uitmuntend Weiland, Heel veel sseces UCJIIHZ», die ge doet «werkt» het leder Uwer schoenen. Wat werkt en niet gevoed wordt gaat spoedig ten gronde. - Behandel Uwe schoenen met Erdal, want Erdal •is voedsel voor het leder. - Door de speciale samenstelling van Erdal bevat dit alles wat het leder noo- dig heeft - Erdal herstelt het leder in zijn oorspronkelijken toestand. fIJNE WA»EN - ZUIVERE TERPEtlTIjKC. R.-K. Bond van Melkveehouder Kring „Leiden". Ouder leiding van den heer Noordman teigaderde Zaterdag bovengenoemde bond. Een bevredigende opkomst toonde, dat de Wangs'elling voor de actie van den bond groeit. In zijn kort openingswoord verwei- looide de Voorz. den nieuw benoemden Geest. Adviseur, den WelEerw. beer kape laan Simons. In de bestuursvacature van den heer S. ran Leeuwen te Alphen a. d. Rijn, die r'eh wegens bedrijfsverandering niet meer herkiesbaar stelt, wordt do heer F. P. Vee- lenlurf Jr., Rijndijk, Hazerswoiide, met b>ina algemeene stemmen gekozen. 'De Geest. Adviseur dankt de vergadering voor de door den Voorz. tot hem gerichte waardeerende woorden. Gaarne verklaart spr. zijne medewerking to willen verleenen voor den groei en bloei der vereniging. De verlies- en winstrekening en de be grooting, worden ongewijzigd goedgekeurd Daarna volgen ecnige besprekingen over de premie-toeslagrogeling der melk. De Voorz. deelt mede, dat het bestuur zich op lel standpunt heeft geplaatst, dat men een premietoeslag niet moet bevorderen, omdat de grondprijs hierdoor zal worden gedrukt De Zuid-Koll. Melkhandel heeft in deze nog geen definitieve beslissing genomen, zoodat men momenteel een afwachtende kuding most aannemen. De Voorz. memoreert verder in bet kort do tot stand koming van de laatste melk prijsverlaging. Pet is volgens spr. oen kunstmatige verlaging, bewerkstelling door de in/ïusfriefabrieken, die in deze maanden een zoet winstje willen maken ten kaste ran de boeren. De zuivelprijzen zijn zeer V-og en billijken absoluut geen verlaging. de condens wordt legen hoogè prijzen afeezet De gronden- waarop men een ver laging kan baseeren zijn niet aanwezig en het eenige motief: dat hier wordt uit gespeeld, is de te verwachten grooten toe- Toer van melk. Aanvankelijk bad het be- fhiur gemeend, dat de Leidsche Melkhandel een ruimer standpunt zou innemen, temeer daar de laatste overeenkomst niet in het voordeel der boeren is geweest. Niettegen staande, dat eenige slijters wel genegen waren om voorioopig een ve'rl'aging van een rent toe te passen, werd dij: voorstel van de boeren niet aanvaard. Een overeen komst werd dus niet aangegaan. Thans zal de vergadering besluiten wat er moet worden gedaan oon am dit machtsmis bruik paal en perk te stellen. Het bestuur beeft dienaangaande twee voorstellen: le. de melk naar elders trachten te verplaat st: 2o. de oprichting van een nood-instal- lïfie of een Coöp Melkgrossierderij. Beide punten vormden een punt van ernstige gedachtenwisseling. De Voorz. deelt mede, dat men thans in gelegenheid is om voor een langen termijn 6000 L. per dag naar elders te verplaatsen. Indien de vergadering zou kunnen besluiten om in dto richting te werken en genegen is de molk af te staan dan zou de Voorz. de onderhandelingen willen voortzetten niet de betrokken firma. Verschillende stemmen uit de vergade ring gaan op, dat zij hiertoe bereid zijn, ïoodat besloten wordt, nadere onderhan delingen met de firma aan te knoopen. Inzake de oprichting van een nood- mslallatie of coöp. melkgrossierderij wordt bet bestuur machtiging verleend om in samenwerking met den