ZOETERWOUDE—LEIDERDORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis. Zondag: kwart voor 7 uur uitreiking dei H. Communie. De H. Missen om hall 8 en 10 uur. Catechismué. 3 uur Vespers en half 7 Lof. Maandag, Dinsdag en Zaterdag: uita-ediking van de H. Communie half 8. De H. Mie half 9. Dinsdag: den gefhcelen dag btechtlhooreo behalve van 124 uur. Woensdag: 'fi/teCfeesIt van deze Kerk, vol- gens godsdienstig gebruik te vieren als Zondag; de H. Missen te 6, 7.30 en 10 uur; Catechismus; 3 uur Vespers en half 8 Lof. Donderdag: de H. Missen om half 8, 8 uur en half 9. Vrijdag: de H. Missen om half 8 en half 9. Hollf 4 en half 5 kiraderen biechtbooren. Zaterdag: Vanaf 5 uur biechtbooren. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wfclllbrordue. Zondag: 7 en 10 uur H.H. Missen; 7 uur Lof. Maandag: 7.3^ uur H. Mis. Dinsdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Woensdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Donderdag: 7.30 uur H. Mis. 7 uur Lof ter eere van het H. Sacrament. Vrijdag: 7 u. H. Mis en 8.30 u. gezongen. Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie. Eiken avond 7 uur Rozenhoedje om door de voorspraak van Maria den vrede van God af te smeek en. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: H. Mis 7.30 en 10 uur Hoogmis. 2.30 Vespers met Rozenhoedje. Dinsdag: des awionids van 57 uur gele genheid oan te biechten. Woensdag: Fieesltidag van Mania's Onbe vlekte Onitvangcnris; te 8 uur gezongen H. Mis; des avond-s te 7 uur Lof mot Rozenhoedje. Vrijdag: te 8.15 uur gezomgeaii H. Mis en dos avonds van 68 uur gelegenheid- om te biechten. Zaterdag: gelegenheid om te biechten van af 3.30 uur en des avonds te 7 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H. Missen te 7 en 8.15 uur. Deze week Catechismus volgens ge woonte. HAZERSWOUDE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7.30 u. H. Mis; 10 uur Hoogmis. 1 uur Oatechlismus; 2 uur Vespers. Dageliiks wordt om 7.15 uur de H. Com munie uitgereikt. Woensdag: Feestdag van de Ontoevtelkite Ontvangenis vaal Maria: 8 uur gez. H. Mia Vastendag. Vrijdag: Vastendag. Zaterdag: Biechtbooren van 10—12 en na den middag van 49 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 u. uitreiking der H. Com* munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Vespers. Maandag: 7 en 7.30 u. H.H. Missen bij de Eerw. Zusters. 11.30 uur Cat. Dinsdag: 7 en 8.15 uur H.H. Missen. 11-. 30 uuir Gatechismus. Woensdag: Feestdag Onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangenis. Geen verpldoh- tiing van-mishooreu. 7 uur H. Mis; 8.30 uur gezongen H. Mi-s; 11.30 Cat. Donderdag: 7 uur uitreifoing der H. Com munie; 8.15 uur H. Mis gezongen tot af wering ziekte ondier het vee. 9 en 11.30 uur Catechismus. Vrijdag: 7 uur uitreiking der Ht Commu nie; 8.15 uur H. Mis. 3.304.30 Cat. Zaterdag: 7 uur udtretiiktin-g der H. Com munie; 8.15 uur H. Mis; get-eg-enSreid om nc bóeoh/ten van 48 uur. Woensdag en Vrijdag geboden Vasten dagen' HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: om half 8 eerste H. Mis; om 10 uur Hoogmis: om half 3 Vespers en Lof. Maandag en de overige dagen de eerste H. Mis oral uur; de tw?.ede om kwart over 8. Woensdag: Feest Oribevl. Ontvangenis. Om half 8 eerste H. Mis; om 10 uur Hoogmis. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis; 2.30 uur Vespers. I.30 uur Catechismus. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis sen 8 uur en 8.30. KATWIJK. Parochie van den H. Joannes Geboorte. Zondag: H.H. Missen te 7 en te 10 uur; half 1 Catechismus; te kwant vóór 6 uur Rozenhoedje en ie 6 uur Lof ter eere van H. Jeroen met Adfventspreek Door de week de H. Mis te 8 uur. Dinsdag en Vrijdag de Catechismus te half 10; Maandag, Dinsdag, Woensdag en Vrijdag ook te 12 uur Catechismus voor de kinderen der Woensdagsche Catechismus. En dit tot nader orde. Dinsdag en Woensdag: 's Avonds te half 8 uur Lof ter eere van den II. Antonius en van den H. Jozef. Woensdag: Vastendag. Vrijdag: Vastendag. Zaterdag: 'e Middags van 5—9 u. gelegen heid om te biechten. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrlanue. Zondag: H. Miie 7 en 10 uur; 2 uur Lof met preek. Door de week Catechismus naar ge woonte. Maandag: H.H. Missen om 8 en 9 uur. Woensdag en Vrijdag: geboden Vasten dagen. Donderdag: 3.30 tot 4.30 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag: de H. Mis om 8 uur, de andere in hot gesticht. Van 34 en 5—8 biecht booren; 6 urn* Lof. LEIDSCHENDAM. Parochie van den H. Petrus en Paulus. Zondag: 3 uu.r Vespers; 7 uur Lof. Processie en To Doum tot sluiting van hot Veeariigurenigefoed. Woensdag: 8.30 uur gezongen H. Mis. Donderdag: 6.30 Lof. Zaterdag: 6.30 uur Lof. Van 48 uur biechthooren. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: 7 uur Vroegmis; 9.30 uur Hoog mis. Na 'den middag 1.30 uur Catechis mus; 2.30 uur Veepors. In de week de H.H. Missen om 7 uur en 8.30. Dinsdag: 7 uur de H. Mis in het Gesticht. Na de 2ïde H. Mis en dos nam. van h<aüf 4 gefegeriheód om te biechten. Woensdag: geboden Vastten- en Onitihou- dimgsdag. Hoogfeest van de Onbevlekte Onüvaingen'iis der Al-lerh. Maagd Maria: de H.H. Missen als op Zondag; des av. 7 uur Lof. Donderdag: na de 2de H. Mis gelegenheid om te biechten. Vrijdag: geboden Vasten- en Ontboudings- dag. Zaterdag: na de 2de H. Mis en des nam. van half 4 af gelegenheid om te biechten. MEIJE EN ZEGVELD. Paroohie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 9 uur Cate chismus; 10.15 uur Hoogmis; 2 u>. Lof. Maandag: 8.30 urn- H. Mis; 12 uur CafcT Dinsdaa: 8.30 uur H. Mis; 12 uur Cat. Woensdag: Feestdag d«r Onbeivl-. Ontv. van Mania: 9 uur gezongen H. Mts; 12 uur Gat. Donderdag: 8.30 uur Hv Mis; 12 uur Cat. Vrijdag: 8.30 uur H. Mis. Zaterdag: 8.30 uur de H. Mis. Na de H. Mis gelegenheid om te biech ten en des namiddags van 3.308 uur. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart. Zondag: 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoogmiö 1.30 uur Catechismus; 2,30 uur Vespers. Maandag: 7 en 8 uur H. Missen. Dinsdag: 7 en 8 uur H. Missen. Woensdag: 8 uur gez. H. Mis. Donderdag: 7 uur H. Mis; 8 uur gez. H. Mis; 4 uur Lof. Vrijdag: 7 en 8 uur H. Mis. Zaterdag: 7 en 8 uur H. Mis. NIEUWVEEN. Parochie van den H. Nicolaas. Zondag: half acht de Vroegmis; tien uur de Hoogmis; half drie het Lof. De H. Communie, wordt uitgereikt onder de Vroegmis, alsook kwart na 9 uur. Maandag: ai-les gelijk op Zondag, doch 2 uur Vespers. Woensdag: 8 uur gez. H. Mis; 7 uur Maria- k)f. Zaterdag: 7 uur MariaJof; 's nam. van 46 en van. half 8 tot half 9 gelegenheid om te Biechten. NOORDEN. Parochie van den H. Martinne. Zondag: 7 uur stille H. Mis; 10 uur .Hoog mis; 2 uur Lof. Woensdag en Vrijdag: om half negen gez. H. Mi®: overige dagen, om 8 uur. Woensdag, Donderdag en. Vrijdag: Cate chismus. Zaterdag: fiiJech'tih'OOT-m van vier tot haif zes uur. