en ou der li oud bij de gemeente van een gedeelte van de Pieter de la Courtstraat Sectie M no. 3984. 10. Voorstel tot aankoop, in het belang van de Volkshuisvesting, van eenige per- ceelen bouwterrein c.a. nabij de Keeren- straat, bezuiden den Zoeterwoudsehen Singel en tot beschikbaarstelling van de voor dien aankoop benoodigde gelden. 11. Praeaövies op bet verzoek van Dr. J. J. Neurdenberg, om verbooging van het hem als Directeur der Gasfabriek te Utrecht verleend pensioen, in verband met vroeger te Leiden bewezen diensten. 12. Praeadvies op het verzoek van W. de Rooy, om vrijstelling van de verplich ting tot betaling van de bijdrage voor weduwen- en weezenpensioen. 13. Voorstel tot liet verleenen van mede werking aan het Bestuur der R. K. Par. Jongensscholen onder R. K. Par. Kerk bestuur, inzake de slichting van een schoolgebouw voor gewoon lager onder wijs op een terrein aan do Saeciliastraat en tot beschikbaarstelling van de voor dien bouw benoodigde gelden. 14. Voorstel-om wederom een bedrag van f 100.000.ter beschikking te stel len van de commissie .tot Steunverlee- ning. 15. Voorstel tot beschikbaarstelling van gelden voor de inrichting van een gedeelte van het aangekochte land aan den Lagen Morscliw3g tot standplaats voor woonwagens. 16. Praeadvies op het verzoek van de Zwemvereenigiging „de Zijl", om toe kenning van een bijdrage in de kosten van een te houden openhaar zwemfeest. 17. Voorstel tot het indienen van een adres van hulde aan H.M. de Koningin, ter gelegenheid van Hr. Ms. 25-jarig re- geerings jubileum. 18. Voorstel tot intrekking van het Raadsbesluit van 25 Juni 1923, inzake vermindering van den aftrek voor gczins- inkcmsten van ondersteunde werkloozen. 19. Verordening, houdende wijziging van de verordening van 17 December 1914 (Gem.blad No. 37), betreffende de levering van electriciteit door de Stede lijke Fabrieken van Gas en Electriciteit te Leiden. 20. Verordening, houdende wijziging van de verordening van 17 December 1914 (Gem.blad No. 36), betreffende de levering van gas door de Stedelijke Fa brieken van Gas en Electriciteit te Lei den. 21. Voorstel tot het verbinden van een z.g. „voorklasse" aan de buitengewone school voor Lager Onderwijs en tot be schikbaarstelling van gelden voor de ver bouwing var. deze school. 22. Praeadvies op de verzoeken van de afd. Leiden van den Bond van Nederland sche Onderwijzers en van eenige bewaar schoolonderwijzeressen, resp. in zake het ■treffen van maatregelen ten opzichte van het hewaarschoolonderwijs en in zake verhooging van salaris. 23. Vaststelling van het 2e suppletoir kohier der schoolgelden voor Middelbaar en Hooger Onderwijs, schooljaar 1922/ 1923. 24. Bezwaarschriften tegen aanslagen in de plaatselijke directe belasting, dienst 1919/1920 en 1920/1921. 25. Interpellatie van den heer Dubbel- 'deman inzake de woningstoestanden in de gemeente. i i joa* Semesigde Berichten. DE HOOGE TEMPERATUREN. 'Aan een mededeeling van het Kon. Me teorologisch Instituut ontleenen wij het volgende: Ofschoon de hooge maximumtempera turen van de laatste dagen bijna overal hier te lande nog beneden de hoogste van 1911 blijven, beginnen zij deze toch te na-: deren. Terwijl te Delft in 1S11 tien dagen lang (van 25 Juli tot 3 Augustus) de maxi mumtemperatuur boven 25 graden Cel- sin St bieef en vier dagen achtereen boven 30 graden (30.7, 30.6, 32.1, 30.0), telt do reeks tot dusver slechts 7 dagen, waarbij (5 tot 11 Juli) tweemaal twee dagen bo ven de 30 graden. (27.1, 31.3, 30.8, 28.8, £8.5, 32.7 en 34.8). Ook de vochtigheid der lucht is over het algemeen thans iets geringer, waar door de warmte dus iets minder druk kend is behalve op 8 en 9 Juli. Bijzonder zeldzaam zijn echter de hoo ge nachttemperaturen der laatste dagen. Het minimum in den nacht van 