1000 S 600 300 15 stichten eener gasfabriek, wetende dat die voorschotten niet door hem gemaakt .waren, althans niet tot de bedragen dier mandaten: f500, f310.23, f378.75, f 290 en f710 (totaal f2188.98). Beklaagde bekende. Als burgemeester van Egmond-Binnen had hij nog een traktement van f 1550 te vorderen, ter wijl hij van Egmond-aan- Zee nog f 183.98 moest hebben. Op een gegeven oogenblik die bedragen behoevende, is hij de financieele transacties gaan ple gen, welke hem voor de Rechtbank brachten. 23 Nov. 190S stortte bekl. f2348.48 ([2188.98 plus de rente) in de gemeentekas terug, zoodat er geen nadeel is geleden. Ged. Staten van Noord-Holland keur den de gemeenterekening van 1907 en de gemeentebegrootrng voor 1909 goed. Noch gedurende de instructie noch daar na achtten zij termen aanwezig om bekl. als burgemeester te schorsen of hem aan H. M. de Koningin voor ontslag voor te dragen. -Dit was de reden waar om ook de ambtenaar van het O.M. bij de Alkmaarsche Rechtbank geen aanlei ding vond om tegen bekl. ontzetting" uit diens ambt van burgemeester te vra gen. Slechts noode zei deze ambtenaar te zijn overgegaan tot de vervolging van bekl., dien hij schetste als iemand met een onkreukbaar verleden. Maar de ge pleegde feiten wettelijk strafbaar en niet verschoonbaar achtend, eischte hij één maand gevangenisstraf tegen bekl. Zooals gezegd, legde de Rechtbank bekl. 14 dagen gevangenisstraf op. Tegen dit vonnis teekendc beklaagde hooger beroep aan. Ook het O. M. kwam in appèl. In eersten aanleg verdedigd door mr. F. H. G. van der Hoeven, die vrijspraak gepleit had, wordt beklaagde thans, in hooger beroep, als raadsman bijgestaan door mr. J. Kappeyne van de Coppello. De advocaat-generaal meenende, dat liet een zeldzaam verschijnsel is dat iemand v^an de positie van bekl. terecht staat en even zeldzaam dat iemand van die positie wordt veroordeeld tot zoo clemente straf, eischte onder aanneming van 'verzachtende omstandigheden ver- oordeeling tot 14 dagen gevangenisstraf. Vervolging van een Burgemeester. In Juli van dit jaar maakte de burge meester van Blaricum proces-verbaal op tegen een landbouwer te Hilversum, die aan de Torenlaan te Blaricum met een voer hooi. reed en niet uitweek, toen de burgemeester met zijn rijwiel wilde pas- seeren en zijn verlangen daartoe door bellen te kennen gaf. De landbouwer werd deswege op 30 October j.l. door den kantonrechter te Hilversum tot een kleine geldboete veroordeeld. Volgens be klaagde zou de burgemeester bij het voor val zeer onbeleefd zijn opgetreden en hem geslagen hebben en gescholden en zelfs gedreigd hebben, met een revol ver te zulien schieten. Naar aanleiding hiervan diende deland- bouwer een aanklacht in bij den officier van justitie te Amsterdam, die eene in structie opende. Thans is de zaak naar de r echtbank te Amsterdam verwezen, en zal 24 December a.s. behandeld wor den. Als getuigen zijn gedagvaard de land bouwer H. en de gepens. rijksveldwach ter B., die bij het incident tegenwoordig waren. ^(Tel.) Gemengd Nieuws Na den Storm. Aan de Loosduinsche kust is behalve veel nieuw hout en wrakhout, nu ook een witgeverfde boot of sloep komen aan- gen geslapen, er verstikt werden en in de Seine geworpen, met een brief in hun zak, dien de moordenaars er hadden ingestoken? Niemand weet hoeveel of hoe weinig er het lot ondergingen, waar aan gij ontkomen zijt. Die schurken heb ben zelfs voor ons, hun machinerieën geheim weten te houden. Goeden nacht, mijnheer Faulkner, of liever: goeden mor gen! Wees zoo goed om negen uur aan mijn bureel te komen, tot ziens" Het overige van mijn verhaal is spoe dig verteld. Ik moest meermalen als ge tuige opkomen; het