Zij namenjk, Qie door lijden en ongeluk, ziekte en ellende, smaad en verdriet in hun leven van zonde gestuit worden en in hun smart geen trooster meer vinden dan den goeden God. „De Tertiaris*'. KERKBERICHTEN. AARLANDERVEEN. Parochie van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus. Zondag De H.H. Missen om 7.30 en 10 uur. 's Middags 2 uur Lof. In de week de H. Mis om 8 uur. ALPHEN. j? Parochie van den H. Bonifacius. Zondag de H. Missen 7 uur, 8.30 (Kapel), 10 uur Hoogmis. 1.30 uur Catechismus, 2.30 uur Vespers met Rozenhoedje; 4.30 Confer, v. h. Juvenaat. 7 uur Lijdens meditatie. Maandag :"De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur. 7 uur plechtig Lof ter opening der St. Jorseph-niaand, met Ro zenhoedje. Dinsdag De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur. Woensdag De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Joseph met Rozenhoedje. Donderdag De H. Missen om 7 uur; Ka pel 7 uur; 8.15 uur. 45 uur bieohthooren. Vrijdag De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur geizongen H. Mis. Na de H. Mis van 8.15 uur oefening van den H. Kruisweg. 7 uur Lof ter eere van het H. Hart, met Rozenhoedje. Zaterdag De H. Missen om 7 uur; Kapel 7 uur; 8.15 uur. BODEGRAVEN. Parochie van den H. Wii:iibrordu9. Zondag 6.15 uur uitreiking der H. Com munie. 7 uur H. Mis voor de Parochie. 9 uur H. Mis. 10 uur Hoogmis. 1.30 uur Catechismus. 5 uur Patronaat. 7 uur Lof en Meditatie. Maandag: 7.30 uur H. Mis; 8.30 uur plech tige gezongen jaargetijde voor Joës Heemskerk en Barbara v. d. Sprong. Dinsdag 7.30 en 8.30 uur H. Mis. Woensdag: 7.30 en 8.30 uur H. Mis. 7 uur Lof ter eere van den II. Jozef. Donderdag 7.30 en &30 uur H. Mis. 6.30 Lof ter eere van het Allerhedligste Sa crament. Vrijdag 7.30 en 8.30 unr H. Mis. 6.30 Oefening van den H. Kruisweg, waarna vereering der relikwie van het H. Kruis. Zaterdag 7.30 en 8.30 H. Mis. Van 4 uur gelegenheid om te biechten. Eiken ochtend 6.15 uur uitreiking der II. Communie; eiken avond 7 uur Ro zenhoedje om door de voorspraak van Ma ria den vrede van God af te smeeken. BOSKOOP. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag 7.30 uur Vroegmis. 10 uur Hoog mis. 1.45 Catechismus. 7 uur Lof en Vastenmeditatie'. Maandag: 7 uur Lof ter eere H. Jozef. Woensdag: 7 unr Kruisweg en Lof ter eere v. d. II. Jozef. Donderdag: 7 uur Lof en van 6 uur af ge legenheid om te biechten. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis. Zaterdag Gelegenheid om te biechten van af 3.30 en 7 uur Lof met Rozenhoedje. Gedurende de week de H.H. Missen te 7 en 8.15 uur. HAZERSWOUDE. Parochie van den H. Michaël. Zondag 6*4 uur uitreiking der H. Com munie, waarna biechthooren; 77a unr vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof en Lijdensmeditatie. Maandag 7y» uur H. Mis in het Zuster- gesticht; Catechismus 11.30 u. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joadf. Dinsdag Zeven uur uitreiking der H. Communie; 8^4 uur H. Mis; Catechis mus 11*4 uur. Woensdag: 814 uur H. Mis; Catechismus 11.30 uur. 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag 8*4 uur H. Mis; Catechismus 910 en 11*4121/a uur. Vrijdag: Eerste der maand. 8.15 uur ge zongen H. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Catechismus 's nam. 3.30 4.30 uur. Zaterdag 8*4 uur H. Mis; Biechthooren: 's nam. 48 uur. Eerste der maand, te verdienen vollen aflaat. HAZERSWOUDE. Parochie van de H.H. Engelbewaarders. Zondag: 7.30 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis en Meditatie; 1 uur Catechismus; 2 uur Kruisweg. Dinsdag: 9 uur Uitvaart en begrafenis van Jacoba Emerentiana Vink, echtgenoote van Joannes Cornel is Lourier. Woensdag: 7 uur St Josephs-Lof. Donderdag: Biechthooren 's avonds van 68 uur. Vrijdag: 8 uur gezongen H. Mis voor de leden van. de Broedearschap van het H. Hart. 7 uur Lof. Zaterdag: Biechthooren van 10—12 uur en 's avonds van 49 uur. ALle dagen Catechismus behalve Zater dag. HAZERSWOUDE (Groenendijk). Parochie van den H. Bernardus. Zondag: half 8 H. Mis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Meditatie. Maandag en overige dagen deT week: eer ste H. Mis om 7 uur; tweede H. Mis om kwart na 8 uur. HOOGMADE. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag.H. Mis te 7.30 uur. 10 uur Hoog mis. 1.30 Catechismus. 2.15 Meditatie. Maandag en volgende dagen der week de H.H. MrLaoen t» 8 u. e>n half 9. 's Avonds 7 uur Dof ter eere van den H. Joseph, daarna Kruisweg. KATWIJK, Parochie van den H. Joannes Geboorte. Zondag Te half 1 Catechismus; daarna is de kerk open opdat de geloovigen kun nen bidden voor den, vrede. De H.H. Missen te 7, 9 en 10 uur. 's Avonds kwart vóór 6 uur Rozenhoedje en te 6 uur Lof met Lijdensmeditatie. Woensdag 's Middags van 1—2 uur biecht hooren voor de kinderen. Vrijdag,: 's Avonds half 8 Oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag 's Middags van 59 uur gele genheid om te biechten. Eiken dag na de H. Mis de Litanie van het H. Hart voor den vrede; op Dinsdag en Woensdagavond zal dit geschieden en- der het Lof 's avonds te half 8. Eiken dag is de kerk open van 24 uur om te bidden voor den vrede. Deze week de Catechismus naar ge woonte. LANGERAAR. Parochie van den H. Adrianus. Zondag de H.H. Missen om 7 en 10 uur, 2 uur Lof en Lijdensmeditatie, daarna bidden voor den vrede; na de Hoogmis Catechismus voor de 4e klas. Geen pa tronaat. Maandag half 8 uitdeeling der H. Com munie, ook vóór en onder de H.H. Mis sen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Catechismus voor de le klas. 7 uur Lol' ter eere van den H. Jozef. Dinsdag.half acht uitdeeling der H. Com munie, ook vóór en onder H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Cate chismus voor de 2e klas. Woensdag: 7 uur en half acht uitdee ling der Heilige Communie; ook vóór en onder de H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór twaalf Catechismus voor de le klas. 7 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag half acht uitdeeling der H. Communie, ook vóór en onder de H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwart vóór 12 Catechismus voor de 2e klas; van 3.30 5 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 7 uur en half 8 uitdeeling der H. Communie, ook vóór en onder de H.H. Missen van 8 en 9 uur; kwant vóór 12 Catechismus voor de 3e klas. Zaterdag: half 8 udtdeeling der Hei lige Communie, ook vóór en onder de H. Mis van 8 uur; in het St. Antonius- gesticht ook vóór en onder de H. Mis van 8 uur; 's avonds 7 uur bidden voor den vrede, daarna Lof; van 38 uur ge