Loop niet verkeerd Baggerturven H. P. Veldhuijzen Wilde Kastanjes. Gouda-Kevelaar. Uit Stad en Omgeving. R.K. meid-huishoudster 1JZERWERKERS, Vuurwerkers, Vrijwillige Verkoopiog Bank van Leening I9Ö7, 6e Jaarlijksche Processie van 1912. „Onze LieveVrouw ter Nood". Vrijwillige Verkooping Fotografie STUDIO (jroote Jaarlijksche OPRUIMING van Manufacturen, Dekens en Karpetten. Groote Partij LAPPEN P. DEN HAAN, Beuzemaker Co., Mutsen en Mantelwol in alle kleuren. voor de totstandkoming eener nationale tentoonstelling van kerkelijke kunst in 1913 te 's Hertogenbosch werd besloten het oorspronkelijk door het comité ont worpen plan met het oog op de hooge financiën, die er raee gemoeid gingen, te laten varen. Op voorstel van den heer Jan Kalf werd besloten te trachten alsnog een tentoonstelling toi stand te brengen met als hoofdafdeeüng oude ker kelijke kunst en een afdeeMng moderne kerke'jjke kunst De heer J. Kalf wilde de oude kunstvoortbrengselen onderbren gen in het gebouw der rijm an eg e, de moderne in de zaal van Casino. In verband met dit voorstel van den heer Kalf werd een comité benoemd, be staande uit de heeren J. Frederiks, J. Kalf en H. v. Heeswijk, die onderzoeken zullen of er genoegzame inzendingen van oude kunst zijn te wachten en daar omtrent begin October rapport zullen uitbrengen, waarna in de eerste helft van October een vergadering zal worden uit geschreven. Tevens zal onderzocht wor den of 'de genoemde gebouwen tot het houden der 'tentoonstelling te krijgen zullen zijn. LEIDEN, 7 September. Tuinfeest. Tuinfeest, en dat bij zulk kil regen achtig weer, brrr... 'tis om ervan te huiveren. Hoe kan het bestuur van de Zita- vereeniging nu zoo'n feest op touw zet ten? En toch, waarde lezer en lezeres, dur ven wij u gerust aanraden de komende dagen naar het tuinfeest te gaan. Vooreerst heeft het zonnetje beloofd te zullen schijnen. Maar zelfs, als het deze belofte niet nakomt en door brutar le regenwolken op zij wordt gedrongen, als groote droppels nijdig tegen den grond zullen opspatten... ook dan nog •V h,et gezellig op het tuinfeest zijn! Ge gelooft het niet? Luistert dan. De tuin van de Zita-ver- niging is bijna niet meer te hevkennejn. ilrijke tentjes bieden ruime bcschut- ig tegen de grillige weersvevanderin- ji van dezen zomer en de wind wordt door een goede beschutting terug gid- drongen. Zonneschijn of regen, 'tzal er in ieder geval prettig zijn en... droog. Ook in d,en tuin zelf, die van de vochtigheid geen blijvend nadeel ondervond en door aan voer van een groote hoeveelheid grint extra gewapend is tegen onverhocvischen regenval. Als we wat te zeggen hadden, zouden we natuurlijk zonneschijn verlangen. Daar verlangt iedereen naar en de kleu rig en geurig versierde tentjes zouden in de schitterende zonnestralen nog mooie»" schijnen dan ze reeds zijn. De dames zouden allergezelligst thee drinken in de echt japansche theete.it, of zich aan chocolade te goed doen in het chocoiadehuis. De Gesonde Apo theek biedt andere dranken aan, bi tv,» wijn en