Uit Stad en Omgeving. Gemengd Nieuws. Burgerlijke Stand. fiers Laarman en hare leden C. en A. Laarman, te Dordrecht - Zeevisncherü MnnUchappIj Po seidon, in likwidaiie, te Maassluis. Ingezonden Mededeelingen i 3D cent per regel. HERMAN F. A. DAMEN Wijnhandelaéen Hofleveranciers. Kantqpr/iflïésteef LtiöEN. (i3) Academiën ieuws. LEIDEN. Geslaagd voor hel candidaats- examen godgeleerdheid ?e ged. de heer H. P. Fortgens (Hazerswoude). GRONINGEN. Doctoraal examen inde scheikunde de heer H. Doornbosch. AMSTERDAM. Doctoraal examen in de rechtswetenschap de heer 1. van Creveld Aan den heer J. W. Terwen is, op verzoek, met ingang van 1 Febr. jL, eervol ontslag verleend als adsistent van den hoogleeraar dr. A. Smits, aan deanorga- nisch-chemische afdeeling van het schei kundig laboratorium der Amsterdamscfae Universiteit Gemeenteraad van Warmond. Voorzitterburgemeester A. J. Scihöl- vinck. Afwezig: de leden J. Heijl en L. de Haas. De Voorzitter opent de vergadering, iwaarna de Secretaris overgaat tot voor lezing der Notulen, welke onveranderd Worden goedgekeurd en vastgesteld. De Voorzitter wenschte vóór de be handeling der agenda even het woord. jZEd.Achtb., memoreerde, dat het heden de eerste maal was in 1910, dat de 'Raad bijeen was ,tot behartiging van iWarmond's belangen. Hij wenschte den Jeden alle heil en hoopte, dat men in dezen nieuwen jaarkring weder verder zou komen op het pad der vooruitgang. Wethouder Heemskerk wenscht uit ïi^am van den Raad den Voorzitter we- derkeerig alle goed, in het jaar, dat voor ;ZEd. Achtb. zoo droevig was begonnen. De Voorzitter dankte den heer Heems kerk en nam deze gelegenheid te baat, om de raadsleden te danken voor de be langstelling bij de ziekte en den dood van zijn dierbaar dochtertje. Daarna wordt een aanvang gemaakt met de Ingekomen stukken Beredeneerd verslag Woningwet, b. goedgekeurde Raadsbesluiten, c. reke ning dienst 1908. d. Verslag tot we ring van schoolverzuim, e. Uitwoning v. d. Burgemeester. Al deze stukken worden voor bekend making aangenomen, 2. Rekening Gemengd Arm bestuur; wordt den Raad voorgedra gen en goedgekeurd. Evenzoo een wijzi ging (bedragende dertig gulden) op de begrooting van 1910. 3. Vaststelling Kohier hon denbelasting over 1910. Dit Ko hier bedraagt 124 guldenj. 4. Benoeming diverse com missi n de stemmingen hierover ge houden hadden ten uitslag, a. benoeming Van leden voor het stembureau bij ver kiezingen voor 2e Kamer of gemeente raadde Burgemeester, wettelijk aan gestelde Voorzitter en de heeren J. de .Vetten en W. Heemskerk tot stemopne- hiers, en tot plaatsvervangers de heeren L. Papöt, Kruseman, de Haas en de .Vroomen. b. Voor Commissie Hoofdelijke Omslag de heeren L. de Haas, Papót en Kruseman, tot plaatsvervanger, de hee ren De Vroomen en Heijl. c. voor de verificatie-commissie de hee ren Papöt en Kruseman, tot plaatsvervan gende leden, de heeren de Vromen en Heijl. ci. tot herschatter van dranklocaliteiten den lieer G. Kuiper, commies en deur waarder te Leiden. 