legenheid om te biechten. Door de week vóór de H.H. Missen ge legenheid om te biechten. Gedurende de maand Maart zal na de gelezen H.H. Missen ook het gebed tot den H. Joseph worden gebeden. LEIDSCHENDAM. Parochie van de H. Petrus en Paulus. Zondag 7 uur H. Mis; 10 uur Hoogmis; r kwart vóór 2 Catechismus; 3 uur Ves pers; halfzeven Lof en Lijdensmeditatie. Woensdag: Half 7 Lof ter eere H. Joseph. Donderdag Half zeven Lof. Gelegenheid om te Biechten van zes uur tot half zeven. Vrijdag: Half negen gezongen H. Mis. Half zeven Kruisweg. Zaterdag Halt zeven Lof. Biechthooren van 4 uur tot half negen. LEIMUIDEN. Parochie van den H. Joannes de Dooper. Zondag 7 uur de stille H. Mis; 9.30 uur de Hoogmis. 1 uur Catechismus; 2 uur Meditatie. Maandag en volgende dagen de H. Missen om 7 uur en half 9. De H. Mis van 7 uur in het gesticht. Donderdag: na de 2de H. Mis gelegenheid om te biechten. Vrijdag: 1ste Vrijdag der maand, hal? 9 gezongen H. Mis met uitstelling van het Allerh. Sacrament, daarna oefening van den H. Kruisweg en vereering van de relikwie van het H. Kruis. Zaterdag: Na de 2de H. Mis en des na middags van half 4 af gelegenheid om te biechten. LISSE. Parochie van de H. Agatha. Zondag te 7 uur en half 9 de gelezen H.H. Missen met onderrichting; te 10 uur de Hoogmis met predikatie; te half 2 Catechismus; te half 3 de Vespers en 's avonds te 7 uur Lof en Lijdensmedi tatie. Maandag slechts 2 H.H. Missen te half 8 en half 9. 's Avonds te 7 uur plechtig Lof ter eere van den H. Joseph, tot ope ning van de maand Maart. Woensdag: 's Avonds 7 uur Lof ter eere van den H. Joseph. Gebruik van gesmol ten vet is geoorloofd. Donderdag: 's Avonds 68 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: de eerste Vrijdag der maand, ■toegewijd aan de vereering van Jezus Goddelijk Hart. 's Avonds te 7 uur Lof ter eere van het Goddelijk Hart en de oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag: Gebruik van vleesch en vet ge oorloofd. 'e Nam. van 3 uur af gelegen heid om te biechten, 's Avonds 7 uur Lof, waaronder de Rozenkrans zal ge beden worden. MEIJE EN ZEGVELD. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: 7 uur vroegmis; 9 uur Catechis mus; 10 uur Hoogiriis met Meditatie; 2 uur Kruiswegoefening en daarna Lof. Maandag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus; 6.30 uur Lof ter eere van den H. Joseph, waaronder de Litanie van den H. Joseph. Dinsdag: 8 u. H. Mis; 12 u. Catechismus. Woensdag: 8 uur H. Mis; des avonds 6.30 uur Lof ter eere van den H. Joseph, waaronder de Litanie van den H. Joseph. Donderdag: 8 uur H. Mis; 12 uur Catechis mus. Vrijdag: Eerste Vrijdag der maand. 8 uur H. Mis, waaronder de Litanie van het H. Hart van Jezus met het gebed van toewijding aan het H. Hart. Zaterdag: 8 uur H. Mis. Na de H. Mis ge legenheid om te biechten voor hen die in de H. Mis aanwezig zijn en verder des nam. van 3.308 uur. NIEUWVEEN. Parochie van den H. Nicoiaas. Zondag; half 8 vroegmis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Lof met Lijdensmeditatie. Maandag: 7 uur plechtig Lof tot opening van de maand Maart., toegewijd aan de vereering van den H. Joseph. Dinsdag: 8 uur gezongen H. Mis ter eere van den H. Antonius, waarna vereering van zijne relikwie. Woensdag: 8 uur gezongen Requiem voor de ingeschrevenen op den Doodenlijst. 