Neutr. Bond de wenschelijkbeid en de mogelijkheid bier kan onder oogen te zien en op korten ter- ffiim hierover het rapport uit te brengen Tenslotte wordt nog opgemerkt, dat bij oen dergelijke onevenredige verhouding lusschen melkprijs en winstmarge het niet meer dan bil'ijk zou zijm dat ook de melk handel tijdelijk een deel van de verlaging zou dragen, in plaats van dk?ze steeds op den boer af te wentelen. Bij do rondvraag wordt de wenschelijk beid naar voren gebracht, dat de prijs der molk voor kaasboeren tot half Februari zal worden gelijkgesteld, met die der con- mimptio melkers. Een voorstel, om do kaasboeren halve contributie te laten betalen, wordt bij stemming verworpen. Verder wordt nog besloten, om plaatse- hik, zooveel mogelijk, den zonnetijd te handhaven. De brand in de meelfabriek van de firma de Wed. Bots. Vij hebben nog eens even een kijkje ge- jjomen in de fabriek .De Rijn" van de firma Jp 1- "B- T. Bots en gezien, welk een jam- -1* vernieling het vuur heeft veroor- &kt aau de meest-moderne en zeer kost- i,r® machines der meel fabricage. In enkele en is gemeld, dat de schade is geschat ^nm een ton. Een schatting heeft echter g niet plaats gehad; wel konden wij, toen wij de aankoop-waardo van enkele machines boorden noemen, opmaken, dat met een ton de schade zeker nog niet is benaderd. De brand is onistaan in de aspiratie-filter, Te zes uur bij de omwisseling; der ploegen (er is continu-arbcid in de fabriek) was bij de gebruikelijke controle alles nog in orde bevonden; cm half zeven was er neg iemand bij bet verrichten van den arbeid geweest en bad niets bemerkt-. Tien minuten later is de brand ontstaan. Omtrent de oor zaak kan niets met zekerheid worden ge zegd. Zeker is dat graanbroei of bet beetlco- pen eener machine, zooals gemeld is. er niets mede te maken heeft. Do mogelijkheid be staat, dat er plotseling een of ander defect bijv. het loslaten van. een schroefje aan de machine is ontstaan. Hoewel de machinerieën en gebouw (aan het gebouw is, oppervlakkig bezien, niet zooveel schade) op beurspolis zijn verzekerd, is de schade groot vanwege de stagnatie in het bedrijf, daar de firma niet is verzekerd, tegen bedrijfsschade. Geschat wordt dat de fabriek ongeveer een half jaar zal moeten stilliggen. Van de ruim dertig werklieden zullen er* waarschijnlijk niet meer dan een tiental in dienst kunnen worden gehouden voor het weer in orde maken der fabriek. Wij boorden verder van verschillende zij den met grooten lof spreken over onze brand weer ware deze niet zoo perfect ingericht, er zou zeker veel meer zijn verwoest gewor den. De Leidsche Winkelstand. De Haarlemmerstraat is door verbou wing van perceel 63 weer beter geworden in haar winkelstand. De hoer A. P. van Es zag zich genoodzaakt zijn zaak uit to breiden, door zijn winkel grooter te ma ken. Zij is geheel gerestaureerd onder lei ding van den beer J. N. Bonter, Heeren- stceg alhier. Het metselwerk was in han den van den heer J. Stouten, Oude Vest. Do hoeren Vreeswijk en Piket zorgden voor een liardstecnen onderpui, do firma Frankhuizen en Koolhaas voor aanleg electriciteit en schilderwerk. Met do stof vrije étalage en de vitrines voldoet alles thans aan de hoogste eischen, uit hygië nisch oogpunt te stellen. Vanmorgen is op zijn kamer in do Hoefstraat een naar schatting omstreeks 40-jarige man dood gevonden. De recherche stelt een onderzoek in naar de oorzaak. Aan misdaad wordt niet gedacht. Gistermorgen had men aan het bureau van politie een; naehtverblijver, Z. ge naamd, die verklaarde niet to kunnen loo- pen, daar zijn vöéten bevroren waren. Hij bad den nacht te voren onderdak gezocht op een boerenerf. Bij onderzoek blpek dat zulks werkelijk het geval was en de man werd naar bet Acad. Ziekenhuis gebracht. Zaterdagavond is zekere Schipper 3die eenigszins onder den invloed van ster ken drank was, aan den Oudc-Singel te water geraakt, dóch hij slaagde er in zelf weer eruit te komen. Gehouden verkooping in het Notaris huis op Vrijdag ten overstaan van den Notaris A. 