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: heden de H. Missen te 7, 8.30 en 10 uur; 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespers en te 6.30 uur Lof v. H. Hart met Litanie en akte van toewijding. Maandag en volgende dagen de H. Mis sen te half zeven, kwart over zeven, en te acht uur. Woensdag: geboden Vasten- en Orithou- dimgsdag. Feestdag van de Onb. Ontv. der Aïleah. Maagd, Moeder Gods Maria: te 8 uur gezongen H. Mis; 's avonds te half aahit Maröaüiof met Rozenhoedje. Vrijdag: geboden Vastendag. NOORDWIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 stille H.H. Missen met onderrichting; 10 uur Hoogmis met predikatie; 's namiddags 2 uur Lof. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomeus, Zondag: de H.H. Missen te 7 en te 10 uur; te 1.30 uur Catechismus; te 2.30 uur Vespers. Woensdag: geboden Vastendag. Eerste H. Communie der kinderen. De H.H. Mis sen te 7.30 em 9.30 uur. Te 2.30 Lof met Predücaitde. Vrijdag: geboden Vastendag. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordue. Zondag: H.H. Missen 7 en 10 uur. Cate- cfwsmus 1.30 uur; Vespers 2.30 uur; Lof 6.30 uur. Maandag en volgende dagen .de H.H. Mis sen 7 en 8 uur. Dinsdag: 6.30 uur Lof voor den vrede. Woensdag: Lof 6.30 uur. Donderdag: Lof 6.30 uur voor deni vrede. Zaterdag: Biechthooren 's morgens na de H. Mte; '3 nam. 59 uur. Catechismus naar gewoonte. OUDE WETERING. Paroohie van den H. Jaoobus. Zondag: 2e Zondag van. den Advent en 1® Zondag dier maand. De H.H. Missen 7 en 10 uur, waaronder schaaloollecte voor de kerk; 2 uur Catechismus; 3 uur Lof, waarna de bibliotheek open de tot half vijf. Maandag: Feest van den H. Nicolaas,. II. Mns 7.30 uur. Dinsdag: H. Mis 7.15 uur. Cat. 8 uur,. Woensdag: Vastendag. Feest der Onbe vlekt» Ontvangenis der AHienzaldigStle Maagd Maria, Dag van devotie. Te 7 uur zingende H. Mis niet uitstelling van het II. Sacrament. 8 uur Catechismus. Des avonds 7 uur het Lof, waarna het lied: Maria, reine Maógd". Donderdag: H. Mis te half 8. Vrijdag: Varitemdiag. H. Mis 7.15 uur. Catechismus 8 uur. Zaterdag: H .Mis 7.30 uur. Catechismus 8.30 uur. Biechthooren voor de kinderen in den morgen. Des namiddag® van half zes tot 9 uur. l« do week uitreiking der H. Communie f 30, 7 uur en vóór en onder de Mtó. A.b. Zondag „Gaudete",, tevens reeollec- tie-dag. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag: H. Missen 7, 8.30 en 10.30 uur; 2 uur Catechismus; 3 uur Vespers; 5 uur Congregatie. Maandag en volgende dagen de H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur. Woensdag: Feest van de Onbevlekte Ont vangenis "van Maria, dag van devotie; des namiddags te 3 uur St. Agnes-Ver gadering, waarbij opdracht der nieuwe ■leden. Woensdag en Vrijdag: Vastendagen we gens den Advent. Zaterdag: 48 uur gelegenheid om te biechten. RIJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: heden 1ste Zondag der maand; voiüe Aflaat. 