t "oproepingT H i SKI Straatwerk. jnds persoonlijks gaven, moor charme hel moderne mechanische goochelen, rhij het apparaat een aanzienlijke !eïc beteekenis heeft, pe R.-K. Oratorium-Vereeniging. Élcravond had de aangekondigde bij winst plaats van onze R.-K. Gemengde ^vereeniging. Ongeveer 80 dames en waren tegenwoordig, terwijl oen ul dames en heeren zich hadden doen mlschuldigen. [el ijs schijnt nu waarlijk gebroken. Een Ul gehuwde dames is als lid toegetre- dit is alvast een begin. Mogo bun aan- „poedig nog grooter worden Peer Claassen, vice-voorzitter der (en, opende de vergadering met den rislelijken groei, deelde mede, dat de Swierslra door familie-omstandigihe- verhinderd was tegenwoordig te zijn, tl-, de aanwezige dames en heeren har- jl welkom en verwelkomde in 't bijzon en heer Spendel, die, naar hij ver eigenlijk de grondlegger van do R- emengde Zangvexeenigmg hier ter jö geweest is. Volgens werden de notulen voorgele ek© geen reden tot aanmerking ga- lo heer Spendel,. het woord verkrijgen- dankte den Voorz. voor diens hartelijke arden. Hij ging in 't kort do geschiede- Tan do 2angvereeniging nog eens na, een 21-tal jaren geleden ter gelegen- 1 ran de Paus-Leofeesten hier ter ste- door de daaraan deelnemende dames en behoefte gevoeld werd aan een ge jogde zangvereeniging, hoe „Arti et Re- ionr' hieruit geboren werd, hoe tegen- g dikwijls baar deel was, boe zij jaren bloei, maar ook van teruggang mocht prrinden, hoe hij nog enkele oude trou- hiervan thans aanwezig zag, hoe R.-K. O.-V. ontstond mot hare ilterende uitvoeringen en ten slotte hoe bericht van de ontbinding der Vereen, ige weken geleden hem getroffen had. Jij zou 't een schande vinden als in een I met 70.000 inwoners nog geen Katho- ie Zangvereeniging kon beslaan en on- streepte ten volle bet stukje, dat dezer gen in „De Leidsche Courant" voor- am. Hij wildo eindigen met zijn beste nscben voor de Vereeniging. fervolgens werd overgegaan tot verkie- ig ran een Voorz., waartoe bij eerste mming benoemd weid de beer H. W. mdel, die zich, mede door belgeen hij n avond zag, de benoeming liet welge- len. Daarop hadden de verkiezingen voor do dere bestuursfuncties plaats, die tot uit- badden, dat werden, gekozen: mevr. SpitzenGubbi, mej. G. van Oerle en de J. Fleur, J. P. van Brussel, G J. Deen© en H. P. Jansen, dio allen ae benoeming aannamen. Den heer van 8, die afwezig was, zal kennis gege- iiorden van zijne benoeming, ibeer Spendel nam nu do gelegenheid aat om het afgetreden bestuur te be- to.,voor alles .wat. het. in het belang Vereen, had gedaan. 3 heer C: Schinck gaf nog cenige wen- voor do toekomst, hoofdzakelijk de roeringen betreffende, en meende dat tracht moest worden het ledental ten oedigsfe tot 200 op te voeren. Hierop deelde de Voorz. mede, dat. er volgenden Vrijdag weder eenigo be- rdingen zullen gehouden worden, waar- ten spoedigste met de repetities, zal den aangevangen, en sloot daarna de spiering met den Christelijken groet beer H. S. Wassink, Ieeraar aan de Dibachtsschool alhier, is 15 Maart a.s. 40 ar als zoodanig aan de sobool verbonden 18den Maart zal de jubilaris in de stol gehuldigd worden. Het bestuur van den R.