. Als zij de lucht kregen van een reiziger, die naar Booneton of C'layville moest,, dan paf een hunner mak kers het'd:'er een lichte dosis vergif Q.uer- stail in, waarvan het gedurende eenige uren ongesteld werd. De schurken werden in verboor genomen veroordeeld en terechtgesteld. (Nieuwe Koerier.) if"- B A si eec! b:: rssj! ten. P rt=s Professorale onzin. „Mijne herren, deze gebeurtenis, was de bcm, die aan het vat met kruit den bodem insloeg." Dierkunde-les. De klas had dierkunde-les gehad en kreeg van den meester een ops lel te maken over de ,,ruggegraat". Tusschen de inge- leverde papieren was er een met de volgen de omschrijving: „De ruggegraat is een verzameling van beentjes, die van hoven naar beneden langs den rug ligt en de ribben vasthoudt. Op het boveneind ervan zit hot hoofd en op liet ondereind zit ik". Verschil van meening. Een Schot reisde te zamen met een ge- hèelonlhoiidings-propagandist door een van de mooiste ^gedeelten van Schotland. Prachtige bergpartijen, lieflijke dalen, en verdere verrukkingen van de natuur. Als zij op een gegeven oogenblik een hoogen berg passeerden, zagen zij daar bovenop een groote reclame voor een ze ker merk "Wttiiskey. De Schot deed een afkeurend gemompel horen. De geheelonthouder vatte vuur en zeide: „Ik hen verheugd te bemerken, dat u met mij instemt dat de schoonheid der natuur niet bedorven moest worden door dergelij ke minderwaardige reclames". „Ach dat bedoel ik niet", antwoordde de Schot, „maar dat is slechto WhiskyI" Complimenteus. Mijnheer Dik: Zeer aangenaam kennis te maken mijnbeer Zwart. Tk meen u wel cons, bij Kras gezien te hebben. Mijnheer Zwart: 0 ja, daar kom ik dik wijls. Mijnheer Dik: En het heeft mij altijd verwonderd, hoe zoo'n klein mannetje zoo veel kon eten. Kindervragen. Hè pa, wat is dat toch, klassiek? Weet je dat niet, domme jongen? Klassiek!.... wel dat is heel eenvoudig. Klassiek, zie je,'dat is klassiek. Al wat klassiek is, heet zoo, voel je'? Het komt van het .Grièksch.of van het Latijn. In het Hollandsch zou je er voor kunnen zeggen.fameus. Om niet te vergeten. X. is een man, die zijn woord houdt: ze ronnen van hem zeggen wat ze willen Vind je? .Ta, Hij leende twee jaar geleden 100 gulden van me en zeide, dat hij mijne goedheid nimmer vergoten zcu. En heeft Hij dat niet gedaan? Neen. Telkens als hij geld'noodig heeft, komt hij hü mij. Van naloopen gesproken. Je zult me toch, en daar hen ik den hemel dankbaar voor, nooit mensohen heb ben zien naloopen, die geld hadden. Neen, maar daarentegen heb ik er ver scheiden achter jou aan zien loopen, om dat jij géén geld had. Natuurgetrouw. „Wat liceft die zanger een merkwaardig natuurlijke stem, niet waar?" ,,Ja, hij zong gisteren „Het lied van de zee", zóó natuurlijk, dat wel twintig men- schen de zaal ijlings moesten verlaten, omdat ze zeeziek waren geworden. Het zwakke geslacht. Maar hoe