2die Collect© voor de siera den dier Kenk. Na den middag ie 1 uur Catech.; te 2 uur Godvruchtige Oefening ter eere van hiet Godd. Hart met korte toespraak en na de Oefening zinge men heit liedje: „Wie kan Uw Hart aan schouwen". (Nr. 46 in hot. Guild. Wier.). Maandag, Dinsdag en Woensdag te 1-1 uur en Dinsdag ook te 9 unr-Cateeh, Dinsdag: na de H. Mis van half negen ge- tegenheid om te biechten. Woensdag en Vrijdag zijn geboden Vas tendagen. Woensdag: feest van de Oribevl. Ontv. van Maria: dag van devotie; volle Aflaat voor het Aarfèbnoed. v. h. H. Hart met het, Apostolaat des Geb., voor het Broed, v. d. Le,v. Roz., en voor de laden der Vereen. „Voor Eer en Deugd". Te 8 uur gezongen H. Mis mielt Uitstalling, en na, die II. Mis zinge men, het laedje: „Lieve Moeder van den Heer", 's Avonds te 7 uur Lof men preek tier opening van die voorbereidende Oefeningen, welke aan de a-.s. Opdracht, der leden van de Ver- eeniging „Voor Eer en Deugd" vooraf gaan. De oude en nóeuwe lieden gelieve "zooveel mogelijk die Oefeningen bij te wonen, en'ook voor alle anderen, hetzij ouderen of jongeren zijn die Oefeningen toegankelijk en aanbevolen. Donderdag, Vrijdag en Zaterdag: zijn, de H.H. Missen te half 8 en 9 uur, na de H. Mis van 9 uur preek, en 'e avonds te 7 uur Lof melt preek. Al het overige op die dagen zal temer tijdig worden he kend gemaakt. Donderdag: te 9 uur de H. Mis voor den vrede. A.s. Zondag 2de Collecte voor den Sint- Pieterspenmdng. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentiu9. Zondag: half acht Vroegmis; 10 uur Hoog mis: half twee Catechismus; 3 uur Lof en medicatie. Alle dagen de H. Missen te half acht en 8 uur. Woensdag: Vastendag, ook feestdag van O. L. Vr. Onbevlekt, Ontvangen,: de H. Missen te half 8 en 8 uur; 8 uur voor de levende leden der Westlandsche proces sie; des avonds half 8 Lof ter eere van de H. Maagd. Vrijdag: Vastendag. Vrijdagmiddag na schooltijd biechthoo ren van kinderen. Zaterdag: 8 uur Alig^üHfiene Communie der kinderen. '6 Middags van 3 uur af biechthooren. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratius. Zondag: 6.30 uur uitreiking der H. Com munie; 7.30 uur lste H. Mis; 10 uur Hoogmis. Na den middag te 1.30 uur Catechismus en 2.30 uur de Vespers. Ge durende de week de H. Missen als naar gewoonte. Behalve Maandag en Zaterdag is er da gelijks Catechismus ais voorbereiding voor de Eerste Plechtige Communie. Maandag: 's avonds 7 uur Congregatie voor mannen, militairen en jongelin- eern Dinsdag: 's middags van/47 uur gelegen heid om te biechten; 's avonds om 7 uur Zangoefening voor de Vrouwen- en Meisjes-Congregatie. Woensdag: Feestdag van de Onbevlekte Ontvangenis der H. Maagd. De gezongen H. Mis om half acht; de tweede H. M£s om half negen; 's avonds om zeven uur Lof met Rozenkransgebed. Woensdag en Vrijdag zijn geboden Vas ten- en Ontboudingsdiagen. Donderdag: 's avonds om zeven uur Lof met predikaltiie en opening der driiedaag- sche Oefeningen, ais voorbereiding voor de plechtige Opdracht en Vaandel wij ding op Zondag 12 December. - Vrijdag: 's morgens precies om half zeven preek, daarna H. Mis; 's avonds om 7 u. Congregatie meit preek. Zaterdag: 's morgens om half zeven preek, daarna H. Mis; 's middags van 3—9 uur gelegenheid tot biechten in drie biecht stoelen. A.s. Zondag Plechtige Opdracht en Wij ding van he.t Nieuwe Vaandel. De pre- dikatie's zullen gehouden worden door 'n ZeerEerw. Pater der Jezuïeten. De oefe ningen zijn ook toegankelijk voor de le den der Mamnen-Congregatóe, voor wie tevens plaatsen zijn gereserveerd, verder voor alle belangstellenden. 