Uit Stad en Omgeving. BUITENLAND. a lot f 2 of 2 d; Oerrjt van D. 25 j. Rei- jnier v. E.y 20 j. en Cornells de R. 20 ij. allen t« Leiderdorp (sneeuwbellen gooien) tot 13 of 3 d, ieder; cornelis jde R. 20 j.j Simon S., 19 j. en Jacob |L. 21 j. allen te Leiderdorp tot 13 of -3 d, Adriaan O. 18 j. te Noordwijk, 'tot f4 of 3 d en Qerrit v. d. B. 18 j., !te Noordwijk tot f 2 of 2 d. wegens loopen 'op verboden grond: Leendert van S. 23 |j. te Voorhout tot f0.50 of 1 d.Cornelis iK.Zzn. 18 j. te Katwijk aan Zee tot f2 Of 2 d,Dirk van N. 28 j. te Noord iwijk tot fl of 1 d.Jan van deni B. [J.Jzn. 32 j., Nicolaas D. Azn. 40 j., Ni- icolaas H., 21 j., Petrus v. d. B. Azn., >32 j., Willem v. d. B. Azn. 30 j., Johan nes Z. 25 j. en Nicolaas de V. 38 j. [alien te Noordwijkerhout tot f3 of 3 d., [Reinier v. d. S. 22 j. en Petrus v. L., i25 j. beidien te jiillegom tot f3 of 3 d., ■en Cornelis T. 23 j. te 'sGravenhage tot If 3 of 3 <f. wegens varen in Rijnland boezemwater IJan R., 24 j. Jiillegom tot f3 of 3d; !Arie V. 32 j. te Woerden tot f3 of 3 ld.Willem v. d. S. 30 j., te Rijpwetering •tot fl of 2 4; Johannes v. d. S., 27 Ij. te Alkemade tot f3 of 3 d. enWillem jv. d. H., 26 j. te Alkemade tot f 3 of 3 d. Voorts werden nog eenige personen Veroordeeld wegens schoolverzuim en rïj- rwiehvet. overtredingen. In de zaak van Christiaan van E. te Leiden, beklaagd van Drankwet-overtre, kling, heeft de kantonrechter een nader (onderzoek gelast, en zal deze Maandag ja.s. opnieuw dienen. Hooge Raad. Vérordening op de wegen. Bij den Hoogen Raad werd heden jo.m. conclusie genomen in de zaak van Ij. L. B., handelsagent te Leiden, door ret Kantongerecht aldaar veroordeeld tot jf 3 boete of 3 dagen hechtenis, wegens (het als eigenaar van een gedeelte der Oranjestraat aldier, die met zijn jgedoogen voor het publiek verkeer open staat, dat gedeelte niet geplaveid gehad iiebben en in goeden staat gehouden heb ben, nadat hem was kennisgegeven door (B. en W., van den toestand van dit ge- Jdeelte straat, met last om daarin ver betering aan te brengen. Aangevoerd was o. .a. dat de toege paste verordening op ^e wegen, lanen jen slooten der gemeente Leiden niet ver bindend is, omdat zij, ofschoon In het publiek belang aan de ingezetenen las sen opleggend, niet Koninklijk is goed gekeurd, omdat zij m. a. w. een verkapte ibelastingverordening is en zich niet be paalt tot politiezorg v. de veiligheid van 't Verkeer, voorts omdat zij een ongeoor loofde inbreuk maakt op het eigendoms recht en omdat zij regelt een onder werp, niet tot de competentie van 3en gemeentewetgever behoorende. Adv.-generaal Mr. Ledeboer was van foordeel, dat de in deze verordening be- fboelde wegen en straten, die particu lier eigendom zijn en niet rechtens voor bet publiek verkeer bestemd zijn, niet jals gemeentewerken zijn te beschouwen, (Zoodat men hier niet te doen heeft met een verplichting tot arbeid of levering ten behoeve van een gemeentewerk. Mits dien behoefde deze verordening niet Ko ninklijk te worden goedgekeurd. Voorts .wordt door deze verordening den re- quirant geen eigendom ontnomen en is 'de Leidsche gemeenteraad met deze ver ordening gebleven binnen de competen tie van den gemeentewetgever. Aange zien zij blijkbaar streeft in het belang van de veiligheid van het verkeer, dus in het belang der openbare orde. Geconcludeerd werd dus tot verwer ping. Uitspraak in deze zaak 4 April. Haagsche Rechtbank. Een