De gewone audiënties van de minis ters van marine en van oorlog zullen Don derdag niet plaats hebben. Te 's-Gravenliage is een staking uit gebroken in het brandstoffenbedrijf, om vattende 250 man (LEGER EN VLOOT Onderzcek verlcfgargers. In 192-4 worden, volgens de „Avp." aan het onderzoek onderworpen do tot de land macht hehoorende grootverlofgangers der lichtingen 1913, 1914 en 1915. Ter herinnering voor onze Abonné's "Wij maken er onze abonné's opmerk zaam op, dat iedere abonné (ook degenen, die niet in het bezit zijn van een polis voor do gratis ongevallen-verzekering) indien hij 3 maanden zijn abonnement betaald heeft bij ongeval aanspraak heeft op uit- keering. UIT DE ONIGEVING hervatting van het werk betreft, is vanmor gen bij het aanvangen der fabrieken de toestand stationair gebleven. De voor de fabriekspoorten samenscholende arbeiders werden door de marechaussee uiteen ge dreven. Op cenige fabrieken kan moeilijk met den arbeid worden doorgegaan, als het aan tal arbeiders niet grooter wordt. Salarisvermindering Rijksambtenaren Ook het R. K. P. T. T.-personcel procedeert Het hoofdbestuur van den R. K. Bond. van P. T. T.-personeel „St. Petrus" is in principe besloten om te gaan procedceren in verband met de salaris-vermindering. Het voornemen bestaat om per extra-or gaan aan do leden instructies te geven. Door den directeur-generaal is dezer da- aèn de ïoofden van dienst medege deeld, dat er geen bezwaar tegen bestaat dat bet personeel bij het voor de eerste maal in het ontvangst nemen van het sa laris, teekent onder voorbehoud van alle rechten. Gisteren is afgekondigd Staatsblad 21, waarin is opgenomen de wet van den eer sten Mei 1924, tot voorloopige voorzie ning van de bezoldiging van de leden van de Algemeene Rekenkamer. 'Sed. R.K. Vereen, van Handelsreizigers „Si. Christoffel" Zaterdag werd de gewone jaarlijksche algemeene vergadering der Nederl. R. K. Vereeniging van Handelsreizigers, „St. Christoffel1', voortgezet. Besloten werd. dat .,St. Christoffel zich bij eventueel© totstandkoming van een Vak centrale voor den R.K. "Werknomenden Middenstand, daarbij zal aansluiten. Als bestuursleden (commissarissen, -ver tegenwoordigende de vakgroepen, werden gekozen, voor manufacturen etc .J. A. A. Cales Breda; consumptieartikelen, F. H. A. H. Tooten, Den Bosch, verzekeringen P. Hylkema, Leeuwarden, tabak en si garen H. M. "Willemse, Schiedam, verf waren M. J. P. M. Vlijnman. Halfweg, galanterieën J. Reelick. Den Haag, schoe nen etc. A. L. v. d. Laak, Nijmegen, papier etc. H. "Willem?, Roermond, machine rieën M. C. Corpoleyn, Rotterdam, agenten Lam. Witte, Baarn. Do heer Lucassen uit Utrecht leidde het onderwerp „regeling der rechtspositie van de handelsreizigers" in. Besloten werd zich tot den minister van 'Justitie te wenden met het verzoek om, ge zien het feit. dat wijziging van het Burger lijk Wetboek urgent kan worden geacht, de regeling der rechtspositie van handels reiziger? en handelsagenten met kracht te bevorderen. Geen „wetenschappelijk inzicht" Naar aanleiding van het hatelijk stukje, dat een anoniem geneesheer dezer dagen in de „N. Rott. Crt." schreef, is daar nu dr. Hoffman uit Gouda aan 't woord, die Bchrijft; ..Het komt mij voor, dat de geachte collega-inzender niet op de hoogte is van het huidig wetenschappelijk inzicht over den aard van genezingen te Lourdes. Im mers, het feit van den dag en trouwens reeds