hebben jullie die vrouwe lijke inbreekster in huis ontdekt? O, ze verraade zichzelf. Ze traute op een caoutch oucpoppetje van zus en toen sprong ze mot een schreeuw op een stoel, want ze dacht, dat het een muis was. Het spreekuur. Professor, 's nachts door inbrekers over rompeld: Ellendelingen, wat zoek jullie bier, midden in den nacht?" Een der boeven: „Niks, meneer de per- fester, maar er staat op uw deür: spreek uur van 2 tot 4, en daar bennen we nou." Geen compSimenlie. Kent gij gimteche lange, mijnheer? Ja, zeker, of ik haar ken! Het is het knekelhuis, dat mijn schoonvader mij bij de 60.000 pop toegaf. Omschrijving. In een opstel over den thermometer, schrijft een jongen: Als het koud wordt, begeeft de kwik zich naar een plek waar een 0 hij staal". Gevolge^ van doofheid. De belecdigde: Enne.... ze zei ook nog dat ik de mot in tn'n gezicht had. De andere (flink doof): Waarom probeer je 't nief ereis met kamferballetjés. buur vrouw? Bewijs van vrlendschii Ik dacht dat je mijn vriend het Kamerlid tegen den hoofd® Wel, ben ik dat dan nietf verwonderd. En van mijn speech die ik de Kamer hield heb je geen rei ging het K? nierlid voort. Maar man, dat is juist voor m'n vriendschap. Wegen. Een bakker uit de omstreken bec die het best doen kon, koek welke hij noodig had, van een) uit den omtrek. Op zekeren da-g meende hij ren. dat de klonten niet het gewicht hadden van drie pond, alle zekerheid voortaan aan hef telkens bevindt hij nu, dat elk licht is. Dat werd onzen bakker en hij diende c-en aanklacht in, De rechter dagvaardt Banldag' geklaagde. ,.Hebt gij een weegschaal - vraagt hij aan den beschuldigde, „Maar zeker, mijnheer de red woordf de boterleverancier, „En is uw gewicht niet valse! „Tk heb geen gewicht." ,,Hoe leunt gij dan waarborg het gewicht uwer waar?" „Heel eenvoudig", antwoordt o ,,S:nds de bakker bij mij de b( haal ik bij hem het brood. Zi dient smds als gewicht, voor de ke ik bij hpm haal. Als er dus wicht niet is ligt de schuld aai niet aan mij.' Altijd dezelfde. Toerist (op den Mont-Blanc): jammer, de mi si belet ons het vergezicht: zie maar eens hoe 4 zich samenpakt. Engelschman: O yes, maai toch lang nog zoo mooi niet Londen UITSLAG VAN ONZEN RAADSEL WEDSTRIJD. Lieve Kinderen. Tk zei de vorige week dat ik klaar moest kernen en hier ben ik met den volledigen uitslag, die inderdaad een succes geweest is. Wij gaan Crescendo. Wij gaan voor uit. Laat het zoo blijven gaan. Dat geeft moed om vol te houden: alleen door samen te werken kunnen we van onze rubriek iets mooi's en iets goeds maken. Ik ben nu dan ook meer dan tevreden. Er zijn 350, zegge drie honderd en vijftig, brieven bin nen gekomen. 