Verkooping iiïiiti pec.e kreeg echter een klap over de rechter hand, waardoor hij het mes liet vallen. Hij greep nu twee gróote baksteenen en gooide daarmee naar S., die in de rechterzijde ge raakt werd. L. trachtte nu een schop te grijpen van zekeren K., hetgeen hem ech ter verhinderd werd. Toen kwam er hulp. De rijksveldwachter J. v. d. B. greep J. P. Daarna werd eerst van T. gegrepen en gevisiteerd, waarbij hem een dolkmes werd afgenomen en ver volgens werden L., A. P. en A. M. gear resteerd. Hotelratten. In het seizoen komen hotelratten nogal eens voor in Zandvoort. Deze week deed volgens het „Hbld."„ een hotelhouder aan gifte, dat een lieer en twee dames, die een veertientaldagen bij hem hadden ge logeerd. waren vertrokken, zonder te be talen. Mijnheer was 's morgens gegaan de dames kwamen van de middagwandeling niet terug. Een koffer, die was achterge laten, bleek leeg te zijn, Op aanwijzing van de Zandvoortsche politie was de Haarlemsche zoo gelukkig het drie.tal op te sporen. Ze hadden hun intrek in een hotel te Haarlem genomen, waar ze waar schijnlijk hetzelfde spelletje dachten te spelen. Ten minste, bij hun aanhouding was het drietal samen de som van twee heele centen rijk. In afwachting van het voldoen van de vordering tegen hen uitgebracht, zijn hun koffers met goederen enz. in beslag genomen. Pseudo-kapitein. Een zekere J. G.. die zich uitgaf als gepensionneerd kapitein van het Xed.-Ind. Leger, en bij verschillende pe.rsonen te Maastricht onder allerlei voorwendssels geld trachtte los te krijgen, is door de politie aangehouden en naar Ecermond overgebracht, waar hij zich aan hetzelfde feit schuldig had gemaakt. Zoowel daar als te Roermond zijn eenige slachtoffers gemaakt. De fietsbrock. Bij de Maasbrug te Maastricht: Een drietal leden van een geuniformde fietsclub: beige jas met tressen en rijbroek, verschijnen op de vlakte, spottend nage staard door het publiek, hier en daar na geroepen. Oorzaak: e.en der drie vertoont in deze mannelijke kleeding onmiskenbaar vrouwelijke vormen. De dienstdoende politie-agent, zich blijk baar herinnerend dat het in Maastricht, zelfs bij carnaval bij verordening verboden is, zich te steken in de kleeren der andere kunne, houdt de juffrouw aan. Groote beweeglijkheid en protest bij haar gezellen. Het blijken Walen te zijn. Oploop Een der Walen gesticuleert en oreert in liet Eranseh. De man der wet blijft dood kalm en onbewogen. ..Evidemment, il ne me comprend pas. Vous, monsieur zich tot een heer uit het publiek wendend „vous compie.nez le fran^ois?" Oui. ,.Dites done k eet- homme"Volgt een vloed van betuigingen, dat de politie het recht mist totenz.; dat hij proi.es- tee.rt tegenenz. De heer tot den agent: Die meneer vraagt me te zeggen, dat hij protesteert. Dat moet hij dan maar in het Hol- ïandsch doen luidt het kalme antwoord van de.n agent. Heel gcöd, uit het publiek in Luik haalt men voor ons Xederlan Isch of -Lim- burgsch ook de schouders op. De agent neemt, de gebioekte juffrouw mee naar het Vrijthof. De belangstelling van de menigte groeit aan. Een zwerm menschen omstuwt arrestant, gearresteerde en nog steeds gestieuleerende begeleiders naar het hoofdbureau van po litie. Een kwartiertje later verschijnt de delin- quente weer, met een gezicht of ze een prcces-vcrbaai heeft gekregen. De koers gaat naar een bekend hotel, ■Raar de juffrouw na besprekingen met een lid van het vrouwelijk dienstpersoneel zich een damesrok cm de heupen sjortL. K. Buiteni. Berichten Scheepsramp voor de kust van Amerika. Vier personen omgekomen. Gemeld wprdt, dat het Amerikaansche - es. „Boston", op weg van Boston naar New York, ten gevolge van den dichten mist in aanvaring is gekomen