9 op 10 'Juli was 20.0 graden, van 10 op 11 Juli 19.4 graden, terwijl in 1911 eenmaal 19.7 graden voorkwam, voorafgegaan en ger volgd door 17.9 en 18.2. De boerenknecht B. V. te Ruinerwold, die door een zonnesteek getroffen werd, is aan de gevolgen overleden, Te Livelde gem. Lichtenvoorde is de arbeider W. bij bet afladen van hooi door de warmte zoodanig bevangen, dat hij ach terover van den wagen stortte en bewus teloos naar het Ziekenhuis werd ge bracht. Men vreest voor zijn leven. Bevangen door de warmte is een strco dekker te Aardenburg van het dak eener graanschuur gevallen. Hij is dood opgeno men. Te Nieuwkuik is een 20-jarige land bouwersknecht uit Elshout bij het rijden van hooi door de hitte bezweken. Gisterenmiddag is een landbouwer uit Mastenbroek bij werkzaamheden op het land ten gevolge van de hitte dood geble ven. De veehouder D., te Paaster, is onder iet hooien door de warmte bevangen en aan de gevolgen overleden. De directie der gemeente-telephoon te 's-Gravenhage doet een ernstig beroep op de medewerking van bet publiek om het aantal gesprekken zooveel mogelijk te be perken. De telefonisten moeten werken in zalen waar een temperatuur van meer dan 00 graden heerscht, zoodat zich reeds ver schillende gevallen van ongesteldheid heb ben voorgedaan. j De valuta-misère. De valuta-misère wordt nog met den dag erger. De Mark beeft in haar razen- den vaart bergafwaarts of juister ge zegd: in haar val in den duisteren af grond! het Engelsche pond, de Fran- scbo en vooral de Belgische franc en zelfs de Dcensche kroon meegesleept. En het einde van het dépréciatie-proces is niet te zien. Hierboven reproduceeren wij een dui delijke schematische voorstelling, spe ciaal voor ons blad door een bevoegden econoom geteekend. 't Is een kaartje van Europa (men lette hierbij op de grenzen der „nieuwe" sta ten!). De nummers duiden de namen der landen aan, n.l.: 1 Duitschland, 2 Nederland, 3 Engeland, 4 Frankrijk, 5 België, 6 Oostenrijk, 7 Honga rije, 8 Zwitserland, 9 Groot-Servië (Joego-Slavië), 10 Italië, 11 Noor wegen, 12 Zweden, 13 Finland, 14 Sovjet-Rusland en win-gewesten, 15 Polen, 16 Tsjecho-Slowakije, 17 Est land, 18 Letland, 19 Litauen, 20 Roemenië, 21 Bulgarije, 22 Grieken land, 23 Turkije, 24 Spanje, 25 Portugal, 26 Denemarken, 27 Alba- nië. De kleur stelt voor de graad van valuta- misère (d.i. depreciatie ten opzichte van den dollar, die, zooals men weet, het En gelsche pond als „Gcldmetcr" verdrongen beeft). In verband met het feit, dat de dol lar echter ook niet meer de koopkracht van den goeden ouden tijd van vóór Augustus 1914 heeft, is het niet juist, het begrip „dépréciatie" met „waarde-verminderïng" te verwarren: de waarde-vermindering is 2 a 3 maal zoo groot. - - De zwarte landen verkeeren in den betrekkelijk gelukkigen toestand, dat hun valuta ten naaste bij op peil is. 't Zijn de goud-valuta-landen, waar men door de papier-valuta-landen vrijwel dood-gecon- curreerd wordt. De werkloosheid is er groot. Faillissementen en surseances zijn er aan de orde van den dag. De belasting druk is er zwaar. Ter beurze staan er de meeste fondsen onder pari. En hoewel het schijnt, alsof er af en toe een vleugje van verademing, is, zijn de specialiteiten op het gebied der economie het er over eens, dat de kelk der hoog-valuta-misère nog lang niet ge ledigd is. De schuine, elkaar sn ij den- de „diagonaal-velden" (waartoe b.v. Noorwegen behoort) duiden de landen aan, waar een matige dépréciatie is te constateeren. Zijn dé valuta der zwarte landen te New-York ten hoogste 10 pet. gedaald (de Nederlandsche gulden b.v. slechts 2 pet.), die van de landen der tweede categorie staan 10 tot 50 pet. be neden de vredes-pariteit. In deze landen heeft de werkloosheid niet geweldige af metingen aangenomen als in de landen der eerste categorie, klaar aan den ande ren kant is de duurte er nog erger dan in 1918, waaronder vooral de middenstand gebukt gaat. De schuine van Z.