305 zijn goedgekeurd en hebben meegedongen bij de loting. Het is een karwei geweest om alles na te zien en door t© worstelen, die lange lange brieven met opstelletjes en verhaaltjes. Versjes kwamen heel weinig in; verhaaltjes en op stelletjes des te meer. Dank voor alles. Jelui hebt me een groot pleizier gedaan. Ziedaar! Ik riep mijn vrienden ten strijde en ze kwamen in zoo grooten getale opzet ten, dat er haast ruimte te weinig was om zooveel jeugdige strijders te herbergen. Flink zoo, zoo moet het zijn. Wie niet mee deed, beschouw ik als niet meer van de onzen; een streep door zijn naam; dat is geen vriend meer, die bij ons thuis hoort. Flinke jongens en flinke meisjes, zien geregeld het Zaterdagsnummer in, en al- ti d vinden ze iets wat van hun gading is. Is de geschiedenis van het Schooiertje niet het lezen waard? zijn de bijdragen van de vele vele jonge schrijver1-, en de versjes niet alleraardigst? Wie het beter kan dat hij het doet! Zoodra er plaats is, kwamen alle bijdragen in ons hoekje „onderteekend" inte julie vellen naam. Nog iets. Nog zijn er kinderen geweest dat slechts met een enkele letter onderteeken- de b v. P. Jansen. Wat is dat nu? Wie is P Is het een meisje; is het een jongen? V. ie zal hét zeggen, ik weet het niet? Is het Fieter,of Pius of Petronella of Petra? Het spreekt, dat ik in dergelijke gevallen maar zelf een voornaam fabriceerde; heb ik er naa«t getast, wel, waarom dan ook niet geluisterd. Ik zei het reeds zoo vaak: schrijf je voornaam voluit. Ik heb nog heel wat te zeggen maar onze plaatsruimte is voor vandaag toch reeds bezet, ik zal daarom de volgende v eek verder zeggen wat ik op het hart heb en tevens dan beginnen met het beant woorden der brieven. En nu den uitslag 1 Er zijn goedgekeurd voor groep A (groo ten boven 11 jaar) 137 meded.; voor groep B (kleinen tot 11 jaar) 139 meded.; voor groep C 29 meded. De oplossingen waren r A (voor de Grooten) No. 1 Haastige spoed is zelden goed. No. 2. Linde, eik, spar olm, wilg. No. 3 in andere combinatie-s. No. 4. Eindhoven, den heft oven Hein No. 5. Met vragen komt men te Bcme B (voor de kleinen) No. 1. koning honing woning No. 2. Leiden 1 No. 3 No. 4. 38 halfjes No.. 5. zomerzon luchtballon schik oogenblik misschien evenzien hoed spoed schrik prik bal zal guit uit doen zoen ter verkorting geef ik alleen de eind rijmen. Uitslag 1ste Prijs: klokje met wekker: Hubertus Hoonings, Ommedijkscheweg F 56, Zoeter- woude; 2de prijs Padvindersm.es: Kees van Schie, Kraaierstraat 34A, Leiden; 3de prijs horlogeketting: Dirk Hoppenbrouwer, -Alphen a. d. Rijn Wijkhoven 2SS; 4e prijs servetband: Robbedoes; 5de prijs schilde rijtje: Johanna v. d. Tol, Kortsteeksterweg Alphen a. d. Rijn 43; 6de prijs hutspot ketel: Toos Looving. Rirgkade 6A, Leiden; 7e prijs een boek: Piet van Ommen, Kai- serstraat, Leiden; 8ste prijs: Johanna Breuring, Maredijk 86, Leiden. Prijzen afhalen a s. Maandag, Bureau Leidsche Courant, Rapenburg, tusschen 4 en 4.30 uur. Ik feliciteer al vast de gelukkigen en de vele anderen kan ik niet anders dan moed inspreken voor later. Do Redacteur. A. Nelly