Op DONDERDAG 17 MES, zal door de R.K. Studenleniooneelclub A.G.A.B. in den SCHOUWBURG, de Tweede Opvoering gegeven worden BERNARD VERHOEVEN's Tocnaeispei NORIA. 'C R. K. Propaganda-Club. Woensdag- dagavond vergaderde de B. K. Prop.- Club in „St. Willibrord". In zijn ope ningswoord zag de voorzitter zioh genood zaakt een bittere klacht te uiten over de povere opkomst, te meer waar een ver gadering, zoo kort voor de gemeente raadsverkiezing, van zeer groot belang is Na goedkeuring van de notulen en be handeling van eenige min of meer be langrijke agendapunten kwamen aan de orde de verdeeling der werkzaamheden op den verkiezingsdag en de voorberei ding. De aanwezige heeren stelden zich allen bereidwillig beschikbaar voor zoo ver het maar in hun macht was, terwijl de ter vergadering genoodigde dames, hoewel huiten de vereenigiug staande, hun volle medewerking toezegden, een voorbeeld voor de vele niet-werkende prooagandisten. Bij de rondvraag werden eenige vra gen naar wensch beantwoord; onder an deren werd gewezen op het doellooze van voorkeurstemmen, waar de bij voorkeur gekozene candidaten toch, volgens zijn eigen verklaring, bij het aanvaarden van zijn candidatuur afgelegd, zedelijk ver plicht is voor een zetel te bedanken, en men door een dergelijke handelwijze zijn doel juist niet bereikte; het parool zij dus: Stemt no. 1 van lijst no. 2. Het verzoek cm de propagandisten bij hun huisbezoek welwillend en met voor komendheid te ontvangen, willen wij hier gaarno onderstrepen. Na met veel nadruk de dames en hee ren opgewekt te hebben, hun uiterste best te doen en te pogen ook andere propa gandisten tot meer strijdvuur aan te wak keren, hun een vierde R. K. raadslid in 't uitzicht stellen, sloot de voorzitter de vergadering met den Chr. groet. Ren klein verzoek aan allo parochianen, Oegstgeester stemgerechtigden, om van bo^enslaando goede nota 19 nemen, en onze propagandisten te helpen en. waar het in bun vermogen ligt, zal zeker niet tevergeofsch zijn. HOOGMADE. Ongeluk. Woensdagavond werd het 7- jarige dochtertje van C. B., schipper, alhier, door een fietser omvergereden. Het kind werd bewusteloos opgenomen en de terstond ontboden dokter constateerde hersen-aa-n- doening. Neg denr.elfden avond is het kind naar het Leidscho Ziekenhuis vervoerd en daar opgenomen. Polderbestuur. In de vergadering van stemger. Ingelanden van den Frederikspol- der werd de rekening over 1922 vastgesteld Aan inkomsten op f G55.16J4, aan uitgaven op f 653.91 Jj. batig saldo van f 1.25, terwijl de begroeting voor 1323 werd vastgesteld aan inkomsten en uitgaven op f *764.40, waarvoor ncodig was een omslag van f 11 per H.A. KATWIJK AAN DF.N RIJN. Bloemnjesdaq. Het plaatselijk Comité der Katholieke Sociale Actie heeft gisteren haar blocmoiesdag gehouden, ten bate van bet Centra°1 Bureau te Leiden. Niettegen staande het voor dit werk slechte weer heeft het Comité" succes gehad. De voorraad is door de goede verkoopkracht en de taaie vasthoudendheid der jonge dames die zich belangloos voor dtt werk hadden beschik baar gesteld geheel uitverkocht. Hot succes is dan ook bijna geheel aan bedoelde jonge dames te danken wien hiervoor een woord van lof toekomt. De opbrengst was f 30.10. NIEUWKOOP. Militie. Rij onlangs gehouden keuring van de ingeschrevenen voor lichting 1924 werden geschikt verklaard: 1 L. W. Rase, 2 A. Blijieven, 3 E. H. van Dam, 4 H. Fokker. 5 G. J. van der Horst. 