-K. Vrouwon- id verzoekt ons, de leden vau den boud soens genoemd bestuur op te wekken, tot honing van do vergadering van bet PI. taiile der K.S.A., Maandagavond 10 in den Foyer der Stadsgehoorzaal uur, waar als spreker optreedt de sreerw. Paler B. Molkenboer, uit Nij gen, over de liefde tot de H. Eucharistie Brand in de meelfabriek van de fïfma de wed. Bots. Vanmorgen omstreeks kwart vóór 7 uur zware brand uitgebroken in de meel jbriek „De Rijn" van de firma de wed. J- Bots, aan den Hoogen Rijndijk. De woedde in het nieuwe gedeelte van 1? fabriek, at na den brand van 6 jaren Men is bijgebouwd en geheel uit zware ten en beton is opgetrokken. De brand- ttr was spoedig met veel materiaal ter tofse en greep bet vuur dat woedde in bovenste verdieping van het derde deel fabriek op de plantsichtzolder en gries- petszolder, met kracht aan. Doordat de faadladders echter niet hoog genoeg reik kon het water niet van boven af in bet ®pnw worden gespoten, wat de blus sing zeer belemmerde, terwijl ook de Bare fook het bepalen van den vuurhaard fcf bemoeilijkte. 8 ongeveer elf uur was de brandweer ^vuur meester. De materieele schade aan 'machinerieën is zeer groot. De andere afdeolingen der fabriek, n.l. de fnugingsafdeeling en silo- en voorraad- aehngen bleven behouden dank zij de fanddeuren. Door den brand is do bloem-fabricage gelegd. Dg tarwe-fabrioage gaat echter "Ogeld door. Aan den buitenkant van de fabriek, die, Jr Sezegd, uit beton en steen is opge- 2 en> vvas van den brand weinig merk- lr- Alleen een dichte rook drong door naar buiten. ^Wei-dagavond ia op het Galgewater - bij haar woning de ruim 80-jarige kif^6 0ver een bananenschil uitge lei"?' zoon' ^te kaar begeleidde, eef. i.. ij !°en op zijn moeder. Deze bi] den val haar arm gebroken. Hei nieuwe politiebureau. Met bet afbreken van de perceelen aan de Zonneveldstraat voor den bouw van het nieuwe politiebureau zal nog in do tweede helft dezer maand een aanvang worden gemaakt. De buitensociëteit „Amicitia". Naar wij vernemen zal zeer spoedig met do afbraak van de buitensociëteit „Amicitia", aan do Stcenstraat een aan vang worden gemaakt, waarna daar een nieuw sociëteitsgebouw zal worden opge trokken. Zooals bekend mag worden veronder steld, behoort bet terrein, waarop dezo sociëteit staat, aan de gemeente, die inder tijd dezen grond in erfpacht daartoo heeft beschikbaar gesteld, welk besluit eenigo jaren geleden door den gemeenteraad voor bepaalden tijd is verlengd, op voorwaar de, dat er ©en nieuw gebouw in plaats van bet bestaande zou verrijzen. To hopen is, dat er met de plannen voor het nieuwe sociëteitsgebouw rekening mee is gehouden, dat het mooie uitzicht op den molen niet wordt geschaad. ONOERWBJS Voor de Schoolvrije Jeugd. Op de vergadering van bet Interdioce saan' Comité van Meisjespatronaten, op 29 Februari te Utrecht gehouden, werd met algemeene stemmen