De Voorzitter vraagt nu of de hee- ren zich met een onderhandsche gunning pcunnen vereenig^n, B. en W. zullen dan Zorgen dat het grint goed is. Een voor stel in dien zin van den Voorzitter wordt met aljgemeene stemmen aangenomenl Aan de orde ktomt ve/nojilgienis eeni adres van J. v. d. Lubbe om subsidie in' de overzetpont bi] Allemansgieest. De Voorzitter heeft zich giewend tot den burgemeester van Voorschotel iDeze wil subisidie geven, indien Zoeter- LWoude ook iets aan J. v. d. Lubbe wilj schenken. Het belang van Zoeterwoude bij ,die pont is grooter dan dat van Voorschoten, daar de schoolkinderen de pont niet kunnen missen. De gemeente betaalt f 5 per jaar aan de .ouders van schoolgaande ki^deneni tot vergoeding van de overzietkosten. B. en W. stellen daarom voor een sulbL sidie te verlaenen van f 150, indien vrijen overtocht wordt verleend aan alle school kinderen, aan de politie, de brandweer 'en gemeentewerkers. Als verdere condi tiën aan deze subsidie verbonden wordt geeischt, dat Voorschoten een subsidie zal geven van f 50 en dat door B. en W. voor deze gemeente en van Voorschoten een vast tarief zal worden ontworpen. De heer Konijnenburg kan zich moeieliik hiermee vereenigen, 't Is grondgebied van Voorschoten, hij vreest ook dat, wan neer het aantal schoolkinderen toeneemt, v. d. Lubbe weer nieuwe subsidie zal vragen. De Voorzitter zegt dat Zoe terwoude het meeste belang heeft bij de pont, ai vervolgens dat de bepaling van een vast bedrag als voorwaarde aan deze subsidie wordt verbonden. De heer Konijnenburg stelt voor dat alle bewoners van Zoeterwoude vrije overtocht zullen hebben terwijl aan v. d. Lubbe wordt overgelaten hoeveel subsi die hij dan wil vragen. De Voorzit ter vindt dat het dan een koopmanszaak .wordt. Hij brengt bet voorstel van B. en W. in stemming dit wordt aangenio- men met op een na algemeene stemmen. Tegen de heer Konijnenburg. De Voorzitter brengt vervolgens ter tafel het voorstel tot onbewoonbaar- verklaring van het huis van G. v. d. Geer. Hij stelt voor het besluit in genoemden zin te nemen, onder voorwaarde dat bin nen 2 maanden de woning ontruimd zij. Aldus wordt besloten. Aan de orde komt de aanvrage der Electriciteitsfabriek te Leiden om con cessie tot levering van etectricitejt; en daarmede Samenhangend voorstel tot straatverlichting. De Voorzitter zegt dat de bezwaren bij de eerste concessie- aanlvrage terstond door de fabriek zijn overgenomen. De gemeente moet garan deeren een stroomverbruik van flSOO. Dit wordt verhoogd met 15 p.Ct. voor de aanleg van een kabelnet buiten' de Noord- en Zuidbuurt. De garantie is niet van toepassing ten N. van 'tSchiekanaal, daar kunnen groote fabrieken komen die alleen reeds f1800 stroom verbruiken, dan is de garantie van Zoeterwoude nihil. Volgeins de Voor zitter zijn de concessievoorwaarde zeer billijk. Besloten wordt deze voorwaarden aan te nemen. De raad besluit den transformator te doen plaatsen in het lijkenhuis, en het raadhuis, brandspuithuis en de openbare school vaii electrische verlichting te doen voorzien. Vervolgens wordt de politie-verorde- hing goedgekeurd van B. en W. behel zende eenige'bepalingen voor den uitvoer van