houden, zal een bestuur moeten worden gekozen. De heer H. W. Spendel deelde mede dat hij wegens drukke bezigheden niet meer voor een herbenoeming als voorzitter in aanmerking wenschtc te ko men. Daar pogingen om den heer Spen- dei te bewegen op dit besluit terug te komen, ijdel bleken, bleef de vergadering niets anders over dan in de genomen be- s'.issing te berusten. Zoowel door den W.Eerw. adviseur, kapelaan Borsboom als van de zijde der bestuurs- en gewone leden werd den heer Spendel onder algeineene instemming hulde en dank gebracht voor het vele goede, dat hij in den korten tijd voor de Garde deed. Daarna werd de vergadering met den Chrsitelijken groei gesloten. De Landbouwtentoonstelling. Als men 'n kijkje neemt op het ter rein van de tentoonstelling, ziel men een groet aantal rappe handen ijverig in de weer om de verschillende standen, ten ten en inzendingen in orde te brengen. In 't aangrenzende Lunapark is men niet minder vlijtig bezig aan. den op bouw van vele vermakelijkheden, die sterk doen denken aan een instelling, welkt de gemeenteraad verleden jaar af schafte, o.a. zal men er met haar beken de wafelkraam aantreffen de firma Wes- seing, die dit jaar haar eeuwfeest viert en daarom extra lekkere wafels bakt. Hoe 't geheel klaar moet komen, is voor den leek een raadsel, maar de in gewijden en zij kunnen het w eten verzekerden ons, dat op den dag dei- opening alles in gereedheid zal zijn. De machine galerij zal wellicht het meest interessante dp ei zijn. Voor den practise hen landbouwer moet het oen groote attractie zijn de nieuwste machi nerieën in werking te kunnen zien onv ze event, in zijn bedrijf ook te kunnen benutten en de productiekosten, daar door te verlagen. Maar daarnevens noemen wij direct de afdee'.ing zuivel, met haar 147 in zendingen, die de tentoonstellingscom missie waardig keurde voor den Eere- priis, uitgeloofd door H. M. de Konin gin, welke prijs aanvankelijk voor de afd. Grootvee bestemd was. Ook de eereprijs van H. M. de Koningin-Moe der is in deze afdeeling (rubriek Boter) uitgeloofd. De groote zilveren medail le, beschikbaar gesteld door Z. K. H. den Prins der Nederlanden, werd in de afdeeling paarden voor Merriën met veulen beschikbaar gesteld. Van den japanschen tuin blijken de ge maakte voorspiegelingen niet te groot geweest te zijn. De aanleg is artistiek en kostbaar. Men kan er bewonderen een dwergden en een clwergieik van •meer dan 100 jaar oud; mooie dwerg coniferen en esdoorns, geplaatst op 'n golvend terrein, waartusschen zich een .wandelpad slingert. Van de afdeeling Tuinbouw is nog niet vee! te zien. Het programma, dat beden verscheen, erop naslaande blijkt echter dat ook deze afdeeling niet bij *ie andere zal ten achter staan. Groen- tenteelt heeft 20, vruchtenieelt even eens 29 nummers, voor bloementeelt en bloemwerk zijn 87 inzendingen. Het Concours Hippique. Voor het Concours Hippique bestaat groote animo en 't ja! ongetw ijfeld vele •liefhebbers van paardensport trekken. Voor alle nummers zijn vele inschrij vingen. Hier volgt een opgave van het aantal inschrijvingen: Woensdag 13 September. Concours eenspannen, toebehoorenae aan land bouwers uit Noord en Zuid-Holland 15, aangespannen dekhengsten 6eenspan nen van merriën A. P. S. 8 tweespannen 7eenspannen handelaars 9 en eenspan nen stalhouder uit Leiden 7. Donderdag 14 September Concours voor gebruikspaarden 20eenspannen