5. Af- en overschrijvingen, dienst 1909, bedroegen f 124.93i/2. Demping eener sloot in het West einde, volgens advies van de Gezondheids commissie. De Voorzitter deelt mede, dat men ©ver deze kwestie reeds tot een oplossing gekomen was en verdere behandeling dus overbodig was. Voorts werd nog bekend gemaakt, dat de verkoop van, hakhout langs het Lock- horstlaantje f 7.84 had opgebracht. Ten slotte had de voorzitter nog een voorstel. Reeds eenigen tijd n.I. had men ter secretarie een schrijfmachine in bruik leen. Dit apparaat voldeed zeer goed. Het is gemakkelijk, practisch en bezuinigt ook de drukwerk-kosten. Spr. achtte het zeer - Wenschelijk, dat men overging tot den aankoop van zulk een machine. De prijs was 276 gulden, welk bedrag pas over drie jaar behoefde afbetaald te Worden. Spr. vroeg de meening der leden, die hun goedkeuring aan het voorstel schonken. De heer Heemskerk zag ech ter gaarne het geheele bedrag tegelijk af betaald. Andere leden waren van andere opinie, maar ten slotte besloot men, de Wijze van betaling aan B. en ,W> over te laten. Verder Werd niets meer ter tafel ge bracht en dc voorzitter jjjoot d^s de ver gadeijngt _v LEIDEN, 15 Februari. Een tweetal jongelui uit Rotter dam die den leeftijd van onderscheiden lijk 15 en' 13 jaar nauwelijks bereikt hadden, waren dezer dagen te Rotter dam in een vrachtwagen der Holland- sche spoor gekropen en hadden aldus een reisje naar Amsterdam willen ma ken. In Haarlem werden zij echter ontdekt en de treinbeambten zetten hen toen op den openbaren weg, zonder zich verder om hun lot te bekommeren.T>e zwervers besloten toen maar te voet den terug tocht te aanvaarden en bereikten heden morgen Leiden, waar een nauwkeurig toeziend politieagent hen in de gaten kreeg, oppikte en mede naar het bureau nam. Vandaar werden zij, na een flinke afstraffing voer hun roekeloosheid, naar den trein gebracht om aldus hun vader stad te bereiken en weder in het ouder lijke huis te worden opgenomen. Hedenmorgen omstreeks negen uur is op de Breestraat een ongeluk gebeurd, dat buiten verwachting goed is afgeloo- pen .Een der zandsteenen pyramiden die den voorgevel van het raadhuis sieren, kwam plotseling naar beneden storten, rakelings langs den 20-jarigen reiziger der Singer Maatschappij, den heer S., wonen de aan de Stadhouderslaan alhier. Het steenen gevaarte trof de heer S. aan de schouders en door den schok kwam hij te vallen, doch, ofschoon hevig geschrokken, was hij ongedeerd gebleven. Na een kort verblijf in het politiebureau, om zich van den schrik te herstellen, begaf de heer S. zich weder aan zijne gewone bezighe den. Omtrent de oorzaak van het ongeval tast men in het duister; aan den wind kan het moeilijk worden toegeschreven, omdat deze hedenmorgen zoo sterk niet was. Denkelijk was de piramide verteerd. HAARLEMMERMEER. Het kanton gerecht dezer gemeente zal op Dinsdag 22 Februari a.s. zitting houden te hoofddorp, ter behandeling van verschil lende zaken. LISSE. Blijkens de voorloopige uit komsten der volkstelling bestond de be volking op 31 December 1909 uit 2784 mannen, 2689 vrouwen, dat is te zarnen 5473 ingezetenen. NIEUW-VENNEP. Het zoontje van A. G. Middelkoop, kruidenier alhier, had het ongeluk over een tobbe met kokend water te vallen;, waarbij hij één zijher beenen deerlijk verbrande. Geneeskun dige hulp werdt onverwijld ingeroepen. Het knaapje lijdt ontzettende pijnen. Een brief van Baron van Heeckeren. Het Eerste Kamerlid, Baron Van Heeckeren van Keil, heeft heden een brief gericht aan den voorzitter der Eerste Ka nier houdend protest tegen de rede van den Minister van Buitenlandsche Zaken, ten zijnen aanzien, inzonderheid tegen 's Ministers verdachtmakende conclusie