'J. G. van der Heyden: Het winkelhuis, 2de Groenesleeg Nrs. 32/32?kooper de lieer H. van Zoelen cpq. -voor f4500; het pakhuis Looierstraat Nr. 66, kooper de heer P. van der Kiev, voor f501; het buis Sonliiastraat Nr. 18, koo per de heer J. "Wijling voor f 3350; het huis 4de Binnenvestgracbt No. 58. koo per de heer H. Boehmer voor f 1205; bet koffiehuis/verlofzaak aan de Vrouwen- kerkkoorstraat No. 5, is niet gegund. MUZIEK. Muziekuitvoering C. P. L. Het is een gelukkig verschijnsel, dat on der de werklieden van onze grooto fabrie ken al meer en moer de lust zich openbaart om in de vrije uren zich toe te leggen op het nuttig besteden van dien tijd. En daarbij valt vooral de keuze op de muziek, die als de meest, geliefde kunst, zich zoo bijzonder leent om met succes te worden beoefend. Ook de mannen, werkzaam op de combina tie van de fabrieken Clos en Leembruggen, hebben zich vereenigd en dienen de instru mentale kunst onder de kunstzinnige leiding van den 'heer M. Bolderdijk, die weer eens te meer blijk heeft gegeven, dat hij de kunst verstaat op uitnemende wijze deze mannen daar te brengen, waar zij de meest mogelij ke productiviteit kunnen garen en in bun naar buiten treden succes kunnen behalen. Inderdaad, als wij de 'uitvoering Zaterdag avond in den Schouwburg nog eens aan ons oor laten voorbijgaan, als wij nog eens na gaan wat die schare mannen ons hebben doen genieten met hun spel dan zien wij ons tevens gedwongen de erkenning neer te schrijven, dat de grootst mogelijke som van succes is neer te boeken op de rekening van de vele uren studie en inspannende volhar ding. Als wij uit bet achttal nummerè er eenige noemen, dan is dit niet omdat de an dere ons onvoldaan Heten, doch omdat Byou Fantasie" van G. Tlion en La Ruche, Ouverture van Aug. Tack bet meest kond-en bekoren. Ook Rosé du Matin was aanneme lijk en zou gewonnen hebben aan glans, als het bovenwerk wat meer resoluut was aan gepakt; men was bier weifelend en de tel wat kwijt. Inderdaad. Bolderdijk die reeds de staf zwaait over een achttal korpsen, heeft met deze goedwillende mannen weer een groot succes gehad. De woorden van hulde en erkenteilijkheid bij den aanvang door den Voorzitter hem gebracht en later op den avond door een der hoofdambtenaren van de fabriek nog wat aangedikt, waren uitingen van welver diende waardeering. Directeur en hoofdambtenaren met huis- genooten en vrijwel het gclieele personeel met vrouw en kinderen waren getuigen vai het vele goeds dezen avond op muzikaal ge bied geschonken. Getrouw aan de gewoonte, dat- gedurende de vasten in onze courant geen tooneelver- tooningen korden bespreken (kon deze avond niet buiten den Vastentijd worden ge geven 1 Red.) willen wij, slechts releveercn, dat tooncel cn voordracht aan gename afwisseling brachten. Sp. »ST BBE S&iS LISSE. De voeibal. Meldden we Vrijdag avond dat de eenheid op sportgebied weer was hersteld, thans moeten wij berichten dat op een vergadering op dienzelfden avond die eenheid weer is verbroken en de wedstrijd gisteren derhalve niet is kunnen doorgaan. NOORDWIJK. Mond- en