het werk'. De Voorzitter wenscht daarop den raad geluk met de genomen besluit en hoopt dat de nieuwe verlichting moge .strekken tot bloei van Zoeterwoude. De Voorzitter sluit daarop de ver gadering en de raad gaat in comité- generaal ter behandeling van reclames in de plaatselijke belastinig. Land- en Tuinbouw. Vereeniging voor Bloembollencultuur. In café „De Kroon" te Hdtrlem hield gister bovengenoemde vereeniging haar 122e algemeene vergadering. De voorzitter, de heer E. H. Krelage, opende de vergadering met een woord van hulde aan de nagedachtenis van den heer W. J. Leefkens. Verder zegt spreker, dat hij overtuigd is geworden, dat een krachtige organisa tie van den handel steeds meer eisdi van den tijd wordt. Ook wijst hij er op, dat de prijzen, die men maakt, al te vaak te laag zijn, en meent, dat een prijs b.v. voor „La reine" van fl, zuiver netto, niet alleen de cultuurkosten dekt, maar bovendien een redelijke verdienste over laat, en noemt nog meer gevallen van te lage prijzen voor bolgewassen. Verder deelt hij mede, dat het informa tiebureau beschikt over gegevens omtrent 35.000 buitenlandsche verbruikers van bloembollen, het incasso-bureau int jaar lijks voor meer dan een ton gouds aan kwade posten. Hij wijst verder op de toestanden in het bollenvak, en geeft ;aan, hoe hij zich voorstelde, dat de ver eeniging moet werken, om aan haar jdoel te beantwoorden. Het bloemenvak heeft zich in de laatste halve eeuw zoo zeer ontwikkeld, dat de handelstoestan den en economische belangen zich volko men gewijzigd hebben en dat zij thans Zijn zwaartepunt te verplaatsen heeft in de door hem aangewezen richting; op dat een tijdvak van verhoogden bloei en welvaart zich opene voor het bloembol- lenvakj Met applaus werd deze belangrijke re de begroet. Daarna memoreert de voorzitter de tentoonstelling, die de Boskoopsche ver eeniging organiseert en spreekt een har- telijken wensch uit, voor de jubileerende zustervereeniging. Het hoofdbestuur stelde een gouden medaille voor haar beschikbaar, terwijl een telegram van gelukwensch wordt verzonden. Aanwezig waren 36 afdeelingen, ver tegenwoordigende 156 stemmen. De notulen werden onveranderd vast gesteld. Ook geeft het jaarverslag geen aan leiding tot opmerkingen, terwijl de voor zitter er op wijst, dat er drie koninklijke onderscheidingen zijn verleend. Uit de rekening en Verantwoording van de gehouden tentoonstelling bleek, dat aan inkomsten en uitgaven de rekening sloot met f IO9.712.391/2, zoodat deze ten toonstelling geen schadepost te boeken had. Uit de jaarrekening bleek, dat de inkomsten bedroegen f 10,863,96 en de uitgaven f7875.30, alzoo een voordeelig saldo van f2988.60. Beide rekeningen werden goedge - keurd. Hierna sprak de voorzitter zeer waar- deerende woorden tot den aftredenden secretaris-penningmeester Joh. de Breuk en bood hem namens de vereeniging een staand horloge met oorkonde aan, waar voor deze in hartelijke bewoordingen dankte. Daarna werd de nieuwbenoemde se cretaris-penningmeester, de heer J. H. Wentholt, met een hartelijk woord door den voorzftter verwelkomd, waarna deze op uitnoodiging den zetel als algemeen secretaris-penningmeester innam. De