limonades, terwijl het opschrift ,,'Taback en sigaren'' er op duidt, dat de heeren, (want die worden natuurlijk ook verwacht), hier meer op hun plaats zijn. De toekomst wordt voorzegd door een sonnambule. Of zij haar wijsheid uit de handpalm put dan wel aan koffiedik ont leent, weten wij niet. Het tentje ziet er van buiten erg geheimzinnig uit en 't zal er binnen dus wel geheimzinnig toegaan. De fraaie tuinkamer is in een cham- pagnebar omgeschapen: „Taveerne In Jt Leckere Soopje". Snelfotografie kan na tuurlijk in dezen tijd, nu iedereen het liefst zijn beeltenis overal verspre.dt, ea de geïllustreerde bladen van portretten krioelen, niet ontbreken, eveunin als 'o tombola en andere toevalsspeïen, waar in wij zoo gaarne ons geluk beproeven. En mochten we moe zijn van het Ioo- pen, dan zullen wij kunnen profiteered* van de matiné's en de avondconcerten, die drie verschillende gezelschappen zul len aanbieden, 's Avonds is de tuin door zes electrische booglampen plus de noo- dige kleinere lampjes verlicht. In de aangrenzende zalen en de gang hebben groen en guurlandes ee.i feest tooi geschapen, die reeds dadelijk bij het binnenkomen opvalt. Kan men na het bovenstaande nog volhouden dat het de volgende weeft niet leuk en aangenaam in de Zita zal zijn? Over een bezoek aan het tuinfeest in het Zitageixiuw, c einde 50, zai men heusch geen spijt hebben. Bij gelegenheid dat de leden van het Congres voor Godsdienstgeschiede nis, Maandag 9 Sept., a.s. des avonds ongeveer half negen uur op het Raadhuis ontvangen worden, zal het Carillon van 8£-.30 er var. 9—9.30 bespeeld wor den door den heer R. H.Th. van Leeuwen, siadscariilonneurdie onder meer zal laten hooreu de volksliederen van dtf verschillende natiën, op dit Congres ver tegenwoordigd, en de „Heiige Stad" van Stephan Adams. Gemeentelijke Aankondigingen. Door J. P. van Noord, is vergunning ver zocht lot uitbreiding van de bakkerij aan de Atagdalena Moonstraat no. 33. door het maken van een aanbouw en de plaatsing van een heeteluchtoven ter vervanging van den be staande. Bezwaren tegen dit verzoek dat ter visie ligt kunnen ten Raadhuize op Zaterdag 21 Sept. a.s. te 11 uur worden ingediend. Laatste Berichten (Gc-ueeltehjk gecoirlgecrd.) Hofbericht. H. M. de Koningin begaf zich heden van het Loo naar Soestdijk, teneinde etu bezoek te brengen aan de Hcvtogin van Albany en aan H. M. de Koningin- Moeder. De hertogin van Albany zal a. s. Woersdag van Soestdijk naar Engeland terugkeeren. H. M. de Koningin-Moeder heeft aan den kolonel ICooïenians Bei ja? en, commandant van het regiment genietroe pen een telegram van oprechte' deelne ming laten zenden naar aanleiding van het omkomen der miliciens in het water aan het Vossegat. De wn. Minister van Marine zal zal a.s. Woensdag de oefeningen der vloot op een gedeelte dtv Noord-Hoil. kust bijwonen. Z. M. de Koning der Belgen heeft zich bereid verklaard hei peetschap te aanvaarden over den kort geleden te 's Gravenhage geboren Prins de Ligne, zoon van Prins Hendrik de Ligne, ge- zaniscliap-siaad van België aldaar, en van Prinses de la Tremdflle. Ddenieugevolge ontving de jonggebo ren Prins in de eerste plaats den voor naam des Kookigs, ni. A.ber„ en verder die van Eduard Philips Marie-Lamorai. Hedenvoormiddag had in de kerk van den H. 