besloten over to gaan tot do oprichting van een geïllustreerd Weekblad voor meisjch, genaamd: Dc Blijdo Wereld, in acht pagina's met bij lage lot een abonnementsprijs van f 1.60 per jaar. Het blad zal werken voor de ontwikke ling en ontspanning der duizend© bescher melingen en leden van Meisjespatronaat., Jongc-Vrouwenboiid en verwante vereeni- gingen. Aan pastoor Max, den leider van Dg Jonge Wacht, werd do redactie opge dragen, Administratie zetelt Hoflaan 62, Arnhem. Gedelegeerden uit de vijf dioce sen zullen een commissie van advies en propaganda vormen. Samenwerking met R.-K. Werkliedenbond en Vakorganisatie werd gezocht en gevonden. Elf Maart ver schijnt bet eerste nummer in een oplaag van vijftienduizend exemplaren van druk kerij „Dante Alighieri", Castricum. PIT PE OSftGEMIggQ NOQROWIJK. Een doelmatig gzschenk. Op een der voorlaatste feestvergaderingen der Socië teit „Fqftuna", was een der mooiste attrac ties een prachtige verloting, waarvan als hoofdprijs een nieuwe fiets. Deze hoofd prijs viel destijds den beer J. Vink Vzri. ten deel; deze kan echter zóoals allen wel bekend zal zijn, wegens invaliditeit geen gewone fiets berijden, doch allen kennen Jan op zijn drie wielens jees. Eenparig werd toen door de leden besloten om do meerdere kosten van een driewieler orider- Uilig' bij te dragen en Jan een mieiwve drie wieler tó verschaffen. Do uitvoering hier van werd opgedragen aan de heeren gebrs v. Dam, al-bier, welke zich h'ervan zorg vuldig hebben gekweten, door den bouw van 'n kolossaal sterk en degelijk rijwiel, welke, wel royaal bestand zal zijn tegen het zware gewicht des berijders. Een dezer avonden is de nieuwe fiets in een buiten gewone Ir-jeenkomst, der Societer t, door den Voorz. aan den gelukkigen winnaar aan geboden, die hem, zooals begrijpelijk, on der dank aanvaardde en na afloop triom fantelijk op zijn stalen ros huiswaarts reed met een van genoegen stralend gezicht ROELOFARENDSVEEN. Dc Hanzebank. Naar wij vernemen, is van liet bericht, dat het gebouw van de Hanzebank aan de firma Jamin zou zijn verkocht, niets waar: het gebouw is nog aan niemand verkocht en met genoemde firma zijn ér zelfs geen onderhandelingen gaande WASSENAAR. Militie. Door Ged. Staten dei* Provin cie Zuid-Holland is alsnog vrijstelling van den dienstplicht verleend aan W. van Jaarsveld alhier, wegens broederdienst. Prlitie. Tot agent van politie 2e klas se alhier is benoemd SJ.dc Jong, jachtop ziener alhier. Pb versnippering der landgoederen. Naar wij vernemen bestaan er plannen om op Groot Percijn eep groot aantal kleine villa's te bouwen. de loonsverlaging van 5 pet. op VA pet. te brengen, terwijl de 48-urigo werkweek ge handhaafd blijft. De werknemers zullen over deze voorstellen in de afdeel in gen beslissen. Uit het schildersbedrijf. Van do zijde der patroonsorganisatie in het schildersbedrijf wordt medegedeeld, dat gisteren te 's-Gravenhage een conferentie beeft plaats gehad tusschen vertegenwoordi gers van de beide contracteerende partijen in het land, dus