7 our (Kapel); 8.15 uur. Na de H. Mis van 8.15 uur Regenhoedje. Dinsdag: Geen H. Mis te 7 uur; wel uit reiken der H. Coarunumae. Zaterdag: Geboden Vastendag, alB Vigilie van AJterhelil'jigeinidag. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wiillibrordus. Zondag: 7 eoi 10 uur H.H. Missen; 7 uur Lof. Maandag: 7.30 uur H. Mis. Dinsdag: 7.30 en 8.30 uur H.H. Missen. Woensdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Donderdag: 7.30 en 8.30 H.H. Missen. 7 uur Lof ter eere -van het H. Sacrament. Vrijdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Zaterdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der H. Communie; eiken avond 7 uur Lof en Rozenhoedje. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag: H.- Mis 7.30 en 10 uur Hoogmis. 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje. Woensdag: 's a/vond s 7 uur Lof met Rozen hoedje. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis. 's Avonds van 69 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag: gelegenheid om te biechten van af 3.30 uur en des avonds te 7 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H. Missen te 7 en 8.15 uur. Deze week Catechismus volgens ge woonte. HAZERSWOUDE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: feeiSWag van deni Aartsengefl RaphaëL 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoog mis; 2 uu.r Vespers melt Rozenkransge bed; 7 uur Lof. Dagelijks wordt om 7 uur de LL Com munie uitgereikt en na do H. Mis het Allerih. Sacrament uitgesteld, waarna het Rozenhoedje wordt gebeden. Donderdag: feestdag van do H.H. Aposte len Simon en Judas Thaddeus. Zaterdag: Biechthooren van 1012 en '6 avonds van 49 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag: 6.30 u. uitreiking der H. ComJ munie; 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Lof en Rozenkrans. Maandag: 7.30 uur H. Mis in het Zuster- gostlcht. Dinsdag: 8.15 uur H. Mis. Woensdag: 8.15 uur H. Misj 11.30 uur Catechismus. Donderdag: 8.15 uur gezongen H. Mis tot afwering ziekte onder het vee. Catechismus 9 en 11.30 uur. Vrijdag: 8.15 uur H. Mis. Catechismus nam. 3.30i.30 uur. Zaterdag: Vastendag. 8.15 uur H. Mis en 's nam. biiechthooren van 48 uur. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: lste H. Mis- om half 8; Hoogmis om 10 uur; om half 3 Vespers en Rozfetn- hoedje. Maandag: en de overige dagen de eerste H. Mis om 7 uur; de tw"?.ede om kwart over 8. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis; 2.30 uur Vespers. I.30 uur Catechismus. Maandag: en volgende dagen de H.H. Mis een 8 uur en 8.30. KATWIJK. Parochie van den H. Joannes Geboorte. Zondag: de H.H. Missen te 7 en 10 uur; te half 1 Catechismus; te 6 uur Lof. Door de week de H. Mis te 8 uur. Deze week de Catechismus naar ge woonte. De Octoberoefeningen zullen plaats heb ben des morgens na de H. Mis of 's av. onder het Lof. Dinsdag: 's avonds te half 8 Lof ter eere van den H. Antonius. Woensdag: '9 avonds te half 8 Lof ter eere van den H. Jozef. Zaterdag: Vigi'Lie van Allerheiligen, ge boden te vasten en zich te omltliouden van vieescli- en vetspijzen. 'e Middags van 59 u. gelegenheid om te bd'echten. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianus. Zondag: H. Mis 7 en 10 uur. Na de Hoog mis Catechismus. 