'Jacobus aan de Parkstraat de doopplechtigheid van den Jonggeborene plaats. Het kind werd ten doop ge houden door de meier Prinses Frederik van Thurn en Taxis, zuster van den vader, in tegenwoordigheid van A. baron de Fal'.on, gezant van België te 's Gra venhage, die den koninklijken peter ver tegenwoordigde. Wegens den rouw in de ouderlijke i familie bepaalde men zich tot de een voudige dooppiedikglieird. Teneinde L kunnen voorzien in de noodzakelijke aanvulling van het korps douane-ambtenaren in Ned.-Intb'ë zijn hier te lande bereids 18 jongelieden in opleiding genomen, terwijl er op ge rekend wordt, dat dit aantal met nog een 15-ial vermeerderd wordt. Het plan bestaat, aan het krijgs geschiedkundig archief van den gene- ralen staf van het leger hier te lande een zelfstandig bureau te verbinden «teil behoeve van krijgskundige nasporingen betreffende de krijgsbedrijven in de ko loniën. Aan het bureau zal verbonden worden een gepensiionneerd officier van het Indische leger met een schrijver. Aan de zijde van den Scheveraing- schen weg is men thans bezig met het metselen van een muurtje en het daar op plaatsen van een ijzeren hek vóór het Vredespaleis. Met een gedeelte van dit werk is men reeds gereed gekomen. MarWberichten. LEIDEN, 7 Sept. 1912. Graanbeurs. Wat er heden aangeboden werd, was van zeer uiteenloopende kwaliteit en prijzen daaraan evenredig. Voor drooge, mooie kwaliteit werd veet ge d betaald. Te noteeren zijn: Tarwe f 0.80 a f9.30 per 80 Ko. Haver f 13.a f 11.25 per 100 Ko. Rogge f6.— a f6.65 per 75 Ko. Gerst f 6.10 a f 6,60 per 65 Ko. Erwten f 12.a f 14.25 per H.L. Eierenveiling. Aanvoer 4031 stuks.Kip eieren f 4,90 tot 5,75. Eendeeieren f 5.C-5 tot f 5.25. Kalkoeneieren f 9.50. Handel matig. Boter. Prima fabrieksboter (controle) f 58 63, goede fabrieksboter (controle) f 5457, prima boeienboter f 5659. goede boerenboter f53 55. Wei boter a Aanvoer 292/8 en 26/16 vaten, wegende 6100 kg. Handel matig. Turf ilaage zwarte) 45— -00 f 3.50 a f 3.75 per 1000 stuks. DELFT, 7 Sept. Ter kaasmarkt waren aan ge- gevoerd 69 stapels, wegende te samen 175*. 1 Kg. prijs f40.— k f50.— per 100 kg. UTRECHT, 7 Sept. Op de weekmarkt waren heden 1450 stuks vee aangebracht. De prijzen waien voor stieren f190 a 240, voor vaarzen f ISO a 230, voor pinken f 110 a 170, voor melkkoeien f190 a 260, voor kalfkoeien f210 a 320, voor vaarskoeien f 190 a 260, voor vette koeien f200 a 340, voor nuchtere kalveren f7 a 17.—, voor magere kalveren f30 a 100, voor magere varkens f 25 a 90, voor biggen 17 a 17. VOORSCHOTEN, 6 Sept. Veil.ng V. P. N. 1258 eieren f 5.15—5.80, kippen f 0.501.00, hanen f0.45—0.75, konijnen f 1.15—1.65, duiven f 0.24—0.28. ZOETERWOUDE, 6 Sept. Veiling van eieren. Prijzen der kipeieren f5.20 a f5.35 p. lOOstuks. WASSENAAR, 6 Sept. Groenten vei ling. Peen 1 a 2 c., Kroten 1 a 2c.,Rabarber 1 a3c. per bos. Zuring 8 c. a 10 c. p. ben. Kropsla f 0.80 a 1.20. Andijvie f 0.80 a 1.10. Snijboonen 17 a 30 c. Bloemkool f 8.a 12,Groene Savoyekool f 1.