met. het Amerikaansche s.s. „Swiffc Arrow". Eerst genoemd-schip werd. zwaar beschadigd en zonk. Vier passagiers zijn omgekomen. Dc overige passagiers werden opgepikt. Een Olderburger stoomboot gezonken. Volgens de bladen is de Oldenburger stoomboot Schiller met 13 man aan boord gezonken. Stormen en stortregens te Londen. Een geweldige onweersstorm, die verge zeld ging van stortregens en hagelbuiien van ongekende hevigheid, heeft gisteren boven de stad en omgeving gewoed. Hoe wel de regenval niet langer dan een half uur duurde, schat men, dat er meer dan i duim water is gevallen. In vele wijken stonden de straten blank, terwijl het ver keer op de districtsspoorwegen tijdelijk stopgezet moest worden. Hoewel er groo te materieele schade is veroorzaakt, wor den er geen andere persoonlijke ongeluk ken gemeld, dan enkele verwondingen 'door voetgangers opgeloopen ten gevolge van afwaaiende dakpanen en sehoorstce- ïen. Ook uit verschillende andere gedeelten .Van het land, met name uit West Enge land en Leicestershire, worden in de afge- ïoopen 24 uur donderstormen gemeld. Boven het Kanaal ter hoogte van Folke stone heeft gistermorgen een bijzonder herige ^ptorm gewoed. Bij het eiland iWight ie e#n waterhoos waargenomen. Spoorwegongeluk in Spanje. De zuid-expres is nabij het station Tolosa (Spanje) ontspoord. Het aantal dccden. en "gewenden is onbekend. Influenza op IJsland Volgens een bericht uit ïteikjavilc, zijn op IJsland reeds 27 menschen aan een gevaarlijken vorm vffïi influenza overle den, een tot dusver onbekende ziekte op het eiland. Mem vermoedt, dat een Noor- schc stoomboot eenigen tijd geleden, de overbrengster van de ziektekiemen is ge weest. De massa-vergiftiging in een sanatorium. In het sanatorium van longlijders te Görbersdorf (Silezië) waar naar een .maal tijd in het geheel 23S personen aan vergif tigingsverschijnselen ziek werden, zijn thans vier personen overleden. De hoofd arts, ee.n badmeester en twee patiënten. De andere patiënten zijn herstellend. Men is er nog niet achter hoe het eten vergiftigd is geworden. Levend verbrand. Te Rothes (Elginshire, Engeland) heeft een droevig voorval plaats gegrepen. Ze kere Patrick Moroney, die met zijn vrouw en drie kinderen daar een groot huis be woonde, werd 's nachts gewekt door een brandlucht. Hij ging naar beneden en zag daar de huiskamer vol rook staan en ook reeds vlammen oplaaien. Hij riep naar zijn vrouw, maar deze sliep zoo vast, dat ze hem niet hoorde. Hij poogde nu alleen de vlammen te dooven, doch werd door den rook bedwelmd en viel bewusteloos neer. Intussehen breidde het vuur zich laügs de trap naar boven uit en vulde de slaap vertrekken met rook. Nu werd ook de vrouw wakker en poog de haar kinderen te redden. Zij werd echter door den rook bevangen en viel in on macht. Twee der kinderen respectievelijk 7 en 9 jaar oud het jongste was slechts 2 jaar beproefden nog zich in veiligheid te brengen. Maar zij zagen zich den uitweg door de vlammen, afgesneden. Een buurman, door hun kreten gewekt, maakie alarm en de'brandweer was weldra ter plaatse. Patrick Mcronev werd bewusteloos bij den ingang der huiskamer gevonden en kon na eenigen tijd worden bijgebracht. Daar de trap in brand stond, werden er ladders tegen de vensters der slaapkamers gezet, teneinde te trachten, ook de overige leden van het huisgezin te redden. Mrs. Moroney en het jongste kind kon men bereiken. Ze waren beiden echter dood. De twee oudste kinderen kon men later eerst als verkoolde lijken bergen. Een Russische stad in brand. Berichten uit Meskou melden, dat de gebeele stad Bakin in het Donbekken in brand staat. Brandweer en militairen zijn niet in staat het vuur te stuiien. Leeuwen-invasie. Naar