2 uur Vespers en Ro zenhoedje enz. Door de week de H.H. Missen om 7 en 8 uur. Maandag en Woensdag Catechismus le klas; Dinsdag en Donderdag 2e klas; Vrijdag 3e klas. Door de week do voorgeschreven gebe den na de le. H. Mis, doch Zaterdag onder het Lof. Dinsdag: om 9 uur plechtige Huwelijks mis. Donderdag: 3.30 tot 4.30 uur gelegenheid om te biechten. Zaterdag: 's avonds 7 uur Lof. Van 34 en 6—8 uur gelegenheid om te biechten. LEIDSCHENDAM. Parochie van den H. Petrus en Paulus. Zondag: 3 uur Vespers; 7 uur Lof en Ro zenhoedje. Op de dagen, waarop geen Lof is, Ro zenhoedje na de II. Mis van half negen. Woensdag: 's avonds van 78 uur gele genheid om te biechten. Donderdag: 7.30 uur H. Mis waaronder de kinderen tot de eerste H. Communie .worden toegelaten; 3 uur Lof an Rozen hoedje. Zaterdag: 6.30 uur Lof en Rozenhoedje» Biechthooren y.an 48 uur; LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Doop9r. Zonadg: 7 uur Vroegmis, 9.30 uur Hoog mis. Na den middag 1.30 uur Catechis mus; 2.30 uur Lof met Rozenhoedje en verdere voorgeschreven gebeden. In de week de H.H. Missen om 7 uur en 8.15 uur. Na de 2de H. Mis Uitstelling van het Allerh. Sacrament, waarna de voorgeschreven gebeden worden ver richt. Maandag: slechte ééne H. Mie om 8.15 uur, doch om 7 uur en 7.45 uur wordt de H. Communie uitgereikt. Donderdag: Verjaardag van d© Wijding van onzen Hoogw. Bisschop; de g©&oo- vigen worden verzocht, bijzonder op de zen dag voor Monseigneur te bidden; 7 uur de H. Mis in het Gesticht. Vrijdag: half 9 gezongen jaargetijde voor Joannes Straathof. Zaterdag: Vigilie van Alterhedligen, gebo den Vasten- en Onthoudingsdag. Na de 2de H. Mis en des nam, van half 4 af gelegenheid om te biechten. LISSE. Parochie van de H. Agatha. Zondag: te 7 u. en Ijalf 9 gelezen H.H.Mis sen met onderrichting; te 10 uur Hoog mis met predikatie; te half 2 Catechis mus; te half 3 Vespers met Rozenkrans. Maandag: slechts 2 II.H. Missen, te half 8 en half 9. Dinsdag: 's avonds te 7 uur Lof waaron der de Rozenkrans zal gebeden worden. Donderdag: 's avonds 7 uur Lof waaron der de Rozenkrans zal gebeden worden. Zaterdagmiddag van 3 uur af gelegen heid om te biechten; '3 avonds te 7 uur Lof, waaronder de Rozenkrans zat ge beden worden. MEI JE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur vroegmis; 9. uur Catechis mus; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof. Maandag: 8 uur H. Mis, 12 uur Catechis mus. Dinsdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Woensdag: 8 uur de H. Mis; 12 uur Cate chismus. Donderdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Vrijdag: 8 uur H. Mis. Zaterdag: Vastendag: 8 uur de H. Mis. Na de H. Mis gelegenheid om te biech ten en des namiddags van 3.308 uur. NIEUWKOOP. Parochie van de H. Maria Hemelvaart. Zondag: half 8 II. Mis Parochie; 10 uur Hoogmis; 1.30 uur Catechismus; 2.30 u. Vespers en Oct.-gebeden. Maandag; 7 uur H. Mis; na de II. Mis Oei obergebeden. Dinsdag: 7 uur H. Mis en 8 uur met Oot.- gebedem. Woensdag: 7 en 8 uur II. Mis. Donderdag: 7 uur H. Mis; 8 uur gezongen II. Mis; 4 uur Lof cn Oct.-gebeden. Vrijdag: 7 en 8 uur H. Mis. Zaterdag: 7 uur H. Mis en om 8 uur met Oct.