speelhuis werd, van boven tot beneden, nauwkeurig onder zocht; de gevangenen werden ieder af zonderlijk ondervraagd, en twee van de minst schuldigen onder hen kwamen tot bekentenis. Ik vernam dat de oude sol daat de eigenaar was van het speelhuis; de justitie wist weldra dat de man, jaren geleden, eerloos uit het leger was ge jaagd; dat hij later allerlei schurkenstre ken had uitgevoerd; dat hij in het bezit was van gestolen voorwerpen, die door de eigenaars werden herkend, en dat hij, de croupier, de gargon en de vrouw die de koffie had gezet, allen medeplichtig waren aan het geheim van het ledikant. Er bestond redenen om te twijfelen of het drijve.i en geborgen, waarschijnlijk van een Engelsch schip. Bovendien werd op het strand een groot zeedier bemach tigd, dat bijna twee Meter lang is en on geveer 100 pond weegt. Het heeft den kop van een haai, maar een gladden huid. Te Breskens (Zeeuwsch-Vlaanderen) is aan het strand het lijk gevonden van ze keren I. Pleijte aldaar. Een groot gedeel te van zijne kleederen lag aan het haven hoofd. Te Cadzand is uit zee aangespoeld het lijk van een onbekend man, vermoedelijk van eene Belgische vischsloëp. Uit Makkum wordt nog aan de „Leeu warder Ct." geschreven: Hedenmiddag gelukte 't aan eenige vis- schers 't schip te bereiken, dat Vrijdag morgen op de Tabbert is gestrand. Door het noodweer was "'t toen onmogelijk het te bereiken en ook Zaterdag faalden de pogingen nog zoover te komen, 't Bleek bij onderzoek geladen met aard appelen en een houten ijalkschip te zijn van oud model. 't Was niet mogelijk eenigen naam van schip of schipper te ontdekken, maar wel kan thans nagenoeg met zèkerheid wor den vastgesteld, dat de gansche beman ning den dood in de golven heeft gevon den. Eenige personen hebben Vrijdag morgen met behulp van een verrekijker duidelijk twee of drie personen in mast en want waargenomen Tot heden is ech ter nog niets weer er van ontdekt. Ver schillende deelen zijn hier reeds aange spoeld en thans hebben de visschers de mast ook meegenomen. Verder was er weinig meer te redden. Het vaartuig is to taal verloren. Gelijktijdig met bovenvermelde vis schers zeilden ook eenige vaartuigen uit in Noord-Westelijke richting, toen er be richt kwam, dat er een groot wrak was aangespoeld op hei Makkumer wad. Men is nog druk bezig om "hiervan te bergen, wat er goeds aan is. Het blijkt te zijn een groot gedeelte van een houten tjalk, nog voorzien van mast en zeilen. Ook hier van zijn naam en afkomst nog onbekend. De tjalk Vrouw Aaltje, schipper Kooi- stra, met aardappelen van Leeuwarden naar Amsterdam en Donderdag van Har- lingen vertrokken, is tot dusver niet op de bestemming aangekomen en derhalve ver moedelijk verongelukt. Het schip werd bevaren door den schipper en zijn knecht. Ter hoogte van Hindeloopen moet men Vrijdag van af den zeedijk gezien hebben, dat twee personen in den mast van een gezonken vaartuig zaten. Men kon hen evenwel niet te hulp komen. Op pl.m. 3 a 4 K.M. afstand van den vasten wal te Gaast (Fr.) is 3 December 's voormiddags een schip gezonken, waar van alleen de mast boven water uit steekt Aangespoeld zijn o.a. 2 naam bordjes, bij elkaar behoorende, bevatten de, op zwarten ondergrond, met vergulde letters, het eene „De Vrouw" en het andere „Aaltje." Verder is aangespoeld een stuk wrak, waaraan bevestigd (vastgespijk :rd op de z.g. boeisels) een bord, waarop „De 3 gebroeders J. (of E.) H. J. Kooistra, 58 ton." Men meldt nader uit Harlingen dat de tjalk „De Drie Gebroeders", schipper Kooistra, is verongelukt. De schip per en de knecht Van der Ley verdronken. Uit Terschelling meldt men, dat gis ternacht te vier uur een boot is gestrand op den