r T*leg«,sï'«Bh Wa®r&oi«S®&S volgens waarnemingen verricht in den mor gen van 3 Sept. 1924, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste Barometerst.: 773.5 Kinn. Laagste Barometerst.: 752.9 Akureyri. Verwachting tot den avond van 4 Sept.: Matige, later wellicht afnemende Noorde lijke tot Oostelijken wind, half-tot zwaar bewolkt, weinig of geen regen, zelfde temperatuur. Barometerstand. De stand van hedenmiddag 3 uur is aan gegeven door den groeten wijzer. Het dun ne lijntje beduidt den stand van gister" middag 3 uur. LUCHTTEMPERATUUR 17.8 gr. C. WATER-TEMPERATUUR Hedenmorgen 7 uur 16 gr. C., 12 uur 16 gr. C., 3 uur 16J4 gr. C. BRONWATER Hedenmorgen 7 uur 16 gr. C., 12 uur 16 gr. C., 3 uur 17 gr. G. LICHT OP VOOR FIETSERS e a. Woensdag 3 Sept.: 8.37 n.m.5.36 v.m. slagen een cursus voor eerstbeeinnen den te openen, waarin de grondbeginse len van den zang zullen behandeld wor den. Moge een flink aantal deelnemers en deelneemsters zich hiervoor opgeven, want daarvan is de cursus afhankelijk ge steld. VoSksbondsnieuws. „Eigen Hui s". Met den noodigen spoed "is het bestuur van den R.-K. Volksbond aan liet werk getogen en de voorbereidende maatrege len zijn thans zoover gevorderd, dat mor gen-. Donderdagavond, te 8 uur de op richtingsvergadering van de vereenigin „Eigen Huis" plaats heeft, wanneer"'meu zich tevens kan opgeven als lid. Ook zij. die geen uitnoodiging voor deze vergadering hebben ontvangen, er belangstellen in de op te richten vereeni- ging, zijn welkom. Verstoring Hooigracht. Gisteravond had in de voormalige Chr. School aan de Hooigracht een vergadering plaats van Hooigrachtbewoners bijeen geroepen door het Versieringscomité teneinde de plannen te bespreken betref fende de versiering van de Hooigracht Ier gelegenheid der 3 October-feesten. B j ontstentenis van den voorzitter van het comité, den heer Splinter, werd de vergadering geleid door den heer Versney, secretaris van het Comité. Door den voorzitter werden de aanwe zige bewoners hartelijk welkom geheeten en in 't kort mededeelingep. gedaan om trent de verrichte werkzaamheden en de plannen uiteengezet, welke door het comité zijn overwogen en die thans Ipr goedkeu ring aan de vergadering worden aange boden. Verschillende toekeningen van eerepoor. ten en van een electrisclie verlichting der Hooigracht waren langs den wand opge hangen, ter bezichtiging en beoordeeling door de aanwezigen. Wanneer het comité uitvoering zou wil len geven aan het oorspronkelijke plan n.l. een electrisclie slingerverlichting, van boom tot boom, over de breedte der straat, met Oranje-ballons benevens op stelling van een eevepoort aan de Nieuw straat en den Ouden Rijn. zouden de kos- ién globaal f 1500.bedragen. Deze som heeft het comité evenwel niet bijeen kunnen brengen. In verhand met de financiën, werd door den voorzitter het woord gegeven aan den heer Kuypers, penningmeester van het comité. De heer Kuypers memoreerde de werk zaamheden inzake het b'jeenbrengen der ge'dcn. Naast vele aangename ontmoetingen hebben de comitéleclen een enkelen keer wel eens een „koudwaterbad" gehad (in figuurlijken zin, wel te verstaan). Mecslal om kleine dingen, welke in 't geheel geen verband houden met. de a.s feestviering, onttrok men zich aan mede werking. De overgroote meerderheid deir bewo ners verleende echter hun medewerking Tn totaal werd bijeengebracht en inge teekend tot een bedrag van f761.Er is hoop dat deze som nog wat zal aan groeien, doch voor een versiering, zooals oorspronkelijk gedacht werd, zullen de middelen ontoereikend zijn. Hierna werden de plannen der verlich ting .gedetailleerd besproken, waaraan door velen der aanwezigen werd deelge nomen. De s'ingerverlichling van do céne boo fnenvij