— a 1.50. Gele Savoyekoolt 3.— a f 5.Roode Kool f 3.a f 6.witte kool f 4.— a f 6.—, alles er 100. Raspererwten f 2.50. Princesseboonen f 0.80 a f 1-30. Appelen f 1 Peren f 1.10 per kin. Eieren f5.— a f 5.75. Kippen f 0.60 a 0.80. KATWIJK AAN DEN RIJN, 6 Sepi. Veiling der Tuinbouwver. N. HolL Bloemuool 1 f 8. a f9.—dito II f3.75 a f 4.50, Reuzen bloemkool I f 8.Prinsesseboonen f 0.85 per 20 K.G. Snij boonen f 0.70 per 1000. Peen f 0.90 per H.L. Aardappelen Eigenheimers klei f 2.35 a f 2.40 per H.L. ROELOFARENDSVEEN, 6 Sept. Coöperatieve Vereeniging „Groentenveiling,'. Fijn le soort f3.90 a f 1.45, fijnb. le soort f 1.70 a f 0.90, basterd le soort f 1.40, grof le soort f 0. 0 a f0.86, groot grof f0.34, stek f0.59 a f0.5r. TER AAR 6 Sept.Ter-Aarsche augurkenveiling, fijn le soort f4.25, 2e soort dito f3.25 a f3.50, fijnb. le soort f 1.65, basterd 2e soort f 1.30, grof 2e soort f 0.70, groot grof f 0.18 a 0.20, stipfijn fÖ.84, stek f0.57. Aanvoer 750 manden van 25 kg. Handelsberichten. AMSTERDAM, 6 Sept. Olie vBericht van de Makelaars Matthes Porton) Raapolie per 6/w. f 33H, vliegend f 32J3 per heet. Lijnolie p. 6/w. f36vliegend f35p. heet. LONDEN, 5 Sept. W ol. Sedert het slot van de laatste veiling van koloniale sooiten (2 Aug.) is er voortdurend vertrouwen geweest in de gezonde positie der markt. De vraag voor alle qualiteiten wol zoowel als tope is goed geweest en de prijzen waren over 't algemeen eer in het nadeel van koopers, vooral wat crossbreds be treft 40 sir. tops moeten thans hooger betaald worden dan bij het begin van Augustus. De toe.-tand in Amerika is meer opgeklaard, de onzekerheid over de tarierherziening heeft op gehouden. De fabrikanten hebben behoefte aan koloniale wol, daar ze volop werk hebben. Vriendelijk dank aan hen, die mij j.l. Dinsdag, 3 September, van hunne sympathie en belang stelling deden blijken. (4423) J. A. VAN HAMEL. Die iets te vorderen hebben van, of verschuldigd zijn aan de nalatenschap van wijlen den heer A. 1MM1K, overleden ieStompwijk den 22sten Augustus 1912, worden verzocht daarvan opgaaf of be taling te doen ten kantore van Mr. L. M. J. H. KERSTENS, No taris te Leiden, vóór 20 Sept. a.s. 4413 Dijkgraaf en Hoogheemraden van Rijnland, maken bekend, dat de stremming van de scheep vaart door de Roomburgersluis, liggende in den Hoogen Rijndijk en in de Roomburgerwatering, nabij Leiden met 10 dagen wordt verlengd, alzoo tot Dinsdag 17 September a. s. Dijkgraaf en Hoogheemraden van Rijnland, EGBERT DE VRIES, Dijkgraaf. C. W. v. D. POT Bz., 4431 Secretaris. Met deze bericht ik mijn Cliëntèle, dat ik mijn Wagenmakerij annex Rijwielhandel heb overgedaan aan den Heer B. Th. SCHULTE, te Voorhout. Ik dank mijn begunstigers voor het vertrouwen zooveel jaren ge noten en beveel mijn opvolger in hetzelfde vertrouwen aan. Hoogachtend, Jac. van der LAAN. In aansluiting van bovenstaande annonce maken wij bekend, dat wij bovengenoemde zaken voegen bij de reeds bestaande en hopen de daaraan verbonden Cliëntèle tot onze begunstigers te mogen rekenen. 