zoowel van patroons- als van gezellenbonden. Op deze conferentie is men tot overeen stemming gekomen omtrent het aangaan van een nieuw contract, behoudens goedkeu ring daarvan door de verschillende organi saties van werkgevers en werknemers. Deze organisaties zullen zich daarover de volgende week moeten BUITENLAND. Het Hitler-proces. MUNOHEN, 7 Maart. (V.D.). De behan deling van het Hitler-proces werd beden- morgen na bijlegging van het gemelde inci dent voortgezet.. Zoowel do eerste als de tweede Staatsanwalt waren weer aanwezig Do verdediger Kohl beeft zijn verontschul digingen aangeboden. Berichten reeds geplaatst in een groot gedeelte onzer vorige oplage. LEIDEN. Door bet Bouwkundig Bureau J. W. Eeijneveld werd lieden aanbesteed, het bouwen van een woonhuis met veestalling voor veertig stuks rundvee, wagenschuur, paardenstal, stoephuis en. te Koudekerk a.d. Rijn. Ontvaiiaen 14 inscbriivingsbiljétben Wed. H. v. Driel, Koudekerk, massa f 10S00; perc. II f 4590; D. Leenheer, idem massa f 10730; perc. I f 5367; J. v. d. Ster- re, idem, massa f 10576; perc. II f 4370; Joh. Jongeneel, idem, perc. II f 5359; G. de Graaf, idem, perc. I f 5369; Job. A. Horbeneius, idem, perc. IV f 486; N. W. Wassenaar, Voorschoten, perc. II f 5824; M. v. d. Velden, Leiderdorp, massa f 11790. I. Philippo, Leiden, perc. IV f 379; G. Se- pers, Hazerswoude, massa 11064, perc. II f 5079; Boukvakarb.-Associa-tie „De Pio nier", Leiden, massa f 10572.S0, perc. f 4820; H. Roumeii en H. v. Varick, Lei den, massa f 10230, perc. II f 4475. Voor perceel III is niet afzonderlijk in. geschreven. BINNENLAND. Uit het Kuipersbedrijf. Tc Rotterdam hebben onderhandelingen plaats gehad tusschen de werkgevers en werknemers in liet kuipers- en kistonma- kersbedrijf. Eerslgenoemden waren bereid AGENDA'S NED. R. K. VOLKSBOND, Afd. Leiden. Woensdag 7.30—8.30 uur Rechtsk. Bureau. Vrijdag 8 uur Ledenvergadering van den Ned. R. K. Volksbond met vernieuwing der Intronisatie. Zaterdag zitting Spaarbank van 3—9. Zitting Voorschotbank van 89 uur. Zitting Retraitefonds van 89 uur. Zitting Volkstuintjes „St. Isidorus" van T.308.30 uur. Zitting „Onze Reiska-s" van 7.30—9 uur. Zitting Brandstoffencommissie van 7.30 8.30 uur. 79 uur Bibliotheek. De spaarders worden verzocht de rente te laten bijschrijven. ST. JOZEFGEZELLEN VEREENIGING. Zondag 6de der 7 Zondagen die bet feest van St. Jofcef voorafgaan. Bijeenkomsten van 12.30—2.30 uur, van 6.30—10 uur, van 8.15— 9.45 uur verplichte ■bijee-T.^-oms't voor de Ge zellen. Te 8.15 uur op de bovenzaal bijeen komst voortde Studieclub Pet-rus Oanisius. Maandag, Donderdag en Zaterdag bijeen komsten. voor de Gezellen, Dinsdag te 8.30 uur maandelijksche bijeenkomst voor de Gehuwde Gezellen. Woensdag te 8.15 uur vergadering van liet Genootschap de Stille Omgang. Donderdag te 8.30 uur vergadering Com missarissen Afd. Gezellen. Donderdag 8.15 uur kegelclub „Alle Ne gen". Zaterdag van 8.30—9.30 uur bibliotheek, lederen Zaterdag en Zondag kan men spa ren voor de aanstaande retraite