uit Kaapstad wordt gemeld, lijden de bezitters van landerijen langs de Zuid zijde der Sabie Gama Reserve in Transvaal ernstige schade door het verlies van vee, veroorzaakt door de nachtelijke roofpar tijen van leeuwen. Men 'schat, dat niet- minder dan 3000 leeuwen op het oogenblik de Reserve on veilig maken. Een gevecht op den bodem der zee. Een der meest vermaarde Fransche dui kers Cappadona, heeft dezer dagen op de.n bodem der. Middellandsehe Zee voor Tou lon een gevaarlijke ontmoeting gehad, die hem bijna het leven had gekost. Hij raakte nl. in een gevecht gewikkeld met een der boosaardigste zeemonsters, een stekelrog. Zijn duikerpak vertoonde later de sporen van het geweld, waarmee het beest erop losgetrokken was! Op tal van plaatsen waren er gaten in. En Cappadona's kwetsu ren, die gelukkig niet- ernstig zijn, zullen nog in lang niet genezen zijn. Hij mag in tussehen nog van geluk spreken, want was de vergiftige staart van het dier in zijn huid doorgedrongen, dan had hij de histo rie niet "kunnen navertellen. Ziehier zijn relaas, gelijk hij het aan de „Daily Chronicle" deed: ,Ik had tot taak, den kabel tusschen Toulon en Antibes te repareeren. Ik wist, dat er gevaarlijke visschen op den bodem der Middellandsehe Zee ronddolen, wier gewicht varieert tusschen 45 pond (bij den achtarmigen poliep) en 31A ons (bij de zee- spin). Maar geen is gevaarlijker dan de stekelrog. met. haar vreeselijken, op een dolk gelijkenden, vergiftigen staart. „Donderdag ging ik bij Toulon omlaag. Zoodra was ik aan het werk. of ik zag een poliep die op prooi loerde. Vlak daarboven zat een monsterachtige stekelrog. Deze is een vijand zoowel van de poliep als van den menseh. Het dier scheen mijn bedoe lingen te begrijpen, want terwijl ik mijn dolk trok sprong het beest op me af en 6loeg met zijn staart toe. Tot mijn geluk trof ik het met mijn dolk dwars door den kop midden tusscheh de oogen. Ik bleef overeind staan en gaf het teeken dat men mij zou ophalen. Op hetzelfde oogenblik viel het gewonde monster opnieuw aan scheurde mijn pak open en maakie het daardoor vrijwel onbruikbaar. Ik was uit geput en verloor bijna het bewustzijn. En terwijl ik werd omhooggetrokken zag ik het monster verdwijnen in het met bloed gekleurde water...." UIT DE OMGEVING KATWIJK AAN DEN RUN. Blcembollenveiling. Aangezien - de deelname voor de eerste Dinsdagsohe vei ling niet groot genoeg is, zal as. Dins dag nog geen veiling gehouden worden. Dus voorloopig alleen op Zaterdagen. Het bestuur der bollenveilingen 36 voornemens aan de geregelde koopers van deze veilingen een vaste plaats te geven. Deze maatregel zal ongetwijfeld door de ko "ts op koogen prijs worden gestold. LEIDSCHENDAM. Harddraverij. Gisteren hadden de door dc Hard dra vc- rij-Vereeniging ,,Ons Genoegen", uitgeschre ven draverijen aan den Middenweg plaats. Het weer liet zich in de morgenuren niet best aanzien. Herige regenbuien, gepaard gaande met onweer, schenen alles te zul len bederven; gelukkig echter klaarde de lucht, weer spoedig op en trok men onder de vroolijke tonen der Harmonie „St. Cecilia" naar heb terrein. Des voormiddags hadden de draverijen plaats voor Boerenpaarden, aangespannen of onder den man om prijzen in voorwer pen van f 40, f 20vf 10, en f 5. Troostprijzen f 10 en f 5. Ingeschreven waren 10 paarden, opgeko men 9. Na mooie en spannende ritten wer den de prijzen behaald, als volgt: le prijs M. Hydra, beredder eig.2e prijs „Kom ik er", eig. Gebr. Beukers, ber. B. A. Beukers; 3e prijs J. van Leeuwen, ber. J. Olsthoorn; ■Je prijs „Masje", eig. S. van Dam, ber. eigenaar; 1ste troostprijs „Filip", eig. J. v. d. Berg, bereider A. v. d. Berg: 2e troostprijs „Corric", c.ig. N. OliemSn