Engelschen Hoek. De sleepboo- ten Atlas, Neptunus, Texel en Terschel ling zijn van hier ter assistentie vertrok ken. Uit Vlieland wordt gemeld: Een groot tweemast stoomschip met een witte schoorsteen en zwarte rand is op de Ncor- overige dienstbare personeel iets wist van het geheim, dat er aan de machinerie was verbondendie twijfel kwam hen ten goede; zij werden slechts als dieven en bedriegers gestraft. De „oude soldaat" en zijne medeplichtigen werden naar de galeien verwezen, de vrouw, die den slaap drank in mijn koffie had gedaan, kreeg ik weet niet meer hoeveel jaren tuchthuis straf; de habitués van het speelhuis wer den als verdachte lieden onder toezicht der politie gesteld en ik was eene geheele week, en dat is lang, de held van den dag in Parijs. Mijn avontuur werd door drie bekende schrijvers voor het tooneel tot een drama bewerkt, doch nooit opge voerd, want de censuur wilde de copie van het ledikant in het speelhuis, niet op het tooneel toelaten. Doch de censuur had althans met een goed gevolg van mijn avontuur tevreden kunnen zijn. Ik werd er namelijk voor altijd door genezen van aan de Rouge et Noir tafel mijn ontspanning te zoeken. Als ik tafels met groen laken bekleed, met speelkaarten en stapels geld zie, denk ik altijd aan den ledikantshemel, die mij in de stilte van den nacht had moeten ver stikken. EInDE. de.gronden gesirnnii. De sleepbootcn zijn in de nabijheid. De zee is kalm. Eergister mor gen zou de b e - grafenis plaats hebben van den jongen man, die in het laatst der vorige week in een logement in wijk C te Utrecht van de trappen viel en 's morgens dood in het portaal werd gevonden. Reeds was de politie met volgkoetsen gebracht naar het huis, van waaruit de ter aarde bestelling zou plaats hebben, toen, even vóór het voorrijden van de lijkkoets, bevel kwam van de justitie, dat geen begraving mocht plaats hebben. Er werd beslag op het lijk gelegd, dat met kist en al even later per raderbaar door de politie naar de klinie ken werd vervoerd, waar het op last van den officier zal worden geschouwd. Er is een vermoeden gerezen, dat de man des nachts door zijn vrienden in het logement van de trappen is gesmeten, met het zeer noodlottige gevolg. Het lijk vertoonde namelijk eenige blauwe plek ken in den hals, die men aanvankelijk toeschreef aan den val, maar waaraan men later ernstiger gevolgtrekkingen ver bonden heeft, zoodat de justitie in de zaak werd gemoeid, die sectie van het lijk noodig oordeelde. (U. D.) Gisterochtend wierpeenmeis- je een dienstbode van buiten zich op de Nieuwe Parklaan te Scheveningen voor een electrische tram. Door een al daar wonend heer werd hare poging om zich te doen overrijden verijdeld. Door de politie werd zij daarna naar het post huis aan het Gevers Deynootplëin ge bracht. Bij onderzoek kwam toen een lief deshistorie aan het licht, waarbij de be stuurder van de tram, door welke zij zich had willen laten overrijden, betrokken was, volgens haar zeggen. Van deborreltafel De verhoo ging van den accijns op het gedistilleerd van 63 pet. op 90 pet. gaat volgens de wet Vrijdag a.s. in. En de borreltafel zal er natuurlijk ook eenigszins de gevolgen van or.dervinde n. Gistermorgen heeft in „Krasnapolsky" te Amsterdam een vergadering plaats ge had van eigenaren en directeuren der voornaamste restaurants en café's om tot overeenstemming te komen, wat de te volgen gedragslijn betreft. Men was het er algemeen over eens, dat de qualiteit van het gedistilleerd niet zou mogen lij den onder de verhooging van den accijns en eveneens dat het niet aanging den iraditioneelen dubbe'.tjesprijs te verande ren. Op grond van deze overweging werd besloten het standaardglas