het feit sinds jaren is, dat zeer vele niet-katholieke geneesheeren, bijna altijd zelfs niet-dogmatisch-christelijko perso nen, hebben begrepen, dat te Lourdes plotselinge en duurzame genezingen heb ben plaats gevonden van organische afwij kingen. Na studie dezer genezingen hier aan te twijfelen is eenvoudig twijfelen aan de wetenschappelijke grondslagen der hui dige organisch-ziektenkundige erkennings- leer. Voor den niet-christelijken arts werd het hier „een uitgaan boven elke verkla ring van suggestieve leerstellingen en een roerloos ronddwalen als op oeverloozc me ren'', maar aannemen der feiten, zooals een geneesheeer in de. „Psychische studie" schreef. Voor den kathoelieken arts mag het een bevestiging zijn zijner wijsbegeerte, dat God is de eenigc, noodzakelijke, onveran derlijke en logische oorzaak van het ge heel heelalstelsol, van door ons waar te ne men veranderlijke oorzaken en gevolgen. Dus onafhankelijk van het volstrekt niet noodzakelijk heelal, waarin Hij, geheel en eeuwig Souverein, kan ingrijpen op eigen- natuurlijke, maar voor ons, arme denkers, wondervolle wijze. Wij loven, ook in de huidige geneeskun de, niet meer in do materialistische le vensleer. Dertig jaren geleden was deze oppermachtig en. om het potsierlijk-kort aan to duiden: ..officieel"', thans heeft zij afgedaaa." KATWIJK Burgerwacht. De oefeningen met Marga zijn geëindigd. Thans worden de gewone oefeningen weer gehouden der Katwijksche Burgerwacht aan de Rijks schietbanen bij de tol, en wel op Maandag avond. KATWIJK AAN DEN RIJN Vriendenkring. Sinds ongeveer een jaar bestaat hier de „Vriendenkring ter Eere van het H. Sacrament". Deze veree niging werkt zeer goed, hetgeen van alge meene bekendheid is. Zoo nu en dan is er gelegenheid om zich als lid dezer veree niging op te geven. Dan wordt de beurt- lijst gewijzigd en uitgebreid. Ook nu is er die gelegenheid. Men kan zich als lid op geven aan de Pastorie en bij den Secre taris der Derde Orde. De gelegenheid is er tot 14 Mei a.s. Gewenscht is het zich zo.o spoedig mogelijk op te geyen. Het ledental moet nog aanzienlijk uitgebreid worden. LEIDSCHENDAM. Straatconcert. Zaterdagavond kwart vóór zes vertrok de R.-K. Harmonie „St. Cecilia" van het Patronaat, voor het ge ven. van een straatconcert ten bate van de R.-K. textielarbeiders in Twente. Leidschendam mag er op bogen iets te voelen voor zijn modernenschen, zoowel patroon als arbeider, katholiek of anders denkende; de gehouden collecte was schit terend en allen hebben dan ook medege werkt. Naast de Harmonie hebben zich het meest verdienstelijk gemaakt do heeren colporteurs, met den heer 0. Teunissen aan het hoofd; hij was het, die het meeste geld voor zijn medearbeiders heeft opge haald. Hier volgen de verschillende be dragen: C. Teunissen ruim f 38, J. de Lange ruim f31; H. v. d. Berg, ruim f24; en P. Kuiper, ruim f 19, alzoo te samen een bedrag van f 114.39$, met inbegrip van 35 eenten valsch geld. Do Harmonie met zijn helpers mogen met het succes tevreden zijn en het genoe gen smaken iets voor zijn medemensch gedaan to hebben. Zij betuigen hiermede dan ook hunne oprechten dank aan allen, die hebben medegewerkt en aan do milde gevers van Veur en Leidschendam. De R.-K. textielarbeiders zullen er niet minder dankbaar voor zijn. R.-K. Kiesvereaniging. De R.