poneys 7; rijpaarden (2 klassen) 14; eenspannen particulieren 9 en groot Springconcours 13. Bovendien zullen, zcoals reeds is me degedeeld, op beide dagen artilleriepaar- den, zoowel rij- als trekpaarden op het concours worden voorgereden. De volgende week zal men dus in menigerlei opzicht kunnen profiteeren. Toch is alles zoo geregeld, dat de verschillende bezienswaardigheden en festiviteiten elkaar niet in den weg zul len staan. De feestcommissie doet in een annonce van dit blad de bezoekers van tentoonstelling, vliegdemonstratie en concours-hippique een practischen weg wijzer aan de hand. Men verzoekt ons te melden, dat de prijzen voor de ringrijderij en den wed strijd van versierde voertuigen zijn ten toongesteld in Fongers' rijwïelmagazijn. H. IJ. S. M. Wegens het nog steeds aanhouden de drukke reizigersvervoer heeft de di rectie van de H. IJ. S. M. bepaald dat ook op Zondag 10, 17 en 24 dezer nog zal loopen trein 197, vertrekkende 10.42 's avonds van Amsterdam naar Rotter dam. Hij stopt te Hillegom om 11.2*^ arriveert te Leiden om 11.37 en vertrekt van ïaar om 11.39. Deze trein was, vólgens de dienstre geling, aangewezen te loopen op Zonda gen tot en met 3 dezer. Gistermiddag had op dc begraaf plaats der Ned. Herv. gemèënfe Uef 'Oegstgeest de begrafenis plaats van (prof. dr. Wildeboer, in leven hoog leeraar aan de Rijksuniversiteit en lid van den Gemeenteraad. Een groot aan tal belangstellenden hadden zich op de begraafplaats verzameld om den overle dene een laatste bewijs van hun hulde te geven. Het woord werd gevoerd door den collega en vriend van den overle dene prof. dr. P. D. Chantepie de Ja Saussaye, die dr. Wildeboer herdacht als wetenschappelijk man, als leermees ter, a'.s mensch en als echtgenoot. Dr. Rutten, een neef van pror. Wilde boer, dankte namens de familie van dyn overledene. Nadat alle aanwezigen en kele bloemen op de kist geworpen had den, was de plechtigheid geëindigd. Met een kostbare zaak wordt de Botermarkt verrijkt. In perceel no. 11 opent de heer J. H. iVlaariense heden avond een magazijn in gouden en zilveren werken, pendules, klokken, barometers, enz. Wie een kijkje in de etalages gaat nemen, vindt daar een uitgebreide collec tie artikelen, die smaakvol zijn uitgestald, en den indruk maken dat de heer Maar- tense aan alie wenschen van zijn cliënien zal kunnen'voldoen. Aan de zaak is een reparatie-inrichting verbonden. De R. K. gemengde zangvereeniging Arti et Religioni geeft 27 October a.s. eene uitvoering in de. grooie zaal der Stadsgehoorzaal. Op vereerend en veelzijdig verzoek zal de succesvolle uitvoering van Februari 1.1., waarin „Das Lied von der Glocke" van Schiller, en de beroemde „Keizermis" van Haydn ten gehoore gebracht wer den, veder herhaald worden. Heden bracht de hoogste afdeeling Bouwkunde van de Industrieschool dei- Mij. v. d. Werkenden Stand te Amster dam een bezoek aan onze stad, waar vele bouwwerken, o. a. de St. Pancraskerk en den Burcht bezichtigd werden. De middag werd verder doorgebracht in de Egyptische Afdeeling in het Museum van Oudheden, waar de bezoekers door Dr. Boeser rondgeleid werden. AARLANDERVEEN. Tot wethouder is benoemd de lieer J. H. Ruting. HAARLEMMERMEER. De nieuw in te stellen zomerpaardenmarkt te Hoofd dorp zal, behoudens toestemming van het gemeentebestuur, telken jare gehou den worden in de maand Juni, daags na de groote zomerpaardenmarkt te