4415 Aanbevelend, Firma B. Th. SCHULTE. gevraagd, voor den Haag, zoo spoedig mogelijk, teg-en hoog loon. Brieven onder no. 4424, aan het Bur. van „De Leidsche Courant". Tegen half October een nette R.K. Dienstbode gevraagd. 4405 Adres STIJNMAN, Burgsteeg7. Direct gevraagd, voor den bouw van Luxe-Motor- booten. Adres :J. C. AKERBOOM Scheepswerf Boskoop. 4348 Aan de Pletterij voorheen L. J. ENTHOVEN Cie. te Delft kunnen dadelijk geplaatst worden bekwame bekend met Stoorahamerwerk. Zich in persoon aan de fabriek aan te melden, mits voorzien van goede getuigschriften. 4396 ARTS, hervat Maandag 9 September de praktijk. 4383 Engelsche Cursus begint SEPTEMBER. 2 lessen van 1 Yi uur per week f2.50 per maand. Zij, die aan dezen cursus wen- schen deel te nemen, worden beleefd verzocht zich aan te mel den bij P. BAKKER, Wiihelmina- laan 12, Hillegom. 4215 Wilde Kastanjes worden ge vraagd in den lijd dat deze rijp zullen zijn. Prijs minstens f 1.20 per mud. Kleiner maal wordt niet aanvaard. Levering in zakken (soliede) die terug worden ge geven. Franco Curium, Oegst- geest 4407 De 158e Bedevaart zal vertrek ken op Zaterdag 14 September. Terug op Maandag 16 September. Van Alfen-Oudshoorn 6.28. Bodegraven 6.42. Gouda 7.31. Woerden 7.53. Kaarten en Programma's a f 3.25 verkrijgbaar bij Het Bestuur, J. P. G. TACK, Pastoor-Directeur. A. JASPERS Lz., President. A. J. VAN XANTEN, (4130) Secretaris. Koningin Wilhelmiua Vereeniging te Wassenaar. WOENSDAG I! SEPTEMBER 's Voormidd. Volksfeesten, 's Namiddags Sialf 2 uur Harddraverij van paarden van zessen klaar. 4417 HET BESTUUR Het Roomsch Katholiek Paro chiaal Armbestuur alhier is voor nemens AAN TE BESTEDEN de levering van: Zeventig duizend KORTE FRIESCilE voor de armen gedurende den winter 1912-13. De voorwaarden liggen ter inzage in het Jongensweesbuis Hooigracht No. 101, alwaar vóór of op 25 Septra, s. monsters met prijsopgaaf worden ingewacht. 4395 Door de vereeniging van Roomsch-Katholieke Politieagen ten te Leiden, Bisschoppelijk en Koninklijk goedgekeurd, is opgericht een TAAL- en VAKCURSUS. Deze cursus heeft ten doel de leden van deze vereeniging de gelegenheid te geven zich te kun nen bekwamen tot het verkrijgen van het Politie-Diploma. Ook kunnen aile politieagenten te Leiden en R. K. personen bui ten de politie, staande, tot deze cursus worden toegelaten, tegen een billijke vergoeding. Van deze laatste personen wordt vereischt, dat zij den leeftijd van 19 jaren hebben bereikt. Zij kunnen zich schriftelijk voor dezen cursus aanmelden bij den Secretaris TH. v. DAALEN, Leu venstraat 19, Leiden. 4430 in het Notarishuis aan den Burg te Leiden, bij opbod Zaterdag 21 September 1912, bij afslag Zaterdag 28 September 1912, des avonds te haif acht, ten over staan van Mr. H. M. A. COEBERGH Notaris te Leiden, van de navol gende HUIZEN te Leiden. 