6 F. de Jong, 7 H. H. P. de Jong, 8 B. Kalshoven, 9 C. van Koert., 10 G. Krancn- bnr2, 11 J. Kranenburg, 12 G. A. Leliveld, 13 FT. A. de Pater, 14 O. Bering, 15 A L. van Rcssum, 16 W. H. de Rijk, 17 G. M. Woelders, 18 P. Zwart. Ongeschikt: 1 P. Blom, 2 *A'. van Dam. 3 C. Eijs. 4 H. Eijs, 5 J Meier, 6 H. J. Mulders, 7 D. Rademaker, 8 P. Schellir.- gerhout. 9 M. Schouten, 10 A. Slotboom, 11 P. Wouters. Tijdelijk ongeschikt: 1 J. van Koert. Niet verschenen wegens een verbininding bij den Vrijw. Landstorm: 1. Chr. P. Tb. de Graaf, 2 J. van Leeuwen. 3 3. O. J. Slin gerland. 4 J. A. Vianen, B J. Zaal. NOORDWIJK. Gunninq. De leverantie van de basaï- t5ne tegels voor bet wandelpad aan den Zuid-Boulevard alhier is gegund aan den laagsten inschrijver, de firma J. H. Eege- msn <fe Co., NoordwijkLeiden. De politic. De agenten van politie heb ben den Raad een adres gezonden, aandrin gende cp uitbreiding van het politiecorps. Wij zullen in ons volgond nummer uitvoe riger van dit adres melding maken. VOORSCHOTEN. Gesr.apt. Ai an een bouwerij alhier wer den den laat sten tijd verschillende materia len als draadnagels, scharnieren en gereed- •chappen vermist. Thans is heb de politie I gelukt de jeugdige daders op te sporen. Hel bicken eenige jongens te zijn van 1013 jaren. Het vermiste hadden de jongens ver stopt en zij waren voor hun kameraden zeer vrijgevig in het uitdeelen van draadnagels, wat waarschijnlijk wel een der redenen zal geweest zijn dat de zaak is uitgelei. WASSENAAR. Verpachting. De verpachting van 0 perceelen vischwater van de gemeente bracht bij inschrijving f 519 op, d. i. bijna f200 minder dan in 1922. Vergunning. Aan den heer Jos. G. Konings, alhier, is vergunning verleend tot het oprichten van een brood- en koek- bakkerij in het perceel Oostdorperweg 2. Hulpkerk. Zooals reeds bekend is, wordt op 2den Pinksterdag de Hulpkerk in Oud-Wassenaar in gebruik genomen. Onze parochie zal dan een der beide ka pelaans moeten missen, daar de Weleerw. Heer Meijsing tot Pastoor van de nieuwe parochie zal worden benoemd. Door den Z.Ew. Heer Pastoor werd Zondag mede gedeeld, dat er tot September des daags slechts 2 H.H. Missen zullen zijn, des Zondags om 7 A en 10 uur, in de week om 7 cn <QK uur. ONZE BLOEMBOLLEN. Do Nieuwe Leid- AMERIKA EN Wij lezen in b c h e C r t. Uit Sassenheim bereikte ons een be richt, dat voor heel deze omgeving niet zonder beteekenis is. „Op uitnoodiging van den Bond van Bloembollenhandelaren, aldus bedoeld bericht, bracht de nieuwe A m e r i- kaansche gezant, Mr. Richard M. Tobin, Woensdagmiddag een bezoek aan de bloembollenstreek. Te Sassenheim werden bezocht de cultures van de firma's G. J. Speelman en Zn., en W. Waraaar en Go. De gezant bleek iemand te zijn met groote liefde voor bloemen cn planten en hij sprak dan ook zijn groote vol doening uit over alles wat hem to zien werd gegeven. Hij gaf zijn geleiders als zijne mee- ning te kennen dat bloem enk weeken een veel mooier werk is, dan naar goud delven. De gouddelver toch weet dat bij een maal aart het einde van zijne schatten zal komen, maar het ereëeren van nieuwe bloemen blijft steeds onbeperkt en gaat immer voort. Zijne Excellentie kwam ook tot de conclusie, dat de bloembollenteelt een monopolie van Holland is, dat ons niet zoo gemakkelijk door anderen zal wor den ontnomen." Met veel genoegen maken wij van die bezoek melding. Opzichzelf is het reeds van groote be teekenis dat een man als de Amerikaan- sche gezant voor het mooie en voor deze omgeving zoo belangrijke bloembollenvak warmo liefde blijkt te bezitten. En dit is ook vooral van belang nu do Bollenstreek nog altijd door het „Ameri- kaanscbe gevaar" bedreigd wordt Wij spreken dan ook den wensch uit dat dit bezoek van den nieuwen gezant den band tusschen Amerika en onze nij vere hollenhandelaren zal versterken en dat het zal bijdragen tot den bloei van onze beroemdo Bollenstreek. SP0HT VOETBAL. A. S. C. en da Corinthiansbeweging. In de Woensdagavond gehouden buiten gewone algemecne vergadering der Ajax- Sporlman-Combinatie werd breedvoerig gediscussieerd over het ingekomen schrij ven van de commissie, welke de actie, door de Corinthians ondernemen, tot uitvoering tracht te brengen. Na langdurig gepraat werd ten slotte met een kleine meerderheid het principe „genoegelijkheidscompelitio" afgestemd. Het voorstel van de bestuursmeerderheid cm alleen aan een zoodanige competitie in N. V. B.-vcrband deel te nemen, verviel derhalve. POSTDUIVEN. Men meldt ons uit Alphen aan den Rijn: Do posfduiven-vereeniging „De Blauw- band" te Alphen aan den Rijn hield dezer dagen een wedvlucht van Schaerbeek (België) afstand 135 E.M. Do duiven werden om acht uur in vrij heid gesteld. De prijzen werden toegekend als volgt: 1ste prijs: Geel, aankomst 9.55 uur; 2de prijs: Verkade, aank, 9.55A uur; 3de prijs: Geel, aank. 9.59 uur; -4de prijs: Verkade, aank. 10 uur; 5de prijs: v. Of- wegen, aank. 10.3 uur; 6de prijs: v. Gog, aank. 10.5 uur; 7de prijs: v. Ofwegen, aank 10.6A uur; Sste prijs: Geel, aank. 10.12 uur; 9de prijs: Geel, aank. 10.12A uur; 10de prijs: v. Ofwegen, aank. 10.13 uur; 11de prijs: Verkaue, aank. 10.14 uur; 12de prijs: Vergeer, aank. 10.23 uur. sTfiosiëiEyws MUZIEK. Ccn Amore. Concert in de Hooglandsclie Kerk. Stemmingsvol klonk de gewijde muziek door de hooge gewelven van de „Hoog landsclie". Wat is dat kerkgebouw toch mooi, wat klinkt muziek er heerlijk en wat doen het de „kaarsenluchters" (elec- trisch verlicht) prachtig in het groote mid denschip 't Is een ideale omgeving om gewijde muziek te hooren. Vooral het eerste gedeelte van den avond heeft dan ook een mooie ontroering gegeven. Het koorlied van Verhulst „Quam clilec- ta" voor sopraan-solo en koor voldeed zeer goed. Het Kerstlied uit de middeleeuwen en het Meylied, door Röntgen geharmoniseerd, waarhij de sopraansoliste voorging, het koor haar met gesloten mond begeleidde, klonk zoo blij en naïer een lust om te hooren. Dan volgdo het zoo mooie: „ïïeere keere van ons af" uit Valerius' Gedenk- klank en Sanctus van Lotti, waarin de di rigent liet zien, dat hij het contra-punt wel aandurft, al is zijn koor nog jong. Het pianissimo zingt dit koort zeer mooi en de vertolking dezer eerste reeks, waar bij de dirigent Smeenk zijn gezelschap niet heeft overschat, maar uitmuntend heeft gekozen valt alleszins te prijzen. De a capella-liederen werden goed op toon ge houden. Als solisten hoorden wij Mia Peltenburg en Caro als sopraan en bariton on me vrouw Rosa Spiër als harpiste. Do begaaf de harpiste met haar fijn-muzikale eigen schappen en groote bekwaamheid heeft doen genieten van een „Revèrie" van John Thomas, maar 't allermooiste klonk haar teer instrument in het voorspel van „Quo Vadis" en in de harpbegeleidingen. Caro zong hij het groote orgel een „Motet" van Sgambati en de bariton-solo in bet derde deel van „Quo Vadis" van Nowowiejski Caro moet niet te hoog zingen. Zijn volu mineus geluid klonk verre weg 't mooiste in 't motet. Da Petrus-partij in Quo Vadis ligt meermalen buiten bet bereik van zijn mooiste stemgedeelte en klinkt dan wat stug. Per slot kan hij dat. eigenlijk niet helpen, wanneer hem een partij wordt op gedragen, want, wat