Utrecht. HAZERSWOUDE. Bij den postbode G. Starreveld aan den Rijndijk, is een postduif komen aanvliegen gemerkt Rot terdam II Nr. 2S64. LEIDERDORP. Tot wethouder is be noemd de heer J. van Leeuwen. LEIMU1DEN. Tot wethouder is be noemd de heer H. de Rijk. De gemeenterekening sluitend in ont vangsten met f 18,487,88, in uitgaven met f 17,941,78 dus met een batig saldo van f546,10 werd in de laatst gehou den gemeenteraadsvergadering vastge steld. De aangeboden begrooting wijst een eindcijfer aan van f 15,354,29. NIEUWKOOP. In de Raadszitting werden de herkozen leden van den Raad de H.H. P. A. Ph. v. d. Weijden en E. Augustinus beëedigd. De aftredende Wethouder de heer C. Kemp werd herkozen. Een commissie werd benoemd tot onderzoek der Be grooting dienst 1912. Op het verzoek der voorloopige Commissie tot oprichiing eener smedenschool om een jaarlijksche subsidie van f300 gedurende 30 jaren werd, na uitvoerige discusie, afwijzend beschikt. De burgemeester en de heeren Augusti nus en Mourits werden afgevaardigd' naar de vergadering van drinkwatervoor ziening te Breukelen-Nijenrode. OUDSHOORN. Tot wethouders wer den benoemd de heer Kloot Meijburg en Clant. Tot gemeentegeneesheer is aangesteld de heer W. van Wermeskerken. RIJNZATERWOUDE. Tot wethouder werd benoemd (vac.-Visser) de heer J. Rijkelijkhuizen. VOORSCHOTEN. In de vergadering van de afd. Voorschoten der Holl. Mij', van Landbouw werd besloten met 't adres mede te gaan van het hoodfbestuur om bij de Tweede Kamer er op aan te drin gen tot verwerping van de Tariefwet. Tot afgevaardigden naar de landbouw- vergadering te Leiden op Woensdag 13 Sept. werden benoemd de heeren C. Breu- kink' en J. Rodenburg. De cursus 1911 1912 van deAm- bachtsteekenschool alhier zal aanvangen op Vrijdag 15 Sept. e. k. Er wordt onderwijs gegeven ina. Hand- en Rechtlijnig teekenen. b. Meet en Bouwkundig rekenen, c. Kennis van Bouwmaterialen en Bouwkundige Con structieleer. d. Bouwkundig teekenen. Naar wij vernemen zal op groot Stadwijk nl. dat gedeelte, wat omringd is door een steenen muur en wat een groote oppervlakte beslaat een villa park verrijzen. WASSENAAR. In plaats van den heer J. Mansvelt is tot ópperbrandmeester benoemd de heer G. J. van der Mark. Tot brandmeester i: benoemd de heer H. van der Helm. ZOETERWOUDE. Maandagavond te 7 uur zal ten huize van H. Dolle in de Weipoort alhier een vergadering ge houden worden van de leden van den Oost- en Westbroekpolder. Aan de orde komt: Wijziging begrooting 1911. GEWESTELIJK GEMENGD. Zigeuners. Gisternamiddag liepen te Zo et er- wou de een 10- a 12-tal woonwagens te hoop en plaatsten zich achter elkander op den openbaren Noordbuurtschen weg, en en elke wagen, bespannen met paard, was goed bevolkt. Zoo als altijd, na eenmaal een staanplaats veroverd te hebben, gaat die bevolking, meest kinderen, er op uit, want in den regel hebben zij aan alles gebrek. Zoodra de t gemeester bekend was met dien inval, werden door hem po gingen ingesteld om van dat volkje af te komen, en liet herb verwijderen. Onder protest hunnerzijds ging al les vrijgoed tot aan de houizogerij van den heer MannekuS, alwaar zij niet ver der wilden gaan. Dc Burgemeester re- quireerde rijkspolitie en ten slotte een detachement Veldartillerie, doch zoodra de mi'Jtaire macht in aantacht kwam, vertrokken zij en gingen Leiden bin nen, a'.waar hun een sterke politiemacht hun opwachtte en geleidde tot