-W. naar N.- O. loopende strepen duiden de lan den der derde categorie aan (waartoe dus België en Frankrijk bebooren); de dépré ciatie bedraagt bier eventjes 50 a 75 pet. In België is deze reeds tot bijna 75 pet. gestegen, en als de internationale toestand zich niet heel snel wijzigt,zal België over eenige weken reeds tot de vierde categorie moeten worden gerekend. Frankrijk ver keert in wat heter positie, maar heeft toch een dépréciatie van ongeveer 70 pet. reeds bereikt. In de landen der derde categorie gaan alle standen onder de duurte gebukt. De loonen zijn hier betrekkelijk laag. Immers de valuta staat er met „gunstig" genoeg, om een abnormaal groote export-industrie die een groot deel van de wenschen der arbeiders kan bevredigen, in het leven te roepen. De lijnen van Zuid naar Noord geven de landen der vierde categorie aan waar de dépréciatie van het geld 75 a 99 pet. is. Hiertoe behooren enkele „nieuwe" landen, die hard strijden, om hun finan ciën te regelen, en die dan ook hun valuta iets zien klimmen. De niet zelden drasti sche financieele maatregelen hebben van de bevolking groote opofferingen geëischt Tot de vierde categorie bebooren even wel ook de „val-landen" waar men, niet geloovende aan de mogelijkheid, z'n valu ta te redden, rustig de baukbiljettenpersen laat draaien. De vlottende schuld neemt daar dagelijks toe. Aan consolidatie denkt men niet. Men noteert groote bedragen, zonder één moment in overweging te ne men, meer belastingen te eischen. Het le ven voor den kleinen rentenier, den vrijen geestelijken arbeider en den niet-nering- doenden middenstander wordt wel ondra gelijk, doch men troost zich met de ge dachte, dat er andere categorieën ziju, die de kunst verstaan „zich bij de valuta aan te passen", zooals dat beet, en die affairen maken, waarop menig zakenman uit een edel-valuta-land naijverig zou zijn. In de landen door een hori zontale stippellijn aange duid (zooals Duitschland), die der vijfde categorie, waar de dépréciatie meer dan 99 pet. bedraagt, heerscht geldvermorsing voor duizenden, honger voor millioenen. Nog kan de conjunctuur in de meeste dier landen, waar het geld schier iedere waarde heeft verloren, worden „uitgenut" Doch er komt een eind: het bolsjewis me! Dat is overlevering van den mensch aan z'n laagste lusten. Het beteekent: de ondergang van godsdienst, van de weten schap, van de kunst, de ontbinding van al het goede! Wij willen niet vaststellen, door welke politieke „vergissingen" deze valuta-tra gedie in het leven is geroepen. Doch het is nog niet te laat. Eén staatsman in Europa, dio het goede wil, en de wijsheid heeft, en de kracht en de tact, de mensch- heid te overtuigen, kan ons werelddeel redden. Maarde tijd dringt! v. A. In de Foeliestraat te Amsterdam is een vrouw door de warmte bevangen. Twee hoog is zij van de trap gevallen en inwen dig zwaar gekneusd. Per auto-brancard is zij naar het Binnengasthuis vervoerd. Een boerenarbeider, wonende te Kam pen, werd tijdens het hooien op bet Kam per-eiland door een zonnesteek getroffen. De ontboden dokter kon slechts den dood constateoren'. Dinsdagmiddag werd de hooier Tb. Veeken, te Wognum,, werkzaam bij den heer P. Kooiman aan den Zomerdijk door een zonnesteek getroffen. Gisterennacht is de man overleden. Verdronken. Bij het zwemmen in de Maas onder de gemeente Hedikhuizen is de 19-jarige land arbeider P. de K. verdronken. Te Locbem is de 18-jarige K. V. ver dronken'. De bakkersknecht D. K. is gisteren bij het zwemmen in de rivier de Mark en Dintel te Dinteloord verdronken. Te 'Nederhorst den Berg is de 22-ja- rige U. in de Vecht