-gebeden. NIEUWVEEN. Parochie van den H. Nicolaas. Zondag: de H.H. Missen om 7 uur en half 10. De H. Comm. wordt uitgereikt onder do Vroegmis, alsook om kwart vóór 9 uur. 's Middags half 3 Lof met Rozen hoedje, enz. Woensdag: wordt de H. Communie niet uitgereikt om kwart na zeven. Zaterdag: 7 uur Marialof. Gelegenheid om te Biechten van 46 en van half 8'half 9. Op gewon© werkdagen wordt de H. Communie uitgereikt om half 7, kwart na 7, a'.sook vóór en onder de H. Mis, welke om 8 uur begint. Gedurende de Octobermaand zaly op dagen, waarop geen Lof is, na de II. Mis het Rozenhoedje worden gebeden. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur stille H. Mis; 10 uur Hoog mis; 2 uur Lof. Dinsdag: om half negen gezangen H. Mis. Overige diagen de H. Mis om 8 uur. Woensdag, Donderdag en Vrijdag: Cate chismus. Zaterdag: Biechthooren van half vijf tot zes uur. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag: de H. Missen te 7, 8.30 en 10 uur. 1.30 uur Catechismus; 2.30 uur Vespers; 6.30 uur Marialof met Rozenhoedje. In de week de H. Missen te 6, 7 en 8 u. Dinsdag en Donderdagavond te 7.30 uur Lof met Rozenkransgebed, op de andere dagen der week Roamkransgebcd met uitstelling en zegen van het Allerh. Sacrament na de II. Mis van 8 uur. Zaterdag: Vigilie, geboden Vasten- en ant- houdingsdag. NOORDW IJKER HOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag: 7 uur en half 9 stilte H.H. Missen met onderrichting; 10 uur Hoogmis met predikatie; 's namiddags 2 uur Lof. Gedurende de maand October zal da gelijks vóór de H. Mis van half 9 het Rozenhoedje en de Litanie en het gebed van den H. Jozef gebeden worden. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartliolomeus, Zondag: de H.H. Missen te 7 en te 10 uur; to 1.30 uur Catechismus; te 2.30 uur Vespers. Donderdag: 12de gedenkdag der Bisschops wijding van Z. D. H. Mgr. A. J. Caller, Bisschop; van 'Haariern. Zaterdag: te 6.30 uur Lof met Rozen hoedje enz. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Willibrordue. Zondag: H.H. Missen 7 en 10 uur. Cat^ chdsmus 1.30 uur. Kruisweg 2.30 uur. Lof 6.30 uur. Maandag: en volgende dagen de H.H. Missen 7 en 8 uur. Dinsdag: Lof voor den vrede, daarna biechthooren. Donderdag: Lof voor den vrede, daarna biechthooren. Zaterdag: Vasten- en onthoudingsdag. Biechthooren na de II. Mis en 's nam. van 59 uur. Catechismus naar gewoonte. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: de H.II. Missen 7 en 10 uur; 2 uur Catechismus; 3 uur Lof en Octoberoefe ningen. Na het Lof bibliotheek open tot half vijf. In de week na de II. Mis uitstelling van het II. Sacrament, -October-oefening en Tantum Ergo met benedictie. In de week uitreiking der II. Communie ite 6, 6.30 en 7 uur en vóór co na de II. Mis. Maandag: II. Mis 7.30 uur. Dinsdag: H. Mis 7.15 uur; 8 uur Cat. Woensdag: H. Mis 7.15 uur; 8 uur Ca/t. Donderdag; H. Mis 7.30 uur. Feest der H.H. Apotstelen Sknon em, Judas. Dag van devotie. Vrijdag: H. Mis 7.15 uur; 8 uur Cat. Zaterdag: Vigilie van Allerheiligen, Gebo den Vastendag. H. Mis 7.30 uur. 8.30 uur Catechismus. BieeMhooren van 5.309 uur. Des morgens de kinderen. OUD-ADE Parochie van den H. Bavo. Zondag: hedlemi en 2 volgende dagen