naar de andere, in totaal 480 licht punten met celluloid oranjekappen, zal iotaal kosten f 685. Deze verlichting zal, hieromtrent was de vergadering het eens, een schitterend ef fect maken. K Gezien vanuit het begin der straat vormt deze verlichting als het ware, een oranjedak, waaronder de feestvierenden zich met genoegen zullen begeven. Het aanbrengen van groeniversiering werd niet noodig geacht, omdat de Hoo:- gracht, in tegenstelling met vele andere straten, door zijn dubbele boomenrij, een mooie n a t u u r 1 ij k e groenversiering bezit. Deze Verlichting veröhndt echter de ge- heele kas en daardoor wordt het onmoge lijk de eerepoorten, die toch eigenlijk de entree moeien vormen, op te richten. Het comité heeft nog overwogen of in plaats van eerepoorten, waarvan de kos ten circa f 475.zullen zijn, een goed- lcooper plan was te ontwerpen, n.l. een viertal versierde palen, met planten en vlaggedoek getooid, doch ook hiervan moest worden afgezien, omdat de kosten toch nog f 200zullen zijn. Een zeer geanimeerde bespreking volg de, waaruit Week dat men, indien eenigs- zins mogelijk, het aanbrengen van tWee eerepoorten toch op hoogen prijs zou stel len. Het resultaat was, dat nogmaals een be roep zou worden gedaan, op de mede werking der bewoners, om nog eenmaal in de beurs te tasten. Om een begin te maken werd den aan- ezigen een lijst aangeboden, waarop voor circa f 50.werd ge teekend. En vervolgens werd een sub-comité uit de vergadering benoemd, van vakmen- schen, die een goedkooner plan zullen be amen voor het aanbrengen van twee, niet al te kostbare eerepoorten, en die dit plan met e'gen krachten zullen uitvoeren. De verlichting, zooals die door het co mité werd voorgestel, werd met algemee- ue stemmen aangenomen. Het is te verwachten dat de Hooigracht, zooals vanouds, onder de versierde Leid- traten, bij de komende feesten, een schitterenden indruk zal maken. Door den heer Versney werd hierna onder dankzegging aan de aanwezigen voor hunne medewerking, de vergadering gesloten. Versiering Janvossenstceg. In het gebouw ..Prediker" had gister avond een flink bezochte vergadering van d e Versieringscomm :ss:e-Ja nvossensleeg plaats. Trouwens, dat er bij de bewoners dezer straat belangstelling voor de versie ring bestaat, bewees niet a'leen de goede opkomst, doch eveneens het fhnlce bedrag ad ruim f 625.—, dat reeds was ingeza- me'd. Zander twijfe1. een mooi resultaat. Het bestuur dezer commissie is samen gesteld uit de volgende heeren: J. KukTer. Ie voorzitter L van Bergen. 2e voorz-fter N. A. van W:jk, Ie penningmeester, H Scheffer, 2p penningmeester, J. Petersen, Ie Secretaris. P. Nederlof, 2e secretaris terwijl Mej M. Koppenschaar als com- mi ss ar os se fungeert. Het Reclame-bureau ..Piram" heeft ge heel belangeloos van advies ged'ond. De voorzitter, de beer Kukler, open de de vergadering en heette de aanwezi gen welkom. Spr. deelde mede. dat het feest zal kun nen doorgaan, omdat liet bedrag, dat bin nengekomen Avas, de daarvoor noodige uit- gaA'en mogelijk maakt. Dat er zudt een goed financieel resultaat bereikt is, is Voor een groot deel te dan ken aan den ijver van Mej. Koppen- schaar. Spr. deed vervolgens eenigo mededee- lïngen over d°n aankoop van green, waar bij wel uitkwam, boe het bestuur al zijn best bad gedaan, zoo goedkoop mogelijk te slagen. Eenigo monsters groen waren ter verga dering aanwezig en werden door de aan wezigen beoordeeld, het voor en tegen er van overwogen. Ten slotte spraken de aamvezigen door opstaan met meerderheid van stemmei uit, aan welke soort van groen zij de voor keur gaven De prijs hiervan bedroeg 17 H cent per M. Het bestuur zal met dezen wensch der vergadering rekening houden, en zijn best doen, zoo