-K Kiesverceniging „Eensgezindheid" te Veur hield Vrijdagavond een buitengewone v gadering in 't Patronaatsgebouw ter 1 spreking van de annexatieplannen. De Voorz., do heer Schuijt, opent de vergadering met den Christelijken groet en heet alle aanwezigen van harte wel kom; hij betreurt het ten zeerste, dat slechts zoo weinigen aan den oproep heb ben gehoor gegeven voor een zoo belang rijke kwestie. Hij spreekt verder den wensch uit, dat er genoegelijk zal verga derd worden en dat do verschillende be sprekingen steeds in den goeden toon zul len zijn en mochten er hesluiten genomen worden, dat deze zullen strekken tot heil der gemeente. Alsdan wordt door verschillende heeren lang en breedvoerig gesproken over dit vraagstuk. Enkele waren voor annexatie met den Haag; weer anderen voor annexa tie met Voorburg; het voor en tegen werd door de heeren zoowel voor de eene ge meente als voor de andere naar voren ge bracht, zoodat dikwijls lange discussies gevoerd werden. Do Voorz. diende de heeren op de hem eigene wijze van antwoord, waaruit weer duidelijk bleek, welk een eminenten Voorz. de R.-K. Kiesvereen. heeft. Na lang wikken en wegen werd door den Voorz. een motie aan de orde gesteld, behelzende verzoek tot de R.-K. Raads fractie stappen te doen en wel zoo, dat vooral de aandacht dient geschonken te worden aan de moreele zijde van deze aangelegenheid. Vandaar werd een an nexatie met Den Haag niet wenschelijk geacht en over het algemeen waren de meesten voor een samensmelting met Voorburg. Do motie van den Voorzitter werd met algem. stemmen aangenomen Ongeluk. Den bedrijfslijder van do Coöperatieve Maalderij „Nooit Gedacht' trof gistermorgen een ernstig ongeluk. Het luik op de eerste verdieping was juist ge opend ter doorlating van voorraad, toen do heer S., ijverig bezig op de eerste ver dieping, nergens aap denkend, achferuit stapte en achterover door het luik op den benedengrond neersmakle. Men dacht den man voor dood op te nemen, maar wonder boven wonder kwam hij er af mot een paar flinke vlecschwon- den in hel hoofd *n do armen. LEIMUIDEN Uilvoering. Vrijdagavond gaf het Muziekcorps „Symphonie" van Leimuiden hare laatste uitvoering voor dit seizoen aan do donateurs, wat werkelijk een suc ces was. De nummers werden keurig uit gevoerd. Vooral no. 2 blonk uit door gevoel en voordracht. Wanneer meer het pianis simo wordt betracht kan van deze veree niging, hoewel nog maar een jaar oud, on der haren eminenten directeur in de toe komst veel verwacht worden. De avond werd verder aangevuld door zang en voor drachten, die met aanhoudend applaus werden beloond. Aanbesteding. Bij de gehouden aan besteding voor den bijbouw der R.-K. School werd resp. ingeschreven door de volgende heeren: G. Bakker van Nieuw Vennep, voor f 18.775.S. Strijk, Rijpwetering 17.850.Ch. Overdevest, Rijnsaterwou- e f 17.260.P. van Egmond, Kudel- staart f 18.874.G. Ransdorp, Lisso f 19.749.en Sanders, Velzeroord, voor f18.900— Do gunning werd aangehouden Personalia. Naar wij vernemen, heeft de heer N. van Immerseel tegen 20 Mei a.s. eervol ontslag aangevraagd als kan toorhouder bij de Posterijen en Telegrafie. Hoewel hem oen welverdiende rust ge gund is, zal hij toch zeker gemist worden. Steeds was hij bereid, en al was het huiten de kantooruren, toch stond hij iedereen te woord. Gemeenteraad. In de openbare raads vergadering, die gehouden zal worden op Woensdag 7 Mei a.s., des namiddags acht uur, komen de volgende punten ter