buiten de- Rijn sburgerpoort. De in de schuit van P. T., te Z o e t e r- w oude gevonden en in bes'.ag geno men goederen zijn afkomstig van een familie te 's Hage woonachtig, doch wa ren door middel van braak ontvreemd uit een boeier welke onder de gemeente Voorschoten was opgeborgen. De zaak is in handen der politie. Gistermiddag 12 uur arriveerden te Sassenheim 3 batterijen van het 2de Reg. Veld. Art. uit Den Haag. Op het land van den heer J. Charbon werd halt gehouden en het middagmaal gebruikt, 't welk was gereed gemaakt in de door de firma Spijker a's proef aan het rijk beschikbaar gestelde keuken- automobiel. Omstreeks half drie vertrok ken de troepen weder naar Den Haag. Dat de soldaten en vooral de keukenauto mobiel veel bekijks had, is wel te be- grijpen. Sport. Vliegweek te Leiden. Wijnüalen seinde hedenochtend uit Parijs aan het Vliegsyndicaat, dat hij hedenavond met zijn toestel vertrekt en hoopt alle Hollandsche records te ver slaan, zoowel wat snelheid, duur als hoogte betreft. Verder schreef hij aan den leider van het syndicaat, den heer Merens, dat hij komt, zooals reeds gemeld, met een nieu wen Déperdussin eendekker. Met dit toestel, waarmede een snelheid van 130 K.M. verkregen is, werd het wereldsnel heidsrecord over 830 K.M. geslagen. Hij zal trachten den Michelin'oeker te be machtigen, waarvoor hij, nü Helen zijn record verbeterd heeft (1252 NK. M., 800 M.) van plan is 1500 K..M. te vlie gen. Zooals men begrijpt, is hiervoor de dagelijksche vliegtij-d te kort, weshalve hij van plan is 's avonds op te stijgen om, na een nacht in de lucht te zijn geweest (pl.m. 13 uur), den volgenden dag te dalen. We vergaten nog te vermelden, dat ook wethouder Juffermans uitgenoodigd is in het comité zitting te nemen. Behalve de Padvindesr, zullen ook de Jonge verkenners onder res.-hiit. Steijn voor de orde-bewaring helpen zorgen. Vanwege het Roode Kruis zullen twee doktoren en twee verpleegsters op .het terrein aanwezig zijn. Nog wordt medegedeeld, dat, voor zoo ver mogelijk, de terreinen in den omtrek door het Vliegsyndicaat zijn gepacht, zoo dat, wil men de demonstraties goed zien, men daarvoor het goed ingerichte tér- rein moet bezoeken, waar een goed orkest geregeld concerten zal geven. Een vlieger te Noordwijk. Men meldt ons uit Noordwijk: Duizenden menschen waren gisteren avond weer opgekomen, tot zelfs uit Lei den, Katwijk en Rijnsburg, om het ver trek van den vlieger Lütge bij te wonen. Deze zou ongeveer 6 uur opstijgen, zoo luidde het bulletin. Maar men wachtte tevergeefs meer dan een uur lang. Wat een teleurstelling! Wegens den ongunstigen toestand van het strand kon de vlieger niet vertrekken. Wel werd de machine naar het beneden- strand verplaatst, werd het terrein zelfs afgezet en nam de aviateur plaats in zijn toestel, maar de heer Lütge kon niet over een voldoende strook hard strand -be schikken, zoodat hij, uit vrees zijne ma chine te beschadigen, niet opsteeg. Ook hedenmorgen heeft de vlieger we gens den sterken wind niet kunnen op stijgen. Naar wij vernemen is het vertrek van den heer Lütge, zoo her weer heden niet veranderde, op morgenochtend vóór e 1 f uur bepaald. Land- en Tuinbouw. Holl. Maatsch. van ^andbouw. Voor de benoeming van een lid van het hoofdbestuur uit Zujd-Holland (vac. J. v. d. Koog, Mjddelharnis) zijn candi- daat gesteld de heeren H. van Eeten, te Ameide, door den Haag, Rotterdam en