1 iODE-ARTIKELEN. 1. LANCEZAAL li Delftsche Slaolie Schumann's Mode-Magazijnen IS 16 BW ins Mantel-Costuums Dames-Mantels Fantasie-Mantels Blouses - Costuumrokken Schlatmann's Dameskleeding O. C. HACKE. uQ 00 D3 flj [HI CD OÜ DD CD DD LD 0 Medicis Kragen, Dameshandschoenen py Dameskousen. Jö KINDERWAGENS. het zuiverste braadvet üIF EBegante Meisjes-Mantels. Onze voorraad daarin is BUITENGEWOON groot. vreest peen vergelijking, omdat deze altijd uitmunt door prima Stoffen en g| elegante coupe. le klas Dames-Atelier onder hoogst bekwame leiding. Pracht-Collectie zwarte en gekleurde Stoffen, alsmede Mousselines. □aasesBsasEsSsesaL 00 HOOGEWOERD 21. Telephoon 560. Dagelijks Nouveautés. met afneembare wielen en staaldraad banden, vanaf f16.- Hooigracht 110. 1762 j met een fijnen smaak, gemakkelijke verteerbaarhoid en groote voedzaamheid. Delftsche Slaolie is geeu surrogaat of mengsel van iets anders, doch een zelfstandig, plantaardig product, uit de eer3te kwaliteit arachidenoten geperst. Delftsche Slaolie geeft een heerlijken smaak aan de spijzen (geen oliesmaak) en wordt door ieder, die de proef neemt om haar in de plaats van andere vaste vetten of in combinatie met natuurboter to gebruiken, gewaardeerd als een bak- en braadvet bij uitnemendheid. Delftsche Slaolie bestaat uit 100% vet, en omdat dit vet reeds vloeibaar is, behoeft het bij het gebruik niet meer vloeibaar gemaakt te worden, zooals andere vaste vetten. Delftsche Slaolie bevat dus geen waterdeolen, die bij verhitting verdampen. Zij heeft geen onzuivere bestand- deelen, die eerst moeten worden uitgebakken. Zij spat niet en geeft geen onaangenamen geur. In verhitten toestand wordt zij dun als water en hangt daardoor niet aan. Dit alles, gevoegd bij een groot weerstandsver mogen, ook bij hooge temperaturen, maakt dat Delftsche Slaolie opvallend zuinig in het gebruik is. Delftsche Slaolie blijft, nadat er spijzen in gebakken zijn, helder, zoodat zij voor een tweeden, derden keer, enz., gebruikt kan worden. Ook daarom geeft zij bezui niging in het huishouden. Vooral in den tegenwoordigen duren tijd neemt het gebruik van Delftsche Slaolie dan ook in alle kringen der bevolking in groote mate toe. Hoe langer hoe meer zien de huismoeders in, dat haar belang meebrengt een flesch Delftsche Slaolie steeds voor direct gebruik in de keukenkast gereed te hebben. Als men den winkelier Delftsche Slaolie vraagt, zorge men, dat ook Delftsche Slaolie wordt geleverd, en wel in de kwaliteit, die men verlangt: Extra, Sdrfine of Supra, respectievelijk a 1 gulden, 85 en 75 cent per heele flesch van SO centiliter inhoud. Al de etiketten op de door onze fabriek gecapsuleerde en geëtiketteerde flesschen bevatten ons 1404 Gedeponeerd Men kan bij vele winkeliers, die van ons Delftsche Slaolie in vaten of in bussen afnemen, ook wel "dit artikel bij de maat en in door hen gevulde flesschen koopen, doch uit den aard der zaak kunnen wij er niet voor instaan, dat steeds geleverd wordt hetgeen door den klant gevraagd wordt. Absoluut zeker is men Delft sche Slaolie in de gewcnschte kwaliteit te ontvangen, als men de van ons handelsmerk voorziene flesschen vraagt en de capsule ongeschonden is. Wie meer van de Delftsche Slaolie wil weten, vrage bij de Afdeeling reclame der Oliefabrieken Calvé-Delft te Delft het receptenboekje aan, waarin tal van recepten van den kok der fabriek en wenken voor het gebruik voorkomen. Een bijlage betreffende het Delftsch Planten vet Delfiais hieraan toegevoegd. Op aanvrage wordt dit boekje, dat niet bij winkeliers verkrijgbaar is, door de fabriek gratis en franco toegezonden. Oliefabrieken Calvé-Delft te Delft. OPENING Voorjaars - Seizoen. IIllll HnMWSUilH..Li«ll Ill II «I I DE FAAM". ONDER WEERGA in fijne blauwe, zwarte en fantasie Stoffen. in prima laken, zijde, Mohair, Moiré. in Covercoat en andere Stoffen.

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 6