W. J. CREYGHTON Gemengd Nieuws. Burgerlijke Standen. gebouwd werd in een winkel met twee groote, hooge en breede spiegelruiten, waarachter de heer Medemblik ons beur telings kruidenierswaren, comestibles of wijnen en likeuren laat zien, altijd artis tiek en smaakvol geëtaleerd. Doordat de benedenverdieping van het instituut niet met de straat gelijk lag, maar wel r.n:' - ::ve meter hooger, en de win- winkvi, thans wél gelijk ligt met de straat, verkreeg de heer Medemblik een meer dan gewone winkelhoogte, waar door de mooie pui door hoogte en breedte uitblinkt, terwijl de bergruimte kolossaal is. Cm gansche winkelruimte prac- t-o... „c: uiten, heeft men langs de mu ren (geheel in 't rond) een galerij aange bracht, die men met een trap bereikt, om winkelwaren, die daar in hooger sferen geborgen zijn, naar beneden te halen. .Wanneer nu over eenigen tijd een geheel 'gemoderniseerd „Hof van Holland" ver rezen is (vlak tegenover den besproken winkel) dan zal dat gedeelte van de Voor straat een stadshoekje lijken. „Noord w ij k-b a "d p 1 a a t s" doet zich meer en meer gelden, getuige de voor uitgang van den winkelstand. Want be halve de hier beschreven winkel van den heer Medemblik, mogen ook andere puien den laatsten tijd gebouwd, met eere ge noemd worden. Wanneer men zoo door ons dorp wandelt, moet het o. i. opvallen, hoeveel er hier op 't oogenblik gebouwd wordt. In de bouwvakken mag men hier niet van slapte spreken. Pas aanbesteed is de ver bouwing van het „Hof van Holland", ter wijl de aanbesteding van een groot hotel restaurant te Noordvvijk aan Zee op den Zuid-boulevard weldra zal plaats hebben. De kapitale woningen van de heeren Dr. 'H. van Nes aan de Voorstraat en den architect Liefferink, aan het Lindeplein, naderen haar voltooiing en gaven langen tijd velen handen werk. Café „De Land bouw" is verbouwd, op den hoek van Voorstraat en Wilhelminastraat gaat een winkelhuis en burgerwoonhuis verrijzen terwijl te Noordwijk aan Zee achter de Schoolstraat een villa in aanbouw is en men mei de verbouwing van ï,Ons Huis" bereids een aanvang maakte. Ook in de Scheveningschestraat zijn nieuwe wonin gen gebouwd en nog niet lang klaar. NIEUWKOOP. Toen de agent der aachtpolitie J. E. de gemeente per fiets kwam binnenrijden had hij geen lan taarn bij zich. Om die te halen verzocht hij iemand even naar zijn fiets te willen zien. Terugkomende waren waker en fiets verdwenen en nergens te vinden. Gisterennacht heeft de man zijn fiets uit een nabijgelegen vaart opgedregd. 't Is te hoopen dat de «dader dezer laffe daad ontdekt wordt. OUDE WETERING. Tegen de gezag- zoerder der stoombooten „Primo" en „President Paul Kruger" is procesver baal opgemaakt wegens overtreding der verordening op de stoomvaart in de boe zemwateren der Provincie Zuid-Hoiland (te snel varen in de Oude Wetering). ROELOFARENDSVEEN. Donderdag avond half acht had in de Pancratinszaal een gezellige bijeenkomst plaats van de leden der vereeniging „De Voorzorg", ter viering van het 25-jarig bestaan. De Voorzitter, de heer Joh. Bakker, opende de bijeenkomst met een toe spraak aan de leden, waarin hij hulde bracht aan den oprichter, den Hoogeerw. lieer Koopmans, Deken en Pastoor te Alfen, die tot zijn leedwezen verhinderd was dit feest bij te wonen. De voorzitter stelde daarop voor uit volle borst te roe pen „Leve Deken Koopmans", daarbij