Schiedam, mr. A. J. Fokker te Leiden' door Leidenen A. van Leeuwen, tel Leiderdorp door Zoetermeer Zegwaard, voor de benoeming van een lid van het hoofdbestuur uit Noord-Holland (vac. G. Kruseman, Houtrijk), zijn candidaat gesteld de heeren A. H. van Wickevoort Crommeiin te Heemstede, J. van Meer- veld te Zunderdorp, P. Kaan Dzn., te Anna Paulowna, J. H. M. Evelein, te tLaaxlfinmie rm.e er. Aanbestedingen. HAARLEA1MERMEER. Na gehouden aanbesteding is de levering van hulpmest stoffen ten behoeve van de afd. Haar lemmermeer van den Ned. Boerenbond gegund aan den laagsten inschrijver, J. v. d. Marei te B o d e g ra v e n. Academienieuws. De senaat der universiteit van Amster dam zal op Maandag 18 September e.k., te 3 uur, in de aula der universiteit de openbare vergadering houden, die bij den aanvang van ieder academiejaar plaats vindt. In die vergadering zal de rector magnificus verslag geven van de lotgevallen der universiteit in het afge- loopen studiejaar, aan den heer K. H. Roessingh, candidaat in de godgeleerd heid aan de Rijksuniversiteit te Leiden, de gouden medaille uitreiken, hem voor zijn antwoord op een prijsvraag toege kend, en de rectorale waardigheid over dragen aan Prof. Dr. C. Winkler. Rechtszaken. De revolver. Voorde Haarlemsehe Rechtbank stond terecht een 17-jarige jongen, wien ten laste gelegd was, dat hij op 6 Juli te Oostzaan uit 'een revolver 3 schoten op zijn vader gelost heeft. Gelukkig hebben de verwondingen niet den dood ten ge volge gehad. Ingevolge de Kinderwetten werd deze zaak met gesloten deuren be handeld. Behalve als getuigen wc-rd o.a. als deskundigen- gehoord dr. Coenen te Haarlem. Als verdediger trad op mr. de Graaff. Het openbaar Ministerie eischte tegen den beklaagde 1 jaar en 6 maanden gevangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis. Het gebeurde te Jutfaas. Men herinnert zicli hel gebeurde te Jutfaas, waar de veldwachter iemand in bewaring stelde, die na «enigen tijd in het arrestanten-verblijf overleed. Van zekere zijde is toen, naar,aanleiding van bet gebeurde, een aanklacht ingediend tegen den betrokken veldwachter. Het „U. D." verneemt, dat de justitie na onderzoek gebleken is, dat hier hoe genaamd geen termen aanwezig waren om tegen den veldwachter een vervolging in te stellen zoodat harentwege geener lei actie in deze zaak is te verwachten. Gemeentelijke Aankondigingen. Door F. van der Woerd, alhier, is een verzoekschrift ingediend, om verlof voor den verkoop van tilcoholhoudenden, anderen dan sterken drank, voor gebruik ter plaatse van verkoop, in het benedenlokaal van het perceel 5e Groenesteeg no. 89. Door de N.V. Ned. Fabriek van verduurzaamde Levensmiddelen voorheen W. Hoogenstraten Co., is vergunning verzocht tot uitbreiding van de Fabriek van verduurzaamde levensmiddelen aan de Kerksteeg no. 7, door het maken van een groentewasscherij en een rookerij van vleeschwaren. Dit verzoek is met bijlagen op de gemeente-secretarie ter visie gelegd, terwijl op Donderdag 21 Sept. a.s. 