5e van de zeven Woensdagen ter eere van den H. Joseph, 's Avonds 7 uur St. Joseph-Lof. Vrijdag: Half 3 gezongen Kruiswegoefe ning. Zaterdag: 7 uur Marialof. Des Zondags wordt de H. Communie uit gereikt onder de vroegmis en kwart na negen. In de week is de H. Mis om 8 uur. De H. Communie wordt uitgereikt om half 7, kwart na 7, alsook vóór en onder de H. Mis. Gelegenheid om te biechten dagelijks van na het eerste Communie-uitreiken tot 9 uur; Zaterdags daarenboven van 46 uur en van na het Lof tot half 9. NOORDEN. Parochie van den H. Martinus. Zondag: 7 uur H. Mis voor de overleden leden Broederschap v. d. Lev. Rozen krans; 10 uur H. Mis v. d. Parochie. 2 u. Miserere, Meditatie en kort Lof. Maandag: 8 uur Jaargetijde L. den Bur ger. Elders voor A. Boere en W. Sam son. Lof ter eere v. d. H. Joseph. Cate chismus. Dinsdag: 8 uur Jaargetijde F. Groenendijk en A. Hoogeveen. Elders: Engelb. v. d. Meer. Catechismus. Na de H. Mis uit deeling van St. Antoniusbrood en rijst. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Catharina v. d. Meer, lid der Brielsche processie. Elders A. Leliveld. Catechismus. Lof ter eere v. d. H. Joseph. Donderdag: 8 uur le Jaargetijde voor M. Hoogerwerf Boot. Elders: J. Goes en 1 voor overl. Familie Hoogerwerf en Boot. Catechismus. Vrijdag: half 9 gez. H. Mis ter eere van het H. Hart. Elders: J. v. Trigt. Catechis mus. Zaterdag: H. Mis voor pastoor Teunissen. Elders: 1 vopr H. Twaalfhoven; 2 vooj overl. Familie Twaalf-hoven. Biechthoo ren van half 5 tot half 7. Verder r.aar gewoonte. NOORDWIJK. Parochie van den H. Jeroen. Zondag H. Missen te 7, 8,30 en 10 ;aur. I.30 uur Catechismus; 2.30 Vesper; 7 uur Meditatie over het H. Lijden des Heeren. Maandag en volgende dagen de H. Mis sen te 7, 7.30 en 8.30 uur. Ten 7.30 uur Lof v. den H. Jozef met Rozenkrans en gebed v. d. Paus. Woensdag: 7.30 uur Lof v. d. H. Jozef met Rozenkrans en gebed v. d. Paus. Vrijdag: te 7.30 uur Lof v. h. H. Hart met de Litanie en de akte van toewijding. NOORDWIJKERHOUT. Parochie van den H. Victor. Zondag 7 uur en half 9 stille H. Missen met onderrichting; 10 uur Hoogmis met predikatie, 's Namiddags 2 uur lof en Lijdensmeditatie. Maandag: 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef. Donderdag half 9 gezongen H. Mis. Vrijdag Na de H. Mis van half 9 oefe- -ning van den Kruisweg. NOOTDORP. Parochie van den H. Bartholomeus. Zondag 7 uur vroegmis met onderrich ting; 10 uur Hoogmis met predikatie; Lied „Voor den Vrede"; 1.30 uur Cate chismusonderricht; 2.30 uur Vespers, waarna Rozenh. en Reliquievereering ter eere van de H.H. Martelaren van Gorkum tot bekeering von ons Vader land. Lied no. 110. Maandag 7 uur H. Mis in het St. Jo- sephgesticht; 8 uur in de parochiekerk. 9 uur Catechismus voor de kleinen in de school, voor de toekomstige aanne- meldngen in de kerk. 6.30 uur plechtig Lof tot opening van de maand Maart. Dinsdag 8 uur H. Mis, daarna Catechis mus. Woensdag 8 uur H. Mis, daarna Cate chismus; 6.30 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag 8 uur H. Mis, daarna Cate chismus. Vrijdag 8 uur H. Mis, daarna Catechis mus; 6.30 uur oefening van den H. Kruisweg. Zaterdag 8 uur H. Mis, daarna Cate chismus. 