klauwzeer. Gevallen, van mond- en klauwzeer zijn geconstateerd onder de veestapels van D. Marius en D. Wassenaar, alhier. Verwarming raadhuis. Het maken van een installatie voor centrale verwar ming voor het nieuwe en oude gedeelte van het raadhuis is opgedragen aan de tinna de Vries cn Stevens te Leiden. De ketel vara deze centrale verwarming zal niet worden gestookt met cokes, doch met gas. OEGSTGEEST. De Eucharistische avend. M 't Blijkt niet overbodig te zijn, er op te wijzen, dat de Eucharistische avond, heden te 7* uur, voor allen toegankelijk is. ZOETERWOUDE. Tegen den ZGmsrtijd. Naar we verne men wordt er met verschillende lijsten rond gegaan om handleekeningen te verza melen, teneinde daarmede te ageeren tegen den nieuwen tijd. Ook is bij de ouders der kinderen van de openbare lagere school ge informeerd of zij, bij invoering van den nieuwen tijd, den aanvang der lesuren wenschen te behouden, of dat zij deze lie ver een uur later gesteld zien.. Gemengd* Berichten. tot 6 jaar (eiseh 8 jaar), bckl. v. Zetten tot 6 jaar (eisck 9 jaar) en beid. De Bley- ser overeenkomstig den eisch tot 6 jaar gevangenisstraf. TELEGBAMBgEIÜ (¥sa onzen draadl. dieasih De Belgische kabinetscrisis opgelost. De verdeeling der portefeuilles. BRUSSEL 10 Maart, (V.D.). Het Belgi sche ministerie kan als gevormd worden be schouwd. De verdeeling der portefeuilles is a'Is volgt: Minister-president cn minister van financiën Theunis; koloniën Carton de Waart; nijverheid Tschoffen; spoorwegen Neujea-n; justitie Ma-s son; economische za ken Vandervijvere; binnenlandsche zaken Poulet; kunsten en wetenschappen Wolff; landbouw Ruzette; buitenlandsche zaken Hijmaas; nationale verdediging Forthom- me. De kabinetscrisis zal hedenavond opge lost zijn. De rijksdagontbindingskwestie. BERLIJN 10 Maart (V. D.) Dc kwes tie of de Rijksdag zal worden ontbonden of volgens de grondwettelijke bepalingen zal eindigen is nog steeds niet opgelost. Op heb oogenblik worden in parlementaire klingen, gunstig beoordeelde onderhande lingen gevoerd over een compromis. Wanneer dit tot stand komt, zullen de verkiezingen eerst in Juni plaats hebben. De Hamburgsche havenarbeiders gaan in staking. BERLIJN 10 Maart (V. D.) Dc stem ming der havenarbeiders te Hamburg le verde een overwegende meerderheid voor het irt staking gaan op. De staking zal Dinsdag beginnen. Auto te water. Een persoon verdronken. Hedenmorgen, om 9 uur is op den Oude- znjdsachterburgwal te Amsterdam, voor het gebouw van. het hoofdbureau van politie een atax te water gereden, tengevolge waar van dc inzittende passagier, de lieer Fruit directeur van de' N.V. Ncd. Veem verdronk. De chauffeur en de naast hem zittende leer ling-chauffeur geraakten ook te water doch konden bijtijds worden gered. Omtrent dit auto-ongeluk, kunnen wij nog het volgende mededeelcn: De heer Fruit, die hedenmorgen met zijn zoon en dochter uit..Bussum. aan het Cen traal Station te Amsterdam arriveerde, nam daar een atax. waarmede hij zijn kinderen aan hun respectieve kantoren afzette cn zich vervolgens naar zijn eigen kantoor op den Achterburgwal 117 liet rijden. Ter hoogte.vap hctg^bpiiw -van het hoofd bureau van. politic op de Oudezijds-Ach.ter- burgwal gekomen, reed de wagen plotseling tegen een paal op met l)eb noodlottig gevolg dat de chauffeur zijn stuur kwijt raakte en met zijn wagen den walkant afreed. De atax kwam terecht op een politievlet. welke kan- tolde, zoodat de auto in het water stortte. De chauffeur en zijn leerling-chauffeur wa ren spoedig op het droge gebracht doch de inzittende passagier