opmerkende, dat zijn Hoogeerw. dit wel niet zou kunnen hooren, doch dat „De Leidsche Courant" wel als telefoon zou dienen, om hem dit ter oore te brengen. Aan dit verzoelc van den voorzitter werd eenparig voldaan. Daarna werd door den secretaris, den heer E. J. Rodewijk, de notulen der vorige vergaderingen voorge lezen. De penningmeester, de heer S. v. Ruiten, gaf een financieel overzicht over 25 jaren, waaruit bleek, dat de vereeniging in ledental, vermogen en geldmiddelen steeds vooruit gaat. De Zeereerw. heer Pastoor sprak daarna een opwekkend woord tot de leden. Voor het overige werden door enkele leden eenige voor drachten gehouden, die zeer in den smaak vielen, vooral die van „de Straatvegers", door gebroeders Hoogenboom. Daarna werd de bijeenkomst door den Voorzitter gesloten. Door den Tuindersbond „Eendracht maakt Macht",- werd in het afgeloopen seizoen op de veilingen verkocht tot een totaal bedrag van f 103.337,55, terwijl voor een bedrag van f 25.540,12 werd gecontracteerd met de firma Tieleman 8c .Dros te Leiden. Het totaal bedrag der omzet bedroeg alzoo f 128.877,67, tegen f 113.105,46 in 1908 en f 104.157,98 in 1907, zoodat deze vereeniging, zich in een steeds toenemen- den bloei mag verheugen. Had in vorige jaren, de veiling der pro ducten in de open lucht plaats, thans is door deze vereeniging door het bouwen - van een geriefelijk veilingsgebouw hier aan een einde gemaakt, terwijl met het daarin geplaatst electrisch afmijntoestel met automatischen afslager (fabrikant den heer L. v. d. Hoorn te Utrecht) tot al- geheele tevredenheid, zoowel van het Be stuur als de kooplieden mocht worden gewerkt. RIJPWETERING. Op Woensdag 13 Oct. zal het derde jaarfeest gevierd worde" van het Harmoniegezelschap „OnderlinS Genoegen" met medewerking van de Tooneelvereeniging „Eensgezindheid" i" het Café Rust-Oord van den heer L. va" Benten. Opgevoerd zullen worden: „Betalen is de Boodschap", kluchtspel in één bedrijf; „Mijn haan zal koning kraaien", klucht spel in twee bedrijven, en „Bankbiljet No. 10. Humoristische Ensemble-Scène. in de laatstgehouden vergadering van het Harmoniegezclschap is de heer Schink met algemeene stemmen herko zen als directeur. VOORHOUT. Aanstaande Dinsdag zul len professoren en studenten van het seminarie Hageveld ten getale van on geveer 220 personen ter bedevaart gaan naar St. Jeroen te Noordwijk. VOORSCHOTEN. Gisteravond ten 8 uur vergaderde de Raad dezer ge meente. Voorzitter: de Burgemeester. Aanwezig: Alle Raadsleden. De notulen werden onveranderd goed gekeurd. Onder de ingekomen stukken was het proces-verbaal der kasopname, waarbij alles in orde was bevonden. De geloofs brieven van het nieuw gekozen raads lid C. H. Koot, tot toelating werden on derzocht en besloten. Punt 3Af- en overschrijving van een paar kleine posten en punt 4: Een kleine wijziging in de pacht van vischwater, passeerden zonder eenige discussie dn hamer. Daarna kwam aan de ordePensioen aan P. A. v. Leeuwen. Dit werd hem toe gekend ten badrage van f 200 per jaar. Tevens werd hij aangesteld tot gemeen tebode op een traktement van f 100 's jaars. Hiermede werd het tweeledige doel bereikt, dat le van Leeuwen eenig meer ingekomen zou hebben en 2e dal- de agent van Meurs zou worden ontlast van verschillende werkzaamheden, die eigenlijk niet tot den arbeid van een politieagent behooren. De