11.30 biechthooren, alleen voor de schoolkinderen; 's middags van 2.30 8 uur biechthooren voor de anderen. OUD-ADE. Parochie van den H. Bavo. Zondag H.H. Missen te kwart-voor 8 en kwart over 10; 2 uur Lof. Zaterdag: Gewone tijden biechthooren. In de week Catechismus volgens ge woonte. OEGSTGEEST. Parochie van den H. Wi1librordu9. Zondag De H.H. Missen te 7 en 10 uur. 2.30 Lof met Rozenhoedje cn Litanie; 6.30 uur Lijdensmeditatie. Maandag en volgende dagen dezer week te 7 uur uitreiking der* H. Communie; de H. Mis te 8 uur; half 7 Lof ter eere van den H. Jozef. Dinsdag.6.30 uur Lof voor den vrede. Woensdag: 6.30 uur Lof ter eere van den H. Jozef. Donderdag: van 5.30—9 uur gelegenheid om te biechten; half 7 Lof voor den Vrede. Vrijdag: le Vrijdag der maand. 8 uur ge zongen H. Mis. 6.30 uur plechtige oefe ning van den H. Kruisweg. Zaterdag Biechthooren na de H. Mis en 's middags van 59 uur. De Catechismus deze week naar ge woonte. OUDE WETERING. Parochie van den H. Jacobus. Zondag: 2e Zondag van den Vasten. De H. Missen te 7 en 10 uur. 2 uur de Cate chismus. Te 3 uur Lof. Daarna de biblio theek open tot half vijf. Maandag: de H. Mis om half acht. De H. Communie wordt alle dagen uitgereikt om half zeven, zeven uur, en vóór en onder de H. Mis. Des avonds 7 uur plechtig Lof tot ope ning der maand Maart, gewijd aan.den H. Jozef. Dinsdag: De H. Mis kwartier over 7. Te 8 uur Catechismus. Woensdag: De H. Mis kwartier over 7. Te 8 uur Catechismus. Des avonds 7 uur Lof ter eere van Sint Jozef. Donderdag: De H. Mis om half acht. Des avonds half 8 Miserere, Meditatie over het H. Lijden des Heeren en kort Lof. Vrijdag: Eerste Vrijdag, gewijd aan het H. Hart. Half 8 gezongëïf H. Mis. Daarna Catechismus. Des avonds half 8 de oefe ning van den H. Kruisweg. Zaterdag: De H. Mis om half 8. 11 uur Catechismus. Des namiddags biechthoo ren van half 5 tot negen uur. De kinderen van de Catechismus moe ten zooveel mogelijk steeds Zatndag in den morgen vóór en na de H. Mis komen, biechten, niet des namiddags. ROELOFARENDSVEEN. Parochie van de H. Petrus-banden. Zondag H. Missen te 7, 8.30 en 10.30 uur. 2 uur Catechismus; 3 uur Sint Agnes- Veireeniging; 7 uur Lof en Lijdensmedi tatie. Maandag H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur 's Avonds '7 uur plechtig Lof ter eere v. d. H. Jozef. Dinsdag H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Gezongen uitvaart en begrafenis. Woensdag: H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur. 7 uur Lof ter eere v. d. H. Jozef. Donderdag: H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Gez. H. Mis v. d. Leden Broed. Ged. Aanbidding. Vrijdag: H. Missen te 7, 7.30 en 9 uur Gezongen Krui smis en vereerang van de Relikwie van 't H. Kruis, 's Avonds 7 uur Kruiswegoefening. Zaterdag: H. Missen 7 en 9 uur. Van 48 uur biechthooren. RIJPWETER ING. Parochie van de H. Maria Geboorte. Zondag: Vroegmis 7.30 uur. Hoogmis 10.15 uur. Te 1 uur Catechismus. Te 2 uur Overweging over het Lijden des Heeren. Onder de H.H. Missen 2de Collecte voor den St. Pieterspenning. Maandag: Te 11 uur Catechismus. Is geoorloofd één keer vleesch of spek /te gebruiken, doch meermalen gesmol ten vet in plaats van boter. Dinsdag: Te 9 en te 11 uur Catechismus. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet als op Maandag. Woensdag: Te 11 uur Catechismus. Alleen geoorloofd meermalen gesmolten vet in plaats van boter te gebruiken. Donderdag: Te half negen gezongen H. Mis met Uitstelling, daarna gelegenheid om te biechten. Te 11 uur Catechismus. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet ais op Maandag. Vrijdag: lste Vrijdag der maand, toege wijd aan de vereering van het Godde lijk Hart. Op dien dag of op den volgen den Zondag volle Aflaat voor het Aarts broederschap van het H. Hart met het Apostolaat des Gebeds. Na de H. Mis van 8 uur vereering der Relikwie van het H. Kruis; te half negen gezongen H. Mis met Uitstelling. Vandaag zijn alle vetspijzen verboden. Zaterdag: Te 11 uur Catechismus, 's Morgens vóór de H.H. Missen vau af 7 uur na de H. Mis van half negen en na den middag 48 uur gelegenheid om te biechten. Gebruik van vleesch en spek en gesmol ten vet als op Maandag. SASSENHEIM. Parochie van den H. Pancratius. Zondag: 1ste H. Mis 7.30 uur. Hoogmis 10 uur. Catechismus 1,30 uur. Meditatie en Lof 6 uur. Maandag: 7.30 en 8.30 uur H. Missen. 12 uur Catechismus. 4 uur Catechismus. 7 uur Lof tot opening der Maand van Sint-Jozef. Dinsdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus. 4 uur Catechismus. Woensdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus, 's Avonds 7 uur Lof ter eere van Sint-Josef. Donderdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus. 4 uur Catechismus, 's Avonds 7 uur Congregatie der H. Maagd. Vrijdag. H. Missen 7.30 en 8.30 uur. 12 uur Catechismus. 4 uur biechthooren. 7 uur de H. Kruisweg en Lof. Zaterdag: H. Missen 7.30 en 8.30 uur. Van 3—9 uur biechthooren. 7 uur Lof ter eere der H. Maagd. STOMPWIJK. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: Vroegmis 7.30 u. Hoogmis 10 u. I.15 u. Catechismus voor de jongens. 2 u. Meditatie. Na de Meditatie Cate- chdsmus voor de meisjes. 7 u. Congre gatie voor de leden der H. Familie. Maandag en de overige dagen de 11. Ml», een te 7 en 8 uur. Catechismus voor de kleinen te 9 uur en voor do grooteren te 11 uur. Lof 7 uur ter eere v. d. H. Josef. Dinsdag: Catechismus voor de kleinen en de grooteren te 11 uur. Woensdag: Biechthooren voor de jongen* voor- en na den middag. Te 7 uur Lof ter eere van den H. Josef. Donderdag: Onder de H. Mis te 7.30 ui» Generale Communie voor de jongens om aan hun Paaschplicht te voldoen. 11 u. Catechismus. 7 u. Boetelof met. Rozen, kransgebed. Vrijdag: 11 u. Catechismus. Na de tweede H. Mis de oefening van den H. Kruisweg, Zaterdag: Des middags gelegenheid om U biechten van vier uur af. VOORHOUT. Parochie van den H. Bartholomews. Zondag: 7.30 uur Vroegmis. 10 uur Hoog mis, daarna Catechismus. 1.30 uur Bij. belles Caitechismusleeren. 2.30 uur Lof, Lijdensmeditatie. Maandag: 12 uur Catechismus. 7 uur Lof tot opening v. d. St. Joseph-maand. Dinsdag: half 12 en 12 uur Catechismus. Woensdag: 12 uur Catechismus. 7 uur Lol ter eere v. d. H. Joseph met Rozenhoedje voor den vrede. Donderdag: half 12, 12 uur, half 4, Cate chismus. Van 67 uur bieohthooren. Vrijdag: Eerste Vrijdag der maand, toege wijd aan Jezus H. Hart. 8 uur gezongen H. Mis; 10 uur Lof; 12 uur Catechismus. Zaterdag: Van 53 uur Biechthooren. VOORSCHOTEN. Parochie van den H. Laurentius. Zondag: De H. Missen te half 8 en te 10 uur. Half 2 Catechismus. Te 6 uur Ver gadering van St. Aloysius. Te 7 uur Lof met Meditatie. Onder de LI. Missen open sohaalcollecte voor de Wijkverpleging. Maandag: 's Avonds te half 8 plechtig Lol ter eere van den H. Joseph. Woensdag: le H. Mis te 8 uur, de 2e tt 9 uur. Op de overige dagen van de week de H. Missen te half 8 en te 8 uur. 