het plechtig 40-uïen gebed; H. Communie te 6.30, 7 uur, onder de Vroegmis en te 9 uur; H. Missen te 7.45 en 10.15 uut; Vespers te 2 uur; Lof met predikatie te 7 uur. Rieahthooren 24 eai 5.307 uur. Maandag: H. Missen te 7 en 9 uur; H. Gornm. te 7, 7.30, 8 en 9 uur. Biechthoo ren itot 10 uur en namid. van 24 uur en van 5.30 uur tolt heit Lof. T© 7 uur Lof mei predikatie. Dinsdag: H. Müssen te 7 en 9 uur. H. Com munie te 7, 7.30, 8 en 9 uur. Te 7 uur plechtig Lof met predikatie etc. etc. Zaterdag: Vigiliedag van Alleitheiiligen, geboden Vastendag. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag; H. Missen- 6.30, 8 en 10 uur; 12 uur Congregatie; 2 uur Catechismus; 3 uur Vespers. Maandag en volgende dagen de H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur, behalve Dinsdag 7, 7.30 uur. 8.30 uur gezongen Trouwmis en 9.30 gezongen Trouwmis. Donderdag: 3 uur Sint Agnes-vergaderong. Zaterdag: 48 uur gelegenheid om te biechten. VigiiMe geboden Vastendag. Morgen te beginnen' zuilen des Zondags de II. Missen zijn te 7, 8.30 en 10.30 uur. Gedurende de maaml October zal het Rozenhoedje gebeden worden des Zon dags onder de Vespers, in de week on der de H. Mis van 9 uur en, wanneer dat een gezongen H.^Mis is, onder de H. Mis van 7.30 uur. RVJPWETERING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: heden 2de collecte voor d© siera den der kerk. Na den middag t© 1 uur Catechismus, en te 2 uur Lof ter eere van Maria met de Rozenkransgebeden; na het Lof het liedje nr. 38: ,,Komt, spoedt u, komt Maria prijzen." Op de gewon© dagen dezer week d© Ro zenkransgebeden na de II.-Mis van 8 u. In.deze week dagelijks, behalve Vrijdag, te 11 uur Catechismus; en Dinsdag ook te 9 uur voor de kinderen, die voor hun 1st© H. Communie loeren. Woensdag: te half negen d© H. Mis voor den vrede; daarna Vergadering der zeOatricen van den Rozenkrans. Donderdag: feest der H.H. Apostelen Sb mion en Judas, dog van devotie. Die dag is ook de verjaardag der wijding van onzen Bisschop. Na d© H. Mis van half negen gelegenheid om te biechten. Zaterdag: geboden Vastendag. '9 Morgens van af 7 uur tot inia de H. Mis van half negen, en na den mid dag van 48 uur gelegenheid om te biechten. A.s. Zondag 2de Collecte voor de armen. Terstond na de Hoogmis tot 12 uut ge legenheid om te biechten, alleen voor degenen, die het venste wonen. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratiu9. Zondag: te 7.30 uur H. Mis; te 10 uur de Hoogmis; te 1.30 uur Catechismus en 2.30 rtur de Vespers; '6 avonds te 7 uur Lof en Rozenhoedje. Behalve Maandag en Woensdag iederen avond 7 uur Lof en Rozenhoedje. Maandag: 7.30 uur Congregatie voor man nen en jongelingen. Dinsdag: 12 uur Catechismus voor de plechtige Communie. Woensdag: 7 uur Congregatie voor vrou wen en meisjes. Men wordt beleefd verzocht de medailles to dragen. Vrijdag; 12 uur Catechismus voor de plechtige Communie. Zaterdag: 's namiddags t© 3 uur biecht hooren. Vigilie van Allerheiligen, geboden vas tendag. STOMPWIJK. Parochie van den H. Laurentlus. Zondag: 7.30 uur Vroegmis; 10 uur Hoog mis; 1 uur Catechismus; 2 uur Vespers; 7 uur de Congregatie. Maandag, Dinsdag, Woensdag en Don derdag de Catechismus. Maandag en de volgende