Visser. Oude Singel 222 Leiden Willem van Hal, Oude Rijn. 37, Leiden Gerard Durevon, Oude Vest 59a. Leiden Lous Beugelsdijk, Dorpsstraat B 139, War mond Varga Tibor, Alphen aan den Rijn. Oudhoornscheweg 46 Annie God- dijn, Voorstraat 9, Katwijk aan den Rijn Piet de Jong, Roelofarendsveen B 06 Berthus Lievers, Vosselaan 52, Hillcgom Gerrit Roelandsch'e, Bronkhorststraat 18, Leiden Beb Bayer, Steenstra-at 21, Lei den Antoon Jongmans, Rapenburg, Lei den Jacobus v. d. Voort. Schutterstraat 7a. Leiden Jan Bonnet, Oude Rijn 172a, Leiden Lou Westen, Donkersteeg 1, Lei den Koosje Kroft, Kortera.ar gem. Ter- Aar Betsie Killestein, Zijdeweg 410, Boskoop Eva Ranke. Prins Hendrikstr., Bodegraven Marie Pruckner, v. Manders- loostraat 54. Alphen aan den Rijn Piet van der Staak, Sophiasteaat,43. Leiden Nelly Scheerder, Stationstraat Alphen aan den Rijn Lientje Scheerder, idem Antoon Gijbels. Tu'lpéhstraat 25, Leiden Chris Langezaal, Nieuwe Rijn 93. Leiden Jacob van Schie, Kraaierstraat 34a, Lei den Frans Gubbï. Heerenstraat 42. Lei den Leo? Schuld, Wagendam 164, War mond Hendrik Groenewegen, Rapenburg 55. Leiden Karei Rosdorff. Hoefstraat 65, Leiden Nico Breedeveld, Alexanderstr. 16, Leiden Adriaan van Kampenhout, Haarlemmerstraat 125. Leiden Piet Vrins, 3 Octoberstraat 35a, Leiden Johan Niese, Haagsche Schouw, Voorschoten 14 Mathieu Lindenhoff. Oude Rijn 8, Lei den r Willem Muller, Heerenstraat 13"8, Leiden To van Stijn, Kanaalstraat 47, Lisse "Marie van Deene, Breestraat 12, Lisse-Albertu3 Menken, Hazerswoude, Rijndijk C2 Annie Knaap, Heerenstraat 95, Leiden Wim van Noort, Doezastraat Leiden Piet van der Steen. Hooge Rijndijk 35, Leiden Abraham Castelein, Oude Rijn 30, Leiden Gerrit Bosch, Jo han de Witstraa-t 3, Leiden Julia Westermann. Nieuwe Rijn 36, Leiden Carl Westerman, idem Jan Elshof, Haar lemmerstraat 139a, Leiden Herman Bree develd, Alexanderstraat 16. Leiden Jo Scheffer, Heerenstraat 122, Leiden An- tonia van Leeuwen, Leidsche Straatweg 8. Wassenaar Bernard de Vriend. Nieuwe Riin 92, Leiden Jaap Grün. 3 October straat 68. Leiden Marie Verhage, Nieuw koop A 34 Jet. Eskens, Aalrfiarkt, Leiden Johan Bader, Warmond B 200 Leni Enthoven. Hoekstationsstraat 51. Alpben aan den Rijn Greetje Looyesteijn. Breezand (Z.-H.) Mathieu Duindom. Koornburgsteeg 2. Leiden Antoon Fleur, '•an Hoosendorpstraat 9. Leiden Louis Simons, Wijnstraat 124, Dordrecht Ella Simons idem Geert van der Berg. Riin- gee-sterstraat 9, Oegstgeest Martina Lubbe, Hofdijk 2, Oegstgeest Simon T-udlage. Rijpwetering 138 Tons Looving Rineknde Ca Lepden Maria Kocgevpen. Musschenbvoekskraat 10a, Leiden Kitty Mosterd, Kalvermarkt 11, Leiden Adriaan Smit. Rijrzichtstraat 28 Leiden Catharina Roelantee. Bronkhorststraat 18, Leiden Annje Klein, Hansenstraat 26. Leiden Frans de Feuning Haarlemmer- steaat 194, Leiden Marie Klein, Hansen straat 26. Leiden Marie