's Avonds half 8 Lof ter eere van den H. Joseph. Donderdag: voor en na de H. Missen en des middags van 46 uur gelegenheid om te biechten. Vrijdag: 8 u. Gezongen H. Mis voor de •levende en overledene leden van. het Genootschap van 't Goddlij-k Hart. Daar na vereering der Reliquie van het H, Kruis. Vrijdagmiddag na schooltijd komen de kinderen, jongens en meisjes biechten om Zaterdag onder de H. Mis van 8 uui te Communiceeren. Vrijdagavond te uur Kruisweg en daarna vereering der Reliquie van het H. Kruis. Zaterdag: vóór en na do H. Missen en des middags van 3 uur af gelegenheid om te biechten. Gedurende deze week de Catechismus naar gewoonte. A.s. Zondag onder de H. Missen open schaalcollecte voor den St. Pieterspenning, WASSENAAR. Parochie van den H. Willibrordus. Zondag de H.H. Missen: gelezen te 7 et 8.30 uur, in welke laatste de le II. Com munie; de Hoogmis te 10 uur. Te 2 uur Catechismus, te 3 uur Kruisweg. Te 5.30 uur Congregatie voor de VROUWEN; den volgenden. Zondag te 6 uur voor. de Mannen. Maandag: de H.H. Missen te 7.30- en 8 uur. 's Avonds 7 uur Lof tot opening der St Jozefmaand. Dinsdag en overige dagen de H.H. Mis«s te 7, 7.30 en 8 uur. Vandaag te 7 uur ge zongen jaargetijde. Woensdag: 's Avonds 7 uur Lof ter eer» \»nn den H. Jozef. Vrijdag: le Vrijdag der maand; te 7 uur gezongen H. Mis. 's Avonds te 7 uur Ld met Lijdensmeditatie. Zaterdag: 's Avonds te 7 uur Lof ter een van Maria. Deze week gelegenheid tot biechten volj gens gewoonte; bovendien Donderdag vas 68.30 uur. Zaterdag van 58.30 uur. j Catechismus volgens gewoonte. WARMOND. Parochie van den H. Matthias. Zondag: half 8 vroegmis; 10 uur Hoogfflij half 2 Catechismus; 3 uur Kruisweg, el ken Zondag in den Vasten; half 7 Lij densmeditatie. Maandag: de H.H. Missen om 7 uur; 01 9 uur gezongen uitvaart en kerkelijk begrafenis van z. g. Elisabeth van Wil sen wed. Beugedsdijk. Dinsdag: De H.H. Missen om 7 en 8 uur Woensdag: de H.H. Missen om 7 uur i de Kapel, om 8 uur in de Kerk, 'sAvoni 7 uur Lof te/r eere van St. Joseph. Donderdag: 8 uur gezongen II. Mis tl eere van het H. Sacrament des Altair 's Namiddags van 6—7 uur gelegenhoi om te biechten. Vrijdag: de H. Mis om 7 uur; om 8 ui gezongen, 's Avonds 7 uur Lof. Zaterdag: H.H. Missen om 7 en 8 au Des voorm. tot 10 uur en des nam. vj 39 uur gelegenheid om te biechten- ZEVENHOVEN. Parochie van de H. Joannes Gebood Zondag: v.ra. kw. vóór 7 u. H. Coromun Half 8 u. Vroegmis met onderrichtii 10 u. Hoogmis met Meditatie. N.m. 2 Lof met Rozenh. en de gebeden v. Vrede. Lied 44. Maandag: 7 u. H. Communie. 8 u. H. V Half 12 u, Catechismus. 7 u. Lof eere v. d. H. Jozef. Lied 72. Dinsdag: 7 u. H. Communie. 8u. HJ Woensdag: 7 u. H. Communie. 8 u. Mis. 7 u. St. Jozef-lof. Lied 73. Donderdag: 7 u. H. Communie 8 u. H. i Half 12 u. Catechismus. Vrijdag: 7 u. H. Commume. 8 u. gezoni H. Mis met de gebeden v. h. God Hart. Half 12 uur Catechismus. 1

Leidsche Courant | 1915 | | pagina 4