voordeelig mogelijk uit te zijn wat den prijs van het groen betreft. De heer van Bergen voert het plei dooi voor een belere verlichting van de Janvossensteeg. Uit de Haarlemmerstraat gezien maakt onze straat een treurigen indruk. Spr. hoopt dat ook de .Tanvossensteeg binnen niet al te langen tijd in het bezit van booglampen zal zjin. De vergadering droeg overigens nrn of meer het karakter van een onderlinge be spreking over de A-ersieringsplannen. Deze komen in hoofdzaak op het vol gende neer: Een drietal eerepoorten zal opgericiht wórden: aan de Haarlemmerstraat, aan de Oude Vest in verbinding met de brug en aan de v. d. Werffstraat bij de Visch- markt. Men Avas over liet algemeen niet voor het plaatsen van een vier de eerepoort aan de Clarastfeg. Voorts zullen over de straat gir'rlandes gehangen worden op een afstand van 3 M,: elke giurlande zal 3 lichtpunten be vatten en verdere versieringen. Op oen desbetreffende vraag deelde de A'oorzitter mede, dat ..Piram" zich be langeloos heeft beschikbaar gesteld om de versiering te maken. Een der aam\'ezigen vroeg of aan de huizen van wie niet hebben bijgedragen, toch verspringen zullen worden aange bracht; de voorzitter antwoordt, dat dit zal geschieden, aangezien er anders leege hoeken in de Arersiermg ontstaan. Zijn er, die geen versiering aan hun huis willen hebben, dan zal voor zoo-'n huis een paa'l worden gezet en daaraan do versiering bevestigd. Voorgesteld werd nog. de vers ering op te hangen op 26 September bij de opening van de winkelweek; de vergadering ging hiermee accoord. Zilveren Jubileum De beer G. Th. Koekenbier herdenkt vandaag zijn zilveren jubileum als collec- i tant in de St. Petruskerk, Do heer Kockonbier beeft daarmede een bijzonder tijdperk afgesloten, lemeer wijl hij deze taak mot zooveel liefde en ijver heeft vervult. Sinds negen jaar is de heer Koekenbier tevens president van het college van collectanten, weshalve dezo feestdag nog meer beteekenis heeft. Hedenmorgen te 8 uur werd in de pa rochiekerk een plechtige H. Mis opgedra gen door den ZeerEerw. Heer Th. Beu kers, onder welke H. Mis de tAvee eere leden van het college, de heeren W. Maas uit 's-Hertogenbosch en J. Meeuwsen uit Voorburg, collecteerden. Na de H. Mis werd in de pastorie het ontbijt gebruikt en hedenavond te 8 uur wordt het feest in het vergaderzaaltje in de Ketelboeterssteeg op intieme wijze her dacht. Bij koninklijk besluit iif dé heer J. d. Scheer, alhier, benoemd tot tijdelijk leeraar aan de Rijks H. B. S. te Briellej Oud-Beijerland en Middelharnis. De Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen brent ter kennis van be langhebbenden, dat in de maand October en, zoo noodig, in de volgende maanden van dit jaar gelegenheid zal worden ge geven tot bet afleggen der examens ter verkrijging van een getuigtschrift als apothekersassistent. Zij, die tot die examens wenseben le worden toegelaten, worden uitgenoodigd arvan schriftelijk vóór 23 September c. te doen blijken aan den voorzitter der examencommissiën: dr. L. E. Goester, buitengewoon hoogleeraar aan de Rijks universiteit alhier. De Staatscourant be\rat het Koninklijk besluit, waarbij aan den heer P. J. J. van der Steen, sigarenmaker bij de N. V. Sigarenfabriek v.h. Voorhoevé en Ra- vesfeijn, is toegekend de aan de Orde van Oranje-Nassau verbonden eere-medaille in brons. De nieuw opgetrokken in een vorige raadszitting wegens haar onsmakelijken bouwstijl met den naam van „borrel- schuur" betitelde buitensocieteit Amicitia aan de Steenstraat, zal, naar wij verne men, Zaterdagmiddag 13 dezer officieel worden in gebruik genomen. Langs den Rijn nabij de Spanjaard shrug is een gedeelte walmuur door de zuiging der A'erschillende motorboeten weggcsla