bij den Huismeester. Gezellen zijt ge al lid van hei-Retraite-; fonds. ST. PETRUS PATRONAAT. Zondag te 4 uur precies conferentie waar na recreatie. Donderdag van 8—9 uur Arbeidsbeurs, pa tronaat Hooigracht. Zaterdag van 8.30—9.30 bibliotheek, lederen Zondag kan men sparen voor de retraite die gehouden wordt van 1316 Mei. Zondag 16 Maart te 8 uur in de St. Lode- wijkskerk algemeene H. Communie. ST. ANTON IUS-PATR0NA AT (Hartebr.) Zondag half 5 Conferentie, waarna Ont spanning. Woensdag 7.30 uur repetitie tóöneelclub. Donderdag 8—9 uur Arbeidsbeurs. Zaterdag van 67 uur Bibliotheek, beta len van contributie, gelegenheid tot sparen cn Retraitefonds. ST. PANCRATIUS JONGENS-PATR. (Par. O. L. V. Hemelv. Mon Père.) Zondag van 4.455.30 uur Conferentie van half 6 tot kwartier voor 7 uur Ontspan ning; te 7 uur Lof. De ouders worden ver zocht zelf toe te zien dat de jongens het Lof bijwonen. Maandag, te 8 uur Congregatie. Woensdag van half acht tot half 10 Ont spanning afd*. 4. Donderdag van 8—9 uur Arbeidsbeurs en Bibliotheek. lederen Zondag 5.30—6.30 uur. Spaar kas. alsmede gelegenheid tot sparen voc de Retraite, welke gehouden wordt in Noordwiikerhout van 13—16 Mei 1924. (Vergoeding f 6.50, vereisehte leeftijd 15 jaar). ST. AGNES-PATRONAAT. Maandag en Dinsdag geen les. Woensdag 7.30—9 uur 2e leerj. Herhalings- onderwijs; le leerjaar handwerken. Donderdag geen les. Vrijdag 7.30—9 uur, le leerjaar handwer ken; 2e leerjaar Handwerken; 4e leerjaar Naailes; 5e leerjaar Bijeenkomst. Maandag 7.309.30 uur kookles. Sparen voor en na de lessen. De ouders worden verzocht er op te letten dat de meisjes zich ordelijk langs de straat gedragen. ST. FRANCISCUS LIEFDEWERK. (Interparochieel Patronaat voor Jongens}. Zondag 8.50 uur H. Mis Eetraitefonds; des avonds half 6 uur Lof cm Onderrichting waarna Ontspanning. Woensdag, 's avonds te 7 uur Onderrich ting tot voorbereiding tot de Plechtige H Communie, waarna Ontspanning. Donderdag van 89 uur Arbeidsbeurs. Zaterdagavond van 67 uur Spaarkas en Bibliotheek. PATRO WA ATS-ARBEIDSBEURS. Pancratins-Patronaav - Tel, 458-Hooigracht Aanmelding: Donderdag van 8—9 uur. Aanbieding: 1 Stcffeerdersleerling, 1 Kantoorbediende, 2 Timmermansleerliii- gen, 1 Slagersleerling. UIT DE RADIO-WERELD. Wat er vanavond te heeren is. 5.20 uur: Brussel. 410 M. Concert. 5.20 S.F.R. (Radiola) 1780 M. Con cert, o.a. muziek van Ba-ch, Dvorak en Mozart. 6.30 F.L. (Eiffeltoren) 2600 M. Con cert. 7.35 5 I.T. (Birmingham) 475 M. Concert. 7.50 5 W.A. (Cardiff) 350 M. Con cert, populaire muziek. 7.50 2. I..O. (Londen) 365 M. Con cert. 8.05 2. Z.IJ. (Manchester) 375 M. Concert. 8.05 5. N.O. (New-Castle) 400 M. Concert, o.a. Ouverture „Ray mond" (Thomas). 8.20 6. B.M. (Bournemouth) 385 M Concert, orkest en zang. 8.30 P.C.M.M. (Middelraad, IJmui- den), 1050 M. Concert voor viool en piano. 8.50 5, Brussel. 410 M. Concert. 8.50 P.T.T. (Postsehool. Parijs) 450 M. Concert, orkest en harp 9.20 S.F.R. (Radiola) 1780 M. Con cert. 10.35 2 L.O. (Londen) 365 M. The Savoy Bands. Voor Zendag. 