dat baron van Heeckeren een beschuldiging had geuit tegen een bevriende natie en tegen haar hoofd. In afwachting der inzending van zijn toegezegde notaj verklaart de lieer Van Heeckeren nu reeds dat de door hem be doelde gebeurtenis hem destijds medege deeld is door den toenmaligen minister president met wien hij herhaaldelijk daar over van gedachten heeft gewisseld en deze ook medegedeeld werct aan andere hooggeplaatste staatsambtenaren. Daaruit concludeert hij dat hij het me degedeelde mocht beschouwen als een vaststaand niet zoo geheim feit dat 't aan den tegenwoordigen Minister van Bui- landsche Zaken en zijn collega's onbe kend was. Alleen erkent van Heeckeren lichtvaardig te hebben gehandeld door wellicht onjuiste mededeelingen zelfs van ministers, als juist en gegrond aan te [ne men. Onderscheidingen Rijks veld wacht. In tegenwoordigheid van mr. van Blom, Administrateur bij dit Dep. van Justitie chef van de Afdeeling Rijks- veldwacht aan dat Departement, mr. F. W. J. G. Snijder van Wissekerke van het Departement van Justitie mr. Han- gest Baron d'lvoy, advocaat-generaal bij het gerechtshof, den officier van Justi tie mr. Modderman, de Subst. off. v. Justitie mrs. v. Geuns, v. Loockereni Campagne en v. Kleftens, en de districts commandant der Rijksveldwacht in het 4e en 5e district dc heeren H. B. van Rhijn en G. H. A. van Trotsenburg werden heden, in de getuigen zaal van het Paleis van Justitie te 's-Gravenhage door den Procureur Generaal, Direc teur van Rijkspolitie mr. Reiisma de onderscheidingen uitgereikt bij kon. be sluit van) 7 April 1909 toegekend'aan de Rijksveldwachters voor 25 jarigen trou wen dienst (en langer) van het 4e dis trict kwamen daarvoor o.a. in aanmer king: P. Vet, brigadier-majoor Leiden, J. Hordijk, brigadier Alphen aan den R»jn> J. P. Letschert, brig. tit. Leid- schendam, F. Vis, idem, Alphen aan den Rijn1. de Pree idem, Aarlanderveen J. Nijeboer, brig tit. jachtopz. Nooref- wijkerhout; D. v. d. Burg Rijksveldw.- jachtopz. te Wassenaar. Te Zes Gehuchten werd met den vastenavond door een gemaskerde I qa Jrêjfc gfgegeven bij een, niaal, met verzoek dit tijdelijk te bewa ren. De gemaskerde liet echter lang op zidf wachten. Het kistje werd geopend en daarin lag een pasgeboren kindje^ dat nu verzorgd wordt, nadat aangifte bij den burgemeester was geschied. Er wordt een streng onderzoek ingesteld. Het gebeurde de vorige week in een onzer gemeenten, niet ver van Maastricht, bij het Raadhuis. Er was stemming voor de stedelijke vroedschap. Een der candidaten schilderde den ganschen dag bij het Raadhuis, stemmetjes trachtende te winnen voor zijn eigen candidatuur. Tegen 5 uur komt nog een kiezer aanzetten, druk gesticuleerend in gesprek met anderen. De candidaat nadert de kiezers en vraagt nederig hem (candidaat) zoo aan stonds goed zwart te willen maken. „Mè jong", zegt de aangesprokene, „dat treft geer neet bezunder goodich gaon iers mich zelf zwart makeich bin euren tegecandidaat". („L. K.") Moord op eenen consul.Vrij- dag namiddag is de consul van Bolilivia te Algiers, M. Bachot, door vier revolver schoten getroffen op de square Bresson aldaar, op 't oogenblik dat hij in zijnen auto stapte. Hij stierf terwijl men hem naar eene apotheek bracht. In ecu dorp bij Stade (Hanno ver) zijn drie jongens tusschen de zes en acht jaar oud, door het ijs van een