dagen de H. Missen te 7 en 8 uur. Na de H. Mis te 7 uur het Rozenkransgebed' met uitstel ling van het Alleabeallgste» Donderdag: het Lof te 5 uur -met Rozen kransgebed. Vrijdag. Biechthooren voor de jong eins. Zaterdag: De eerste H. Mis in het Go- sticht. Biechthooren van 4 uur af. VOORHOUT. Parochie van den H. Bartholomew. Zondag: feest van 40-urengebed; 7 uur uitreiking van heit Aliteibediligeite; half 8 Vroegmis; 10 uur p^Örtnge Hoogmis; half 3 Vespers met Rozenhoedje; 7 uur plechtig Lof. predikatie, processie. Geen Catechismus. In dc week 'Catechismus naar gewoonte. Zaterdag: geboden Vastendag. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Lamenting, Zondag: te half 8 de Vroegmis; te 10 uur de Hoogmis. Na de Hoogmis Bibliotheek. Te half 2 do Catechismus. Te 6 uur ver gadering van. St. Aloysius. Te 7 uur Lof met October oefeningen en gebed voor den vrede. Maandag en Dinsdag: de Octoberoefenin gen na d© H. Mis van half 8. Woensdag: le II. Mis te 8 uur. Na de H. Mis van 8 uur de OctaberoefeniingenTe 9 uur de H. Mis tot afwering van ziekte onder het vee. Donderdag en Vrijdag: Octoberoefeningen na de II. Mis van half 8. Vrijdag: 's middags na schooltijd biecht- hopren voor de kinderen. Gedurende- deze week de Catechismus naar gewoonte. Zaterdag: Vfigalie voor den feestdag van alLe Heiligen, geboden Vastendag. Onder de H. Mis van 8 uur ai- gemeene II. Communie der kinderen. Des middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten. Des avond® te half 8 Lof met de Octoberoefeningen. A.s. Zondag begint het 40-urengebed. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: de II.H. Missen om half 8 en 10 uur; half 2 Catechismus, 3 uur Vespers. 6 uur Congregatie v/h. Geested. Verband afd. jonge'aedetn en op de Kapel Congre gatie der Zei a tri oen. Kwart over zevenen Lof, Rozenhoedje en gebeden. Maandag: 7 uur H. Mis op de Kapel; haJÏ acht uitreiking der II. Communie. 8 uur H. Mis in do Kerk. Na de H. Mis van 8 uur Rozenhoedje en gebeden met uitstelling van het H. Sacrament, eiken werkdag uitgenomen Zaterdag. Maandag en Dinsdag Catechismus in de Kerk. Dinsdag. 7 en 8 uui* H. Mis. Woensdag: lste H. Communie der kinde- ren, die daarvoor zijn aangewezen, te vens generate Communie der overige kinderen. 7 uur II. Mis en kwart over achten» 6 uur Lof, Rozenhoedje en ge beden1. Donderdag; 7 en 8 uur II. Mis; 8 uur ge zongen. Vrijdag- de II.H. Missen om 7 en 8 uur. Zaterdag: de 1I.H. Missen om 7 en 8 uur; des voorm. tot 10 uur en des nam. van 45 uur voor de kinderen, vervolgens tot 9 uur gelegenheid om te biechten aan drie biechtstoelen, en 'sj aivcnds 7 u. Lof met Rozenhoedje en gebeden. Geboden ite vasten en zich'te onthouden van vleesch en vetspijzen, WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag: 7 uur en half 9 de gelezen II.H. Missen; 10 uur de Hoogmis; 2 uur Cate chismus; 3 uur Vespers met Roz. enz.; half 6 Congregatie voor de vrpuwen, a.s. Zondag 6 uur voor de mannen. Maandag: slechts twee H. II. Mis sen 7 en 8 uur; 's avonds 7 uur Lof met Roz. enz. Na 't Lof een liedje, zoo verder ook de geheele week. Liedjes na 't Lof: 25 Oct. bh 257; 26 Oct. bl. 258; 27 Oct. bl. 277; 28 Oct. bl. .282; 29 Oct. „O Maagd, zoo reiin..."