benoeming van een andere agent van politie had nog niet plaats, wijl dit door den burgemeester geschiedt. Wel werd echter door de Raad het trakte ment voor die betrekking vastgesteld op f 11 per week. In verband daarmee werd aan den agent van Meurs een trak- tementsverhooging toegekend van f 50 per jaar. Het Raadslid Schoor vraagt of het niet wenschelijk is een politiehond aan te schaffen. Ook de heer Van Kempen schijnt veel voor dit denkbeeld te ge voelen, maar op voorstel van den voor zitter worden de discussies daarover uitgesteld tot bij de besprekingen over de Begrooting. Daarna gaat de Raad in eene geheime vergadering ter be spreking van eenige reclames, hoofd, omslag. WOUBRUGGE. Lotelingen dezer ge meente, die verlangen bij de zeemilitie te dienen, moeten zich voor 1 Nov. of meer bepaald op Woensdag 20 October a.s. ter secretarie aanmelden. Het opderzoek verlofgangers Land- weeer zal gehouden worden te Oudshoorn op: Maandag 1 November a.s. voorm. 10 uur, lichting 1909, en des nam. 1 uur lich tingen 19031905. Dinsdag 2 Nov. a.s. voorm. half 10 uur, lichtingen 19061907 en des nam. half 1 lichting 1908. WARMOND. De uitslag der be sprekingen over de ingekomen reclames Hoofdelijken Omslag in de besloten Raads vergadering van Donderdag 1.1. is als volgt: Gunstig werd beschikt op de ver zoeken van: D. H. V/elsink; C. A. Ver sluis, P. M. Nederburgh, P. A. Fray, D. Blansjaar, J. Elsgeest, P. de Haas, N. v. d. Bent, W. C. F. C. Oudshoorn, G. C. J. Rutgers, B. v. d. Werff, J. Heij- mans, Wed. A. Koppe, G. H. Tijssen, E. M. E. van Dissel, C. M. van Dissel, C. Lugthart. Afgewezen werden de aanvragen van P. P. Vreeken, D. Dongelmans, G. J. ter Beek, B. Bek, J. de Braak, P. v. d. Peppel. De herstelling van de gemeentelijke onderwijzerswoning is bij inschrijving ge gund aan Wed. Beugelsdijk, metselwerk; M. van Duijker, schilderwerk en C. M. van Stein, behangerswerk. ZOETERWOUDE. Maandagavond zes uur zal aan den Hoogen Rijndijk de ge wone jaarlijksche beproeving der brand- bluschmiddelen plaats vinden. Ingezonden Mededeelingen 30 cent per regel. F. A. DAMEN Wijnhandelaren Hofleveranciers. Kantoor Burgsteeg RectatssBalken Haarlemsche Rechtbank. 't Lijkt niet zoo gemakkelijk om een schip te verduisteren, maar in de recht zaal blijkt zooiets zoo moeilijk niet. W. C. heeft, naar de O. H. Ct. meldt, van den scheepstimmerman J. C. Ver meulen te Woerden een schip gehuurd op afbetaling, voor f 500, te voldoen in 100 wekelijksche termijnen van f 5. C. had nog maar 18 weken f 5 afbe taald, toen hij het schip heeft verkocht voor f 95. Daar had hij natuurlijk het recht niet toe. Mitsdien moest hij zich voor de recht bank verantwoorden en werd tegen hem wegens verduistering geëischt 3 maanden aevan^enisslraf. (13) BRANDSTOFFENHANDEL. MIDDELWEG 19c. TELEF. 114. Mevrouw. Hebt U mijn reclame reeds ontvangen? Niet? Zoudt U dan zoo beleefd willen zijn uw adres op te geven. Dan zullen wij het U direct zenden. Hoogachtend, W. J. CREYGHTON. CHOLERA. Te Zutfen is bij een vierjarig kind van schipper Meynen, liggende in de Noorderhaven, een vermoedelijk ge val van cholera geconstateerd. De faeces zijn opgezonden naar de Rijksserumin- richting te Rotterdam. Van de seruminrichting te Rotterdam is te Zwijndrecht bericht ontvangen, dat het ziektegeval, dat zich hier voordoet, geen Aziatische cholera is. De toestand der