heer Wentholt antwoordde met de belofte, dat hij zal trachten de hem toe vertrouwde taak zoo goed mogelijk te vervullen. Hierna had de stemming plaats voor een lid van het hoofdbestuur, tengevolge van het bedanken van den heer H. Veld- huyzen van Zanten Jz., vvien de voor zitter dank bracht voor hetgeen door hem in het belang der vereeniging was ge daan. Gekozen werd de heer W. H. de Graaff te Leiden, met 98 van de 156 stemmen. Aan de orde kwam het voorstel van het hoofdbestuur, om van 20-22 Decem ber 1911 een tentoonstelling te houden van bloeiende bolgewassen en hiervoor een bedrag beschikbaar te stellen van één duizend gulden. Enkele afdeelingen maakten opmerkin gen aangaande de wijze, hoe ze wenschen aat deze bollen geëxposeerd zuilen wor den. De afdeeling Hillegom ziet geen heil in deze zaak. Andere willen maatre gelen genomen zien, om niet alleen ge prepareerde, maar ook andere bolgewas sen op te nemen. De voorzitter merkte op, dat de be doeling is om alie bloeiende bolgewassen ten toon te stellen, zoowel geprepareerde als niet-geprepareerde, en dat op een ten toonstelling zeer veel te leeren valt, en handhaafde het bestuursvoorstel, dat aan genomen werd met 104 tegen 52 stem- 5men. Het voorstel van Oegstgeest om pl.m. flOOÜ uit te loven aan prijzen voor tul pen, eevnals voor hyacinthen, wordt aan genomen met 107 tegen 49 stemmen. Punt 9, voorstel van de afd. Hillegom om bij eventueeie herziening van invoer rechten de belangen van den export van bloembollen in het oog te houden, wordt zonder stemming besloten een schrijven van het hoofdbestuur aan de regeering te zenden. Punt 10. „De afdeeling Noordwijk stelt voor, het hoofdbestuur te verzoeken stap pen te willen doen bij den betrokken mi- minster, om te verkrijgen, dat plaatsen, die in zuidelijke richting (en desge- wenscht ook in noordelijke richting) meer dan 15 K.M. van Haarlem af lig gen, toch tegen het verlaagde tarief met Haarlem kunnen telefoneeren" De voor zitter twijfelt, of, zooals een der afdee lingen wenscht, er een straal van Den Haag tot Alkmaar voor verlaagd tarief in aanmerking zal kunnen komen. Zon der stemming wordt het voorstel aan genomen. Punt 11. De afd. Hillegom stelt voor, het hoofdbestuur te macfltigen, om op de wijze, die het hoofdbestuur het doel matigst voorkomt, te trachten te verkriji gen een kleurenkaart met kleurbeschrij- ving in vier talen, die, hetzij kosteloos of tegen betaling verkrijgbaar komt voor alle leden der vereeniging. Hillegom's afgevaardigde trekt dit voorstel in en dient een nieuw voorstel in, om n.l. deze voor de afdeelingen kosteloos beschikbaar te stellen. De voorzitter heeft bezwaar om dit te behandelen, om reden er financieele bezwaren voor de vereeniging aan ver bonden zijn en stelt voor dit voorstel later te behandelen. Sassenheim zou de regeling met den Tuinbouwraad wenschen te zien, welk denkbeeld door het hoofdbestuur wel ge schikt geacht wordt. Besloten wordt het tweede voorstel uit te stellen tot nader orde. Punt 12. „De afdeeling Rijnslburg stelt voor, dat deze vereeniging een fonds stichte, met het doel, om uit) de baten van dit fonds zooveel mogelijk minwaar dige bolgewassen te doen