Mzn., ber. P. Rijne. Dank zij het ijverige bestuur liep alles vlot van stapel. Des namiddags hadden de groote Handi cap-Draverijen voor Geregistreerde paar den plaats. Liet bet weer eerst wel wat te wenschen over; spoedig echter kwam de zon alles opvroolijken en werd bet- program ma vlot afgewerkt. Ingeschreven hadden 14 paarden, opge komen 9. D* prijzen werden behaald als volgt: le prijs f 200 „Patrick Dulufh", eig. C. J. Hel derman, her. .E G. de Boer; 2e prijs f 100 ..Aura", eig. Verdegaal_ ber. N. van Leeur wen; 3e prijs f 50...Rautenkranz", eig. J. Langendijk, ber. J. G. de Boer; eerste troostprijs f 50...Midi Brook", eig. Vrin- ger, ber. eigenaar: 2e troostprijs „Meer- meisjc", eig. Stal Duin Dal, ber. A. Com- mijs. Na afkoop werden de prijzen met een toe passelijk woord door den Eere-Voorzitter, den EdelAchtb. He.er Burgemeester W. Keijzer, aan de resp. winnaars uitgereikt, waarna de Voorz.. de heer v. d. Akker, al len dankte voor de opkomst en allen een tot wederziens toeriep. OUD-ADE. Jubileum. In den loop dezer dagen zal het 40 jaar geleden zijn,%dat do heer A. Co'zijn werd aangesteld tot molenaar* van Akkersloot-, Hertocht- en Bleijver polder alhier. "Wij hopen dat het dezen trouwen molenaar niet aan belangst riling zal ontbreken. VOORSCHOTEN. ,St. Gencsius". Gisteravond verga derde de- R.-K. tooneelvereeniging St. Gcnesius" ter bespreking en rolverdeoling der stukken voor het a.s. concours te Leiden en Pui merend. Den 12en October zal te Leiden worden gespeeld het .blij spel. in twee bedrijven „Apollo" en wel in Zomerzorg en den 19den October zal te Purmere.nd worden opgevoerd het blij spel. „De gezellige kamer". Op deze ver gadering werd tevens de wensehelijkheid besproken het ledental te vergrooten, op dat dc vereeniging voor het a.s. seizoen grooterc stukken zal kunnen opvoeren. Zij, die lid wenschen te worden van „St. Ge- nesius" kunnen zich opgeven bij het be stuur cf den- secretaris, den heer J. M. van der Kooy, Hyacinthstraat 15,. alhier. WOERDEN.- Gemeenteraad. (Vervolg). Dan veronderstelt spr., dat de heer v. Eijk, (oen hij zijn voorstel deed, in de fi- nane. comm.r niet gedacht had dat het co mité zou doen, zoöals liet nu gedaan heeft. Toen de gemeente het bedrag toestond deed bet comité of het nu wel lijden kon. Als diet zoo gegaan is, dan is de uitdrukking, dat het niet door den beugel kan. lang niet sterk genoeg. Spr. blijft bij zijn overtui ging, dat het voorstel ingetrokken kan worden. Do heer v. Eijk verklaart het niet in dezen geest bedoeld te hebben. Bij derge lijke zaken kunnen z'ch veel dingen voordoen, die tegenvallen; vandaar een waarborgfonds. Al wil bijv. een bestuur een linnen tent dan kunnen de leden een houten willen. Een bestuur kan dan niet altijd heengaan. Weth. Kaïsbeck verklaart veel vergade ringen le hebben bijgewoond, doch nog nimmer een, besluit zien nemen, waarvan het bestuur verklaarde, de zedelijke ver plichting niet te kunnen dragen. Weth. Engel zegt, dat bij de zaak, die men bier thans zoo breed bespreekt, wij drie feilen in het oog moeten houden; zou het zijn een groote tent a f 1000 dan was deze te klein; een tweede moest er bij ko men, dat was dus f2000; 2e. een houten tent is een groot voordeel voor de exposan ten, waardoor meerdere deelname kan ver wacht worden. Spr. noemt h.'er als voor beeld Mijdrecht, waar do laatste dag veel door regen en storm verloren ging. 3e. Zoodoende betere waarborgen, en de prijs is verhoogd van f 3 tot f 6 per M2. Meerdere inlichtingen kan spr. niet krij gen. Hedenmorgen heeft spr. nog getracht contact met hen te krijgen, doch niemand was thuis te vinden. De heer Smits wil de zaak niet dwars- boomen; ook spr. is overtuigd, dat, indien