naar rato van de verhooging van den accijns iets klei ner van inhoud te maken. De grocs van gedistilléerd en de ove rige binnen- en buitenlandsche likeuren zullen i n prijs iets verhoogd worden, ter wijl de beroemde „halfjes" overal zul len worden afgeschait. Het laatste nieuws vooral zal met weemoed aan menige stamtafel vernomen worden. In Den Haag zal een ongeveer gelijke maatregel worden toegepast. Eene be slissing moet daar nog genomen worden. Op een te Schiedam gehouden verga dering van vergunninghouders is met hei oog op de accijnsverhcoging besloten de prijzen met één cent per glas te verhoo- gen. Ook te Haarlem zal de verhooging van den drankaccijns zich naar de zijde van het publiek aldus uiten, dat de borrel over 't algemeen hetzelfde zal biijven koe ten, maar dat de glaasjes kleiner zullen worden. Men spreekt ook daar er'ovei om de „halfjes" af te schaffen, doch verschillen de caféhouders willen daar. niet zoo grif aan. Hersteld in hun functies. De kortgeleden geschorste raadsleden te Tongelre bij Eindhoven, de heeren V. den Kerckhoff en Versandtvoori, zullen weer in hunne functiën bevestigd blijven, daar Ged. Staten de schorsing niet hebben goedgekeurd. Zooals men zich herinneren zal, wer den genoemde heeren door den Raad geschorst wegens leveringen aan de ge meente, welke leveranties ,eenige jaren geleden zouden hebben plaats gehad. Bij d e Disconto-Mij. te Rotter dam, is gisteren door een jongmensen een wissel van ongeveer 700 gulden ont vangen, waarvan later bleek, dat de hand- teekening valsch was. De dader is be kend, doch hij i-s vermoedelijk naar Ant werpen gevlucht. Een troep van 70 wolven heeft zich bij Aj'Petri, in de Krim, vertoond en een Tartaarsche vrouw, een meisje en twee paarden, die op dit oogenblik pa:- seierden, verscheurd. De dieren verwij derden zich toen in de richting van h-J Zuiden, overal schrik en angst versprei dend. De boerderijen zijn verlaten ge worden, de bewoners vluchten naar dc dichtbijgelegen stad. Twee kinderen, die niet snel genoeg de vliedenden konden volgen, zijn door de wolven verscheurd. Van Yalla is een troep van 150 kozakken uitgetrokken om op de wilde dieren jacht te maken. Hotel woningen. De plannen, die te Amsterdam oniworpen werden door de architecten Jos. Cuypers en J. Stuijt, ten opzichte van de hotelwonin gen, en die reeds vastere vormen aan namen, beginnen allengs tot verwezenlij king te komen. Er werd reeds door de voorstanders een vergadering belegd, waarin men elkaar wat nader leerde ken nen wat van nog meer belang is men leerde er eikaars opvattingen ken nen omtrent hotel woningen. Want na tuurlijk heeft men ook hierin verschillen de smaken. De één wil b.v. gaarne een £roote hall hebben met alle kamérs daar op uitkomend, de ander in het geheel geen hall, om maar eens iets te noemen. Maar als men een voorstander zegt te zijn van een dergelijke moderne inrich ting, dan dient men ook goeden wil te toonen en niet ondanks alles zijn eigen idee tot in details te willen doen uitvoe ren. De heeren architecten, die het initia tief namen tot het bouwen van Amster- damsche hotel-woningen, hebben met dit alles rekening gehouden, brengen thans de voorstanders met ongeveer gelijken smaak bijeen en vormen zoo groepen. Ook over de keuze der terreinen, waarop men zal bouwen, is men niet terstond tot een beslissing gekomen. Er zijn voorstanders, die aan den Koningin neweg willen bouwen, en anderen, die aan het Museumterrein -de voorkeur ge ven. Waarschijnlijk zullen die daarom hoofdgroepen vormen. De huizen zullen niet geheel naar het Parijsche model opgetrokken worden, omdat men uitgaat van de idee: 's lands wijs, 's lands eer. De Parijzer families