vernietigen/' Met 132 tegen 24 stemmen wordt het voorstel verworpen. Punt 13. De afdeeling Uitgeest stelt voor, dat door deze vereeniging bij den Tuinbouwraad aangedrongen wordt op onderlinge verzekering tegen brandscha de. De voorzitter zegt, dat indertijd alle moeite is gedaan om medewerking; te verkrijgen, zonder resultaten, en daarom ontraadt het hoofbestuur de aanneming, niettegenstaande de wenken van Hille gom. Bij stemming wordt het voorstel met groote meerderheid verworpen. Punt 14. De afdeeling Langendijk stelt voor de volgende motie: „De algemeene vergadering spreekt de wenschelijkheid uit, om zooveel mogelijk het partijgoed der tulpen niet meer per hectoliter, doch per gewicht te verhandelen". Na veel discussie wordt het voorstel met meer derheid van stemmen aangenomen. Bij de rondvraag wenscht Wester- Schouwen beursnoteeringen der bollen in 't orgaan geregeld op te nemenHil legom wenscht herziening van het kos tentarief voor de afgevaardigden. Hierna sluit de voorzitter de vergade ring. Leger en Vloot. Door de Minister van Oorlog is bevo len dat aan de miliciens der lichting 1911 bij wijze van proef, in plaats van 'de ge wone modelschoenen, twee paar hooge rijgschoenen met een paar enkelkappen (beenstukken) worden verstrekt. Academienieuws. LEIDEN. Na verdediging van een aca demisch proefschrift getiteld „De naam- looze Vennootschap in het bezit van haar eigen aandeelen" werd heden bevorderd tot doctor in de rechtswetenschappen de heer Pieter Gijsbertus Bijdendijk, ge boren en wonende te Rotterdam. Uit Stad en Omgeving. LEIDEN, 28 Maart. De firma Hoelen Zn. Waar in den laatsten tijd, vrouw Mode in Leiden steeds meer veld won, en ten gevolge daarvan overal schooner maga zijnen verrezen of de bestaande luxueux werden uitgebreid, daar sloeg menigeen een verdrietigen blik op de zaak der tirma Hoelen, die daar lag ais in een vergeten hoekje van den Nieuwen Rijn, die meer en meer dreigde een stille buurt te wor den, verdrongen door de Breestraat met haar schitterende winkels. Als een ingepopte rups sliep zij haar winterslaap. Maar nu plots is daar nieuw leven ingevaren, een zwoele len te-adem zuchtte er om heen en uit de grauwe cocon borst de schoone. vlinder, die wijduit de schitterende vleugels sloeg. Slechts een korte spanne tijds was hiervoor noodig, in nog geen drie maan den wrochtte hier de architect van der Laan een wonder, het schoonste mode magazijn van Leiden, 0111 welks eenvou dige chic ons grootere steden mogen be nijden. Bij het bestaande gedeelte werd het leelijke dichte huis getrokken, in welks donkerte men vroeger door een bin nendeur kwam, en met de daarachter ge legen binnenplaats werd een opper vlakte gekregen, waarvan men versteld staat. In den trant waarin de architect Mul der het eerste gedeelte bouwde, werd een tweede etalagekast gebouwd, in de zelfde sierlijk gebogen lijnen vattend de gebogen spiegelruiten. Zoo werden twee expositiekasten gevormd waarin men het tentoongestelde van alle kanten kan be wonderen. Maar binnen werd alles radicaal ver anderd. In prachtig doorgevoerde Louis XVI maakt het witte geheel, met de kronkelende guirlandetjes en de medail lons aan wuivende linten, hier en daar met goud aangestipt, en de afsluitgor- dijnen in vieux or een indruk van rus- tigen eenvoud en fijne chic. Vooral in de etalagekasten, waar het tentoongestel de tegen het wit zoo scherp tot zijn recht komt Niets wat meer aan den ouden win kel herinnert.