kon zich niet uit den wagen bevrijden en verdronk. Ziin liik werd vrij spoedig uit bet water gehaald. De chauffeur en leerling-chauffeur werden naar het gasthuis, vervoerd. Ongeveer half twaalf was de atax onder grooto belangstelling van het publiek met liet gemeentelijk red- din gs tóe stel op den wal gebracht. Een ontploffing in de Gooische H. B. S. te Bussum. De vele bezoekers, die gisteren de ter gelegenheid van hekj!214-jarig bestaan der Gooische H. B. S. te Bussum door leerlin gen dezer H. B. S. georganiseerde tentoon stelling van vrije werken bezochten, wer den te ongeveer twee uur plotseling opge schrikt door een hevigen knaL Het bleek, dat het vuurwerk, dat ter gelegenheid van de viering van dit jubileum in één van do bovenzalen van het gebouw was opgebor gen, ontijdig ontploft was. Door de hevige explosie sprongen ver scheidene ruiten. Een begin van brand werd door de brandweer, die spoedig ter plaatse was, gebluscbt. Van een ladder gevallen. De werkman v. d. B., werkzaam aan do Maatschappij „De Schelde" viel van een ladder en overleed bijna onmiddellijk daarna. Hij laat een vrouw en eenige kinderen achter. Bloedvergiftiging. De '19-jarige Mej. A. v. W., te Metlenr- blik, kreeg dezer dagen een wondje aan bet been, waardoor bloedvergiftiging ont stond, ten gevolge waarvan het meisje in korten tijd overleed. Tragisch sterfgeval. Toen de bejaarde vrouw A. M. te Wesl- woud (N.-H.) gisteren de kerk zou binnen treden, zakte zij plotseling ineen. Do ijlings ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. ^MARKTBERICHTEN AMSTERDAM lfr Maart. Veemarkt. 410 vette koeien le kw. f 1.161.26; 2e kw. f 0.95—1.10; 3e kw. f 0.80—0.94; 75 melk- en kalf koeien f 350-525; 94 vette kalveren le kw. 1.10—1.26; 2e kw. 0.95 —1.10; 191 nuchtere kalveren f 12—22; S32 vette varkeus le kw. f 0.8S0.90; 2c kw. f 0.86—0.88. ROTTERDAM, 10Maart. Veemarkt. Aan gevoerd: 510 Runderen, 230 Vette Kalveren; 197 Schapen en Lammeren' en 1243 Varkens. Prijzen per half Kg.: Koeien 3714—5052J4 _57jggo cent; Ossen 50—5560 cent; Stieren 47*4—50—53 cent; Vette Kalveren 0775—77 34—97 100 cent. Schapen f40 45; Lammeren f 273S40 per stuk; Var kens 34—36—37 J4 cent. Runderen, aanvoer ruim. "handel redelijk en prijzen geen ver andering. Stieren: goede aanvoer. Vette Kalveren: goede aanvoer, goede prijzen. Schapenen Lamineren: kleine aanvoer, han del flauw, lage prijzen. Varkens: handel g-ced. prijzen vrijwel onveranderd. UIT DE RADIO-WERELD. Wat cr vanavond to hooren is. G.30 uur. F. L. (Eiffeltoren) 2600 M. Co*li eert. 7.50 uur. 5 I. T. (Birmingham) 473 M. Concert, o.a. Ouverture Mor ning, Noon and Night (Suppé) cn Fragmenten uit The Vtiand Duchess (Offenbach.) 7.50 uur. 2 L. O. (Londen) 365 X Eigo- letto van Verdi, le en 2e acte. 7.55 uur. 5 N. O. (Newcastle) 400 M. Concert-. 8.05 uur. 5 W. A. (Cardiff) 350 M. Con cert o.a. Marsch Tamihauser (Wagner) en Fragmenten uit Rigoletto (Verdi.) 8.20 uur. 6 B. M. (Bournemouth) 385 M. Concert o.a. muziek van Dvó- xak, Bach, Schumann, Brahms, en Mozart. 8.20 uur. 2 Z. Y. (Manchester) 375 M. Concert Populair programma. 0.50 uur. (Brussel) 410 M. Concert. 9.00 uur. P. C. G. G. (Den Haag) 1070 M. Concert met medewerking van het Corelli Kwartet, be- staando uit dr. J. Persijn Go viool), Hr. de Bruin (2e idool), mej. Goosens (cel.), .mej. Dec kers (piano.) Programma: Kerk Sonate, A. Corelli; Kamer So nate, A. Corelli; Piano Kwar tet., Ph. Em. Bach. Vorder' me dewerking van de Radio Pla- yers. 9.20 uur. S. F. R. (Badiola) 1780 M. Con cert, oa. Onver turo de Fra Dia- vola (Auber), Habanera, vioo' (Sarasate), en Ballet d'Ascanio, fluit (St. Sacns.) 