Studentenstreek. Het O.M. bij de Haagsche Rechtbank vorderde heden een maand gevangenis straf tegen een student die onlangs op den Leidschen weg zittende in een auto, een flesch port wierp tegen de ruiten van een andere voorbij snellende auio. De ruiten van de auto werden vernield en de inzittende kreeg de port in zijn ©ogen. De Haagsche rechtbank veroordeelde heden Th. de M. te Noordwijk we gens mishandeling tot f 15 of 15 dagen; L. W. te Noordwijk wegens diefstal van aldaar aangespoeld hout tot 7 d.; P. R. te V o o r fi o u t wegens het te water werpen van een opzichter, tot 3 maanden H- B. te Leiden, wegens beleediging tot f5 otf 10 di.; M. R. huisvr. v. M. d G., te Alfen wegens mishandeling tot f5 of 10 J. W. te Voorhout .•wegens het dreigen met zware mishande ling tot 2 d; W. F. S en C. S. te Lei- Iden wegens huisvrede breuk ieder tot 14 dagen en D. K. uit Leiden wegens ver nieling tot 5 diagen. LEIDEN, 7 Maart. Ned. R.-K. Volksbond. Gistermiddag hield de Leidsche afdee ling van dien Ned. R. K. Volksbond eene verplichte ledenvergadering, die goed be zocht was. Na opening door den voorzit ter en lezing der notulen werden verschei dene nieuwe leden geïnstalleerd en ande re aan die vergadering voorgesteld, tiet voornaamste giyit der was de wijziging van het huishoudelijk regle ment en wet allereerst naar aanleiding van het besluit der vorige verplichte vergade ring tot verlaging der contributie voor de vakvereenigingen. t Goedgevonden werd eene aanvulling v. art. 8, waardoor het bestuur der afdeeling aan vakorganisaties met tenminste 10 le den, aangesloten bij een R K. Volksbond, eene vermindering van contributie kan toestaan tot 3 C. per week benevens 1 c. voor die Steunpenning en 1 c. voor ver plicht abonnement op de „Volksbanier." Een der leden wenschte deze contribu tie-verlaging ook te doen gelden voor vak. afdeelingen niet aangesloten bij een R. K. Vakbond, maar van bestuurszijde werd betoogd, dat door die vakafdeelingen juist op contributie-vermindering was aange. gen met het oog op de hooge bedragen, die zij aan de Nat Vakbonden moet.en af dragen. Voorts werdi, nu de kerkelijke en ko ninklijke bewilliging op de gewijzigde bondstatuten is verkregen, besloten om vrouwen toe te laten tot het lidmaatschap van de afdeeling tegen verminderde con tributie van 3 c. per week (voor mannen (5 c.) alsmede 1 c. voor de Steunpenning Voorts zal het abonnement op de „Volks banier" voor vrouwen niet verplichtend worden gesteld. De heer Lombert deelde mede, dat als gevolg van dit besluit al aanstonds een 28 tal vrouwen (vormend de dames-zang. afd. St. Cecilia) zullen toetreden, terwijl de heer Hensing namens het bestuur toe zegde, dat eene propaganda-vergadering zal worden belegd om het hoe en waar om der vrouwenbeweging in een Bond uiteen te zetten, teneinde allereerst de vakbeweging door toetreding van vrou welijke leden te versterken. Voorgelezen werd ten slotte een schrij ven van het Centraal-Bestuur, waarin het C. B. aJs zijne meening te kennen gaf, dat de vrouwen dezelfde rechten moeten worden toegekend als aan de mannendat zij dus evengoed in het Afdeelingsbestuur zitting kunnen hebben; dat er geen be zwaar bestaat, als dat tenminste noodig mocht blijken, een directeur te benoemen aan het hoofd eener dames-zangvereeni- ging en dat de vrouwen, zij het onder beperkende bepalingen, ook lid kunnen worden van het Ondersteuningsfonds. De afdeeling zal als