^ Een toonbank, o ja, een heel kleine vindt ge achteraan, om er de stoffen aan stuk te toonen, maar ove rigens zijit gij in een expositiezaal. In het midden twee groote vitrines, waarin het laatste snufje ligt uitgespreid en hier en daar 'n toilet of mantel op een mannequin en overal spiegels om het aangepaste te zien van alle kanten. Achterin drie knusse paskamertjes, eveneens in wit en oud goud met sierlijke lichte meubeltjes en spiegels tot den grond. Heel op den achtergrond dat heer lijke zitje, een open salonnetje onder een zoldering van gebrand glas, ook des avonds haar kleurschijnen werpend door het daarboven aangebrachte electrisch licht. Waar vroeger het atelier was, heeft nu de heer Hoelen een ruim, prettig ver licht kantoor gekregen, terwijl het rui me atelier boven is ingericht met 6 uit slaande ramen op den Burcht, zoodat ook dit een verbetering is voor het per soneel. Spraken wij reeds van jong leven, dat aan dit alles den stoot gaf we mo gen niet verzwijgen dat dit de heer Hoe len Jr. is, die als coupeur de drijfkracht is der firma en die ook van zijn be kwaamheid als étaleur blijk gaf door den lossen, artistieken aanblik die hij de beide étalages wist te geven. Als hedenavond het electrische licht, een rustig aandoende plafon dverlichf-J ting, dit alles overschijnt, zal dit voor zeker veel kijkers lokken. JH.opea &ii yöpj. de he.ejen Hoelen dat deze ook koopers worden. Aan de telefoon zijn aangesloten' onder nr. 1075 Dr. F. M. Hengeveld, Wasstraat 28. 1076 Th. C. Stijnman( Burgsteeg 7. 1077 Siemens Schuekert- werken, Oegstgeest. 1078 A. J. Bleijs, Noordeinde 17. 1079 Mr. T. L. Dee, Oude Singel 52. 1080 Academiegebouw, Curatoren kam er, Rapenburg. 1081 Stad huis; Bode of Bediende, Breestraat. 1082 Luster A. Hartjens, Part. Verpleegster, Hooigracht 51. 1083 J. H. du Chattel, Hoogewoerd 67. 1084 Firma G. Wilhel- my Damsté, J. J. v. der Pas, N. Rijn 21. 1085 J. G. J .Vcrheij van Wijk', Hoo ge Rijndiïk 23. 1086 W. K. van Hasselt, Rijnsburgerweg 36c. 1087 J. de Krol Haarlemmerstraat 144. 1088 J0I1. W. Wilb'renninclc, Oude Singel 8. 10S9 L. K. A. van Duuren, Lange Mare 40. 1090 L. F. Hazenberg, Breestraat 1. 1091 Prof. P. J. Blok, Oude Singel 66. 1092 H. Gijsman, Hoogewoerd 133. 1003 E. Oostendorp, Doezastraat 17. 1094 J. Bonzei, Stationsweg 33. 1095 L. v. d. Stok, Schelpenkade 44. 836 D. Dirkse, Steenstraat 53. 789 Maat.ij. de Auto maat (K. Kramer), N. Rijn 105. GEWESTELIJK GEMENGD. Inbraak. Vermoedelijk door middel van een val- schen sleutel hebben dieven zich toe gang weten te verschaffen tot een pak huis aan de Hansenstraat te Leiden waaruit zij een 50 tal borstels en een pak tabak toebehoorende aan den si garenmaker W. K. wonende aan de Ko- ninginnehof ontvreemden. De politie doet naar een en ander onderzoek. Hedenmiddag omstreeks half een kreeg zekere mej. A. V. een toeval op het Kort Rapenburg te Leiden. Door haar val tegen den