- (16); 30 Oct, bl. 261 (1—6). Dinsdag en volgende dagen de H.H, Missen te 7 uur, half 8 en 8 uur. Dinsdag: 7 uur gez. Jaarget. voor Leonar- dus Rooyakkers. Deze week Catechismus naar gewoon te; gelegenheid can te biechten naar gewoonte, Zaterdag van 5 tot half 9 u. ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Geboorte. Zondag: 6.45 uur H. Communie; 7.30 uui Vroegmis; 10 uur Hoogmis met preek 2 uur Lof met Roz. en gebed voor den vrede. Lied: bl. 58 Kev.b. Iederen dag na de H. Mis de voorge schreven gebeden der Octobermaand met den zegen van het Allerheiligste. Maandag en volgende dagen 7 uur H. Communie en 8 uur de H. Mis. Woensdag: 8 uur gezongen Rouwmis. Zaterdag: geboden Vastendag: 7 uur Lof met de gebeden der Octobermaand. Lied' 56. Biechthooren iederen dag vóór en na de H. Mie en Zaterdagmiddag 4, 6 en n uur. ZOETERMEER. Parochie van don H. Nicolaus. Zondag: de H. Missen om 7 uur, half 9, en om half 11 de Hoogmis. Na de Hoogmis Biblitheek, Half twee Catechismus. Half drie Lof. Zeven uur H. Familie. Deze week de H. Missen om zeven uur en kwart over acht. Eiken dag om 12 uur Catechismus.*) Dinsdag; des avonds om 7 uur de Vincem- ti u s-conferen tie. Vrijdag: Hedenavond half 7 Lof met de voorgeschreven gebeden. Zaterdag: Vigilie van Allerheiligen, gebo den Vastendag. Voorzien van de laatste H. Sacramen ten: Johannes Buitendijk; Cornelia van DijkOpdam; Theodorus Rietkerk. ZOETERWOUDE. Parochie van den H. Joannes Onthoofding. Zendag: lsten dag van het 40-jireDgebed,. Uitstelling van biet Allerheiligste vu 's morgens 7 uur tot 's avond- uw De H.H. Missen vandaag 6.30 .1 .\3QV en 10 uur de plechtige Hoogmis; 2 mj. Vespers; 7 uur Lof en Rozenkiarvs. ■de H.H. Missen, en na de Vesper® 4 uur en van. 5.30 tot kwant voor 7 g$. legenheid om te biechten. Maandag «g Dinsdag: de H.H. Miss*, om 7.30 .en 10 uur; Lof op Maandag 7,15 uur; Lof, processie en Te Deurn op Dinsdag om 6.45 uur. Dinsdag: onder de H. Mis van 7.30 uup zuilen weer een.ige kleintjes tot de lste H. Communie worden toegelaten. Donderdag: d© feestdag ran de H.1I. Apo», telen Simon en Judas; dag van devottjfc Zaterdag: na dc 2de H. Mis en namiddag* van 35 en 67 uur gelegenheid cm te biechten. ZOETERWOUDELEIDERDORP. Parochie van de H. Maria Onb. Ontvangenis. Zondag: kwart voor 7 uur uitreiking dec H. Communie. De H. Missen om halJ 8 en 10 uur. Catechismus. 3 u. Vespers en half 7 Lof. Maandag en volgende dagen behalve Dnti dag de H. Mis om_hal:f 9. Uitreiking der II. Communie om half 8. Dinsdag: 9 uur gez. Huwelijksmis; 8 uup uitreiking der H. Communie; half 8 Lof. Vrijdag: half 4 en half 5 kinderen biecht* hooien; half 8 Lof. Zaterdag: Vigilie van Alle Heiligen, Gefco. den Vastendag. Vanaf 5 uur biecht, hooren. AGENDA'S. Ned. R. K. Volksbond. Zaterdag, 23 Oct. 910 uur. Spaar- en Voorschotbank (Hoogl. Kerkgraclit 40). Maandag, 25 Oct. 9 uur Apologetische Cu> sus, Hoogl. Kerkgracht 40; 9 u. Brandstoffen. commissie (Hoogl. Kerkgracht 40). Vrijdag, 22 Oct. 9 u. Bestuursvergadering, j en Commissie reglementsberzjening. Vrijdag-avond, halfnegen repetitie van de| Harmonie St. Gregorius in het St. Jozefi. zaaltje. Tevens aanneming van nieuwe leden, Zaterdag, 80 Oct, 910 u. zitting Spaar- en