zijn over 't algemeen minder talrijk dan de Hollanders, dus heeft men hier meer slaapvertrekken noodig, en wat zou men in Amsterdam b.v. weer moeten aanvan- den met een ruime balzaal Aan den anderen kant volgt men ook niet het Duitsche systeem, waarbij o.a. alle mei denkamertjes op de hoogste verdieping zijn en een aparten opgang hebben. Men begrijpt dat hierdoor de controle op het personeel te loor gaat en men voor rare incidenten kan komen te staan. Bij de Amsterdamsche hotel-woningen zul len de meidenkamertjes op de verdie ping komen, waar de familie woont. En verder, als gezegd, gaat men volgens een Hollandsch systeem te werk. Iets nieuws is daarbij, dat - men den kelder van het perceel in afdeelingen zal ver deden, zoodat iedere familie recht op een gedeelte kan doen gelden. In den kelder zal ook de centrale verwarming worden aangebracht ,zooals nogal van zelf spreekt, daar dit de beste plaats er voor is. Zoodra de hotel-won/ngen klaar zijn, is Amsterdam dus weer een stapje ver der op den weg om een wereldstad te worden. Te Triest zijn Italianen en Slowenen weder eens slaags geweest. De Slowenen nl„ die zich daar ter plaatse hebben gevestigd, dringen aan op de op richting van een Sloweensche school in het midden van de stad. De Italianen ech ter verzetten zich daartegen onder voor wendsel, dat bevordering van het onder wijs in het Sloweensch aan de stad haar Italiaansch karakter zou ontnemen. De buaestie heeft dezer dageu een onderwerp van bespreking uitgemaakt in den Raad en bij die gelegenheid kregen de Slowe nen allerlei onaangename dingen te hoo- ren. Zaterdagavond trokken nu 1500 Slowe nen uil hun vereenigingsgebouw naar het Raadhuis om daar een motie, die zij had den aar genomen, af te geven, maar werd den onder weg tegenhouden door groe pen Italianen. Er werden eerst vuistslagen gewisseld, toen werden de stokken ge trokken en eindelijk zelfs werd met re volvers geschoten, zoodat een aantal be- toogers gewond werden. Een onbekend gebleven schenk i heeft een som van| 250,000 p.St. uitgeloofd voor den 'o tdekker van j_er; geneesmiddel voer tering. Het be drag is gedeponeerd bij de Yale-univer- siteïi en de medici, die aan den staf van de universiteit verbonden zijn treden op als curatoren van het fonds. De onbekend gebleven schenker heeft aan de Yale-universiteit gestudeerd vermoedelijk woo it hij te New-York. De mededinging naar den prijs is open voor alle geneesheere.i en mannen van wetenschap ter wereld. De bedoeling met het uitloven van dezen prijs is voor- .1 geweest, het zoeken naar een nieuw en afdoend middel tegen tering aan te moedigen. Een dienstmeisje te Bonn werd Zatér agavónd door kramp Qvervaïlen waarbij de 'ainp omviel en ontploft-.:. Het meisje bekwam zoodanige brand den dat zij overleed. Te Castelnaudary, depart e- ment Aude, zijn zekere Baudigne en zijn zoon in hechtenis genomen, die voor ettelijk millioenen aan Fransche waarde nagemaakt en een deel er van in om loop gebracht hadden. De politie heeft in een hotel te Tou lon twee reistasschen met dergelijke val- sche stukken in beslag genomen. Te Oppeln in Duitschland heeft een zieke, die in het Adalberthospitaal werd verpleegd een liefdezuster gewurgd; De vrouw van een lid van het handelstribunaal te Clermont-Ferrand wil de suiker doen bij een chocolade-pudding, In plaats van suiker nam zij, bij vergis sing, arsenicum, dat ze nad gekocht om ratten te verdelgen. Het echtpaar en de oudste dochter stierven aan de gevolgen# terwijl drie andere kinderen in een hope- loozen toestand verkeeren. In hetKynoc h-k ruitmagazijn te Umbogentwin, bij Durban, hadden gister morgen twee ontploffingen plaats. Twee Europeanen en drie inboorlingen zijn ern stig gewond. Verkoopingen. LEIDEN, 10 Dec. 