gen. Ter voorkóming A-an gevaar voor de passage zijn maatregelen hiertegen geno men. Wij verwijzen naar de advertentie in ons nummer van lieden, waarin alle schoenmakerspatroons en gezellen worden opgeroepen ter vergadering op 9 Septem ber a.s. in Den Burcht, Daar zal door den lieer Fred. H. Iloek, hoofdleeraar aan de rijksschool voor leerlooiers schoenmakers te Waalwijk, behandeld Avorden het onderwerp: „Waarom vakon- denvijs voor schoenhorstellers?" lijkcTwijze kan worden gcöischt en bet buitenland ook niet tot een dergelijken maatregel is overgegaan, was bet noodig oen voorstel aanhangig te maken om de wet zoodanig te wijzigen, dat ook na 23 October 1924 in het vol continubedrijf ar beid in een drieploegenstelscl mogelijk zal zijn. Wordt dit ontwerp tot Avet verheven, dan is mede Avij-ziging noodig van het Werktijdenbesluit voor fabrieken of werk plaatsen 1923, A'oror zoover het bepalingen stelt voor arbeid in de vol continu-bedrij- ven. Van deze gelegenheid wordt tevens ge bruik gemaakt, om enkele andere noodig geoordeelde wijzigingen in dat Werktij denbesluit aan te brengen. Do ervaring heeft eenige fouten en leemten aangewe zen en de strekking van de voorgestelde wijzigingen is, daarin lo voorzien. QEGSTGEEST Het Zertdingshuis. Het persbureau Belinfante meldt: Men verzoekt ons mede te deelen, dat de financieele zoren van de in het Zem- dingsbureau te Oegstgeest samenwerkende zes Zendings-Gorporaties met den dag grooter worden. Enkele maanden van dit jaar bleven de ontvangsten zeer verre van bet per maand benoodigde. De juiste cijfers van hetgeen in de maand Augustus binnen kwam zijn nog niet bekend. Zonder voorbehoud mag echter worden aangenomen, dat op 1 September volgens de raming, te Aveinig ontvangen is een bedrag van niet minder dan f 250.000. WARMOND. Koninginnefeestcn. (Vervolg). Wel dvuilig maar toch droog weer begunstigde de volksspelèn in den morgen, welke voor oudere en jongere meisjes waren uitge schreven. Ook trokke.ii deze weer voldoen de belangstelling en deelname. De prijzen werden als volgt gewonnen: Ezeltje prikken voor meisjes van 13 en 14 jaar: le prijs. Naaidoos. Mina Heems kerk; 2e priis. Na ai-étui, C'ath. van Noort; Se prijs. Manicure-étui, Marie Weekhout. Stoeltjewisselcn voor meisjes van 15 jaar en ouder: le prijs. Armband-horloge, Mina Terbcek; 2e prijs. Bloempot. Petronella van der Sleet; 3e prijs, Fietslantaarn, Te nia Bader; 4e prijs, Armband, R. van der Struis. Tonruitcren, jongens van 13 tot 15 jaar: le prijs. Tnkts'el, Bertus van Rririe; 2e prijs Sigarettenkoker Jacob van Rijn, 3e prijs, Idem met pijpje. Maarten Versl ik-. Te half twee werd aangevangen met ringrijden Aroor pa»-er, waarvoor ruim 30 paren waren ingeschreven. Ook voor toe steken was de deelname groot en dit tel kens weerkomenr] nummer trok wederom volop belangstelling. Deze feestelijkheden werden opgeluisterd door de muziek van Harmonie en Fanfare. TELEGRAMMEN (VAN ONZEN BRAABLQGZEN DIENST). Laatste ü©i»ielït©B3 DE POSTCHEQUE- EN GIRODIENST. Gedeeltelijke heropening op 1 October. Het A'oornemen beriaat voor den eersten October a.s. den Postcheque- en Giro dienst te heropenen voorloopig met de postrekeningen 1 tot en met 9999. In ver band met de OA-erdracht der werkzaam heden van de commissie voor de uitbeta ling van gelden op postrekeningen aan den Postcheque- en Girodienst, Avordt aan de houders der genoemd© postrekeningen gelegenheid gegeven nog tot uiterlijk 6 September a s. door middel der commis sie op de gebruikelijke AA'ijze over hun tegoed te beschikken. Aanvi-agen, betref fende de postrekeningen van 1 tot en met 9999, Avelke later dan 8 September bij de commissie inkomen, kunnen door haar niet meer in behandeling worden geno men. Het