's morgens 11 uur ten Raadhuize gelegenheid zal bestaan bezwaren er tegen in te brengen. Aan J. de Kort is vergunning verleend Whet oprichten van een Zuivelinrichting, ge dreven door een electromotor van 2 pk. in het perceel Langegracht 232. Burgerlijke Stand. AALSMEER. Geboren: Elias Jacobus van W. Mur en G. Harting. Klaartje Wilhel- mina d. van J. Slijkoord en B. C. Geleijn. Aldert Johannes z. van J. Hofman en L. van der Zwaard. Overleden: Cornelis Alderdenongeh.89j' ALFEN. Geboren: Robbert Karei Willem z. van K. Kuipers en L. M. J. de Greef. Willem z. van P. v. Leeuwen en A. Kranenburg, Ondertrouwd: A. Zwaan 26 j. met N. v. d. Panne 21 j, Getrouwd: J. D. Harting met E. Rijnevela. B. Oostemann met H. Kohlenzweij. D van Leeuwen met P. Beens. Overleden: G. de Rijk vrouw van B.van Deuren 75 j. C. Loef man van J. F. An- driessen 68 j. ZWAMMERDAM. Geboren: Jannigje, d. v. J. Boeijinga en D, Kraan. Huibertje, d, v. C. v. d. Wolff cn L. Boere. Ondertrouwd: Pieter Schakel, 23 j. en Wilhelmina Geertruida Ravensberg, 21 j. Getrouwd: Cornelis Marinus Ketel en Dammetje Uithol. Overleden: Theodorus Hendrikus van Rrjn, 3 m. Laatste Berichten. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) Geen verlof. Door den commandant van het le reg. infanterie, te Assen in garnizoen, worden, in afwachting van nadere bevelen, voor- loopig geen verloven van langen duur verleend aan officieren en minderen. De troepen, welke bestemd waren om op 9 September naar Amsterdam te ver trekken iot het aldaar verrichten van garnizoensdiensten (220 man), gullen, in gevolge ontvangen telegrafischen last, niet daarheen vertrekken. Het ongeluk op den Hertog Hendrik. Omtrent het ongeluk aan boord van Hr. Ms. pantserschip „Hertog Hendrik" kan worden medegedeeld, dat dit zeer waarschijnlijk moet worden toegeschreven aan het nabranden van het ontstekings- sas van een projectiel voor snelvuurge- schut 15 c.M. Door dit nabranden dacht men dat het projectiel geweigerd had, opende het sluitstuk om een nieuwe patroon in te brengen, met het bekende noodlottige gevolg. De Minister van Marine vertrok he den ter audiëntie bij H. M. de Koningin naar het Loo. Dure Levensmiddelen. ROUBAIX. 8 Seut. Van hedenavond acht uur af verspreidden zich talrijke groepen betoogers door alle wijken der stad. De politie was niet bij machte de orde te handhaven. Overal werden de uitstalkasten vernield. Gendarmerie en cavalerie maakten charges. In de rue Lannoy werd een barrikade opgewor pen en werd naar politie en troepen met steenen geworpen, waardoor een groot aantal agenten soldaten ge wond werden. Er werden tal van arres taties gedaan. ROUBAIX, 8 Sept. Dc betoogingen duurden voort tot na middernacht, van de agenten, gendarmes en soldaten zijn een tiental gewond. De betoogers had den een aantal gewonden, waarvan som mige ernstig. Veertien personen wer den gearresteerd. BREST, 8 Sept. Bij een betooging georganiseerd door het syndicaat van werklieden van het arsenaal, moest de po'itie cn de gendarmerie chargeeren. Dertien personen werden in hechtenis genomen, verschillende agenten en gen darmes werden gewond. De ingestorte Schouwburg. NIZZA, 8 Sept. Te 8 uur waren 11 lijken en 16 gewonden onder de puin- hoopen vandaan gehaald. De Portugeesche Kamer. LISSABON, 8 Sept. De Kamer van Afgevaardigden is verdaagd tot 15 No vember. Spanje en Marokko. MADRID, 8 Sept. Met het oog op de vijandelijke houding van de harka on der bevel van Mizzamet f" de nieuwe concentratie van vijandelijke stammen, aan de oevers van de Kert, heeft de regeering besloten 2500 a 3000 man schappen daarheen te zenden. Zij zou den heden vertrekken, ter vervanging! van de soldaten, die met verlof gaan, en oprukken in de richting van Alhu- cemas. E rzullen ook twee of drie schepen aan de operaties deelnemen. De ministerpresident spreekt het be richt tegen, dat de bezetting van Ifni' uitgesteld zou zijn. Zij. zal geschieden voor het einde dezer maand. MADRID. 