trottoirband kreeg zij een ernstige hoofdwond die door Dr. T. verbonden werd. Daar het meisje niet bij kennis k\vam werd zij per politie- brancard naar haar woning vervoerd. Sport. Vliegen. Meldden wij onlangs dat de heer C. D. Merens van Warmond haar Parijs was vertrokken om het vliegen te leeren, nu kunnen wij berichten dat hij een vliegmachine heeft aangekocht In zijnen tuin wordt een bergplaats voor de machine gemaakt. Genoemde heer heett verleden week te Parijs met den bekenden vlieger Wijn malen reeds met succes proeftochten ge houden. Het moet in de bedoeling liggen van den aviateirr om ook te Warmond vlieg tochten te houden, voor welk doel de machine hierheen zal worden getrans porteerd. Aanbestedingen. LEIDEN. Bij de heden door den heer L. van der Laan, architect, namens zijn principaal den heer H. J. Dieben gehouden aanbesteding van „het bouwen van een stoomwasscherij aan den Zoeterwoudschcn Singel, no. 20", waren inge komen 17 inschrijvingen, t.w. van C. J. van Valderen f 10445, firma J. J. Planjer f 10184, H, S. Sloots f 10000, G. C. Bik f 9045, B. J. Huurman f 9576, J. Dietz f 9300, J. Christiaanse f 9240, H. van Dalen f 9225, J. de Cler f 9100, W. van der Hoogt f 8950, M. Wittenburg, Zoeterwoude f 8950, J. Th. Bik f 8799, W. F. Marcélis f 8757, H, Korswagen f 8648, Ph. Rosdorff en Gebr. van Beukering f 8639, A. H. Hartevelt en A. de Vrind f 8591, J. C. van der Steen f 8450. Voor zoover niet anders vermeld, zijn de in schrijvers woonachtig te Leiden. Vanwege het Ministerie van Waterstaat werd gisteren in het gebouw van het Provin ciaal Bestuur van Zuid-Holland te 's Graven- liage aanbesteedhet vernieuwen van dc in de gemeente Sassenheim gelegen Postbrug in den Rijksweg van 's Gravenhage naar de Noord- Hollandsche grens; behoorende tot de werken voor de Rijkswegen in Zuid-holland. Laagste nschrijver W. Klootwijk te Papendrecht voor i 14000.—. Bij de gisteren te Noordwijk gehouden aanbesteding van beschoeiïngswerken langs de Woensdagsche Wetering voor rekening van de Gemeente waren ingekomen drie biljetten J. Potman, Haarlemmermeer, voor f3900.—. G. J. Alkemade, Noordwijk, voor f4197.—, W. G. de Vreede, Noordwijk voor f4257.—. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Stadstimmerwerf; telefoon no. 127. Geopend van 912 uren des morgens en van 2—5 uren, des middags. Aanvragen van werkzoekenden. 1 Reiziger; 1 Timmerman; 1 Timmerman- kistenmaker1 Opperman1 Machinist1 Stoker; 1 Machinist-Bankwerker1 Hulp-monteur1 Constructie-bankwerker1 Draaier-bankwerker 1 Grof-Bankwerker1 Gas- en Waterfitter: 1 Loodgieter; 1 Electricien; 1 Lettergieter; 1 Letterzetter; 1 Banketbakker2 Bakkers (1 nood hulp)1 Motor-schippersknecht; 3 Schippers knechten 2 Bloemisten 1 Oppasser4 Loop knechten 12 Losse Werklieden; 2 Verstelnaai- sters; 1 Dienstbode; 3 Werksters; 1 Wasch- vrouw. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, naar waarnemingen verricht in den morgen van 28 Maart 1911, medegedeeld door het Kon, Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 766.1 Kopenhagen. Laagste barometerstand 750.8 Biarritz. Verwachting tot den avond van 29 Maart, matige, later wellicht toenemende, noordooste lijke wind, toenemende bewolking, mogelijk regen of sneeuwbuien, kouder. Marktberichten. LEIDEN 28 Maart Ve tte V arkensmar kt. Aanvoer 167, vette varkens 130. f 0.54 a 0.53. Lichtsoort 37. f0.50 a f0.48. Handel matig. BODEGRAVEN, 28 Maart. Aangevoerd: 55 partijen kaas. Goudsche le soort 131 a 324— 2e soort f 284 a 29.