de Raad. alles eerder geweten had, de be slissing anders was geweest. Spr. wcnscht dan alles zoo te laten en het gebruik van het terrein toe te staan. De heer Sonnenburg wil, hoewel inzien de, dat de f 1500 weg zullen zijn, het co mité voor verdere teleurstelling bewaren. De heer H. Bunt wil nader overleg, om het risico, door inkrimping der plannen, te verkleinen. De heer de Wit is nog niet optimistisch. Een lid is al uit het bestuur gegaan, om dat hij de zaak niet overzien kon. Spr. blijft voor f 500 subsidie en infrekking vo rig besluit. Na nog breede besprekingen wordit het voorstel v. Tuijl, intrekking vorig besluit, en dus niet deel te nemen in het waarborg fonds, alleen ondersteund door de heer de ^Vit, niet in stemming gebracht. De lieer v. Eijk stelt voor, om het voor stel van B. en W. te wijzigen, zoodat de bepaling van toelating der vermakelijkhe den over te laten aan B. en W. en niet door dén Raad te doen uitmaken, daar dit veel moeilijkheden zal brengen. Wat ver staat men onder kermisvermakelijkheden? Wethouder Kal.sbeek zegt, dat gevraagd werd allerlei cogenschijnlijk onschuldige tentjes. De meeste kermisvermakelijkheden zijn ook in zich' onschuldig. In een breed voerig relaas geeft spr. vervolgens zijn bevinden met de hier vorige week ge plaatste zweefmolen; ook heel onschuldig. Hoe is het gegaan? Er is een schip mgt geld bijeen gebracht door arbeiderskinde ren en kinderen van den kleinen midden stand. De eerste dag ging men eens 'n keer zweven. Men werd al warmer en warmer; met de dag werd het erger. Het werd een wedstrijd, wie het meeste geld verzweef- de eai den laalsten dag was men geheel verdwaasd. Daarom is spr. ook tegen al die onschuldige tentjes met de a.s. ten toonstelling om de gevolgen, die spr? zoo even aantoonde.Er gaat bij die gelegenhe den zooveel geld Woerden uit dat beter be steed kon worden. Den heer II. Bunt is verheugd, dat den heer Kaisbeek thans door de practijk heeft geleerd, dat de gelegenheid den dief maakt en hoopt, dab hij ook niet meer zal mede werken om deze attracties voort te laten duren. Na nog eenige besprekingen wordt het voorstel met a%. stemmc-n aangenomen. Hierna sluiting. Land* en Tsïïss^oxiw De Mond- en Klauv/zscr-epidamie. 200 gevallen te Groote gas In deze gemeente zijn 200 gevallen va mond- en klauwzeer geconstateerd. LücgfnmnBY Op het vliegkamp de Mok zijn gister middag om half vijf de drie Dcenschc vliegtuigen, op weg naar Oostende, aan gekomen. Het zijn Brandenburgtr oen- dekkers, bemand met in totaal 4 officie ren en 2 manschappen. Na benzine te hebben ingenomen zijn zij doorgegaan naar Oslcnde. Gisterochtend heeft het marmevlicg- tuig W 55, bij een oefening langs do kust, wegens een motordefect een noodlanding moeten deen, een mijl benoorden Terschel ling. Het vliegtuig is door een torpedoboot naar het vliegkamp de Mok teruggeleepl; het is niet beschadigd. Persoonlijke onge lukken zijn er niet gebeurd. BURGERLIJKE ST&NSS BODEGRAVEN. Gevestigd: K. van Dijk en gerin, kaasmaker, van Barradeel Sexbierum C. Th. de Graaf, spoorwegarbeider van Nijme. gen K. van der Ben en gezin, meubel maker, van Waddingsveen A. M. Jonge- neel, dienstbode, van Gouda F. X. A. M. Serree, winkelbediende, van Utrecht H. A. M. Hemmelder, broodbakker, van Zeg veld Rcsa Nol, dienstbode, van Schagen E. Oostenrijk, dienstbode, van Reeu- wijk N. Yoorsluijs, zonder beroep, van .Tulphaas G. Bus en gezin, veehouder van Haarlemmermeer M. Noll, dienstbode, van Zijpe W. Lammers, dienstbode, van Gouda J. L. H. Doornbes, banketbakker van Schoterland A. H. van Lcon, sla gersknecht van Gouda Jan de Wit. spoorwegarbeider, van Zwammerdam J. I. Kranenburg en gezin, zonder beroep, van