bijdragend lid van het Leidsche Comité voor R. K. Vacan- tie-kolonies toetreden, waarvoor f5 werd uitgetrokken, terwijl eenzelfde bedrag ge noteerd werd als steun aan het Nationaal- Comité tot afschaffing van den nachtar beid in het Bakkersbedrijf. Na de rondvraag werd de vergadering gesloten. In den Haag speelde gisteren Ajax tegen H. V. V. en verloor met 13—0. Daardoor werd zij weer tot op één na de laatste plaats in de Westelijke le klasse teruggedrongen. Het ziet er voor Ajax treurig uit. De agenda van de algemeene ver gadering der afd. Zuid-Holland van den Bond van Gemeente-Ambtenaren verj meldt de volgende puntenlo. notulen"; 2o. niededeelingen3o. voorstel van het bestuur om de -agenda's van den „Rechts toestand" voortaan te behandelen op de Alg. Verg.4o. candidaatstelling bonds voorzitter5o. rekening 1909; 6o. verslag 1909 en 7o. rondvraag. Gisterenmiddag omstreeks hal ftwee werden reizigers en personeel plotseling opgeschrikt door het ineens tot stilstand brengen van den exprestrein Brussel-Am sterdam no. 22 H. S. M. Op een zeer kleinen afstand vóór den trein namelijk kwam een jongen met een handkar nabij Leiden een overweg uit. De jongen, die zijn wagen onmiddellijk in den steek liet, kwam met dien schrik vrij, doch de wagen werd tot splinters gemaakt. Met eenige vertraging kon de trein zijn weg ver volgen. Het is aan die recherche mogen ge lukken dan dader op te sporen van den dreigbrief aan den heer G. P. Timp, waar van wij voor eenige dagen melding maak ten. Het is een 14-jarige bengel te dezer stede, een echte deugniet; voorloopig is het niet gelukt hem tot liet mededeelen der beweegredenen van zijn kwajongens streek te brengen. Dat ook in onze dagen met ieder de kracht der prritialiën kent, ondervond gisteren een onzer stadgenooten, die den kelijk te veel aan Bacchus geofferdihad en daarvan zoozeer onder den indTuk ge raakte, dat hij de terugtocht naar zijne woning niet kon volbrengen. Halverwe ge toch bleef hij steken en om halfnegen werd hij door een agent in bewusteloozen toestand liggende op de le Binnenvest- gracht aangetroffen. De man werd naar het poJitieposthuis gebracht, waar dr. Kruimel hulp verleende en constateerde, dat er geen direct levensgevaar bestond. Om half twaalf kwam hij bij en kon hij tc voet naar zijne woning gaan. ALFEN a. d. RIJN. Er blijkt veel animo te bestaan voor de betrekking van ge meente-architect en directeur der water leiding, waaraan een salaris yan f1200 is verbonden. Niet minder dan 86 sollici tanten hebben zich daarvoor aangemeld. OESTGEEST. Hedien morgen is yit de Ateliers van den heer Maas. alhier aan gekomen het tweede gedeelte, van het nieuwe hoofdaltaar n.ni. 2 Rijstukken en het Tabernakel. ROELOFARENDSVEEN. In ons verslag van de vergadering der Onder linge Brandverzekering in e s nummer van Zaterdog is een abuis geslopen. Niet veertien, maar veertig der aanwezigen op de bedoelde vergadering gaven zich als lid op, welk aantal, naar ons gemeld wordt, reeds tot 55 steeg. 120ste Algemeene Vergadering Alg.