—, Ie soort Edammer f le soort Derbij f Zwaardere Goudsche f 33.— Handel matig. ROTTERDAM, 28 Maart. Veemarkt, 31 Paarden; 0 Veulens0 ezels 1347 «lagere Runderen; 713 vette Runderen; 110 vette Kal veren; 1128 nuchtere KalverenGraskalveren 1 Schapen 202 biggen 0 Varkens; 1 Bok. De prijzen waren als volgt: Koeien en Ossen 35 a 40 c.; Slieren 31-35 c.vette Kalve ren 50—65 c. p. 4 kilo. Melkkoeien f 165—275 Kalfkoeien f 175—290; Stieren f 120375Pin ken f 9ü—110; Graskalveren fVaarzen f 120—160Werkpaarden f 150—300Slachtpaar- den f70—160; Hiiten 1'0; Biggen f 11 a 18 nuchtere Fokkalveren f 12—20; nuchtere Slacht- kalveren f 6.11.— Export Varkens e., Lammeren fper stuk. Biggen fO.—.0; Biggen per week f 1.80a 2.20. De handel en omzet in vette runderen, was niet zoo vlug als vorige week. ja zelf sleepend er was veel kooplust, doch de hooge vraag prijzen, veroorzaakte tragen omzet, alles zal wel verkocht worden. De puikste met, een cent boven noteering. Stieren met vlugge handel. Vette kalveren duur, de besten zijn zeer ge zocht met vluggen handel, mindere soorten werden iets langzamer verhandeld. Op de ma gere markt was de aanvoer zeer ruim, er is merkbaar minder beweging, wegens de bijna geheele afwezigheid van Belgische kooplieuen, daar België zijn grenzen voor invoer van melk en kallkoeien heelt gesloten, daardoor daling der prijzen. Voor het binnenland was nog al vraag naar melkkoeien, doch de prima soorten waren niet aangevoerd. Voor jong was meer belangstelling, en be hoorlijke omzet. Nuchtere kalveren mei vluggen handel, naar kuisjes was veel vraag, paarden met goeden handel, 111 biggen ging minder om. ROTTERDAM, 29 Maart. Op de L-.«ter- markt werden aangevoerd 52 achtste en 46 zestiende vaten en 194 stukken van een half K.G. Prijzen le kw. i 62, 2c kw. f58, 3e kw. f53. Per half K.G. 75 ahüct. Eieren. Aangevoerd 9U587 stuks. Kippen eieren f 3.— a f 4.0'J. Eendeneieren 4.00—4.30 ganzeneieren f 9,a 9.50. Kalkoeneicren f 11. HAZERSWOUDE,27 Maart. Veiling V. P. N Kipcieren f 3.30—f 4.00 per 100. Eendeieren f 9.14f U.per 1C0. Konijnen f 0,12 «0,25 p. stuk, Duiven f 0.18— f0,25 Savoijc kool f 0.07—f 0.09 p. 8 stuks. Sinaasappelen f 0.08 4f0.09J* p. j stuks. Aardappelen 1 2.UU per HL, Bloemkoolpianten 1 0,15—iO.ld per 25stujfS LOOSDUINHN, 27 Maart. Op de groente 11 vci- ling werden de volgende prijzen besteed Kom kommers (EngJ le soort i 12.30 a f 1Ö.2U, dito 2e s. 1 lU-aOat I2.7U. Salade 1ste srl f 3.6U .1 «5.10 dito 2de soort 1 1.80 a f 2.60. peen, 1ste soort f 18.80 a f 24.10, dito 2e soort t 12.70 a 1 14.— radijs 12.80 a 2.90 Kaapstelen f 1.10 a 1.30, sel derij 10.a 0, rabarber i 8. a peterselie f5.60 a 6.80 per lud, Spinazie 24 a 40 c., stoofsla 20 a 53 c,, Komkommerstek f 0.90 a 1.35 p. ben. looien 80 a 86 c. per 4 H.L. ANTWERPEN, 27 aiaart Veemarkt. Betaal de prijzen per Kilo. Verkocht 45 ossen le qual. fr. 1.04 2e qua!. 0.94 3c qual. U.84. 