8T0MPWIJK, Parochie van den H. La/urentius. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 1 uur de Catechismus; 2 uur bootte- lof en preek; 7 uur de Congregatie. Woensdag: Maria Onbevlekte Ontvangenis: de H. Missen te 7.30 en 10 uur. Te 10 uur de Hoogmis. De® middags Vespers en Rozenkransgebed. Woensdag en Vrijdag: geboden Vasten- en Onthoud Lngsdagen. Vrijdag: Biechthooren voor de kinderen. Zaterdag: De eerste H. Mis in het Ge sticht. Biechthooren van 4 uur af. J)e geheel week Catech. voor de grootere kinderen behalve Zaterdag. De drie eerste dagen voor de kleine kinderen. VOORHOUT. Parochie van den K. Bartholomeuo. Zondag: half 8 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; ha'.f 2 Catechismus; half 3 Lof met Rozenhoedje voor den vrede. In de week Catechismus naar gewoonte. Woensdag: feestdag Maria's Onb. Ontv.: 8 uur gee. H. Mis; geboden Vasten- en Onthoudingsdag. Vrijdag: geboden Vasten- en Omthcudings- daa-. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: haif acht Vroegmis; 10 uur Hoog mis; van half 1 tot half 2 is de Biblio theek geiopetnd; half 2 Catechismus; 3 u Verspers rnelt Rozenhoedje; 6 uur Con gregatie v. h. Geestelijk Verbond, afd. knapen. Maandag: Feestdag van St. Nicolaas; de H.H. Missen om 7 en 8 uur. .8 uur ge zongen H. Mós. In 'dieize week Catechismus, uitgenomen Maandag. Dinsdag: 7 uur H. Mis op de kapel; half 8 uitreiking der H. Communie; 8 uur. H. Mis in de kerk. Des voorin, tot 10 uur en 's namiddags van 46 uu»r gelegenheid om te •biechten. Woensdag: Feestdag der Onbevlekte Ont vangenis van Maria. De H.H. Missen om 7 en 8 uur. 8 uur gezongen, 's Avonds 7 uur Lof .ter eere van O. L. Vr. Geboden te vasten en zich te onthouden van vleesch en vetspijzen. Donderdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. 8 uur gezongen H. Mis. Vrijdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Geboden te vasten en zich te onthouden van vleesch en vetspijzen. Zaterdag: de H.H. Missen om 7 en 8 uur; voorm. tot 10 uur, des namiddags van 3 —5 uur voor de kinderen, vervolgen® tot 8 uur gedegenheid óm te biechten. WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: de H.H. Missen: gelezen te 7 uur en half negen; Hoogmis 10 uur; 2 uur Catechismus; 3 uur Vesper®, waarna Roz. voor Coma. KouwenhovenBors- boom, als ltd W. P.; half 6 Congr. vrou wen. Maandag: Slechts 2 H.H. Missen, 8 en 9 uur. Dinsdag en volgende dagen 3 H.H. Missen, 7, 8 en 9 uur. Woensdag: feest van O. L. Vr. Onb, Ontv., devotie-dag; de H. Mis te 7 uur gezon gen; 's av. 7 uur Lof. Zaterdag: 's avonds 7 uur Lof. In deze week Catechismus volgens ge woonte; ook gel. tot biechten volgen® ge woonte. Bovendien Dinsdag van 68.30 uur;' Zaterdag van 58.30 uur. Deze week zijn Woensdag en Vrijdag ge boden Vastendagen. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uui Vroegmis; 10 uur Hoogmis met preek 2 uur Lof met Roz. en gebed voor den vrede. Lied1 47. Maandag: 7.15 uur H. Communie; 8.15 u. H. Mis. Dinsdag: 7.15 uur H. Communie; 8.15 uur H. Mis. Woensdag: 7.15 uur H. Communie; 8 uur gezongen H. Mis. Lied: L, M. v. d. Heer. Donderdag: 7.15 uur H. Communie; 8.15 u. H. Mis; 7 uur Lof mieit preek. Liied 82. Vrijdag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uur H. Mis; 8.30 uur H. Communie; 9.3Ó uur gèzongen H. Mis; 7 uur Lof met preek. Zaterdag: evenals Vrijdag. Lied 95. Deze week het biechthooren volgens ge woonte; bovendien Donderdagmiddag van 3 uur tot half 7 en na het Lof Vrij dag en Zaterdag, behalve tmssohen 12 en 3 uur, den geheelen dag tot half 7, ook na het Lof. ZOETERMEER. Parochie van den H. Nicolaus. Zondag: de H. Missen om 7 uur en om 10 uur. Na de Hoogmis Bibliotheek; half (twee Catechismus; half drie Lef. Eiken dag om 12 utir Catechismus. De H. Missen om zeven uur en kwart-, over achten. Dinsdag: 7 uur Vincentius-Conferentie. Woensdag: Feest van Mania's Onbevlekte Ontvangenis. Woensdag en Vrijdag zijn Vastendagen. Voorzien van de laatste H. Sacramen ten: Johannes Buitendijk; Cornelia van DijkOpdam, Theodoras Rietkerk; Adrianus Smit; Jacobus Heemskerk. ZOETERWOUDE. Parochie van den H. Joannes Onthoofding. Zondag: 7.30 en 10 uur de H.H. Missen. 1 uur Catechismus; 2 uur Vespers, waar na onmiddellijk Lof voor den wereld vrede; 6 uur Patijpnaat. In de week de H.H. Missen 7 en 8.15 uur. Dinsdag de H. Mis van 7 uur in het ge sticht; Zaterdag de 2de H. Mis om hallf negen. Maandag en overige dagen der week om 8 uur v.m. Catechismus. Dinsdag: na de tweede H. Mis en 's nam. ■van 35 uur gelegenheid om tie biechten. Woensdag: Vastendag. De Feestdag van, Maria's Omibetvlekte Ontvangeniils, dag van Devotie; 7.30 en 10 uur de H.H. Mis sen; cm 2 uur n.m. Lof. Vrijdag: Vastendag. Zaterdag: Na de 2e H. Mis en 's namid dags van 3 tot 5 en van 6—7 uur gelegen heid om te biechten. Degenen die dezer dagen onder de wa penen worden geroepen moeien op ver langen van Z. D. H. den, Bisschop bij hunne respectieve pastoors behalve een doopbewijs ook een brief komen halen voor de Eerw. Directeurs der Militaire Vereenigingen. Ouder® moeten daaraan medewerken. AGENDA'S. Ned. R. K. Volksbond. Dinsdag, 7 Dec. 9 uur. Bestuursvergadering in Prediker, Janvossensteeg. Vrijdag-avond,, halfnegen repetitie van de Harmonie St. Gregorius in het St. Jozefs- zaaltje. Tevens aanneming van nieuwe leden, Zaterdag, 11 Dec. 9»—10 u. zitting Spaar- en Voorschotbank. (Hoogl. Kerkgracht 40.) Des Zaterdags van 910 uur 's avonds zullen in het lokaal Hooglandsche Kerk gracht 40, één of meer bestuursleden van het Ondersteuningsfonds voor belanghebben den te spreken zijn. Zondag, 12 Dec. half 1 Jaarvergadering in Zomerzorg. Jaarverslagen van Secretaris en Penningmeester. Vasstelling Begrooting en Contributie. St. Jozefsgezellen-Vereeniging. Zondag, is de zaal open van 121/%21/2 en van 57 uur voor de leerlingen; ten kwart voor 1 onderricht voor de leerlingen, die van de leering zijn ontslagen, ten 5 uur voort zetting Sjoelbakconcours, van 810 uur verpl. bijeenkomst voor de Gezellen; ten kwart voor 9 kegelclub „Hout of Fout." ten 9 uur Instal latie van nieuwe Gezellen. Maandag, verpl. vergadering van Geh. Gezellen. 