10.20 uur: Königswusterhausen. 2800 M. Concert. 1.05 S.F.R. (Radiola) 1780 M. Tzi- gane-orkest. 3.00 P.C.G.G. (Den Haag) 1070 M. Concert met medewerking van de heeren W. Olie (piano), H. t. d. Mark (viool), K. van Dom melen (viool), W. van Loon (viool), P. Fortuin (fluit), A. Bresser (cello). 3.20 2. L.O. (Londen) 365 M. Con- i eert, o.a. muziek van Schubert, 1 I Tschaikowsky, Puccini en Gou nod. 3.20 6. B.M. (Bournemouth) 385 M. Orgelconcert 3.20 5. I.T. (Birmingham) 475 M. Concert, piano en zang. 3.20 2. Z IJ. (Manchester) 375 M. Wagner symphonie-concert. 3.30 5. N.O. (Newcastle) 400 M. Concert. 4.50 S.F.R. (Radiola) 1780 M. Séance de Quignol. 5.20 Brussel, 4-10 M. Concert, zang en piano. 6:30 F.L. (Eiffeltoren) 2600 M. Concert. 7.40 F.L. Concert. 8.30 N.S.F. (Hilversum) 1050 M. Concert met medewerking van mevr. Aug. Reclaire, zang en viool; den heer Sekkèrs, viool; den heer Wiesebron, piano. Op het programma staan de volgende gedichtjes van Guido Gezelle, getoonzet door Catlia- rina van Rennes: „Als do ziele luistert", „Mij sprjeekt de blóm een tale" en „Wiegedeimt'je". 8.50 2. L.O. (Londen) 365 M. Leger dos Heils. 8.50- Brussel, 4-10 M. Concert, o.a. Ouverture de la „Grotte de Fin gal" (Mendelssohn), „Groet" (Gottfried Man) en „Lied" (Bernard Zweers). 8.50 5. W.A. (Cardiff) 350 M. Sym pbonie-cöncert. 8.50 5. N.O. (Newcastle) 400 M. Kerkmuziek. 9.10 2. Z.IJ. (Manchester) 375 M. Gewijde muziek. 9.20 S.F.R. (Radiola) 1780 M. Frag meuten uit den „Jongleur de Notre Dame", van Massenet. 9.25 5. S.C. (Glasgow) 420 M. A Ga pella-kerkmuziek 9.50 2. L.O. (Londen) 365 M. Con cert. 10.20 S.FIL (Radiola) Dansmuziek. TELEGRAFEN (Van onzen draadl. dienst)* Luchtvaariovereenkomst EngelandZweden. STOCKHOLM, 8 Maart (V. D.). Do voor- loapige luchtvaart overeenkomst tusschen Zweden en Engeland van 1921 is gesupple- rnenteerd met oen verklaring, volgens wel ke Zweedsche en Britselie- vliegtuigen bij de aankomst in of het vertrek van een van beide landen recht hebben op een vlugge behandeling, wanneer douane-for maliteiten moeten worden verricht. Zimmerman en de Oostenrijksche regeering. WEENEN, 7 Maart (V. D.). Men, is bier ten zeerste verrast door bet plotselinge be sluit der Oostenrijksche regeering om le gen de met Zimmerman bereikte overeen stemming den Minister van Buitenlandscbo Zaken, Gruenberger, naar Geneve te zen den, belgeen op nieuwe geschillen tus schen Zimmerman en de regeering duidt inzake de -kwestie van herziening der sa- neeringsovereenkomst. stond, zoodat dit. koerspeii een verlaging onderging. Hóll. Lloyd 'overwegend a an ge- boden en sterk in reactie. Olie zwakker./ gestemd, zonder veel variaties evenwel. Suikers konden zich niet geheel handha--' ven. Tabakken grootcndeels verwaarloosd.