's morgens 10 u, Stadstimmerwerf. Oude materialen als mede vier brandspuiten. Deurwaarder J. F. Teunis. LEIDEN, 11 en 18 Dec. 's avonds 7 u. Notarishuis aan den Burg. Twee huizen aan de Prinsenstr. 96 en 98, groot; 91 c. A., ieder; twee huizen aan de Verl. Sophiastr. 2 en 4 groot 1.28 A. elk bouwgr. aan de Prinsenstraat 2.87 A.; huis en erf aan de Kaarsenmakerstr. 10 groot 36 c.A., Notaris mr. C. H. P. Klaverwijden. 9 Dec. Notarishuis. Nette Inboedel. LISSE, 15 en 22 Dec. 's avonds 7 uur, „de Witte Zwaan." Een bloembol lenhuis in het Oosteinde, een woonhuis met bollenschuur te Lisserbroek en twee woonhuizen te Lisserbroek. Notaris J. Tuy meiaar. KATWIJK, 16 Dec. 's morgens 10 uur „de Roskam". Openb. verhuring! voor den tijd van vijf jaar van 21 per- ceelen Bloembollen- en teelland in de Zanderij, aan den Valkenburgerweg en Lager, 'weg en in de Kroom. Notaris D. van Riessen. VOORSCHOTEN, 15 Dec. 's mor gens 10 u. Hotel „Wapen van Voorscho ten." Hakhout, eenige boomen en dik hout, zich bevindend op de Zanderij on der Wassenaar, Rozenburg, de Geest, Haagwijk en Duivenvoorde onder Voor schoten. Notaris D. K. J. Schoor. WOERDEN, 29 Dec. 's morgens II uur. Bouwmanswoning „Hendrikshoeve" met wei- en hooilanden 11.21.80 H.A. gelegen i n de Langelinschotenbouw manswoning ,/t Gaat niet van zeH" te Kamerik 10.1.60 H.A. Not. mr. Fuhri Snethlage. NOORDWIJK, 15 Dec., 's morgens 10 u. Huize Offem Houtverkooping. No taris Binnendijk. LISSE, 16 Dec., 's morgens 10 u. Landgoed „Wasset geest". Houtverkoo ping. Notaris Tuymelaar. SASSENHEIM. 15 Dec. 's morgens 10 uur. Buitenplaats „Rusthof" in het groo- te bosch aan den Minneweg, Houtver kooping. Notaris G. ten Bruggencate. LEIDEN, 11 en 18 Dec. 's avonds 7. uur, Notarishuis aan den Burg. Koffie huis aan de Doezastraat, 3.56 A.stallin gen aan de Neurenburgerpoort, 83 c.A. huis en erf aan de Witte Laan 17.1.95 A.burgerwoonhuis aan de Oosthaveiistr, no. 21, 90 c.A. Notaris Mr. L. M. J. H. Kersiens. NOORDWIJKERHOUT, 9 Dec., des morgens 10 uur. Eerste houtveiling op Keukenhof, in de Tespelbosschen en Oostduinen. Notarissen j. Tuijmelaar, te Lisse en G. ten Bruggencate, Sassenheirn. NIEUWKOOP. 15 Dec. 's morgens 10 uur. Logement Th. J. v. d. Bosch. Pu blieke verhuring van het grasgewas in den polder Nieuwkoop voor 5 jaren, in gaande 1 Jan. 1910; 's namiddags 2 uur openbare verkooping van eenig wilgen hakhout langs den Nieuwen Tienhoven- schenweg. H1LLEGOM, 9 en 16 Dec. 's avonds 7 uur Hotel Sistermans. Bloembollen- grond in den Weerlanerpolder tusschen de Oosteindervaart en de Leek, 1.72.10 H.A. Notaris Langeveld. LISSE, 15 Dec. 's morgens 10 uur. 3e Iioutveiling der Maatsch. Veenenburg— Elsbroek. Notaris Tuijmelaar. BOSKOOP, 10 Dec., 's morgens 11 u. Hotel Klaassen. Afslag winkelhuis aan de Voorkade 338 c.A., woon- en winkel huis aan de Voorkade, 392 c.A., Pakhuis nabij de Voorkade 130 c.A., Tuinveld in Randenburg, onder Reeuwijk, 1.79.55 H.A.weiland in Randenburg 2.15.75 H.A. Notaris R. v. d. Berg, Oudshoorn. —imiimiii iiiiii i i miiiiWiiiiiii 11 'li i i i Alle betalende abonné's op dit blad zijn volgens de bepalingen, vermeld op de uit te reiken polissen, tegen ongelukken verzekerd vooi GULDEN bij overlijden. GULDEN bij verlies van één hand of voet. JCA GULDEN JA A III k'i totaal gezichts- li SI It/" verlies van éénoog. X V" U GULDEN bij verlies van één duim. GULDEN bij verlies van één wijsvinger. GULDEN bij verlies van eiken anderen vinger. De uitkeering dezer bedragen is gewaarborgd door de Nederl. Ongevallen-Verzekering-Maatschappij „F Al UM te s-GravenhageBuitenhof 5

Leidsche Courant | 1909 | | pagina 6