'Dinsdag en Donderdag is de zaal beschik baar voor de Gezellen. Dinsdag, vergadering van Commissarissen der Gezellen. Woensdag, ten half 9 uur vergadering van den raad van 't Hoofdbestuur, ten 9 uur ver gadering van de TooneelcluL» Vader Kolping. Donderdag, half 9 kegelclub Afd. Geh. Ge zellen „Alle negen." Zaterdag, Zitting Spaarkas en Bibliotheek op de gewone uren. Zita-Vereeniging. Zondag, geopend vanaf 12 uur; te kwart voor 3 nur Zangles voor dc kleinste meisjes, van half 4 tot half 5 uur voor de overige meisjes; Van half 5 tot half zes uur Gods dienstonderricht voor 'alle meisjes van het Patronaat. Van half 6 tot haif 7 Ontspan ning. Half 6 Spaarkas en bibliotheek. 's Avonds tot 10 uur gezellige bijeenkomst in de lokalen der winkeljuffr. en dienstboden. Maandag, 's morgens 1U uur Bestuursverga dering. 's Avonds van half 8 tot 9 uur tlex- halingsonderwijs (groot Patronaat). Van half 8 tot 9 uur handwerken (klein Patronaat.) Dinsdag, van 11 tot 12 uur voormiddag arbeidsbeurs. Inlichtingen voor verschillende betrekkingen. Van halfacht tot 9 uur Her- halingsonderwijs (klein Patronaat.) Van half 8 tot 9 uur Handwerken (groot Patronaat), Van half 8 tot half 10 kookles voor de meisjes van het retraite-fonds. Van 8^-10 uur bijeenkomst voor de winkeljuffrouwen. Woensdag-avond van 8 tot 10 uur gezellige bijeenkomst voor dienstboden; van half8 tot 10 uur les in het verstellen voor meisjes boven de 15 jaar. Spaarkas en bibliotheek van 8—9 uur, (ook niet-ledenjamnen wor den toegelaten.) Donderdagavond de zaal geopend voor de dienstboden. Van 8 tot half 10 Costuumcursus. Yrgdag-avond. Van hall acht tot 9 uur les in het verstellen voor meisjes van 1215 aai-. Van half 8half 10 gezellige bijeen komst van meisjes. Afdeeling Retraitefonds. Van 8 tot half 10 uur Knipcursus. Van 89 uur Arbeidsbeurs. Zaterdag-avond van 830 uur Repetitie Tooneelclub. St. Agnes Meisjes Patronaat Par. 0. L. V. Hemelvaart (Mon Pére.) Maandag, geen Patronaat. Dinsdag, van half 8tot9uur 1ste Leerjaar) Naaicursus. Woensdag, van 8 tot 9 uur. 1ste en 2de leerjaar: Spaarkas, Godsdienstonderricht en Zang. Donderdag, van halfacht tot 9 uur, 1ste leerjaar: Naaicursus. Yrgdag, van half acht, tot 9 uur, 2de leer jaar: Naaicursus. St. Liduina-Meisjes-Patronaat St. Petrus Parochie. Maandag-avond geen patronaat. Dinsdag-avond van 7 uur tot kwart voor 9 voor de 1ste afdeeling naailes, voor de 2e afd. naai- en verstelles. Woensdag-avond van 7 uur tot kwart voor 9, voor de beide afdeelingen Breiles en Zangles. Yrjjdag-avond van 7 tot kwart voor 9, voor de beide afdeelingen Herhalïngsonder- richt. Rooster der Retraiten Rooster der Retraiten van het St. Clemenshuis te Noordwijkerhout. 7—10 Dec. Kerkzangers uit dorpen (f 4.) 12—15 Dec. H. H. Vincentianen (f 6.) 23—26 Dec. St. Jozefgezellen Vereeniging (jongel.) (14.) 28—31 Dec. Jongelingen uit den Midden stand (f 6.) N.B. Men wordt verzocht zich voor deze Retraiten op te geven bij de Eerw. Gees telijkheid. Rooster der Retraiten van het Retraitenhuii „De Thabor", Eendrachtsstraat, Rotterdam. 7—10 Dec. Meisjes van den gewonen stand. (Verg. f 4.Door een Pater Ca- pucijn. 1114 Dec. Meisjes uit dorpen. Gewonen stand. (Verg. f 4.Door een Pater H.H. Harten-

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6