8 September. De minister van marine ontving uit Melilla een offi cieel telegram, meldende, dat een vij andelijke harka bij het aanbreken van den dag een vooruitgeschoven positie aanviel, doch met groote verliezen krach tig werd terug geslagen. De Spanjaar den verloren 8 dooden, 26 gewonden. Na afloop van het gevecht besclioien de kanonneerbooten de dorpen bij AI- hucemas. Cholera. SOFIA, 8 September. Drie cholera gevallen zijn voorgekomen te Bourgas. beurs van Amsterdam. 9 September 1911. Nederland. 3% Obi. Ned. Werk. Schuld 3 7o Cert. dito 2)4 dito Hongarije. Goudl. 4%. Oostenrijk. 5% Obl. April-Oct. Dito 4% )an-|uli. Portugal 4J4 Obl.Tabaksmon. 3 70 UoV. le serie Rusland. 4)4% Obl. 1909Ned.Rec. 4)4 7o dito Obl. 1909 4 dito bij Hope Ck Co. a. G. R. 125 4 dito 6e Emiss. Servië 4 /Q Oul. 1895 Mexico o 70 uoudl. '99 Brazilië, F unci. L. 1898 Columbia 3% Gee. B. Schuld Venezuela 3 /0 Dipl. Sch. 1905 470 Amsterdam 1900-01 470 Leiden 1896. 4% idem 1911. Aand. N. West. óiPac.Hyp.B.C. Amalg. Copper Cy. C. v. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C. U»,. Cigar. M. C. v. A. Cert.v.g. A. Unit. Stat.SteelCorp. Cert. v. pref. Aand. dito Aand. Barge <k Moormann (liq.) Ainst. Cult. Mij. der Vorstenl. Aand. Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew.aand.„Ketahoen"Mijnb.Mij. Redjang LeDoug Mijnb.Mij.aand. Aand. Great Lobars Gee. Holl. Petr. A. Aand. K. N. M. t. expl. v. Petr. Br. a t 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum Palemb. Petr. Mij. Gew.aand. intern. Merc. Mar.Cy. Pref. aand. dito. dito. Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deii Cultuur Mij. Aand. Deli-Mij. Aand. Nieuwe Asahan Tab. Mij. Aand. Un. Langkat PI. Cert. v. Aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand. Holl. ljz. Spoornnj. Aand. Mij. t. Expl. v. Staatssp. Gest.Obl. Boxtel-Wesel 1875-80 Aand. Warschau-Weenen Spw. Cert.v. aand. Atchison Topeka Cert.v.aand. Chesapeake <&0hio Cert.v.aand. Denv. RioGr. Sp. Gew. aand. Efie Sp. Mij. 4 7o General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic.lntern.PirorLienObl.4)47o Cert. v. aand. Miss. Kans. T. 47o le Byp. ditü Aand. N.-Y. Ontario «k Western Cert. v. gew. aand. Rock Isiand Gew. aand. South Pacific Afgcst. gew. aand. South Rlw. Cert.v. gew.aand. Union Pac.Rlr. 4 7o Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam a f 100 Paleis voor Volksvlijt 1869 Aand. Witte Kruis 234 Antwerpen 1887 4 70 Hongaarsche Hypb. 1884 4% Theiss. Regulir. Ges. 1880 57o Staatsl. Oostenrijk 1860 3% Madrid 18(38 Turksche loten 1870 Congoloten 1888 Panama-kanaai loten Prolongatie rente 3 a Vorige Koers Koers. heden* 84% 853-8 84J-4' 84% 71?a 71 93/8 96Ji 92)4 95J4 95?i6 66)8 97 97 89 H 88%, 88% 853-4 1 101 He 104% 104/ie 4 8 51% 1013/2 101 h 87 1 OO.44' 100?* 165 58) 1 50H mi 45 43! 8 70 117K 1173-2 115K 1153/a 170 H J69j>-4' 144,'i J444* 186« !8G% 95 91% 661 670 664. 6534 361?» 424?» 199>A 19634 161H 159 >6 4JS 4% 15% 685 685 92 944* 477M 475)4 13M 464 464 4H 9% 39 835 s 40H 93 92H 973/2 97J4 207J4 206 1063/2 105 72 X 7334 24% 1 293-4 76 76 28 H 102 1024* 293/2 97 §4 97% 40 39% 25) ie HOHe 108J4 26% 167 I - 100*4 14 13% 106% 107 1.30 80 124** 158 158 167 mi 691* 50Ji 41.50 41.50 71.70 3H%*

Leidsche Courant | 1911 | | pagina 2