-Ver. voor Bloembollencultuur. Heden vergaderde in „De Kroon" te Haarlem bovengenoemde vereeniging. De voorzitter opende de vergadering en heette het een voorrecht nu in het jubeljaar der vereeniging den leden een hartelijk welkom toe te roepen. De voorzitter bracht in herinnering de werkzaamheden sinds 1860 door de veree niging verricht. Het teere plantje door de voormannen in dien tijd geplant en zorgvuldig opgekweekt, heeft zich tot krachtigen bloei ontwikkeld. Door het hoofdbestuur was den voor zitter de vereerende taak opgedragen een gedenkboek te vervaardigen, ter her innering van het 50-jarig bestaan der vereeniging, en een voorrecht was het den voorzitter heden den afgevaardig den een examplaar te kunnen aanbieden, welke bestemd zijn voor de afdeelin- gen. Ook aan de leden zal een exemplaar worden gezonden. Spr. hoopt dat het gedenkboek een goede indruk zal maken op de jongeren aan wie de toekomst der bloembollen cultuur is toevertrouwd. De voorzitter herinnerde aan de vele werkzaamheden door de verschillende besturen en commissiën verricht en niet het minst aan de wakkere tentoonstel lingscommissie, waarvan ieder zal moe ten getuigen, dat deze voorbeeldig is ingericht. Van zelf dwalen onze gedach ten af naar Londen, waar uitgelokt door onze prijsuitlovingen, heden voor het eerst een tweedaagsche voorjaarsbloem- bollentcntoonstelling zal worden gehou den. De kernachtige rede des voorzitters werd met een dankbaar applaus begroet Uit de oproeping der afdeelingen, bleek dat alle afdeelingen tegenwoor dig waren, behalve de afdeeling Hoorn en Omstreken en Zierikzee en Omstr. Bij de mededeeling van den uitslag •der stemlijst was de uitslag dat 157 geldige stemmen konden worden uitge bracht. De voorzitter bracht in dankbare her innering het door den dood ontvallen eerelid Mr. N. G. Pierson, aan wien de vereeniging veel dank is verschuldigd. Op de notulen der vorige vergadering werd door de afdeeling Haarlem een opmerking gemaakt, welke werd goed gekeurd. No. 4 der agenda was mede deeling van het hoofdbestuur in zake het districtstelefoontarief. De voorzitter deelde mede dat deze zaak een belanrijk punt van gesprek bij de directie der posterijen en telegrafie uitmaakt, en dat in de naaste toekomst zeker een verlaagdi tarief kan wor den tegemoet gezien. Wat of het ta rief zal zijn en wanneer dit zal wor den ingevoerd is nog onbekend. De afdeeling Rijnsburg zou gaarne zien dat het telefoonnet zou worden uit gebreid. De voorzitter deelde hierop mede dat het moeilijk zal zijn hieraan een oplossing te geven. Door verschillende heeren werd nog over dit onderwerp gedebatteerd. De voorzitter meende echter dat voorloopig moest worden vastehouden aan dit on derwerp, waarvan zeker succes is te ver wachten. De vermoedelijke vast te stellen prijs voor onderlinge gesprekken zou worden 15 ct. per gesprek. Met zekerheid kan hier echter niets over worden meegedeeld. No. 6 was rekening en verantwoording van den penningmeester. De inkomsten waren f 9758.59i/g, en de uitgaven wa ren f 9585,951/2» aldus een batis saldo van f222.64. Van de commissie belast met het na zien der rekening was bericht ontvnagen waarbij zij mededeelen dat zij de werk zaamheden accoord had bevonden. Uit den toestand en de werkzaam heden over 1909 blijkt dat de vereeni ging telde op 31 Dec. 1909 6 eerele den ,46 donateurs en donatrices, 2988 leden, en 136 lid-leerlingen, te zamen dus 3170 contribueerendc leden, tegen 2807 oontribueerende leden op 31 Dec. 1908. Het aantal afdeelingen vermeerderde ,door de oprichting van de afdeeling Lan- gendijk en bedraagt thans 38. Verder werd verslag uitgebracht over de verschillende werkzaamheden door de afdeelingen ver. 