wete ring gezakt en verdronken. De twee Italianen, die in een ton de wereld door willen trekken, en ook in ons land zijn geweest, hebben het in Duitschland niet getroffen. Vrijdag kwamen zij te Munchen-Gladbach aan. Men hield hen daar aan, nam de ton, als een beletsel voor het verkeer, in be slag en verbood hun, prentbriefkaarten te verkoopen. TeWeenen wordtveelgespro- ken over de geheimzinnige verdwijning van een fabrieksdirecteur, die in een ho tel aldaar logeerde, in afwachting van een benoeming. De benoeming kwam niet af en de fabrieksdirecteur verdween, zon derling genoeg, met achterlating van ef fecten en andere papieren van waarde. Na zijn verdwijning kwam een brief aan zijn adres, behelzende dat een consortium hem wilde benoemen op een directeurspost aan een nieuwe fabriek. De vermiste is een man van vijf en veertig jaar. |Men vreest dat hij in een oogenblik van moe deloosheid de hand aan zich zelf geslagen heeft. Er heeft Zaterdag bij een voor stelling in de hofopera te Weenen groote ontsteltenis geheerscht door een poging tot zelfmoord van iemand op de galerij. Een jonge man van een jaar of dertig joeg zich eenige revolverkogels door hart en longen. De identiteit van den zelfmoor denaar is niet vastgesteld. Wij hebben al gemeld, dat de Russische deserteur Koszinski in hechte nis is genomen als de dader van «den acht- voudigen moord in het dorp Boguslawice. Na de acht leden van het gezin Wassi- liewitch, waar hij in betrekking was, ver moord te hebben, ging de moordenaar naar Posen en vervolgens naar Krakau. Hjj kwam in het begin van Februari in Pruisen terug, werkte eenige dagen bij een slager te Beuthen en nam vervolgens, toen hij merkte dat de politie zijn gangen naging, de wijk naar Polen. Maar een uur nadat hij de grens over was geko men, werd hij, daar hij geen paspoort kon vertoonen, gevat. Te Bendzin herkende men hem aan een vlinder, die op zijn rechter voorarm was getatouëerd. Den vorigen dag was de Russische politie van dit belangrijk ken- teeken pas door de Pruisische in kennis gesteld. Koszinski loochende zijn schuld, maar de bewijzen tegen hem moeten afdoende zijn. Het heet, dat Koszinski niet uitgele verd zal worden. Dat zal echter slechts een wijziging in de voltrekking van de doodstraf brengen. In plaats van hem te onthoofden, zal men hem ophangen. De belooning van 8000 mark, die voor zijne inhechtenisneming was uitgeloofd zal aan de Russische politie uitbetaald worden. Te Boekarest is, naar in een van daar gemeld wordt, dezer dagen een roover in een balzaal gedrongen. Met zijn revolver verspreidde hij schrik en ontsteltenis- onder de aanwezigen. Zijn revolver een dame voorhoudend, riep hij haar toe: „uw juweelen of uw leven 1" Er ontstond een paniek en vele dames vielen in onmacht, terwijl ook bij den uitgang, waa-r ieder naar toe snelde, velen gewond werden. Een politie-agent wilde den roover grijpen, maar werd door hem met een revolverschot gewond. Ten slotte gelukte het de politie den woesteling te overmeesteren. Wat de heeren die op het bal waren, gedaan hebben* vinden we niet er bij vermeld. Dezen winter vertoonen zich voor de eerste maal sinds vele jaren wolven in de bewoonde streken van de, Itaüaansche provincie Piacenza. De honger drijft hen tot rooftochten en de schapen en geiten moeten het ont gelden. Telkens en'telkens vinden de boeren hun