Pierrot. Maars manssteeg 14. Leiden Boy Houtman, Huize Souvevanck, N. Boulevard, Katwijk aan Zee Jan van Kampenhout. Haar lemmerstraat 25, Leiden P. Spruit, Zne- termeer, a. d. Meer Ant. v. d. Boog, Ma- ïesingel 38 Leiden Clasina Juffermans, Kooistraat 4. Leiden Hubertus Hoonings Ommedijksche weg F. 56. Zoeterwoude Hendrik Hombergen, Mauritsstraat 56, Leiden Otto Rijswijk Veurnscheweg 26, Voorschoten Anna Duindam, Hooge Morschweg 98. Oegstgeest Piet Pierrot^ Maarsmanssteeg 14, Leiden Louise Schramm idem Joop Pierrot, idem Wim Me°s. Voorstraat 72. Voorschoten Annie Juftermans, Haarlemmervaart 19, Oegstfees'; Flora Piipers. Jnlianastraat 6. Alpher aan'-den Rijn Nelly Pijpers, idem Piefc van Ommen, Kaiserstraat 36. Leiden Gretha Warmerdam. Zevenhaveri Gretha Bos, Hazerswoude Riindiik B155 Evert van Fulpen, Zuidkade 90, Bos koop Jan Rëhrev Oude Vest 191, Lei den Josephine Kleinhans, Pelikaanstr. 10. Leiden Ellen Boertée. Plantsoen 65. Leiden Kitty Boertée, idem Oda Boertée idem Leo Vrins. 3 Octoberstr. 35a, Leiden Sisca Vrins, idem Betsie Vrins, idem Fmile Duvm Kooïpark 10, Leiden Jae. Sehrama, Rijndijk 40, Voor schoten Piet Plouvier. Hooge Riindijk 23 Leiden Pietje van Mil. Ommedijksohe- weg 52. Zoeterwoude André van Re- mundt. Medusastraat 20. Leiden Bertha van Re-mundt. idem Cor. van der Voort, Sehuttersstraat 7a, Leiden Tom Dieben, Maarsmanssteeg 4, Leider Mathieu Pa ar denkooper. Hoogewoerd IT. Leiden Ja cob Verhaar, Oud-Ade (Alkemade) Ber tha- van Noort. Hoogewoerd 31, Leiden Robbedoes? Koba? Catrien v, d. Steen. Levendaal 139. Leiden Lou v. d. Steen, idem Arnold Motenkamo. Rijn zich t-weg 6 Oegstgeest Jo Molenkamo, idem Piet van eter Zon, Westeinde Cl 11, Zoeter woude Man'e van der Zon, Dorpsstraat 117. Lisse Johanna Breuring, Maredijk 86, Leiden Theo Breuring. idem Dirk Horynenbrouwer, Aiohen aan den Riin. Wijkhoorn 286 Elisabeth Koovman. Prins Hendrikstraat 132, Aiohen a-an -den Rijn Ant. Mas top Dorpsstraat, Nieuwkoop Piet Rutten. Bleiswijk 27 Mina. van Pa ridon. Katwijk aan den Riin Lous Beu gelsdijk, Dorpsstraat 139. Warmond Wim Dieben, Maarsmanssteeg, Leiden Annie Bisschop. 'Alexanderstraat 42, Leiden Hendrik van der Too, Javast-raat 3, Leiden Piet Oostdam, L. P. Kerkoorsteeg 27, Leiden Hendrik Oostdam, idem Ma- rietje Kielt. Piefcer de la Courtstraat 25. leiden Iteter Kïeft, idem Tonïa van Fgmond, Rijnzichtstraat 6, Leiden Lena van Stijn, Valkenburg (Z.-H.) An nie de Neef, Gorinchcm. B. Herman van Hal Oude Rijn 37, Leiden Jan Doris van Tongeren, Heerensingel 52, Leiden Piet Huijbers, Haarlemmer straat 123. Leiden Hester Beugelsdijk, Dorpsstraat 139B, Warmond Antoon Bakker, D 40, Rijpwetering Betje Kuioer. Roelofarendsveen, Zuideinde Louis Wes ten. Donkersteeg 1, Leiden.Anna Kroft, Kor teraar gem. Ter Aar Jansje Kilk- stein, Boskoop Zijde 410 Piet Brugman. Abbenes. Haarlemmermeer 37 Bertusje Ranke. Prins