'cht. Aangaande de ten toonstelling deelde de voorzitter mede, dat bij de opening alle leden recht van toegang hebben met een dame. "Verder hebben de leden persoonlijk doorloo pend vrijen toegang op vertoon van hun kaart, terwijl zij tevens 4 maal gra tis een dame op de tentoonstelling kun nen introduceeren. De heer van Meeuwen, afgevaardigde der afdeeling Haarlem nu het woord verkrijgende, meende zeker de tolk te zijn van alle afgevaardigden marineer h='j den voorzitter dank bracht voor de aan gename verrassing, welke hun heden te beurt viel door het ontvangen van het gedenkboek, wat door den geachten voor zitter was samengesteld. Reeds de kernachtige openingsrede van den voorzitter had hem getroffen, en zeker meende hij te handelen uit naam van alle afgevaardigden en leden ais hij den wensch uitsprak, dat het bestuur on der zijn wakkeren voorzitter nog lang moge werkzaam zijn tot meerderen bloei en opbouw dier vereeniging. Na de gebruikelijke rondvraag sloot, de voorzitter de algemeene vergadering waarna men overging tot het vérga deren met gesloten deuren. Hedenmiddag werd door 'de afgevaar digden onder leiding van het bestuur liet terrein der tentoonstelling in oogen- schouw genomen. Prins Henderik ongesteld. De Prins ligt sedert Zaterdagavond te bed, lijdende aan catarrhale verschijnselen, die gepaard gaan met een temperatuurs- verhooging, welke heden van 40 graden tot p.m. 38 graden gedaald was. De ongesteldheid verloopt gunstig. De Prins houdit het bed. De Prins was Zaterdag tot in den laten namiddag nog per rijtuig uit geweest. Z. K. H. schijnt een zware kou te hrbben gevat, die met een vrij hevigen koortsaanval gepaard ging. De zieke is onder behandeling van den geneesheer Dr. Roessigh, die den Prins 's morgens en zoo noodig, ook des avonds bezoekt. Z. K. H. de Prins gevoelde zich Zater dagavond kort voor den aanvang van de soirée ten Hove ongesteld en was daar door genoodzaakt dadelijk te bed te gaan. De nacht verliep naar wensch. De ongesteldheid van Z. K. H. blijft blijkens de berichten van heden een gunstig verloop nemen. De tempe ratuur was gisterenavond minder hoog dan Zaterdagavond. Mgr. Giovannini. Men verzekert dat thans, na aan komst van Mgr. Gualterie, zijn opvolger, de waarnemende Zaakgelastigde van den Heiligen Stoel, Mgr. Giovannini, den Haag heeft verlaten met bestemming naar Rome. Academienieuws. AMSTERDAM. Met gunstig gevolg is afgelegd het eerste candidaats-examen in in de godgeleerdheid decor den heer W. Hilverda. Vrije Universiteit. Geslaagd voor het doctoraal examen rechtswetenschap de heer W. van Loon. Burgerlijke Stand. LEIDEN. Ondertrouwd: J. P. Valeton 26 j. en G. J. J. Greidanus jd. 28 j. H. Slingerland jm, 25 j. en H. Korswagen jd. 26 j. Steenbergen jm. 21 j. en J. van Weerlee jd. 26 j. J. Leget jm. 24 j. en M. E. van Blijden- stein jd. 24 j. D. van Gelder jm. 26 j. en F. M, van der Klugt jd. 25. j. B. H. Vermaas jm. 28 j. en G. J. Bosman jd. 24. j. J. van Hattum jm. 37 j. M. J. Dorissen jd. 34 j. (Vervolg). FranKrljK. De staking der electriciens te Parijs. Koning Pataud heeft de Parijzenaars weer eens bewezen dat zijn macht nog onbeperkt is. Thans evenwel geldt het niet de vraag of de „stad des lichts" al dan niet tot het tijdperk der vetkaarr sen en petroleumlampen zal terugkee- ren. De nu uitgebroken staking omvat de arbeiders, werkzaam in de liftfabrieken. De aanleiding tot de staking was een geweigerde loonsverhooging en daar de stakers alle behooren tot het bekende syndicaat der electriciens, is een door Pataud onderteekende kennisgeving van dit besluit