sprake: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken; 3. Behandeling aanvrage* van het Bestuur van de R. K. Bewaarschool en van het Bestuur van de Prot. Naaischool, om sub- sudie voor het jaar 1924; 4. Verhuring van de gemeentewoning in de Bilderdam- merbuurt aan P. J. Horsman voor f 4 per week; 5. Vaststelling heffjngspeTOêütagë .YQQS het belastin cnaar 19241925; 6. Voorstel tot liet aangaan van een geldlee- ning. groot f25000.af te lossen in 25 jaren en in aandeden van f250.noodig in verband met den bijbouw van twee lo kalen aan de bestaande R.K. school; 7. Voordracht ter benoeming van een lid der Schattingscommissie, wegens het bedanken van den heer de Rijk; 8. Vaststelling ko hier Hondenbelasting voor het jaar 1924; 9. Vaststelling kohier verlichtingsbelasting voor het jaar 1924; 10. Behandeling schrij ven van Gedeputeerde Staten, inzake de Gemeente-Begrooting 1924; 11. Behande ling schrijven van Gedeputeerde Staten, inzake de Gemeenterekeniug 1922; 12. Na der voorstel in verband met aankoop druk- machine Leimuiden. NIEUWKOOP. Zestigjarige echtvereer.iging. Deze weck hoopt het echtpï&r M. Nicuwehui- zen het zestigjarige huwelijksfeest te vie- De twee oudjes zullen dezen dag wel feestelijk doorbrengen. Emmabloempejs. De verkoop van Einmaploempjes heeft f51.68 opgebracht. Chr. bewaarschool. Het timmer-, met sel- en schilderwerk voor de te bouwen Chr bewaarschool is resp. opgedargen aan de heeren C. v. d. Helm, A. v. Leeuwen en G.- Blijleven; tot opzichter is benoemd P. Stam. Polders. Voor het eenjarige onder houdswerk in den polder Nieuwkoop is in geschreven als volgt: A. Voordouw, Zwani- merdam f 3500. P. Stam. Nieuwkoop f 1931, I, Lammera-ad, Ter-Aar f 1923 en P. Bode graven, Nieuwkoop f 1914. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Naar wij vernemen heeft de heer Kolhbrugge te Utrecht bedankt als dijkgraag. De beer Mr. C. v. d. Lee te Aarlander- veen is als penningmeester van den Nieuw- koopschen Polder benoemd. Dienstplicht. Op Zaterdag 17 Mei a.s. zal van des voormiddags 10 tot 12 uur voor de ingeschrevenen van de lichting 1925 ten gemeentehuize gelegenheid wor den gegeven tot het aanvragen van broe derdiens t. Diphteritis. Ten huize van B. M. van Zomren is een geval van diphteritis ge constateerd bij een 8-jarig meisje. NOORDWIJK. Keuringsdienst. Tot ambtenaar, be last met de herkeuring van geheel of ge deeltelijk afgekeurde dieren, is door het Gemeentobstuur benoemd de heer Direc teur van het Leidsche abattoir. Hoofdelijke Omslag. Het percentage van de plaatselijke inkomstenbelasting voor het jaar 1924/1925, door den Raad onlangs vastgesteld op 4 blijkt, nu alle gegevens van de Rijks Directe-belastingen zijn ingekomen, te kunnen worden terug gebracht tot 3X Do Raad heeft zich hiermede reeds vereenigid. Radio. Bij een der hij het Huis ter en klein kende „oome Jan'. Ja, 't mee- speaker aangebracht op een radio-instal latie, die concerten, zang, e.d. uit ver schillende landen zoo duidelijk weergeeft, dat hij op een paar honderd meter af stand nog duidelijk verstaanbaar is. WARMOND. J. Voegt f Gisteren overleed alhier op bijna 70-jarigen leeftijd de heer J. Voogt. Voor enkele jaren kwam deze heer zicli in onze gemeente vestigen als rustend, doch niet als vergeten burger; want in zeer korten tijd verkreeg hij een ongeken de populairiteit en vrijwel iedereen, groot en klein, leende „oome Jan". Ja, het mee- rendeel zelfs