verdronken. Te Zwaagwesteinde is G. M. bij bet baden verdronken. Te Huizum is de 75-jarige weduwe J. Smits verdronken. De arbeider B. ,W. en J. H. uit Lich-1 tenvoorde die tijdelijk te Arnhem werk hadden gevonden zijn daar bij bet baden verdronken. In het kanaal te Oudehorne is de 19- jarige J. O. bij het zwemmen verdronken. Een redder verdronken. Een zoentje van een hotelhouder te Aalsmeer geraakte in een onbewaakt oogenblik in een diepe sloot. Een kellner, die 'bij een poging tot redden zich dade lijk te water had begeven, zonk naar de diepte. Ofschoon men hem spoedig uit het water had gehaald en door een geneesheer kunstmatige ademhaling werd toegepast, mocht het niet gelukken de levensgeesten op te wekken. Ongelukken. Men meldt uit Zevenbergen aan de Msb.:" In bet naburige Klundert sloeg op den Schansdijk het paard, van den landbouwer van M., dat van een passeerenden wagen schrok, op bol. De 65-jarige voerman C. v. d. H. kreeg den wagen over bet hoofd en was onmiddellijk dood. Dinsdagmorgen, meldt de Opr. Haarl. Crt. schrok een losloopend paard van den stalhouder K., te Halfweg, van een passee- rende auto en ging er in woeste vaart vandoor, het Kerkplein op. Het was juist tegen het aangaan der Chr. School. De vele kinderen trachtten voor het hollende 1 dier ccn goed heenkomen te zoeken, het geen allen gelukte, behalve aan een meisje van 8 jaar, genaamd A. Blauw, dat door het wilde dier tegen den grond werd ge worpen. Ooggetuigen brachten het bewus- telooze meisje bij dr. Melchior binnen, die hersenschudding constateerde. Ook werd bet kind verwond aan bet gelaat, vermoe delijk door een trap van het paard. Het meisje werd per rijtuig naar het ouderlijk huis 'aan den IJweg vervoerd. Do toestand is ernstig. 1 Het paard was door gerend en kwam in de poort van de suikerfabriek te val len en werd door toeschietend personeel overmeesterd. Aanranding. v'!*""" In het W. Mevrouwenveld onder Maas tricht is op den weg naar dc borstclfa- brick een jonge vrouw door een paar on bekende mannen beetgepakt. De eene kneep baar mond en neus dicht en de an dere opende haar tascbje. Do vrouw wist zich gedeeltelijk los te rukken en gilde om liulp, waarop de aanranders de vlucht namen. Ze had nog de sporen van de na gels der aanrandqrs op neus en mond. Moordaanslag te Alteveer. Te Alteveer (gemeente Onstwedde) is gisternacht door revolverschoten een moordaanslag gepleegd op zekeren Brou wer, die met vrouw en kind ernstige schot wonden bekwamen. De daders zijn onbe kend. De" justitie uit Winschoten is der waarts vertrokken. Plotselinge dood. De heer S., broodbakker te Koedijk (N.-H.) is onder het nuttigen van zijn middagmaal plotseling ineengezakt en was onmiddellijk een lijk. 0, die jongens! 1 Tusschen Grootebroek en Enkhuizen lig gen thans, hier cn daar langs den straat weg, de buizen voor de waterleiding. Twee knaapjes trachtten door een buis te krui pen, maar in het midden gekomen kon do eerste noch voor, noch achteruit. Den ach terste trok men aan de beenen er uit. De tweede zat muurvast, zoodat de buÏ3 moest worden doorgezaagd. Bont en blauw kwam bet knaapje weer te voorschijn. Gevangene uit den trein gesprongen. Zekere M., gedetineerd, te Arnhem, moest gisteren voor het kantongerecht te Tcrborg verschijnen waarheen hij onder bewaking werd overgebracht. Bij de terugreis naar Arnhem wist hij, niettegen staande hij geboeid was, een oogenblik aan de aandacht van den bewaker te ont snappen en sprong uit den in beweging zijnden trein. Over sloten en heggen zette hij zijn vlucht voort en niettegenstaande de politie te Terborg direct met politie bonden de achtervolging begon, is bij nog niet gesnapt. Door een hond gered. 