hij zelf koos, lag goed Mia Peltenburg was niet gelukkig. Haar stem vibreerde sterk dezen avond. Was zij moede? door twee avonden achtereen zwaar werk te doen? Haar geluid stond niet genoeg voor de Bach-aria: „Aus Liebe wille mein Heiland sterben" uit de Malthaus-Passion. Over 't geheel genomen is haar klankrijke- stem veel mooier in een zaal, dan in eed kerkgebouw. Zij scheen ook aan do omgeving te moeten wennen want in de solo van Verhulst zong zij iets hooger dan 't koor. Hoewel bij 't ontwik kelen van kracht de kwaliteit van het ge luid bij sopranen en bassen niet aan schoonheid wint, is in het groote nummer „Quo Vadis" verdienstelijk werk door 't koor geleverd. Het werk zelf zou ik niet boven andere prefereeren noch met orkest noch zonder. Nu werd 't orkest toch wel gemist, want de ondergrond van harmonium was niet voldoende. Zooveel te meer lof aan 't koor, dat bij zoo weinig steun zich zoo kranig hield. Deze lof aan 't koor geldt op de allereerste plaats voor den leider, die zoo zorgvuldig studeerde en met zoo vaste hand dirigeerde. Dat bij Leo Mens de be geleidingen alle artistiek verzorgd tot ons kwamen behoeft toch zeker geen betoog! Moge nog menigmaal Gon Amore zich laten hooren in kleino motetten en koor liederen en dan zoo mogelijk weer in „de Hoglandsche Kerk". Hooglandsche Kerk." M1RJA. Gelijk wij reeds hebben medegedeeld, zal er a.s. Donderdag een herhaling worden gegeven van het in héél de per3 als uitstekend geroemde spel van de R. K. Studententooneelver. -op het lustrum jl. Maandag. Wij verwijzen naar een advertentie in dit nummer. Ongetwijfeld zullen de katholieken uit Leiden en omstreken willen toonen, deze tooneeï-praestatio te waardccren. Om de inwilliging van dat verlangen ge makkelijker te maken en om ook onzerzijds mede te werken aan de propaganda voor de goede tooneelkunst, zal den abonné s van Dg Leid3che Courant een reductie op de prijzen worden aangeboden. Welke de reductie is, zidlen wij morgen mededeelcn. „Sronnsger Verain'n". -Woensdagavond bood do Verain'n „Groningen" vcur Leiden en Omstreken, die oc-n afdceling is vau de vereeniging „Gronneger Sraok" en verleden jaar in November is opgericht, aan hare leden en iniroducé's een gezelligen avond in den Foyer met een toonealuitvoering, 'n dansje en oen souper toe. itaaa ei© Yelefssisa Leden v. d. Volksbond; de redactie van onze Leidsehe Courant wil even voor mij haar telephon afstaan, om U te herinneren aan het bezoek Geolog'sch Museum, mor genmiddag te 3 uur. Secretaris. Er heerschte al dadelijk een prettige stemming onder de „Grönncgers", oude kennissen zagen elkaar weer en nieuwe kennissen vinden in gemeenschappelijke afkomst en gemeenscnappelijka taal spoc- dio 'n basis voor dien vcrtrouwelijken en hartelijken omgang, die eigen is aan „landgenooten in den vreemde". Al is het „vreemde" Hollandsohe land nu juist niet zoo heel ver van het „Grönneger laand" verwijderd. Liederen werden gezongen in het Gro ningsen dialect en deze wekten hij velen menige aangename herinnering. Boven dien had de zustervereeniging van de „Grönneger Verain'n" uit Utrecht zich bereid verklaard, een tooneelspel te geven in het Groningsch taaleigen. De „veurzitter", die allen hartelijk ver welkomde, zeide dat het bestuur tot dezen avond had besloten in de meening dat hij bevorderlijk zou zijn voor het welzijn der vereeniging, niet zoozeer om de kas te spekken, als wei om in stad en omgeving wonende Groningers er toe te brengen lid te worden van deze Verain'n. De opvoering van het tooneelspel „On der ain dak" is een waar succes gewor den voor de Utréchtsche club, die getoond heeft een vooraanstaande plaats in le ne men onder de dilettanten-clubs „Onder een dak" is een spel van 'J. Fabricius, dat door den heer W. Bekke ring bewerkt is voor bet Grönneger loo- neel. Fabricius kan de menschelijke gebre ken in zoo'n onmeedoogend licht plaat sen. Hier is het een kleinzielige twist tus schen dé groote getrouwde kinderen op den begrafenisdag van hun moeder. Vcoral op aanstoken van een der zoons, een schoolmeester, wiens religie wordt aangeduid als „zwaor afgesehieden', WC' ten zij de vrouw van een der broers bui ten de begrafenis te houden. De oude va der kan nu ook niet meer in zijn hui6je blijven wonen en omdat hij bij den een, wiens huis onder hetzelfde dak is, niet in wil wonen, hij den ander niet in kan wo nen, terwijl de derde, de schoolmeester, allerlei draaierijen verzint om den ouden man ook uit zijn huis te houden, wordt de oude vader verloot, 'n Fraaie geschie denis. De zoon echter, die met vader on der een dak woont, maar die door do stijfkoppigheid van den ouden baas niet met hem in vrede kon leven, weet het zoover te brengen, dat de vader eindelijk gedwongen wordt te erkennen, dat deze zoon, van wien hij het minste hield, toch het meest zijn liefde waardig was. Een stuk rauwo sealistiek, dat door do voortreffelijke uitbeelding een grooten in druk achterliet. Dilettanten missen gewoonlijk de rou tine van beroepsspelers, maar daarvoor in de plaats stellen zij vaak een heerlijk enthousiasme, dat gaat van hart tot hart. De regisseur, do heer H. A. M. Verkade, kreeg 'n welverdienden pluim en een da verend handgeklap was het loon van alle medespelers. Namens de Leidsehe Verain'n kregen de dames ieder een fraai bouquet bloemen. Na afloop werd cr gesoupeerd in de re ceptiekamers. Do „Grönneger Verain'n" heeft haar le den een echt gezelligen avond weten te bezorgen. De Kweekschool voor Zeevaart. Zooals medegedeeld, word eergisteren in het gebouw der Kweekschool voor Zee vaart to Leiden de jaarvergadering gehou den vna de Vereeniging tot instandhouding en bevordering Van 4len bloei van de Kweekschool. De eere-voorzitter, Prins Hendrik, vergezeld van zijn adjudant, jhr. von Mühlen, heeft deze vergadering bijge woond. Nadat het jaarverslag was uitgebracht en goedgekeurd, werd aan de orde gesteld een voorstel van het hoofdbestuur in ver band met de verdere bestemming der ge bouwen, nu de opleiding voor leerlingen onderofficier bij de marine in October zal worden opgeheven, en de Kweekschool in October haar bestemming verliest. In verband hiermedo had de Minister van Marine verzocht, de school voor een andere marine-opleiding beschikbaar te stellen, nl. die van zeemiliciens tot kust-% v/achter. (Wij hebben dit ook reeds Za terdag gemeld.). Na rijp beraad heeft het hoofdbestuur voorgesteld tot na afloop van do loopende overeenkomst, op 31 December 1932, de school voor dit doel af te staan. In October of November wordt de ma rine-kus twaebt van Amsterdam naar Lei den verplaatst. Verder is besloten, dat de vereeniging zal blijven bestaan. Na afloop der vergadering heeft de Gemeentelijke ftanfeoncSiging GEMEENTELIJKE VISCHVERKOOP., Aan den gemeentelijken viscliwinkej Visclimarkt 18, tel. 1225, is ZATERDAP verkrijgbaar SCHELVISCH a f 010-Ü f 0.20—f 0.25, SCHOL a f 0.15—f 020 KABELJAUW a f0.40 en TARBOT f0.85 per pond. N. G. DE GIJSELAAR, Burgemeester Leiden, 11 Mei 1922. GROENTEN- EN AARDAPFELENMARKT. Burgemeester en Wethouders van Lei. den brengen ter