kende hem niet anders. Voor ieder cn alles was hij steeds bereid te helpen; op elk gebied, en steeds met do meeste ijver en opgewektheid. Men zou van hem kunnen zeggeD, dat hij „vijand loos" was, cn ieder heeft het getroffen, na een zoo kortstondige ziekte, hem te 1 zien heengaanI Vele vrienden zullen den eenvoudigen goedhartigen man in hun gebeden niet vergeten. WASSENAAR Postduiven. Do postauiven-verceni- ging „De Ooievaar" alhier hield Zondag een wedvlucht vanaf Schaerbeek. Afstand 138 K.M. Do uitslag was als volgt: le. J. Bors- boom, aank. 2.53.32 uur; 2e. W. Donders, aank. 2.56.30 uur; 3e. B. Looijestijn, aank. 3.1.42 uur; 4e. \V. Knijnenburg, aank. 3.8.29 uur; 5e. van Haastrecht, aank. 3.12.17 uur; 6e. "W. Donders, aank. 3.12.18 uur; 7e. idem, aank. 3.23.59; 8e. B. Looije stijn, aank. 3.29.6; 9e. Gordijn, aank. 3.31.13 uur.; 10e. B.. Looijestijn, aank. 3.32.46 uur; lie. P. Vermeulen, aank. 3.36.5 uur; 12e. Gordijn, aank. 3.47.21 uur Opsporing. Door den Burgemeester wordt opsporing verzocht van den chauf feur van de auto, waarmede op Zondag 27 April 1924 onder deze gemeente een motor met zijspan werd aangereden. Het linker spatbord Van de auto werd beschadigd. VRSGENBUS Vraag: Welke is de kortste weg van Roelofarendsveen naar Apeldoorn? Hoe veel K.M? Antwoord: 11'-veen, Woubrugge, Al phen, Zwammerdam, Bodegraven, Woer den, Utrecht, de Bildt, Soesterberg, Amers foort-, Hoevelaken, Voorthuizen, Oud-Milli- gen, Nieuw-Milligén, Apeldoorn. Afstand ongeveer 115 K.M. STADSNIEUWS Weinig belangstelling? Als men vraagt, of er weinig belang stelling is voor bet politieke leven in het geheel genomen, dan laten we daar geen vraagteeken achter staan, maar ant woorden onmiddellijk bevestigend. Doch dit sluit gelukkig nog niet in, dat er voor niets uit het politieke leven be langstelling zou zijn. Zoo mogen wij toch b.v. wel ons er van. overtpigd hgudSïi, dat a.s. Donderdag avond, als in Leiden komt spreken de „Bonds'-voorzitter, het Tweede Kamerlid inr. A. Baron van Wijnbergen, de foyer der Stadsgehoorzaal gevuld zal zijn met belangstellenden uit alle maatschappelijke klassen Te meer nog, waar er na de rede gele genheid zal zijn, den spreker vragen te stellen. Alg. Bend van Pelitjepcr&oneel. Naar aanleiding van een verzoek van het hoofdbestuur van den Alg. Bond van Politiepersoneel dus niet ter bespre king van het meeningsverschil tusschen Leiden's burgemeester en den Bond wa.s gisterenavond in „Zomerzorg" een pro- paganda-avond belegd, waar de heer G. v. Putte, hoofdbestuurder, sprak over „Front maken". De heer v. d. Putte hield een gloedvol pleidooi voor den Alg. Bond van Polilie- personel en roerde slechts kort do on- eenigheid aan tusschen den burgemeester en den bond. Spr. vreest, dat de burge meester van Leiden zich een oogenblik van streek heeft laten brengen door een inge zonden stuk in de N. R. Crt. van den heer G. H. Muller, voorzitter Yan den Bond van Hooger Politiepersoneel, te Rotter dam, waarin deze voorz. de politieautori teiten voor de mentaliteit van den Bond meende te moeten waarschuwen. Spr. gelooft, dat aan de zijde des bur gemeesters een misverstand bestaat. Om te pogen deze zaak op te helderen, heeft het Hoofdbestuur van den Bond een schrijven aan den burgemeester gericht, d.d. 1 Mei, waarin om 'n onderhoud wordt verzocht. Antwoord op dit schrijven is nog niet ingekomen en spr. vindt het daarom ongepast dezen