schapen ©f geiten verscheurd op het land liggen. Een week geleden werden van een kudde van twintig schapen vijf door een wolf gedood. De landlieden hebben benden gevormd, elk van vijf en twinttg man, om op de wol ven jacht te maken. Er lijn al heef wat vergeefsche pogingen aangewend om de roofdieren onschadelijk te maken. Schavuiten zijn 's nachtsinde k'elerds van het stationsbuffel te Vallor- be (Zwitserland) binnengedrongen en hebben er de kranen van alle wijn- en likeurvaten open gezet. Den volgenden dag waren de vaten leeg. De schade be loopt 20,000 frs. BOSKOOP. Geboren: Cornelis Gerardus, z. v. C. Vergeer en A. Streng.Maria, d.v.J. den Hertog en H. M. Uittenboogaard. Maria Neeltje, d. v. G. Brouwer en M. Hogerbrug. Willem George, z. v. L. N. Bouwmeester en A. Beeling. Wiggert z. van G. Kranenburg en W. C. I.Nlj- veldt. Arie Gijsbertus, z. v. G. Ravensberg en C. H. Piepenbrink. Willem Everardus, z. v. J. Tijsterman en A. Bos. Ondertaouwd: Hendrik Japeken en Elisa beth Johanna Koster. Overleden: A. Oskam 84 j. H. S. En gels, wed. v. G. L. Schim van der Loeft 66 j. HAARLEMMERMEER. Bevallen: H. M. Schrama en v. Grieken d. A. M. Mienis en Bogaerds, d. A. Hendriksen en Hooiveld, d. S. Bakker en De Vogel z. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Stadstimmerwerf, telefoon no. 127. Geopend van 9—12 uren des morgens en van 25 uren des middags. Aanvragen van werkzoekenden. 1 Boekhouder, 1 jongste kantoor bediende, 1 aankomend bouwkundig- opzichter, 1 technisch fabrieksopzichter, 11 timmerlieden, 1 behanger, 4 schilders, 1 aankomend schilder, 1 metselaar, 4opper- lieden, 1 wagenmaker, 2 stokers, 1 grof- bankwerker, 1 vuursmid, 1 smidsknecht, I metaaldraaier, 1 aankomend scheeps bouwer, 1 gas- en waterfitter, 1 loodgieter, 1 koekbakker-noodhulp, 2 bakkersknechten 1 2e bakkersknecht, 2 koetsiers, 6 grond werkers, 1 schippersknecht, 1 huisknecht, 1 bollenjongen, 3 warmoeziers, 1 boeren knecht, 3 magazijnknechten, 1 zakken- stopper, 14 loopknechten, 6 loopjongens, 1 ziekenoppasser, 1 incasseerder, 2 oppas sers, 1 huisbewaarder, 26 losse werklieden, 7 werksters, 1 waschvrouw. Gevraagd. 1 verstelnaaister 50 jaar, 1 dag meisje, 1 kleermaker, inwonend, onge huwd, 2 aank. meubelmakers, 1 beeld houwer (figurist), 1 instrumentmaker, 1 chef (cartonnagefabriek), I leerlooiers knecht. Laatste Berichten. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) Hofberichten. De Prins is voornemens morgen Woens dagavond ten 8.27 naar het Loo te ver trekken. H. M. de Koningin begeeft zich hedenavond na afloop van het diner van den Prins aan de Ned. Reddings-com- missie, met Z. K. H. naar het paleis der Koningin-Moeder, teneinde eenigen tijd te vertoeven op de soirée, welke H. M. geeft. Naar wij vernemen heeft H. M. de Koningin aan Mevrouw Thérèse van Duyl—Schwartze opgedragen een levens groot portret van Hare Majesteit te schilderen. Gedurende het jaar 1909 zijn door de gemeentebesturen in dê provincie Zuid-Holland 152 verordeningen afge kondigd, tegen wier overtreding straf is bedreigd. Van welingelichte zijde wordt ver zekerd, dat de z.g. Krupp-Commissie, benoemd door de Tweede Kamer, tot dusver geen andere vergaderingen hield, dan die waarin zij zich geconstitueerd heeft en dat de zaak k fond nog niet behandeld is. Derhalve is zij nog niet in staat ge weest tot het uitspreken van eene meening, veel