fiat der commissie voor uitbeta lingen op deze rekeningen geldt onafhan kelijk A'an den datum, Avaarop het fiat vóór of na deze mededoeling ï.s verleend tot en met 13 September, zulks in af wijking van een vroegere bepaling, waar bij de uitbetalingslermijn op 10 dagen werd gesteld. Na 13 September zullen geen uitbetalingen met betrekking tot postrekeningen 1 tot en met "9999 geschie den. De aanvragen om voorwaardelijke te rugbetaling, betrekking hebbende op postrekeningen boven 9999 kunnen tot na der bericht worden ingediend. Do Directeur van het Postkantoor ver zoekt aan de rekeninghouders met het oog op de spoedige heropening A'an den dienst slechts in zeer dringende gevallen hunne aam-ragen om voorwaardelijke terugbeta ling in te dienen. WIJZIGING VAN HET WERKTIJDENBESLUIT De Minister van Arbeid, Handel en Nij verheid heeft bij den Hoogen Raad van Arbeid aanhangig gemaakt een voor-ont- Averp van een algemeenen maatregel van bestuur tot wijziging van het Werktijden besluit voor fabrieken, of werkplaatsen 1923, met bijbehoorende toelichting. Op. den 24sten October 1924 verliest ar tikel 27 van de Arbeidswet 1919, het be langrijkste overgangsartikel der wet, zijn kracht. Op grond van dat artikel was tot nu toe bij artikel 3 A-an het Overgangsbosluit 1922 aan vol-continu werkende fabrieken toegestaan in een dr'eplocgenstelsel te ar beiden; zónder wetswijziging zou na 24 October 1924 in deze bedrijven in een vaerploegenstelsel gewerkt moeten worden Daar de toestand dezer bedrijven in 't algemeen niet van dien aard is, dat de in voering van een vierploegenstelsel reds- Nieuwe Atlantischs kabsl BERLIJN, 3 September. (V. D.) Van; Long-Island uit begon men gis leren mefcj het leggen van den nieuwen Atlantischen j kabel over do Azoren en "Spanje naar Italië. Geen mobilisatie in Rusland BERLIJN, 3 September (V. D.) Het I Russische Telegraafagentsehap spreekt i het bericht tegen over mobilisatie van het Russische leger tegen Roemenië en'Polen', De burgeroorlog in China i LONDEN, 3 September (V. D.) In de nabijheid van Nanking in China bra-» ken vijandelijkheden los. De spoorweg Shanghai—Nanking is versperd. Vulkanische uitbarsting cp Nieuw-Zeeland LONDEN, 3 September (V. D.) Uit Auckland in Nieuw Zeeland wordt ge meld, dat er een groote vulkanische uit barsting plaats vond op de Devils Trying Pan, een vulkanisch vlak aan den open kant van den krater van Waimanga GeL- j ser op North-Island. Autc-ongeluk BERLIJN, 3 September (V. D.) Bij een botsing tusschen auto's met een Leip- ziger Messe-trein in de omgeving van Grafen-Hainischen zijn twee inzittenden der auto's gedood en één zwaar gewond. De moordenaar van Eastbourne geëxecuteerd. LONDEN, 3 September (V.D.). De moor denaar Patrick Mahorn uit Eastbourne is hedenmorgen in de gevangenis te Wands worth ter dood gebracht. De ontruiming van de Roer. Geen uitstel. BERLIJN, 3 Sept. (V. D.). Met betrek king tot de ontruiming van de Dortmund- zone wordt tegenover de persberichten in take uitstel van de ontruiming officieus medegedeeld, dat te Londen de tijdvakken der ontruiming precies zijn vastgesteld Dienovereenkomstig is de uiterste datum van de ontruiming 9 Oct. e.k. De houding der Duitsch-nalionalen. BERLIJN, 3 Sept. (V.D.). De Hamburg- sche, Hannoversche en Pommersehe af deel in ge-n van de Duitsch-nationale Partij namen een motie aan tegen het deel der fractie dat vóór de Londensehe overeen komt heeft gestemd. De Micum-overeenkomsf. BERLIJN, 3 Sept. (V. D). Be onder handelingen met de Micum hebben tot overeenstemming geleid in dien zin. dat de Roermijnindustrie tegen de door de rijks- regeering en de Commissie van Herstel vast te stellen prijzen de kolenlevermgen op herstelconto zal voortzetten. De direc te afschaffing van dé kolenbelasting werd in uitzicht gesteld. Zweedsche officieren naar Nederland. STOCKHOLM, 3 Sept. (V. D.). Twee Zweedsche officieren, generaal Karei Ol- to Toll en de chef van den generalen staf majoor Gerard Ahlström, zullen deze maand naar Nederland vertrekken de aldaar in September te honclen leger- manoeuvres bij te wonen. In het ijs bekneld. LONDEN. 