avond do kwestie reeds te behandelen. Rekening Rijnland. Door Dijkgraaf en Hoogheemraden van Rijnland is aan de Vereenigde Verga dering van dat Hoogheemraadschap in- gedien de rekening en verantwoording over het gehouden beheer over hot dienst jaar 1923. De ontvangsten bedroegen f 843.724.94, de uitgaven f 651.515.10, zoo dat er is een batig saldo van f 192.209 Gespecificeerd wijzen do ontvangsten aan, o.m. inkomsten van vorige diensten f 444.018.26 opbrengst van sluizen en bruggen £15.632.82, bundergold f250.831.78 bemaling van landerijen buiten Rijnland f 18.442.21, verschillende en buitengewone ontvangsten f 64510.65. De uitgaven worden geraamd als volgt: kosten van huishoudelijk bestuur f 91.953.38, openbare werken f432.615.34. bijzondere werken f 5055.31, waarnemin gen en toezicht f 5395.22, uitgaven in vo rige afdeelingen niet begrepen f 63.953.75. buitengewoon f 15.343, onvoorzien f 39.379 De behandeling en vaststelling der re kening zal plaats hebben in cene open bare vereenigde vergadering van Dijk- grafa, Hoogheemraden en Hoofdingelan den op Woensdag 4 Juni a.sdes voor middags te elf uren in het Gemeenelands- huis van Rijnland. De speciale Dahlia-keuring en -tentoonstelling. Naar wo vernemen heeft het H. M. de Koningin en Z.K.H. den Prins der Neder landen behaagd voor bovenbedoelde ten toonstelling ieder een groote zilveren me daille te schenken. Het hoofdbestuur der Kon. Mij. voor Tuinb. en Plantk. stelde o.m. de zelden uitgeloofde Affourtit-me- daille beschikbaar. Het waarborgfonds voor deze tentoonstelling is reeds meer dan volteekend. Meer en meer blijkt, dat er in vakkrin gen in het gehcelo land zeer veel belang stelling bestaat. Met de werkzaamheden voor den Dahlia-monster tuin, die op do oude buitenplaats „Zuiderzicht" aan den Zoeterwoudscho Singel zal worden inge- 1 richt, is mede een aanvang gemaakt. Gemeentelijke Aankondiging, GEMEENTELIJKE VISCHVERK00P. Aan den Gemeentelijken VischwinkeJ, Vischmarkt 18, Telef. 1225, is WOENS DAG verkrijgbaar SCHELVISCH a £0 24 f 0.28—f 0.32, SCHOL a f 0.15—f 0.16— f 0.36, POON a f 0.13, KÖQLVISCH d f 0.13, KABELJAUW a f 0.35—f 0.40, en TARBOT a f0.62 per pond. N. G. DE GIJSELAAR, Burgem. Leiden, 6 Mei 1924. OPSLUITING KOOIEENDEN. De Commissaris dor Koningin in d« Provincie Zuid-Holland brengt ter keu nis van belanghebbenden, dat Gedepu teerde Stalen, ter voldoening aan het be paalde hij Art. 34 der Jachtwet 1923, bij hun besluit van 24 April 1924, no. 253, hebben bepaald, dat in deze Provincie do kooieenden door den kooiman moeien worden opgesloten of gehokt, gedurende het tijdvak 1 Juli tot en met 15 Septem ber 1924. Deze kennisgeving zal, in plano ge drukt, worden afgekondigd en aangeplakt waar zülbs te doen gebruikelijk is, als mede in de Nederlandsche Staatscourant worden geplaatst. 's-Gravenhage, 29 April 1924. De Commissaris der Koningin voorn. H. DE WILDE, le G. Katholieke LEIDEN. Dinsdag. Opening Tentoonstelling Bakkers cursus, Bondsgebouw, te 7 uur. Dinsdag Tentoonstelling, toegankelijk voor het publiek, Bondsgebouw, 811 u. Dinsdag. Zitting voor inlichting Eucharis tisch Congres, Bondsgebouw, 8IQ uur. Dinsdag. Grafische Studieclub, Bondsge bouw, to 8 uur. Woensdag. Bechtsk. Bureau, Bondsgebouw', "7.30—8.30 uur. Woensdag Tentoonstelling Bakkerscursus, Bondsgebouw, 811 uur. Donderdag Tentoonstelling Bakkerscursus Bondsgebouw, 811 uur. Donderdag. R. K. Kiesv. Lezing Mr. A. Ba ron van Wijnbergen, Foyer, te 8 uur. Donderdag. Graf. Bond, Bondsgebouw, te 8 uur. Donderdag. Recollectie, Hartebrugskerk, na het Lof van 7.30 uur. ALGEMEENE AGENDA LEIDEN. Dinsdag. Viool-avond-Huberman, Foyer, Ir. 8 uur. Apotheek die tot en m-H Zondag op Maandagmorgen eiken nacht en des Zon dags geopend is: M. Boekwijt, Vischmarkt 8, Tel. 552. 