10.05 uur. 2 L. O. (Londen) 365 M. Derde acte van Rigoletto. Wisso nnten (Amsterdam. Zicht. Londen 11.54tya Berlijn 0.6(HA Parijs J IO.O21/3 Brussel S.92i/2 Zürich 46.55 Weenen 0.0G377/8 Rome 4 31.30 Madrid 32.95 Kopenhagen 41.90 Christiania 36,30 Stockholm 70.30 New-York 2.70i/a Markenbilj. p. billiocu f0.65 Het herstel van den Franschen franc in den loop van den dag maakte een aangena men indruk en de invloed hiervan was dui delijk merkbaar. Wel resulteerde dit niet in' omvangrijke affaire, maar de stemming ver beterde. De koersrichting was daarop ïnee- rendeel opwaa-rtseli. Kon. en Gec. h00gen Suikers beter gedisponeerd, waarschijnlijk in verband met de gestegen prijzen in Ame rika. H. van A. weer boven 500. Holl. Lloyd overwegend aangebeden en opnieuw lager. Overige Seheepv. weinig veranderd. Tabak ken kalm en goed op peil, zonder veel varia ties. Rubbers weinig belangstelling en na genoeg onveranderd. Ned. Industrieclen wei nig handel. Prolongatie 5 pet. Advertentien. De Heer en Mevr. BARGE DREESMANN, zeggen dank voor de belangstelling bij dc geboorte van hun dochtertje ondervonden. Bezoeken zullen bij voorkeur worden verwacht op Donderdag e.k. 13 Maart tusschen 34'/o uur. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig doch gedijïdig lijden, voorzien van cte laatste H.H. Sacramenten der ster venden, onze geliefde Eehtgenoote en dier bare zorgzame Moeder, CLASINA CORNELIA VAN H0UWELING geb. SPRUIJT, in den ouderdom van ruim 71 jaar. 1672 Namens de Familie: B. VAN HOU WELING cn Kinderen. Leiden, 8 Maart 1924. Middelweg 33 boven. De H.H. Uitvaart diensten zullen gehou den worden op Donder dag 13 Maart, in de Parochiekerk van O. L. Vr. Hemelvaart, te half acht en kwart over acht uur. De gezongen H. Mis van Requiem ofn kwart over acht uur. Te tien uur de begrafenis. Algem. Kennisgeving. Wordt qevraaqd te Noordwijk voor terstond in een kle'n nezin l voor noodhulp of voor vast, v. g. g. v. Br. fr onder No. 1665, aan N.V. A. DORSMAN's Boekhandel, Noordwijk. HEE.. van netten stand, middelbaren leeftijd, goed ontwikkeld, zoekt een hem passende bezigheid. Brieven bureau van dit blad onder No. 1658 Kamers Suite geheel of ged. Gem. te Huur aangeboden. Voorzijde, Oude Singel 20. (o. a. gem. v. Electr., Gas, Telef. enz.) Ook zeer ge schikt als Kantoor of derg. 1G89 TE HUUR: ruim 5 Hectaren in den Noordeindschen Polder te Aarlanderveen, langs den Rijn, nabij Gouwsluis, voor 3 of 5 jaren. Te bevragen bij Notaris RUIZEVELD te Zoeterwoude (Hooge Rijndijk). 1669 De roöfmoord te Eüen. Dc rechtbank te Breda heeft heden uit spraak gedaan in do zaak tegen de 5 beklaagden, die terecht hadden gestaan ter zake van diefstal met geweldpleging, den dood tengevolge hebbende, gepleegd op den landbouwer Naalden te Etten. De recht bank veroordeelde den bekl. Balts, over eenkomstig den eisch van het O. M. lot 15 jaar gevangenisstraf, beklaagde! v. Peer tot 6 jaar (eisch 8 jaar), bekl. Versteijlen Gevraagd een R.K. B0ERENDIENSTB0DE L. G. van Niekerk, Gouwsluis. Alphen aan don Rijn. 13120 Gevraagd, met Mei of eerder, een R.K. BOE REN DIENSTBODE Erieven onder No. 1G8S Agent schap „De Leidsche Courant", Alplien aan den Rjjn. Gevraagd wegens huwelijk der tegenwoordige een flink Burgermeisje voor de huishouding, alleen voor den dag. Aanmelden: Stationsweg 4, 1678 hebben wij met QMZE ENORME U kunt nu heel gunstig koopen. (Ook vooral in het Betere Genre). PRINSESSEKAOE 3-4 DOEZASTBAAT 20.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 5