3 Sept. (V. D.). Uit Vancou ver Avordt gemeld, dat de bemanning van den schoener „Lady Kindersley", welke bekneld is geraakt in het ijs in de Noor delijke Beringzce, is gered door de opva renden van den Amerikaanschen schoe ner „Boxer". De „Lady Kindersley" it prijsgegeven. Ontploffing in springstoffenfabriek. PRAAG. 3 Sopt. (V. D.). In een fabriek, waar springstoffen worden vervaardigd, heeft een ontploffing plaats gehad. Drie personen werden gedood en 6 gewond. Het gevecht met de K. K. K. NEW-YORK, 3 Sept. (V. D.). Als ge volg van het gevecht te Hcrrin in Illinois tusschen leden van de Ku Klux Klan en haar tegenstanders zijn 32 personen aan geklaagd wegens moord. De Scedaneesche kwestie LONDEN, 3 September. (V. D.) Vol gens hier ontvangen berichten verlangden notabelen in een vergadering te Khar toom gehouden, de vereoniging van Soedan met Egypte. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 2 Sept.. Vrije Paardenmarkt. Aangevoerd 12t) stuks. Luxe. of Rijpaarden 300500; Werkpaarden f 150275; Slachtpaarden f 100—200; Hitten f 100—253 Veulens f 100130. Handel traag. AMSTERDAM, 3 Sept. Veemarkt. 271 Vette Kalveren le kwal. f 1.12—1.20, 2ft kwal. f 0.951.10, 3e kwal. 8094 cent; 42 Nuchtere Kalveren f 1826; 552 Vette Var kens le kwal. f 1,02—1.04, 2e kwal f 0.98— 1.02, Overzeesche en Geldersche f 1.02 f 1.04. BOSKOOP, 3 Sept. Veiling. Bozen per bos: Ophelia 55 cent, Colden Ophelia 53—' 6 cent. Hadley f 1.021.19—1.30, Columbia» 19 cent, Butterfly 4062 cent. Mac Keiler f 1.Mme Jules Bouché 61 cent, Mare- chal Roger 61 cent, Pernet 80 cent; Diver- :»er bos: Dahlia's 1619 cent, Gladiolen $20 cent. Groenten per Kg.: Snijbooncn. 27— 35 cour, Enkele Spercieboonen 28 cent. idem ibbele 25 cent. WOERDEN, 3 Sopt. Kaas. Aangevoerd 336 kaaspartijen, le kwal. f 7175, 2e kwal. f 6770, met rijksmerk f 69—77. Handel v-i inotccrin-gen (Ams'eriin Eerlijn Londeu New-York Parijs Brussel Zurich Ron Chris-tiania Kopenhagen Stockholm Weonen Praag" Madrid 0.611/2 31.607/r 9.585/g 13.92 18.10 48.75 l!.47l/2 3 ".80 42.70 68.80 0.00361/3 7.75 34.30 BEURSOVERZICHT. De handel in aandeden en claims H t. stelde de affaire op de andere afdeelin- heden verre in de schaduw. De aandeelcn H. v. A. circa 5 pet hooger openende dan giste.r liepen daarna nog een 10-tal pet, om hoog.'In sympathie hiermede waren claims pillig en eveneens sterk boven den pri?3 an gister ge'vraagd. Overige afdeelingen .'aren veel rustiger. De grondtoon was echter zeer vast. De meeste fofids-en bewo gen zic-h op de hoogste koersen van gistei of hooger. Jurgens weer beter. Tabakken zeer vast. De-li Mij. 5 pet. hooger Gcc. min der handel dan gister. Rubbers prijshou dend. .Scheepv. zonder veel belangstelling, echter goed van toon. Prolongatie 2?4 pet. Advertentiën Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een korte ongesteld heid, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze ge liefde Echtgenoot©, Moe der, Behuwddochter en Zuster, HELENA VAN DUUREN, gcb. Hóste, in den ouderdom van 43 jaar. Uit aller naam: H.W. J. VAN DUUREN. Breda, 2-9-'24. Nieuwe Boschstraat L Eenige en algemeenc- kennisgeving. Winkeljuffrouw voer direct navraagt!. Zü, die eerder in het Dames-Mndcvak werkzaam zijn geweest. - nieten de voorkeur. 1 Fa. v. AMERONGEN. Haarlemmerstr. 145-M7.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 7