Hendrikstraat 8. Bodegraven Emanuel Bernard. Witte Singel 47, Lei den Pim Verhulst. Witte Singel 9 Lei den Kees Caspars, Witte Singel 180, Leiden Jan Plouvier. Witte Singel 89. Leiden Herman Phqrev. Oude Vest 191. Leiden Jacques Boertée. Plantsoen 65 Leiden Jan Sim'onis. Haarlemmerstraat 138, Leiden Herman Tiissen Breestraat 23. Leiden Cor Scheerder, Stationstraat Alphen aan den Rijp Bep Scheerder, idem Mina van Kampen Valkenburgsehe Weg 12, Voorschoten Johanna van Stijn. Kanaalstraat 47, Lisse Lena Menke. Ha zerswoude C2 Gerard Grundemann. Witte Singel 88. Leiden Helena Wester mann. Nieuwe Rijn 36. Leiden Tem ten Bergen Henegouwen. Oude Rijn 5, Leiden Huukje Niemer, Stationsstraat 37. Lei den Wim Bertels, Heerenstraat 118. Lei den Nico Molerfksmp. Oegstgeest, Rij'n- zicht-weg 6.Joop Ducrót, Koninginne- laan, 29, Leiden Carl von Winning. Noprdeindsplein 8a. Leiden Jantje Plou vier, Hooge Riindijk 2-3, Leiden Henri Dieben, Hooge Rijndijk 48. Leiden Jan van Weizen. Jan van Houtkade 15. Leiden Piet Keesom, Wasstraat 3. Leiden Wim Langezaal.-Hooigracht 110. Leiden ■Jap F oskamp, Noordeinde 23. Leiden Wim Bonnet, Oude Rijn 172a, Leiden Lou Steijger, Oude Singel 52. Leiden Désïré Kromhout. Wilhelminapark, Oegst geest Bernard van Halderen, Hooge. Rijndiik 152, Leiden Louis Gussenhoven, Oude Rijn 2, Leiden Bas Schermer. Zoe- terwoudscheweg 13, Leiden Hans Bo- kern. Schelpenkade 58. Leidén Pietje Wissélman' Roelofarendsveen, Zuide.inde 198 Nico Heller, Dorpsstraat B 282, War mond Arnold Duindam, Koornburgsteeg 2, Leide-n Lena Verhage Zuideinde A 34. Nieuwkoop Jan van Brussel, Haarlem merstraat 222, Leiden Henk Peterse. Noordeinde 31. Leiden Herman'de Vrind, Nieuwe Riin 92, Leiden Bertus T-indenhof. Oude Rijn 8, Leiden Chris Driessen Oude Vest 199a-, Leiden Frans- in den Bosch, Jan van Houtkade 16D. Lei den Henk Trel. Doezastraat 32. Leiden Kees Menken, Lêvendaal 08 Leiden Dirk Omtzivt, Oude Rij 144. Leiden Cor Langezaal, Hooigracht 110. Leiden Wim Verberg, Levendaal 119 Leiden Adriaan van Noort-, Kraaiersstraat 20. Leiden Cor Mank. Bloemiststraat 32. Leiden Jan Hansen. Steen schuur 1. Leiden Levi Schamper, Hueo de Grootstraat 17. Leiden Arnold Duindam. Hee.renstraat 17. Lei den Leo Muiter, Heerenstraat 138. Leiden Johan Gijbels. Tul oen straat 25. Leiden Gerard van Diik, Haarlemmerstraat 234 Leiden Frits Molkenboer. Morsweg 6, Leiden Geratel van Aiohen. Nieuwe Rijn 62, Leiden Herman Valentgoed, Kalver markt- 2, Leiden Jacques van Noort. Morschweg 55d, Leiden Kees van Laken, Breestraat 163, Leiden Wim Simons Wijnstraat 124, Dordrecht Jo Geertsma, Hooge Riindijk 166b, Leiden Bartje van der Zon. Ne-velstraat 16, Leiden Kees van Schie. Kraaierstraat 34 A, Leiden Piet, van Dongen, Haarlemmerstraat 44, Leiden Lêentje van Nieuwkerk. Gouw- sluis, Alphen aan deu Rijn Antje Pouw, Roelofarendsveen, Bolwerf Jan van Klink, Roelofarendsveen, B240 