verspreid. In deze kennisge ving komt o.a. het volgende zinnetje voor, dat een uitstapje met de lift nu juist niet aantrekkelijker zal maken. „De werklieden zijn zoo vrij uit een oogpunt van menschelijkheid, den „bour geois" den goeden raad te geven „Bour geois, wanneer uw leven u lief is, stap dan niet in een lift voor de ptakinjgf geëindigd is. Duitschland. Een Jubileum. De „Kölnische Volkszei tung", het be kende groote Katholieke Dagblad in Duitschland, zal op 1 April a. s. vijftig jaar bestaan hebben. Op dien dag zal er een buitengewone feestuitgave verschijnen, en een Gedenk boek van de hand van Dr. Hermann Cardauns, aan medewerkers en vrienden, o. a. aan hen die 50 jaren abonné waren, toegezonden worden. Servië. Tot uu toe hebben de verschillende Hoven geweigerd koning Peter, die in 1903 op den troon gekomen is, door den moord op het vorstenpaar Alexan der en Draga, te*ontvangen. Het ostracisme op het Servische ko ningshuis wordt nu opgehevenden 22 Maart n.l. zal koning Peter te St. Pe tersburg aankomen, en ontvangen wor den aan het hof van Czaar Nicolaas. Het is waarschijnlijk, dat koning Peter nu ook aan andere hoven zal worden toegelaten. Laatste Berichten. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) MANTUA, 6 Maart. Op den sveg valt Cerdan naar Mantua is een rotsblokf neergekomen, dat van den bergwand was( losgeraakt. Vijf werklieden werden on* der het puin bedolven en een rijtuig)1 die gelukkig leeg was, werd stuk ge slagen, De koetsier werd ernstig ge wond. Van de werklieden verkeeren 4 in. hopeloozen toestand. BRUSSEL, 6 Maart. In een aan de Jachtclub te Ostende gericht schrijven verklaart de Koning, dat hij wenscht een. nationale handelsvloot zich te zien ont wikkelen, opdat het economisch leven,, een wijde vlucht moge nemen, en in het belang der exploitatie van het koloniale gebied. j MOURMELON 6 Maart. Marman; heeft het wereldrecord geslagen 'doori een vlucht, die duurde van 1 uur tot 2 uur 23 minuten, met 2 passagiers. j WINNIPEG, 6 Maart. 100 werklieden; waaronder vele Japanners en Italianen die aan het werk waren om de sneeuw weg te ruimen van de baan van denj Canadian Pacificspoorweg bij den top van Selkirk range, werden door een nieu we lawine overvallen. 92 personen wer- den gedood. Marktberichten. AMSTERDAM, 7 Maart Veemarkt. 330 vette koeien, le kwal. 68—72 ct., 2e kw. 62—66 ct., 3e kw. 5660 ct. Handel vlug. 115 melk- en kalf koelen f 130280. 147 nuchtere kalveren f 6—12. 00 schapen f 00—00. 365 vette varkens. HolL le kw. 5153 ct, 2e en 3e kw. 49—50 ct. Geld. en Over. le kw. 51—53 ct., 2e en 3e kw. 48—49 ct. ROTTERDAM, 7 Maart Veemarkt. Aan gevoerd 415 runderen, 180 vette kalveren, 249 schapen of lammeren, 743 varkens, 0 bokken. Prijzen per 4£ K.G. Koeien en ossen 30 35 c. Vete kalveren 45 a 60 c. Schapen 23 a 30 c. Lammeren Oo b 00 c. Varkens 25 b 27 c. ExportVarkens 2543 a 26 Runderen, met redelijken aanvoer en tragei handel. De aanvoer van vette kalveren bestond voor het grootste deel uit inferieure soorten die bijna niet verkoopbaar waren. Beste soorten vlug. Wolvee weinig aangevoerd; door het groot getal afnemers was de omzet vlug. Varkens met redelijken aanvoer en matigen handel; voor Londen vlug en duur verkocht. ROTTERDAM, 7 Maart. Graanmarkt. Tarwe met minder aanbod; flauw onveranderde prijzen en niet geheel op te ruimen. Per 100 K.G. f 7.25 tot f 9.50. Uitgezochte partijen daar boven. Rogge met onveranderde markt. Haver onveranderd. Per 100 K.G. f 6 tot f 7. Blanke partijen daarboven. Bruine boonen tamelijk ruim ter markt, tot verhoogde prijzen; niet geheel op te ruimen. Per H.L. f9 a f14. Bij uitzondering daarboven. Erwten wederom lager en niet geheel op te ru.men per H.L. f 8 a 11 zaaierwten daarboven. Buitenlandsche Mais f 135 per last TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht In den morgen van 7 Maart 1910, medegedeeld door het Kon. Nederl. Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 776.0 Riga. Laagste barometerstand 746.8 Seydiefjord. Verwachting tot den avond van 8 Maart zwakke tot matige zuidoostelijke tot zuidweste lijke wind, gedeeltelijk bewolkte lucht, weinig of geen regen, zelfde temperatuur. Beurs van Amsterdam. 7 Maart 1910. Nederland. 3% Obi. Ned. Werk. Schuld 3% Cert. dito 243 dito Hongarije. Goudl. 4%. Oostenrijk. 5% Obl. April-Oct. Dito 4% Jan-Juli. Portugal 443 Obl.Tabaksmon. 3% Obl. le serie Rusland. 444% Obl. 1909NedJ^ec. 444 dito Obl. 1909 4 dito bij Hope Co. a. G. R. 125 4 dito 6e Emiss. Servië 4% Obl. 1895 Mexico 4% Obl. 1904 Brazilië. Fund. L. 1898 Columbia 3% Gee. B. Schuld Venezuela 3% Dipl. Sch. 1905 4% Amsterdam 1900-01 3% Leiden 1896. Aand. N. West. <&Pac.Hyp.B.C. Amalg. Copper Cy. C. v. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C. Cert. v.g.A. Unit. StatSteelCorp. Cert. v. pref. Aand. dito Aand. Barge ét Moormann (liq.) Amst Cult Mij. der Vorstenl. Aand Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew.aand.„Ketahoen"Mijnb.Mij. RedjangLebong Mijnb.Mij.aand. b46 Aand. Great Cobars Aand, K.N.M.t expl. v. Petr. Br. a f 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum Palemb. Petr. Mij. Gew. aand, intern. Merc. Mar.Cy. Pref. aand. dito. dito. Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deli Cultuur Mq. Aand. Deli-Mij. Aand, Nieuwe Asahan Tab. Mij. Aand. Un. Langkat PI. Cert. v. Aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand. Holl. Ijz. Spoormij. Aand. Mij. t. Expl. v. Staatssp. Gest Obl. Boxtel-Wesel 1875-80 Aand. Warschau-Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchison Topeka Cert. v. aand. Chesapeake «SOhio Cert. v. aand. Denv. <S Rio Gr. Sp. Gew. aand. Erie Sp. Mij. 4% General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic.lntern.PirorLienObl.444% 103 Cert. v. aand. Miss. Kans. T. 4% le Hyp. Obl. dito Aand. N.-Y. Ontario <fi Western Cert. v. gew. aand. Rock Island Gew. aand. South Pacific A fgest gew. aand. South RIw. Cert.v.gew.aand.Union Pac.Rlr. 4% Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam b f 100 Paleis voor Volksvlijt 1867 Aand. Witte Kruis 243 Antwerpen 1887 4% Hongaarsche Hypb. 1884 4% Tbeiss. Regulir. Ges. 1880 5% S+aatsl. Oostenrijk 1860 3% Madrid 1868 Turksche loten 1870 Congoloten 1888 Panama-kanaal loten Prolongatie rente 2M Vorige Koers Koers. lieden 92% 92% 91 91* 76% 76% 954. 994. 96% 96* 97% 66* 94* 94* 95-1, 887.', 87* 87* 80* 81 96* 102* 702* 45* 56* 56* 103 87 190* 83 83 65 65* 85% 85* 123* 123* 134* 134* 189'*, 181* 150* 150 188% 189% 249* 1249* 346 351 134* 536* 458 458 221 222* 172% 172* 7* 7% 21% 22% 500 106 107 155* 455 83 84* 566 592* wt 13 404* 40* 84 84 8944 89* 96* 127 118 85* 85* 42* 43% 31*, 76* 39% 31* 76* 39* 103 43% 99* 43* 99* 45* 46 49* 49 127* 128* 29%, 29% 190* 19U K31* 101% 22 22* 109* 110* 1.90 80* 98% 122* 122* 160 160 173 72* 52% 46.10 147.- 70,- 70.-

Leidsche Courant | 1910 | | pagina 3