minder tot eenige conclusie over te gaan. Afloop Verkoopingen. Huis, schuur en erf, aan de Tocht te Bodegraven, van Mej. de Wed. Th. de Vliegh. In bod gebracht door den heer Jac. Walraven op f 1100. Daar het te laat afgemijnd werd, bleef kooper de heer Jac. Weiraven. Marktberichten. LEIDEN, 15 Februari. Vette varkensmarkt. Aanvoer 126 st.; Vette 104, 53 a 52 ct. p. K. licht soort 22 st. 50 a 48 ct. p. K. Handel traag. BODEGRAVEN, 15 Februari. Aangevoerd 70 partijen kaas; Goudsche, le kw.,f 31—a f32%; 2e kw. f 28— a f 29%Derby le kw. f a f Edammer le kw. f zwaardere Goud sche f 34 Handel vlug. ROTTERDAM, 15 Februari 1910. Ter Vee markt waren heden aangevoerd: 45 paarden; 0 veulen; 0 ezels; 1210 magere runderen; 780 vette runderen; 222 vette kalveren; 838nuchtere kalveren; graskalveren; 2 schapen; 0 var ken; 85 biggen, 0 bokken. Prijzen per kg.: koeien en ossen 28 a 36 c.; stieren 25 a 32 c.; Vette kalveren 50 a 60 c. Prijzen per stuk: melkkoeien f135 a 250; balffaoeien f155 a 260; stieren f a 0—pmken f a gra.--kalveren i— a vaarzen 155 a 115; werkpaarden f60 a 240; slachtpaarden f 40 a 150; hitten f a —0; biggen f 9.—f 15; nuchtere fokkalveren 115,— a 120,—nuchter# slachtkalveren f 7 a f 11; biggen f 1,35 a f,55 per week. Vette runderen heden wederom zeer rolm aangevoerd; er was veel kooplust doch waar schijnlijk tengevolge van de vraagprijzen was dé omzet langzaam, zelfs beste spoelingshoeien, die tot 1 c. boven noteering liepen, werden traag en regeJmatigen omzet. Vette kalveren vlug ver kocht. In alles veel vraag en alles was spoedig opgeruimd 't schijnt, dat de verwachte daling vooroarig is geweest en dat de handhaving dei1, hooge prijzen dezer noteering tot Pascben zal voortduren. Op de magere markt was de handel in koeien en ossen vlugmelkkoeien gingen langzaam jong vee bijna niet ter markt In nuchtere, fok- en slachtkalveren was door grooten aanvoer on regelmatige omzet; de omzet bij den een was vlottend, bij den ander langzaam, doch over 't algemeen was de handel loonend. Handel in werkpaarden tamelijkslachtpaarden flauw. Biggen met weinig kooplustomzet sleepend. ROTTERDAM, 15 Februari. Op de boter-i markt werden aangevoerd 36 achtste en 27. zestiende vaten en 172 stukken van een half K.G. Prijzen le kw. f 67, 2e kw. f64, 3e kw. f 60. Per half K.G. 80 a 85 ct. Eieren. Aangevoerd 29877 stuks. Kippen eieren f 4.80 a f 5.60, eendeneieren f 5.40 a 5,55; AMSTERDAM. 14 Februari. Binnenland- sche granen. Tarwe nieuwe,f 6 7,75Haver f 6i50 k 4,50 Paardeboonen f 6,50 k7,Bruine boonen' f 10.75 15, Groene erwten f 9 14.50, Vale erwten' f 11 17, Karwij- f 15.%, Bruine mosterd I 25, Blauw maanzaad f 14. AMSTERDAM, 14 Februari. Aardappelen. De prijzen waren als volgt: Andijker blauwe f 2— k 2.30. Friesche muizen f 00 00, blauwe f 2.20 k 2.60, borgers f 2— k 230. IJpolder muizen f 00 k 00, bonte f a borgers f 00 00, blauwe f 2k 230. Geldersche blauwe f 2.20 2.80, bonte f 2.30 k 2.75. Zeeuwsche bonte f 2.— k 3.—, blauwe f 2.50 a 2.80, eigenheimers f 230 k 2.85. Aanvoer 4 ladingen. KAMPEN, 14 Februari. Aan de botermarkt bedroeg de aanvoer 59 achtste es 30 zestien da' vn. De prijzen waren als volgt bij het consortium van boterhandelaren p vat f 29 a 31—p.%$ vat f 14% a 15%, per kilo 72% a 77% ct. ROTTERDAM. 