Johanna Lubbe. Hofdijk 2, Oegstgeest Jan Groe nendijk, Dorpsstraat 28, Boskoop Wil lem Looving, Ringkade 6a, Leiden Jo MostSrfl. Kalvermarkt 11. Leidci Split, Rijnzicht-28, Leiden N lands, Bronkhorststraat 18. Lei Betsje Klein Hansenstraat 26, Ohristiaan Langezaal, 3 Octobei Lei ten Ant. Spruit. Zoetermeei Truusje Juffermans, Kooistrae den Lens Rijsdijk Veurseweg schoten Willem van Tol, Oostdi senaar 57 Johanna Mens. Voor "Voorschoten Gerarda Jufferma lemmervaart 19, Oegstgeest Mi nebakke-r. Voorweg Cl04. Hazers Wim van Omnjen. Kaiserstraat Jann» v?n Fulpen. Zuidkade 9 Dientte "^öhrey, Oude Vest-19 Oorrie Vrins. 3 Octoberstraat- den Harriè Dnym. Kooipark Arie Sehrama. Rirndiik 40, Vo; Cieltje Plouvier H. Hijndijk 5 Anny Heusteg Prinsenstraat 9 Arie van Mil. Ommediiksf Zoeterwoude Mcrinusf van Rem; dusastraat 20, Leiden Dora Voort Sclrnttevsstraat 7a, Leiden toon van der Voort idem Ham haar.'Oude Adp (Alkemade) van der Tol, Kortsteeksterweg, aan den Riin 43 Johanna van idem Wlrianus van der Tob i Martina Maria Vaneman. Zuidbui Zoeterwoude Cor "Bos, Riindijk zersweude Jcan Pierrot, Maarsn 14. Leidén Pon Pierrot, idem van der Steen'. Levendaal 139 Nouwdus. Rijngëesterstraat,weg, 8, geest- To Molenkamp. Rijnzid Oegstgeest Margaretha v; Westeinde Cl 11. Zoeterwoude Breuring. Maredijk 86- Leiden - Toebac. Nieuwkoop Anna van Voorhout Coba van Leeuwen, koek 11. Wassenaar Huib Hop wer, Aiohen aan den Rijn. Wijk'B 286 Anna Rut ter. Beis wijk 27 - van Wissen, Schoolstraat 19, Voc Tine Bisschop. Alexanderstraat den Johannes Juffermans. Ke straat 49. Oegstgeest Cornells rën, Pie ter dp la Courtstraat. 31 Hennie de Neef. Haa-rstraat 13ll chem Bértha Simonis. 'Haarlj 138, Leiden Oorrie OosMam, L.' koorsteeg 27, Leiden Wieka idem Agatha Kieft. PieteV del straat 25. Leiden Grada Kielt: Jozef Kieft idem Annie van Si kenburg (Z.-H.) Magda Coll 23, Leiden. P Ellen Boertée, Plantsoen 65 h Nelly Visser, Oude Singel L Bertus Lievers, Vosselaan 52 .Hill Jac. van der Voort, Schuttersstra» den Eva Ranke, Prins Hêndj Bodegraven To van Stün. Kam 47. Lisse Annv Knaap, Heerpn? Leiden Carl Westermann. Nifï 36. Leiden Mietje van LeeuveS -sch-e SiraatwegjWassenaar Jp' Aalmarkt. Leiden Mathieu Koornburgsteeg 2, Leiden An tol Van Hoogendornstraat 9, Leiden- Klink B 2^6. Roelofarendsveen Snruit. Zoetermeer. i. d. Meer Hoonings, Ommediikscheweg F.5" wonde Gretha Bos Rijndijk zerswoude Jan Röhrey, OudeP Leiden Cor v. d. Voort. Schut11 7a, Leiden Martina Mar Zuidbuurt. Zoeterwoude Robbei Lou van der Steen. Levendaal 13' Catrien van der Steen idem - Breuring, Marediik 86. Leiden 1 Koovman. Prins Hendrikstraat 1"N aan den Rijn Lous Beu gel te"! straat 139, Warmond Tooi Maarsmanssteeg, Leiden Piet; Octoberstraat 35a. Leiden Mate Pieter de la Courtstraat 25, Leïdea da Colla, Mare 23, Leiden.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 10