435e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag 6 Mei. 4c Klasse 2c Liist. Ilooge prijzen: 22379 ƒ400. 1404S ƒ200. 3957 15760 100, Priïzen van 65: 25 133 160 227 239 321 32-1 349 370 425 432 435 447 479 499 51! 633 691 739 77S 946 1007 1099 1145 1318 1327 1367 1415 1421 1512 162S 1701 179? 1348 1,934 1960 2097 2185 2214 2254 2263 2265 2272 2307 2326 2332 2338 2350 2379 2330 2397 2527 2529 2549- 2595 2620 2627 2663 2667 2722 2893 2933 2972 3020 3107 3113 3174 3293 3359 336? 342-1 3489 3571 3743. 3745 3782 -3852 3936 4011 4019 4066 4111 4164 4166 4241 4276 4312 4332 4342 4394 4-131 4454 4483 4536 4567 4671 46S1 4763 4774 4840 4863 48S5 4888 4947 496-? 4988 5066 5122 5329 5459 5475 548S 5519 5521 5584 5607 5625 5664 576C 5780 5787 5824 5974 6007 6065 617? 6185 6217 6227 6240 6260 6341 636(1 6466 6469 6505 6617 6675 6699 6753 6822 6828 6851 6884 6906 6930 7009 7016 7103 7162 7239 7265 7287 7368 7434 7440 7532 7607 7680 7743 7820 7911 7972 8053 8060 8084 8109 S313 8385 8429 8493 8558 8566 8593 8619 S731 8823 8835 8910 9198 9217 9257 9271 9311 9384 8439 8441 9466 9491 9526 9546 9550 9551 9606 9612 9712 9738 9746 9856 9880 9885 9917 9927 9959 9963 10087 19112 10156 10186 10194 10229 10257 1026S 10394 10433 10461 10475 10520 10596 10864 10881 10889 11046 11101 11108 11148 11336 11350 11381 11394 11401 11454 11464 114S4 11693 11805 11819 11822 11857 11874 11883 11938 11966 12041 12043 12060 12073 12171 12259 12311 12338 12378 12391 12522 12547 12575 12583 12627 12694 12716 12760 12773 12782 13002 13021 13049 13066 13069 13124 13128 13230 13249 13253 13259 13267 13279 13299 13304 13372 13427 13457 13470 13614 13674 13686 13690 13709 13711 13745 13777 13784 1.3876 13956 13960 14152 14192 14269 14299 14355 14380 14389 14485 14487.14519 14523 14556 14565 14567 14673 14694 14711 14729 14758 14804 14814 14856 14872 14S74 14963 14977 14991 15157 15199 15.301 15331 15342 15401 15421. 15485 15514 15558 15616 J5689 15725 1572a 15840 1584') 15897 15930 15950 15959 16083 16174 16190 16367 1637.3 16406 16530 16693 16771 16781 167S6 16868 16938 1697S 170.32 17049 17198 17227 17264 17271 17279 17431 17433 17530 17544 17576 17578 175P5 17648 17667 17672 17679 17737 17807 17869 17871 17872 17878 17882 17944 17947 14964 17972 18041 18123 18150 18165 18280 18334 18362 18460 18541 18569 1S576 18606 18676 18680 18696 P>7/4 18779 18827 18851 18867 18899 18968 19021 1903.3 19039 19066 19097 19102 19115 19296 19323 19332 19389 19428 19463 19474 19499 19593 19624 19661 19702 19709 19726 19775 19799 19346 19874 19974 19991 20008 20055 20197 20234 20323 20394 20426 20162 20471 20473 20490 20520 20552 2058.3 20',70 20SS9 21041 21049 2117.3 2)220 21240 2141.9 214/4 21483 21497 21512 2151-1 21537 21590 21596 21650 21717 21754 21807 21562 21803 21923 22038 22072 220S8 22003 22131 22134 22163 22198 22258 22280 22309 22334 22336 22367. 22368 22516 22586 22656 22729 22787 22S76 22852 22901 22962 4c Klasse: le Lijst: v9 jh.z. 90; 2176G m.tf. 21766,

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 2