1 Nabij Akkrum viel een 4-jarig schip- peiskind in de Boom, een tamelijk diep water. Juist passeerde de groote herders- bond „Wolf" met zijn eigenaar P. de Groot „Zoek" klonk 't en binnen een minimum van tijd had „Wolf" de kleine op den dijk bij zijn meester gebracht. Een kra nige redding! De vergiftigingsverschijnselen te Hilversum Het onderzoek in verband met de ver giftigingsverschijnselen te Hilversum heeft uitgemaakt, dat de vergiftiging inderdaad het gevolg is van het gebruik van taartjes die een knecht van den bakker O. W. in de buurt van de Drift heeft verkocht. Zes kinderen van resp. VA, 2, 22A, 7 en 9 jaar worden in de R. K. Ziekeninrichting ver pleegd; drie vrouwen worden thuis ver pleegd. Hun toestand is redelijk wel en men hoopt allen in het leven te houden. Do burgemeester heeft zich van "den toe stand der patiënten persoonlijk op de hoogte gesteld. De onveiligheid aan de Zeeuwsch-Belgische grens. Dezer dagen beeft het parket uit Mid delburg te St. Jansteen een uitgebreid on derzoek ingesteld in verband met de tal rijke inbraken, die den laatsten tijd in bet zoogenaamde land van Hulst hebben plaats gevonden en waarvan de vermoede lijke daders, hetzij in Nederland, betzij in België in hechtenis zijn, behalve twee der hoofddaders, die naar Erankriik zijn. uit geweken. De aangehoudenen zijn lid van de beruchte Voddebende en in hun opslag plaats Donkerhofstede zijn karrevrachten goed, verzameld op de nachtelijke roof tochten, in beslag genomen, evenals bij ver schillende handlangers von den troep. Se dert de bende achter slot zit, hoort men aan de grens in die omgeving niets meer van inbraken, wel een bewijs dat de goe den zijn geknipt. Diefstallen bij de Maatschappij Zeebad. Het blijkt de laatste dagen herhaaldelijk te zijn voorgekomen, dat in do Maatschap pij Zeebad te Scheveningen gestolen werd. Dinsdag deed de beer H. uit dc Obrccht- straat weer aangifte dat uit zijn jas in een koetsje een bedrag van f 210 gestolen was. De maatschappij doet alles wat zij kan om diefstallen tegen te gaan. Allereerst kan iedereen voorwerpen van waarde en geld aan bet loket deponeeren. Bij elke afdeeling heeft zij een extra controleur. Nu beeft zij nog extra personeel aangesteld, dat in samenwerking met dc recherche van Scheveningen een oog in 't zeil houdt. De directeur van het Zeebad gelooft met een complot te doen te hebben. Er zal wel een handlanger zijn die de slachtoffers nagaat en waarschuwt als ze onverhoeds naar bun koetsje terug moch ten keeren. De recherche beeft reeds verdenking op een persoon. VOETBAL. Bodegraven I—M. V. V. I Montfoort 1-0. Men meldt ons uit Bodegraven: Onder een temperatuur welke zicli beter voor water- dan voor voetbalsport leende werd dc eindwedstrijd in de scricwcdstrij. den te Montfoort gespeeld tusschen Bode. graven I en M. V. V. Mochten wij voor 14 dagen wijzen een aangenamen wedstrijd tegen Donk thans werd een zeer unfaire partij speeld hetwelk wel in hoofdzaak te wijten was aan den mcc-r dan slappe leiding van scheidsrechter Ra vier. Ongeveer 4.80 uur stellen de beide elftallen zich op. Bodeg ven heeft 3 invallers resp. voor Zuurvc-en, Vlaanderen en Blonk, M. V. V. heef! invaller. De aftrap werd genomen kleine „Joop" waarna de thuisclub het Ie- der overneemt or. tot den aanval overgaat. Bodegraven past het éénback-systeem toej waardoor reeds deze eerste aanval in bui. tcnspel verloopt. Dan neemt Bodegraven den bal Over en onderneemt een fraaien aanval, welke door den keeper wordt on derbroken. Bodegraven is dan voortdu rend aanvallende, de keeper der tegen- partij verricht evenwel verdienstelijk werkt en stopt een vijftal schoten inderdaad op bewond'eringswaardige wijze. Bij de door braken van de thuisclub is het Schilling, die prachtwerk levert en geen schijn van kans geeft. Bij de talrijke aanvallen van Bodegraven kan het evenwel niet uitblij ven of er moeten