patiënten te Hattem is bevredigend, dezen gaan goed voor uit. Eigenaardig is het, dat bij een der kinderen uit het gezin v. d. Horst, het welk in den aanvang niet afgezonderd kon worden,- in het geheel geen verschijn selen zich voordeden. Het kind, dat nu is gescheiden, is zeer gezond. N a b ij L o p ik (U t r.) z ij n de landbouwer Kat en zijne 14-jarige dochter verdronken gevonden in een diepe sloot, bij het land waar zij gingen melken. Waarschijnlijk is, bij de poging om zijne dochter te redden, ook de vader omgekomen. Uit Budapest worden talrijke gevallen gemeld van vergiftiging door cognac. Deze „cognac" was naar een recept gefabriceerd. Niet minder dan 59 personen zijn door het gebruik van dit cognacje gestorven, en 71 liggen ernstig ziek. Aanslag op een Grieksche opnsal. Uit Seres (M a c e d o n i wo r d t gemeld: Toen eergisteren de vice-con sul van Griekenland het consulaat ver liet, werden 15 schoten gelost. De diplo maat werd niet getroffen, maar men is er vast van overtuigd, dat men hier met een aanslag te doen heeft. Alle naspo ringen om de daders te vinden waren tot nu toe vruchteloos. Te Haarlem liep het gerucht dat tegen twee jongelieden, Willem H., 20 jaar oud, en Hein O., 30 jaar, in Duitsch- land, wegens moord en medeplichtigheid de doodstraf en 10 jaar tuchthuistraf zou zijn geëischt. „Haarlem's Dagblad" is op kondschap uitgegaan en vernam van Willem's stief moeder de bevestiging van het geval. Beide veroordeelden hadden in hun kosthuis ruzie met een man gehad. Deze is dienzelfden avond doodgestoken en op hen viel de verdenking, ofschoon zij beweren onschuldig te zijn. Willem's moeder is naar den burge burgemeester van Haarlem gegaan, die over de zaak aan den Nederlandschen ge zant in Duitschland schreef. Uit het antwoord bleek, dat inderdaad voor de rechtbank tegen Willem de dood straf geëischt is en tegen Hein tien jaar tuchthuisstraf. De burgemeester zei, dat nu binnenkort het vonnis te verwachten is, maar de ouders moesten zich niet veel van een mogelijke vrijstelling voorstellen, omdat, volgens de ngezant, de bewijzen voor een veroordeeling aanwezig schijnen te zijn. Tot op heden hebben de ouders nog geen mededeeling van de uitspraak ont vangen en leven nog in bange ongerust heid. Een moedige kustwacht. Hevige stormen hebben gedurende de laatste dagen op de Engelsche kusten gewoed, zoodat menig vaartuig vergaan is, of in nood verkeerde. Dat lot viel ook de brik „Osprey" ten deel, die zonder tuigage en roer vlak bij de kust op de hooge golven dobberde. De kustwachter van de Shakespeare Riff bij Dover zag de noodsignalen. Met twee andere zeelui trachtte hij een lijn over te brengen, doch deze geraakte onklaar, zoodat de poging mislukte. Ondertusschen werdde nood steeds hooger. De kustwachter bond de lijn om zijn middel sprong 't >vater en bereikte na een hevige worsteling tegen de golven het zinkende schip. Zoo slaagde de moedige kustwachter er in, om alle schipbreukelingen te red den. De correspondent van deStan- dard te St. Petersburg meldt, dat men een samenzwering heeft ontdekt tegen den Tsaar onder het personeel, werk zaam bij de herstellingen aan het winter paleis. De zoon van den hoofdschrijn werker zou aangehouden zijn. Vrij dag-nacht is te Stuttgart ingebroken in de juwelierszaak van Eugen Kaufmann in de Friedrichstraat. Tot een waarde van 100.000 Mark