14Februari. Vlas. Aangevoerd 12,352 steen Blauw, verkocht tot 3853 stuiver, 4110 steen Wit, verkocht tot 3645 stuiver, en 2300 steen Groningsch, die onverkocht bleven. Zaden. Lijnzaad f 15% k 16%. Koolzaad f 10.80 a 11, Karwijzaad f 15.75 met baal. UTRECHT, 14 Februari. Op de alhier ge-, houden paardenmarkt waren 900 paarden en, veulens aangevoerd. De paarden werden ver-, kocht van f 50 tot f 700; de veulens van f 100 tot f 275; de hitten van f 45 tot 200. SCHIEDAM, 14 Februari. Verceniging „Bond van Distillateurs". Moutwijn f 10%; Jenever f 14%; Amst. proef f 15% (per H.L. cont' zonder fust en zonder belasting). LONDON, 14 Febr. Veemarkt. Noteerin) Aanvoer 800 Runderen 2/8 a 5/0 6000 Schapen 3/6 5/0 10 Kalveren Varkens Beurs van Amsterdam. 15 Februari 1910. Nederland. 3% Obi. Ncd. Werk. Schuld 3 /0 Cert. dito 2%% dito Hongarije. Goudl. 4%. Oostenrijk. 5 Obl. April-Oct. Dito 4% lan-luli Portugal. 4%% Obl.Tabaksmon, 3% Obl. le serie Rusland.4%% Obl. 1909Ned.Rec. 4% dito Obl. 1909 4 dito bij Hope Co.&G.R. 125 4 dito 6e Emiss. Servië 4% Obl. 1895 Mexico 4% Obl. 1904 Brazilië. Fund. L. 1898 Columbia 3% Gee. B. Schuld Venezuela 3% Dipl. Sch. 1905 4% Amsterdam 1900-61 3% Leiden 1896 Aand. N. West. Pac. Hyp. B.C. Amalg. Copper Cy. C. y. Aand. Cert. v. Amer. Car Found C. Cert. v.g. A. Unit. Stat.Steel Corp. Cert. v. pref. Aand. dito Aand. Barge Moormann (liq.) Amst. Cult. Mij. der VorstenJ. Aand Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew. aand.„Ketahoen" Mijnb.Mlj. Redjang Lebong Mijnb.Mïj.aand. Aand. Great Cobars Aand. K. N. M. t. expl. v. Petr. Br. a f 1000 Aand' Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum. Palemb. Petr. Mij. Gew. aand. intern. Merc. Mar. Cy. Pref. aand. dito. dito. Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deli Cultuur Mij. Aand. Deli-Mij. Aand. Nieuwe Asalian Tab. Mij. Aand. Un. Langkat PI. Cert. v. Aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand. Holl. IJz. Spoormij. Aand. Mij. t. Expl. v. Staatssp. Gest. Obl. Boxtel-Wesel 1875-80 Aand. Warscha u-Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchison Topeka Cert. v. aand. Chesapeake &Ohio Cert. v. aand. Denv. Rio Gr. Sp. Gew. aand. Erie Sp. Mij. 4% General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City South Rw. Mexic Jntern.PirorLien Obl.4%% Cert. v. aand. Miss. Kans. T. 4% le Hyp. Obl. dito Aand. N.-Y, Ontario <5 Western Cert. v. gewaand. Rock Island Gew. aand. South Pacific A fgest gew. aand. South- RIw. C ert. v.gew.aaud. Union Pac.Rlr. 4% Goud Obl. Union Pac. Rlr. Gew. aand. Wabash Leeningen Amsterdam k f 100 Paleis voor Volksvlijt 1867 Aand. Witte Kruis 2% Antwerpen 1887 4 Hongaarsche Hypb. 1884 4% Theiss. Regulir. Ges. 1880 5 StaatsL Oostenrijk 1860 3% Madrid 1868 Turksche loten 1870 Congoloten 1888 Panama-kanaal loten Prolongatie rente 2H Vorige Koers Koers heden 92% 92% 92 J» 92% 76% 76% 951. 96 99 99% 95 h 95K 97 %e 65 94%B 94« 95% 87% 81% aoy, 95% 95« 102% 102« 44% 56 56tf 103 87 184 185 76 77H 61% 78% 8UH 120 124% 125 177% 178J4 141% 140 247 8 240J* 922 921 127 \25H 440%. 441 199% 199K 164'%, 165 V. 6% Mi« 20%, 2OM, 605 98% ioi H 460 1462 77 79H 532% 534 5%, 10%, 10* 38 84% 37;1 96% 128% 128K 117% 1165-1 84% 82« 40%, 39'5ie 28%$ 28% 75% 75>» 36% 36H 102% 40% 42*4 99% 44 45 45*& 47»4 124% 123X 27% 28* 182%$ 184 101% ioi X 21% 21* 109%. 1.90 80% 98% 121% 158% 173 72 51% 47.50 4750 70,40

Leidsche Courant | 1910 | | pagina 3