hiervan doelounten ko men. Gedurende minstens 10 minuten zijn do gastheeren totaal ingesloten en is hét slechts aan het werk van den keeper danken, dat erger wordt voorkomen, een nieuwen doorbraak der Rood Zwar ten brengt „Joop" onder de aanmoedigin gen van de talrijke supporters hot leder fraai op, geeft even voor den doelmond door aan Boele, die met een onhoudbaar schot den keeper het nakijken geeft, nog eenige wederzijdsche aanvallen, welke weinig fraais opleveren, wordt gedraaid. Na de rust krijgt „Bodegraven" het na deel van zon en wind. Dit verhindert even wel niet, dat onze plaatsgenooten nog maals doorbreken en wederom den keeper aan het werk zetten. Het spel wordt dan al ruwer en ruwer zonder dat de scheids rechter handelend optreedt. In minder dan 5 minuten constateeren wij een vijftal handsballen in het beruchte gebied geen evenwel den arbiter ontgaat. Een goalcick wordt door M. Y. V. afdoend weggewerkt. Kort hierop valt Bodegraven een penalty ten deel welke door Joop pre cies in handen van den keeper wordt schoten. Ondanks het harde zwoegen zijn onze plaatsgenooten niet in staat een be hoorlijk samenspel te leveren en breekt dan ook ongewijzigd het einde aan. Bodc-| graven stelde zich door deze overwinnin; in het bezit van den eersten prijs. Bodegraven II speelde op eigen ter rein een vriendschappelijken wedstrijd te gen Boskoop I en bleef met een 30 over winning de situatie meester. ZWEMMEN. v""' Record. Miss Sybill Bauer heeft te New-York de 100 yards rugzwemmen afgelegd in 1 min 26 6/10 sec. en daarmede het wereldre cord over dien afstand voor dames, staan de op naam van Miss Bleibtrey met 1 min. 33 sec. verbeterd. WATERPOLO. H. Z. en P. C. I—L. Z. C. I 2—2. Deze, gisterenavond in Den Haag ge speelde wedstrijd heeft een zeer spannend verloop geliad. Er is door beide partijen met enthousiasme gestreden (helaas dreig de soms bet enthousiasme in ruwheid over te gaan) en het gelijk spel geeft de ver- óhouding wel weer. Hoewel de Hagenaars minder kansen kregen, was hun schot fel ler; hun keeper was een der beste spelers en hield er vooral in do eerste helft da hardste en zuiverste schoten uit. De Lei- denaars waren heter in 't plaatsen cn ver dedigen maar beschikten niet over zco'n onverwachts schot. Dc eerste minuten zijn voor do Lei de naars, slechts een enkele maal komt do bal op do Leidsche helft; dc voorhoede lost verschillende goede schoten op 't doel, maar daar is Prins ongenaakbaar. Het eerste doelpunt komt helaas uit een strafworp, als Jaarsveld over Buys heen- zwemt (01). Vurig werpen de Ha ia- na ars zich nu in den strijd en spoedig hebben zij succes als v. Soest vrijen werp onhoudbaar inschiet. Daarip rusten. Na de rust oen snel, gelijk opgaaij spel met afwisselende kansen. Het Elsinga, die met een keurig schot de Z. G. de leiding geeft, maar weer ma; de H. Z. en P. C. gelijk. Steeds spannen der wordt de strijd, maar de stand blijft 22, waarmede beide partijen tevre; mogen zijn. Ls5êsï8=> en Tuinbouw Internationaal Zuivelcongres te Washington. Bij Koninklijk besluit van 2 Juli 192 no. 46 zijn benoemd tob vertegenwoordiger der Nederlandsche Regeering op het in d maand October 1923 te Washington houden Internationaal Zuivelcongres bui ten bezwaar van 's Rijks schatkist: dr. F. E. Postuma te s-Gravenhagc, ouu Minister van Landbouw, Nijverheid c! Handel, voorzitter van den Algemeen^ Nederlandschen Zuivelbond, tevens ondef voorzitter van het Nationaal Comité va! den Internationalen Zuivelbond; G. J. Bink, te Noordwijk, secretaris va dc Vereeniging voor Zuivelindustrie Melkhygiëne, tevens lid van het besta® van het Nationaal Comité van den Iute' nationalen Zuivelbond; en is aangewezen als leider van de* afvaardiging dr. F. E. Posthuma, noemd.

Leidsche Courant | 1923 | | pagina 4