Van af Donderdag 8 Juni zullen verkoeld worden alle goederen onzer ENGROS-AFDEELING. Groote Partijen. - Reusachtig lage prijzen in de volgende Artikelen: Haarlemmerstraat 26-30. UITSLUITEND k CONTANT. Gemaakte en Trkpt Goederen, Blouses, Corsettói/Kokken, Kousen, Garen en Band, enz. Vitrages in alle breedten. Spotprijzen. Japonstoffen Groote voorraad in Tafelkleeden, Koehaar-, Tapis Beige-, Axminster- en Tapestry-Karpetten, Vloerzeilen, Linoleum, Loopers, Vloermatten, Kleedjes, enz. enz. W. Men wachte dus met zijn inkoopen tot Donderdag 8 Juni Houten en IJzeren Ledikanten, Slaap» en Eetkamer-Meubelen, wollen, gewatteerde en moltonnen Dekens. wegens Sterfgeval en Boedelscheiding tegen Taxatie-prijzen, Opgericht 1875. »- Algeheele Uitverkoop Wegens den enormen voorraad zullen verschillende artikelen tegen oog lagere prijzen worden aangeboden, waarvan een ieder zich in cie Etalage zal kunnen overtuigen. in zwart en gekleurd, ver beneden fabrieksprijzen. Hiervoor verzoeken wij beleefd de aandacht voor onze Etalages; zoowel Stoffen als Katoentjes, waaronder de beste qualiteiten, zullen als Extra Reclame worden aangebodèn. Wegens den enorm grooten voorraad zullen wij nog Extra Condities maken voor hen, die geheele «tukken van ver schillende artikelen of groote partijen tegelijk willen koopen. ES J Voor Heeren Kooplieden zijn er werkelijk groote koopjes te vinden en raden wij hen ten zeerstd eerr^ez^k aan onze Magazijnen aan. I De zaken worden geopend 's morgens 9 uur en zullen van 5—7 uur gesloten zijn. Ag Jr 9238

Leidsche Courant | 1911 | | pagina 4