- Rubbers evenmin veel belangstelling. Ned. Industrieelen weinig affaire. Jurgens m, hoofdzaak omstreeks de laagste koersen van gisteren. d Prol. 5 A pCt. I; iüARKTBERICHTEia LEIDEN, 7 Maart. Veiling. Selderij f4 if8, Prei f4.20f7.20; Rapen f2.40—ij f 3.90, alles per 100 K.G.; Spruiten f44 S 60; Lof £43£48; Gekookte Kroten f 18 1 r—f20; KI. Wortelen f20—f23; Nero f26 if 28; Gele Kool £22—f26; Roode Kool if 22f 24; Broeivet f 88f 104, aJÜ'es per ,100 K.G. Boerenkool f0.98f 1.48 per kist. Baler. De prijzen van boter op de he-i ,deni gehouden markt waren ate volgt: prüa /ma fabrieksboter (controle) f 2.55 per K.G. jprima boerenboter f2.20f2.40. AangeU woerd 1/3, 1/6, 41/8 en 12/16 vaten wegerw do 1055 K.G. Handel matig. Eieren. Totale aanvoer 10135 'stuks. »De prijzen waren: Kip eieren van f6.65 ,tot f8.45; Eendeneieren van £7.60 tot f8. «Handel goed. STOM PW IJK, 6 Maart. Veiling. Op dei gisteren gehouden eieren vei ling werden aan gevoerd 4448 Kippeneieeen die verkocht wer den voor f 6.507.85 benevens 67 eendeneie ren die opbrachten f 7—7.50 en 18 ganzen eieren die opbrachten f 15 per 100 stuks. ZOETERMEER—ZEGWAART, 7 Maart. Veiling. Aangevoerd 7050 stuks. Prijzen kip peneieren f 7.258.25 en Eendeneieren f 7.90' -8.per 100 stuks. Z0ETERW0UDE, 5 Maart. Veiling Zorg en Vlijt. Aangevoerd 968 kipeieren. Prijs f 7.35—7.90 per 100 stuks. Wïsseinoteeringen (Amsterdam.) Londen t 11.543/8 Berlijn 0.60i/4 Parijs l 9.8U/4 Brussel 8.76 Ztirich 46.50 Ween en 0.00378/4 Rome 11.45 Madrid 32.70 Kopenhagen 42.30 Christiania 36,10 Stockholm 70.15 New-York 2.695/8 billioen f0.65 BEURSOVERZICHT. De beurs had heden een ongeanimeerd verloop, en zooals verwacht kpn worden, was de handel beperkt. In Scbeepv. even wel ontwikkelde zich nogal wat beweging waarbij het echter bleek, dat er vrijwel algemeen een drang tot verkoopen be- Ativertentiën. Heden overleed ge heel onverwachts tot mijn diepe droefheid, mijn jongste lieveling, in den aanvalligen leef tijd van 11 maanden, ELIZABETH MARIA. De diepbedroefde 13147 Moedpr: Wed. DE GEUS— Verkuijlen; H Hyacmt,hestr. 5, Leiden. 'il JW DANKBETUIGING. zen hartèlijken dank aan al len voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij de ziekte en overlijden van onzen innig geliefden Echtge noot en Vader WILHELMUS NIEUWENHUIZEN Uit aller naam. Wed.W. NIEUWENHUIZEN en Kinderen. Nieuwkoop. 13072 We eens vertrek te koop, het WINKELHUIS met Tuin en afzonderlijke Bovenwoning, staande aan den Zoeterwoud=chen Sineel,h. Heerenstraat, Te bevraeen: Zoeterwmdsche Singel la. 13119 Zij die iets te vorderen heb ben van, verschuldigd zijn aan, of borgtochten en andere onder hunne berusting heb ben, van nu wijlen den heer WILHELMUS NULKES. in leven wonende te Lissc en al daar overleden den SSen Fe bruari 1924. worden verzocht daarvan opgave of betaling te doen voor 22 Maart 1924, ten kantore van den onderge- teékende. 13104 A. VAN PELT. Notaris te Lisse. PIANO'S. REKEWITZ, zwart t650.— RITTER. eiken f635.— en andere merken f 15.- per maand Huurkoop» P.K. KOORSTEEG 16. 13165 Burgemeester en Wet houders van Lisse vra gen prijsopgave voer het leggen van 30 0 Nt3. Klinkerbestrating, zon der bijlevering van steenen en zand. ïsus inlichtingen verstrekt de Gemeente-Opzichter.

Leidsche Courant | 1924 | | pagina 7