Koudekerk E. J. Meijer, Kapper, van Ha-arlemmerliede en Spaarnwoude B. Elskamp, zonder beroep, van Apeldoorn J. Drijver, zonder beroep, van Loosduincn M. de Graaf, dienstbode, van Rietveld A. L. Stam, zonder beroep, van Rotter, dam A. Th. Yoorn, onderwijzer van Be verwijk P. C. Veerman, bankwerker, van Gouda C. Diepenveen, landarbeider van Hekendorp. Vertrokken Rijk Blok en echtge- noote, veehouder, naar Zegveld E. Plomp dienstbode, naar Noordwijk M. C. de Jongh, onderwijzeres, naar Leerdam T. Irle. zonder beroep, naar Dieringhausen (Duitschland) E. Hausel, zonder beroej naar Sieburg (Duitschland) J. Farkas, zonder beroep, naar Budapest M. A. Ver kaik. zonder beroep, naar Papekop A. T. do Groot en gezin, zonder beroep, naar Nieuwkooj A. Kleinschmidt, zonder be roep. naar Emmericherheim (Duitschland) M. Weize, zonder beroep, naar Hamburg (Duitschland) Wed. J. C. van der Berg, zonder beroep, naar Zeist. M. Akerboom dienstbode naar Reeuwijk Geertr. Zeil- stra, dienstbode naar Woerden Wed. A. van Plateringen, zonder beroep, naar Utrecht Neeltje Bosman, zonder beroep, naar Jutphaas Johs. Muijs en-gezin, -zon der beroep, naar Maartensdijk M. Was- bum, zonder beroep, naar Wiesbaden Duitschland). - T Geboren Daniël, zoon van D. Scheer en T. de Jong Willem Leendert, zoon van J. P. Veerman en N. v. d. Boon. Ondertrouwd: J. J. Vlaanderen. 27 jaar en M. Wolswijk 23 jaar. Overleden: K. van Doorn, gehuwd met A. C. Hoogendijk, 57 jaar C. A. van der Meer, 10 maanden G. de Groot, 8 maanden. H.1I. Hollantfsclte Consiriiclt- Dc JAARLIJKSCHE ALGE- MEcNE VERGADERING VAtë AANDEELHOUDERS zal ge houden worden op Maanciag 4 Augustus 3924, des na middags te 2V» uur, ten Kantore der Vennootschap. De Agenda ligt voor Aan deelhouders ter inzage ten Kantore der Venno'otschap. Aandeelhouders worden ei aan herinnerd, dat volgens art. 23 der Statuten alléén recht van toegang wordt ver kregen door het deponeeren van aandeelen ten Kantore der Vennootschap. Leiden, 21 Juli 1924. DE PRESIDENT- 2525 COMMISSARIS. N.V. BUITENGEWONE ALGE- NIEENE VERGADERING VAN AANDEELHOUDERS, te houden op Maandag 4 Augustus: 1924, des namiddags te 2 uur, ten Kantore der Ven nootschap. AGENDA lo. Voorstel 'tot vermindering- van het maatschappelijk kapitaal 2o. Voorstel tot uitgifte vod nieuwe aandeelen; 3o. Voorstel tot Statuten-wijzi- ging in verband metpun» 1 en 2 der Agenda. Aandeelhouders worden e'- aan herinnerd, dat volgen; art. 23 der Statuten alléérs recht van toegang wordt ven kregen door het deponeeren van aandeelen ten Kantor? der Vennootschap. Leiden, 21 Juli 1924. DE PRESIDENT- 2626 COMMISSARIS. ¥ELO Wasch- en Wringmachines voor Electrische aandrij ving en voor handkracht. Erkend beste Merk. Verkoop-depót: 43.3 LEIDEN, Ereestraat 33 Telefoon 1873 VrijwiUige Notaris ROME IJ N, te Warmond, zal op Vrijdag 25 Juli a.s., bij inzet, en op Vrijdag 1 Augustus a.s., bij toeslag, telkens 's avonds half 8 uur, in de „Stad Rome" te Warmond, veilen: 22 Woningen, Schuren en Open Grond, aan den Achter weg en Straat ter Lcede, te Warmond, plaatselijk gen. 64—78, 9S—102, 106—112. 1 Huis met Tuin. in de Zij straat vau de Warmunda- etraat No. 28. 4 industrie-ferreincr, aan de •de Groote Sloot te Warmond, totaal groot 1.56.68 II.A Aanvaarding en betaling 1 Sept. a.s. 6365 Meerdere inlichtingen ver strekt voornoemde Notaris ROMEIJN, Dorpstraat 270. MOEDERHUIS BERGEN (I.-BJ KWEEKSCHOOL voor Onderwijzeressen. 21 en 22 Juli: TOELATINGSEXAMEN. PEBSSiOBHAAT met (kopkiassen) ft!. U.L.Q VGCfTSEREtDLfcG VOGK DE KWEEK5CHCGL. Nieuw scEiacliazi' hepicit I SepSerobet*. o7UJ rfdSSïEGEBIED: OEGANDA (Blidden-fife iDE) Steunt ösKatliolieKe Pers

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 6