aan goud en kleinodiën werd gestolen. De daders zijn ongestoord ontkomen. In de Republiek Argentinië heerscht een vreeselijke sprinkhanenplaag, die dreigt de geheele korenoogst te ver nielen. In Belgie, dat veel koren uit Argen tinië betrekt, is men daardoor bevreesd voor verhooging der broodprijzen. AtsadlejrsineKlIe&aws. LEIDEN. Geslaagd voor hetCandi- daats-examen geneeskunde de heer L. Bierens de Haan (Zwolle). le natuurkundig-examen de heeren A. E. Kampschuur en H. E. M. van Schaick Aveling (beiden Leiden) en L. Léman (den Haag). 2e natuurkundig-examen de heeren P. Koot en H. Deibei (beiden Leiden). Voorbereidend-examen voor den In- dischen administratieven dienst de heer L. N. van Meeverden (den Haag). GRONINGEN. Geslaagd. Eerste na tuurkundig ex. de heer H. Cazemier. Het anatomisch laboratorium van professor dr. J. W. van Wijhe is gereed en zal den 23 Oct. in gebruik worden genomen. UTRECHT. Cand. pharmacie: de heer J. J. A. v. Winsen cand. rechten de heer J. Donner (met lof). Bevorderd tot artsde heer H. IJnzonides en mej. J. M. Kooytot tandmeesterde heeren J. Bierens en R. M. de Jong. De nieuwe leden van het Utrecht- sche Studentenkorps hebben gisteren de gewone rijpartij gehouden. De stoet bestond uit slechts 4 rijtui gen, met 8 en 6 paarden bespannen. Het regende dat het goot, maar het kleine groepje stapte dapper door Utrechtsch straten, voorafgegaan door het bekende muziekkorps van den heer Kuiper. DELFT. Technische Hoogeschool. Propaedeutische examens. Civiel-inge- nieur, de heer J. G. Wiebengabouw kundig ingenieur, de heer H. A. Mee geren^ werktuigkundig ingenieur, de heer M. van Marwijk Kooy; electrotech- nisch ingenieur, de heeren J. M. van Nieuk'erkenG. Th. Heikens, S. H. A. Hölzenspies, G. Stamm Jr.. scheikundig ingenieur, de heeren A. Schimmel Dzn., A. W. Vervloet. AMSTERDAM. Eerste natuurkundig examende heeren A. Sonnen en F. H. C. van Ginkel: doet. examen plant- en dierkunde (cum laude): de heer Th. J. Stomps theoretisch geneeskundig exa men de heer S. J. Keizer. Agenda's. St. Joseph-Gezellen-Vereeniging. Zondag is de zaal open op de gewone uren. 8Yi uur begin van het biljart-concours. Maandag Verplichte vergadering gehuwden. Dinsdag. Repetitie Harmonie. Woensdag. Repetitie Tooneel. Dinsdag en Donderdag is de zaal open. Zaterdag Spaarkas en Bibliotheek. Maandag en W oensdag van 7—7 bouw kundig teekenen. Dinsdag en Donderdag van uur handteekenen. TELEGRAFISCH WEERBERICHT naar waarnemingen verricht in den morgen vun 9 October 1909, medegedeeld door het Kon. Ned. Meiereorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 772.0 Riga Laagste 749.2 Seydide jard Verwachting tot den avond van 10 October: Toenemende zuidwestelijkewind toenemende bewolking, later waarschijn- ijk regen. Zelfde temperatuur, Laatste Elei-ïcSitera. (Gedeeltelijk gecorrigeerd.) Zita-V ereeniging. Het bestuur der Zita-Vereeniging deelt aan belanghebbenden mede, dat van November tot Mei in het gebouw der vereeniging een cursus zal worden gehouden voor verschillende handwer ken. Ook R. K. meisjes van Leiden kunnen daaraan deelnemen. De naai- en knipcursus zal worden gegeven des Woensdags, 'savonds van 8 uur tot half 10. Zij die daaraan wil len deelnemen, zullen betalen vijf cent per avond. Bij genoegzame deelneming zal iede- ren Donderdag eveneens van 8 uur tot half 10 gelegenheid bestaan zich