algemeene kennis, dat door hen, met ingang van 15 Mei a.s. Garenmarkt, tijdelijk, bij wijze van proef is aangewezen als plaats, waar dage"" behalve op Zon- en feestdagen, van voormiddags 8 uur tot des namiddags 4 uur, markt lean worden gehouden van groenten, ooft cn aardappelen. Zij, die op deze markt een plaats wen. schen in to nemen, gelieven zich te wou den tot den Directeur van den Markt- e Havendienst te Leiden (kantoor Waag» bouw, telefoon 2071). Burgemeester en Wethouders voornoemd, N. C. DE GIJSELAAR, Burgemeester VAN STRIJEN, Secretaris. Leiden, 11 Mei 1922. LEIDEN. Vrijdag Ned. R.-K. Bond van Houtbewer. kers, Meubelmakers, Behangers en Aanverwante Vakgenooten, „St. Antonius van Padua", gebouw Steenschuur, 8 uur. Vrijdag „Voor Eer en Deugd", St. Antonius- Patronaat (Mare), te 8.15 uur. Zaterdag Commissie „Kunst en Wetenschap voor het Volk", bezoek Geologisch Museum, te 3 uur. Maandag. Naaicursus R. K. Vrouwenbond, Bondsgebouw, to 7.30 uur. Dinsdag. Ned. R. K. Bond ven Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden, Leiden, gebouw der St. zellenverecniging, 8.15 uur. OEGSTGEEST. Vrijdag Brandstoffen-Spaarkas, Willïbrordusgebouw. te 3 uur. NIEUWKOOP. Zondag. R.-K. Kiesveroeuiging. Patro naatsgebouw, te halfacht. ALGEMEEME AGENDA Donderdag, Zaterdag en Zondag. Demon, stralic „Der Ecnigste Wereldklok' Stadsgehoorzaal (kl. zaal). Dinsdag Voordracht met lichtbeelden Oostenrijk, Foyer der Stads-Gelioor- zaal, te 8 uur. WBUZ0E& En TOOWEEL Vrijdag Liefdadigheidsuitvoering -au hef Studiefonds ..Hart eb rug". Foyer de St&ds-Gehoorzaal, te 8 uur. Zondag. Concert Zomerzorg. te 8 uur. Maandag. „Overschotje", Hofstadtooneel, Schouwburg, te 8 uur. Apotheken die tot en met Zonda? op Maandagmorgen eiken nacht en des Zon dags geopend zijn: H. J. M. Front, Maarsmanssteeg II, Tel. 432. De apotheek van het Ziekenfonds tot Hulp der Menechkeid is steeds geopend, Goch alleen voor leden van dit Fonds. I be] Telegrafisch Weerbericht volgens waarnemingen verricht in den mor gen van 11 Mei 1923, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste Barometerst.765.8 Vc-stmanoer Laagste Barometerst.: 738.8 Shields. Verwachting tot den avond van 12 Mei' s^c Krachtige tot stormachtige, later afoo mende Zuidelijke tot "Westelijke .wind, zwaarbewolkt tot betrokken regen, later iets zachter. Het s' de 5 den tus alftal Siude weds si f] Prins enkele lessen en oefeningen van leerlingen-onderofficier bijgewoond n daarna ten huizo van den voorzitter de? Vereeniging, den burgemeester van I.ciden, Jhr. Do Gijselaar. de thco gebruikt. Vervolgens zat do Prins aan een nr."- tijd in Huize Bruins. Do Prins had verne men, dat prof. Einstein to Leiden verlooi de cn had kort voor don aanvang van tól maaltijd den wensch to kennen gegevft] dat deze geleerde mede zou aanzitten, W; dat hij met hem kennis kon maken. ?rö- Einstein moest voor de uitnoodiging don maaltijd deel te nemen, bedanken, <b®] hij oen collego moest geven; hij isecW 'WW0 Morgen sal ie ©res® esisrant Plaatsbespreking vanaf Maandag 10 uur bij den Heer VAM ZWlCHi cl op den speeidag van !0-2 uur aan den Schouwburg. De prijzen der piaatsen zijn {2,-, fl.75, f 1.25, f0.75 en f 0.50 plus recWf'j ©en bon worden afgedrukt waarop ons© lezers tegen gereduceef^ Jj* '73sen in de gelegenheid worden gesteld felirfa fell te wonen. Deze bon geeft recht op 2 plaatsbewijs® Craa strooi draad, Mrtil Silijk ifstan, in Wc CC !a bij !t elect: Si «t»gi •tóin, «Uur Urn, .«aal «mi Sn ^■Doc It h A «kor! bat|

Leidsche Courant | 1923 | | pagina 2