1. Het WINKELHUIS aan de Nieuwstraat No. 30, groot 58 cen tiaren, bevattende: Winkel, Bin nenkamer, Keuken, waarboven turfzolder en plaats; boven voor kamer, achterkamer met bedstede en zolder met kamer. De kamers zijn behangen en voorzien van vele kasten, stookplaatsen en vele gemakken. In eigen gebruik. Het perceel heelt gas- en duinwater leiding. Te z en in de weken van veiling en alsiag op Dinsdag en Vrijdag van 24 uur. 2. Het WINKELHUIS aan de Langegracht No. 34, groot 45 centiareïi, bevattendewinkel- vertrek, Linnenkamer met Bed stede, keuken en plaats; boven: voor- en achterkamer, zotder en verdere gemakken. Verhuurd per week voor f 2.50. Het perceel heeft gas- en duinwaterleiding. 3. Het HUIS en ERF, in de Lange Schoolsteeg Nr. 13, groot 40 centiaren, bevattende: gang, voor- en achterkamer, keuken en plaats; boven: voor- en achter kamer, beschoten zolder en ver dere gemakken. De kamers zijn behangen en voorzien van kasten en stookplaatsen. Het perceel heeft gas- en duinwaterleiding. Ver huurd per week, beneden voor f 1.70 en boven voor f 1.50. Te zien perceel 2 en 3, daags voor en op de dagen van veiling en afslag van 112 uur. Aanvaarding en betaling 2 No vember 1912. Meerdere inlichtingen zijn te bekomen ten kantore van voor noemden Notaris, alwaar tusschen de veiling en den afslag op alle werkdagen van 10—2 uur ver hoogingen kunnen worden gedaan tegen genot van één vijfde der ver- hoogsom, 4427 GEMEENTELIJKE TE LEIDEN. De panden beleend in de maan den Maart, April, Mei, November én December 1911 zullen, voor zoover dan nog niet gelost, publiek ten verkoop worden aan geboden op Woensdag den 11 September 1912 en zoo noodig Donderdag d. a. v. des voor middags te 9 uren. Laatste dag van lossing of rente betaling voor goud, zilver, e. d. 5 September a. s. Kijkdag daags te voren van 102 uren. Op de kijk- en verkoopdagen is het hoofdkantoor voor beleening en lossing gesloten. 4238 Bovengenoemde Processie vertrekt uit Leiden den 9en September, 's morgens 6.07. Reiskosten f 1.80. Kaartjes zijn te bekomen tot Zondagavond 6 uur. De H. Mis en Preek in de Genadekapel dooi den WelEerw. Fr. DUIJNSTEE, Kap. te Amsterdam. Deze trein vertrekt uit Voorschoten 5.52, stopt op. verzoek aan De Vink Leiden 6.07, Warmond 6.14, Voorhout Piet-Gijzenbrug 6.26, Lisse 6.35, Hillegom 6.43, Vogelenzang 6.50. Vertrek uit Heilo 5.35. Aankomst Leiden 7.29. Zij die zich wenschen aan te sluiten, kunnen kaarten bekomen bij de Heeren F. J. Conneman, Doelegracht 1W. Peeters, Lage Rijndijk 46; J. J. Devilée, Oude Rijn 67; S. J. Bomert, Vischmarkt, Leiden; J. H. Bank, Hoogmade; J. J. Lagerberg, Sassenheim; N. de de Groot Hzn., Stompwijk; S. M. Stein, Warmond P. Bakker, Oud- AdeW. Castelein, Oude-Wetering. Bij S. J. Bomert, Vischmarkt, zijn Boekjes en Medailles te verkrijgen. (4326) OPENBARE in het Notarishuis aan den Burg te Leiden, bij opbod op Zater dag 21 September, bij afslag op Zaïerdag 28 September 1912, telkens des avonds te halfacht, ten overstaan van Mr. L. M. J. H. Kerstens, Notaris te Leiden, van rierc. 