Voorschotbank. (Hoogl. Kerkgracht 40.) „St. Barbara". Zondag, 24 Oct. te één uur, ledenvergade ring (Hoogl. Kerkgracht 40). Zondag, 7 November 6 uur H. Mis rnet algemeene H. Communie voor dc levende en overledene leden; te 1 uur opening van de bidstonden op het Kerkhof. Werkloozenfonds „St. Petrujs," 1 Woensdag, 27 Oct. half 9 Vergadering Zaal Verhuurdersbond, Kerkgracht 40. Bij verzuim 10 cents boete. St. Jozef8gez€llen-Vereeniging. Zondag, is de zaal open van 12V22ya en van 57 uur voor de leerlingen; ten 5 uur voortzetting van het kegelconcours; van 8-10 uur verpl. bijeenkomst voor de Gezellen; ten kwart voor 9 uur kegelclub „Hout of Fout." Maandag, Dinsdag en Donderdag is de zaal beschikbaar voor de Gezellen. Woensdag, repetitie Tooneel. Kegelclub Afd. Geh. Gezellen. „Alle negen." Repetitie Gymnastiek. Zaterdag, Zitting Spaarkas op de gewone uren. Zita-Vereeniging. Zondag, geopend vanaf 12 uur. Van half 4 tot halfyijf Zangles. Van half 5 tot half zee Godsdienstonderricht voor alle meisjes van het Patronaat. Van half 6 tot half 7 Ont spanning. Half 6 Spaarkas en bibliotheek. 's Avonds tot 10 uur gezellige bijeenkomst in de lokalen der winkeljuffr. en dienstboden. Maandag-avond van half 8 tot 9 uur Her- halingsonderwijs (groot Patronaat). Van half 8 tot 9 uur handwerken (klein Patronaat.) Van half 8 tot half 10 Kookles (Clubavond). 1072 uur v,In' Vergadering afd. Ziekenhuis. Dinsdag, van 11 tot 12 uur voormiddag arbeidsbeurs. Inlichtingen voor verschillende betrekkingen. Van halfacht tot 9 uur Her- halingsonderwijs (klein Patronaat.) Van half 8 tot 9 uur Handwerken (groot Patronaat). Woensdag-avond van S tot 10 uur gezellige bijeenkomst voor dienstboden; van half8 tot 10 uur les in het verstellen, voor meisjes boven de 15 jaar. Spaarkas en bibliotheek van 89 uur, (ook niet-leden kunnen wor den toegelaten') Donderdagavond de zaal geopend voor de dienstboden. Van 8 tot half 10 Costuumcursus. Vrijdag-avond. Van half 8half 10 gezel lige bijeenkomst van meisjes. Afdeeling Clubavond. Van halfacht tot 9 uur les in het verstellen voor meisjes van 12—15 jaar. Van 8—9 uur Arbeidsbeurs. Van 8 tot tot half 10 uur Knipcursus. St. Luduina-Meisjes-Patronaat St. Petrus Parochie. Maandag en Dinsdag, geen Patronaat van wegc het Aanbiddingsfeest. Woensdag-avond van 7 uur tot kwart voer 9, voor de beide afdeclingen Breiles en Zangles. Yrydag-avoud van 7 tot kwart voor 9, voor de beide afdeelingen Herhalingsonder- richt. St. Agnes Meisjes Patronaat Per. 0. L. V. Hemelvaart (Mon Pére.) Maandag, van half 8 tot 9 uur; 1ste leerjaar? Herhalingsonderwijs, 2de leerjaar Naaicursui. Dinsdag, van half 8 tot 9 uur lste Leerjaar) Naaicursus. Woensdag, van tot 9 uur. 1ste en 2de leerjaar: Spaarkas, Godsdienstonderricht cn Zang. Donderdag, van halfacht tot 9 uur, lste leerjaar: Naaicursus. Vrjjdag, van half acht, tot 9 uur, 2de leer» jaar: Naaicursus. Rooster der Retraiten van het St. Clemenshuis. te Noorwijkerhout. 30 Oct.—2 Nov. Mannen en jongelingen 4.—). 6—9 Nov. Mannen H. Familie uit Am sterdam (voltallig) 13—16 Nov. Mannen en jongehogeö 21—24 Nov. Kerkzangers uit stedan (1 6.— 2—10 Dec. Kerkzangers uit dorpen (t 4.—u

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6