129 koeien ie qual. fr. o.a 0 28 vaarzen le qual. fr. 1,02 2e qual. 0.96 3e quai. 0.86, 37 stieren le qual. fr. 0.90 2e qual. 0,80 3e qual. 0.70. 41 kalveren le qual. fr. 0.— 2e qual. 1,35, 3e qual. 1,20. 0,90. LONDEN, 27 Maart. Ter veemarkt zijn aange voerd: 9Uo Runderen, Schapen en Lamineren 2000, Kalveren 10. Prijzen per steen Runderen 9/7 a 4/8, Schapen en Lammeren 3/9 a 5/9. Beurs van Amsleruutn. 28 Maart 1911. Nederland. 3% Obl. Ned. Werk. Schuld 3 /G Cert. dito 24 dito Hongarije, üoudl. 4%. Oostenrijk. 5% Obl. April-Oct. Dito 4 70 Jan—uli. Portugal 44 Obl.Tabaksmon. 370 Ooi. le serie Rusland. 4 4% Obl. 1909Ned.Rec. 4h 70 uitu Obl. 1909 4 dito bij Hope Co. a. G. K. 125 4 dito oe Ennss. Servic 4 Obl. 1895 Mexico 5 /o Goudl. '99 Brazi.ië, Fund. L. 1898 Columbia 3 7c ücc. B. Schuld Venezuela 3 Dipl. Sell. 1905 47o Amsterdam 1900-01 3'Vo Leiden 1890. Aand. N. West. «SiPac.Hyp.B.C. Amalg. Copper Cy. C. v. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C. Un, Cigar. M. C. v. A. Cert.V.g. A. Unit. Stat.SteclCorp. Cert. v. pret. Aand. dito Aand. Barge N Moormaan (liq.) Amst. Cult. Mij. der Vorstenl. Aand. Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew.aand.„Kctaliucn"Mijiib.Mij. Redjang Lebong Mijnb.Mij.aand. Aand. Great Lobars Gee. Holl. Petr. A. Aand. K. N. M. t. expl. v. Petr. Br. a f 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum Paleinb. Petr. Mij. Gew.aanü. intern. Merc. Mar.Cy. Pref. aand. dito. dito. Aand. Amsterdam Deli Cump. Aand. Deli Cultuur Mij. Aand. Dcli-Mij. Aand. Nieuwe Asalian Tab. Mij. Aand. Un. Langkat PJ. Cert. v. Aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand. Holl. ljz. Spoormij. Aand. Mij. t. Expl. v. Staatssp. Gest. Obl. Boxlei-Wesel 1875-80 Aand. Warschau-Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchison Topeka Cert.v..aand. Chesapeake «SOhio Cert. v aand. Denv. u Kiu Gr. Sp. Gew. aand. Erie Sp. Aij. 4 7o General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic.lntern.PirorLienObl.447o Cert. v. aand. Miss. Kans. <4 T. 4 "/o le Hyp. Obl. dito Aand. N-Y.Ontario Western Cert. v. gew. aand. Rock Island Gew. aand. South Pacific Afgest. gew. aand. South Rlw. Cert. v. gew.aand. Union Pac.Rlr. 4 'io Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam a f 100 Paleis voui Volksvlijt 1867 Aand. Witte Kruis 24 Antwerpen 1887 4% Hongaarsche Hypb. 1884 4 70 Theiss. Regulir. Ges. 1880 5% Staats). Oostenrijk 1860 3% Madrid 1868 Turksche loten 1870 Congoloten 1888 Panama-kanaal loten Prolongatie rente 3 86% i 85'i 86*115 j S5l) 11 934 in 934 9431b 94% 65'1 85% 95',; 95?b 88^ 874 884 874 81 'h« 81% 100% 104 1044 48% 484 58 58 101 iui 87 185 1854 63 je, 634 54 541 xc 58% 38,4 79*4 8o.4 118 122 1544 1554 134,4 187.4 187 175 ho 174 910 910 854 i> 5 403 404 4784 480 226h 226 1794 1804 5mfl 5.4 17%. lrixa 712 714 108 475.4' 4774 73 74 174 475 4% 5 11 Ha 114 414 41 79 78 874 874 96?» 2124 1084 108 834 824 324' 32% 29 -mi 74 4 754 3447 344 1014 33% 334 974 414 414 29% 30 1164 1169f 264 27 1764 1784 1004 174 17% 103 2.05 2.05 844 844 914 122 157 166 664 664 524 42.50 74.75 34

Leidsche Courant | 1911 | | pagina 3