1. Het BURGERWOON HUIS met ERF, gelegen te Leiden aan het Levendaal No. 78, aan den hoek van de Nieuwe Brug steeg, groot 85 centiaren, bevat tende beneden: gang met plé, twee zijkamertjes, ruime op kamer, waaronder droge kelder, groote binnenkamer, slaapkamer tje, keuken en open plaats; bo ven: twee slaapkamertjes, zolder en vliering. Het pand heeft gas- en duinwaterleiding. Perc. 2. Ue flinke TIMMER MANSWERKPLAATS, aan per ceel verheeld, in de Nieuwe Brugsteeg, met grooten HOUT ZOLDER, groot 34 centiaren. Perc. 1 en 2 zijn in eigen gebruik. Grondbelasting van perc. 1 en 2 over 1912, samen ongeveer f 13. 2/3 van de kooppenningen van perc. 1 en 2 kan als eerste hy potheek daarop gevestigd blijven tegen een rente van 4*/2 °/o- Perc. 1 en 2 zijn te bezichtigen des Dinsdags en' Vrijdags van iedere week van 10—1 uren. Perc. 3. Het perceel uitmun tend weltoegemaakt WEILAND, gelegen te Leiden, aan den Room burgerlaan, in de onmiddellijke nabijheid van de stad en van de halte van den Eiectrischen tram, groot 1 hectare, 6 aren, 20 cen tiaren. Verhuurd voor f 180 per jaar aan den Heer M. van Nood te Leiden tot Kerstmis 1914. Te aanvaarden voor zooverre perceel 3 betreft onder gestand- doening der huur na de be taling der kooppenningen, den 28 October 1912. Meerdere inlichtingen te beko men ten kantore van voornoemden Notaris, Hooigracht 40, alwaar tusschen de veiling en den afslag, op alle werkdagen van 102 uren, verhoogingen kunnen wor den gedaan tegen genot van 7, der verhoogsom. (4412) 3 REESTRAAT 4. 4402 Atelier voor moderne fotografie en in olie verf geschilderde portretten. Die ieder kan bekorenAlle Bruiloftsfeest- Doet schateren op Uw vroolijk feest 2rf(llPfPt1 Zooals wel nooit tevoren. Ol lllVvlWl Koopt Bruiloftsgasten, nu ter eer )fl rujrae ^euze en billijke prijzen. Van Bruidegom en Bruidje EV-iet,l!*°p -en Zwarte kleeding in huur. Gq huldigt bei zooveel ie meer. „ERATO"Korenbrugsteeg hoek Botermarkt.Tel.889, Leiden A.s. DINSDAG BEGIN DER Speciaal vestigen wij Uwe aandacht op een welke in deze Opruiming voor spotprijzen van de hand worden gedaan. Uitsluitend a Contant. LAI\GBRAAR. als je in Leiden komt, is er maar één adres voor je Beddengoed, waar u zeker van ben niet te veel te betalen en dat is in den üoedkoopen Beddenwinkel 239 Haarlemmerstraat 239 vlak naast den Koek- en Banketwinkel van den Heer TIMP. Deze week bieden wij aan als mirakel koopje 900 wollen Dekens, groote 2-mans van f 6.50 voor f 2.95 dan extra beste van f 7.50 voor f 4.65. Reuzen- stapels gestikte Dekens van f 6.00 voor f 3.40. Molton-Dekens, zolders vol met Molton-Dekens 26, 49, 54, 68, 83, 98 en 125 ets. Denk er om dat het nu de tijd is om goedkoop aan Dekens te' komen, wacht niet tot ze duurder worden. Loop niet verkeerd, ons, eenig adres is de Goedkoopc Beddenwinkel 239 Haarlemmer straat 239, vlak naast den Koek- en Banketwinkel van den Heer/ TIMP, kijk maar goed uit naar no. 239. (4421 VISCHMARKT 12-13.

Leidsche Courant | 1912 | | pagina 3