te be kwamen in het costuumnaaien, tegen be taling van 10 cent per avond. Zij, die wenschen een cursus te vel gen kunnen deze maand zich aanmel Jen aan het Noordeindc 50, iederen Zondag, Woensdag of Donderdag avond van 8— 10 uur. Hinderwet. Door de firma J. J. van Hoeken en Zn. is vergunning verzocht tot het uitbreiden harer houtzagerij in perceel Marediik no. 175 voor het plaatsen ca in werking stellen van een electromotor van 15 pk. tot het aandrijven van hout bewerkingsweratuigen Dit verzoek is met bijlagen: op de gem retarie ter visie terwijl Zaterdag 23 October, uio* gens 11 uur, ten Raadhuize gel eigenheid zal bestaan bezwaren er tegen in te, brengen. i |i' Afsluiting-Passage De b'asculebrug aan den Ouden Rijn, over de Middelste gracht zal wegens; noodzakelijke herstelling, van Maandag 11 October a.s. Jot nadere aankondiging) voor het verkeer van rij- en voertuigen zijn afgesloten. ,Het eerste Suppletoir- en het fo rensenkohier der plaatselijke directe be lasting naar het inkomen dienst 1909 zijn door heeren Gedeputeerde Staten dezer provincie goedgekeurd en aan den Gemeente-ontvanger uitgericht. Aan den Ontvanger der Directe Be lastingen is ter hand gesteld het ko hier der Personeele be lak ting No. 17 van den dieast 1909, executoir verklaard den 7den October j.l. Belanghebbenden worden herinnerd, aan hunne verplich ting om den aanslag op den b'ij de Wet bepaalden voet te voldoen. Moord op den assistent-resident. Het bericht van den moord op1 den assistent-resident van Pangerang bij Batavia is, naar men verneemt, thans langs officiëelen weg' ontvangen en be vestigd. Door den minister van Waterstaat zijn benoemd tot buitengewoon opzich ter E. H. Reitsma te Workum, bij de uitvoering van b'aggerwerk in de rivier den IJseltusschen de kilometerraaien, XX en LXV der herziene rivierkaartJ. H. Taat te Vlissingen, bij het vervangen van de beschoeiing langs de noordzijde van het Marinedek ten Oosten van de schipbrug te Vlissingen door een bekleej- dingsmuur. Hofbericht. Maandag 11 Oct. worden de voor den dienst ten paleize Het Loo aanwe zige heeren vervangen door Harer Ma- jesteits Kamerheer Jhr. v. d. Boschj ad judant, jhr. von Muehlen en ordonnans officier Baron van Voorst tot Voorst; te vens begeeft zich dan weder naar Het Loo Harer Majesteits Hofmaarschalk Graaf van Bylandt. Vanwege het Kabi net der Koningin zal zich vanaf 31 Oct. ten paleize bevinden de referendaris Jhr..: Mr. Stoop. De Minister van Oorlog, generaal Cool, vertrok heden naar het Loo, ter audiëntie bij H. M. de Koningin. Naar men verneemt zal de benoe ming van een commandant van het veld leger zich niet lang meer laten wachten. ALFEN AAN DEN RIJN. De jaarlijk sche verzending van boomen en heester gewas uit het naburige Boskoop heeft wederom een aanvang genomen, hetgeen aan haven en station een groote levendig heid geeft. Een extra locomotief uitslui tend voor het rangeeren der wagons, voor verzending gereed, zorgt dat ze op het goede spoor komen te staan, vanwaar ze naar alle deelen der werel'd worden gezonden. Dagelijks gaan er twintig tot veertig wagons weg. OUDSHOORN. De gemeenteraad vergadert Woensdag 13 Oct. 's mor-' gens 11 uur. LEIDEN. GEBOREN: Wilhelmus Jacobus, a. V.;, I. de Tombe en S. v. Kan. Willem, z, V. O. J. Spierenburg en M. de Roode. Meijntje, d. v. J. den Hoed en A. W. van den Hoed. Adrianus Hennanus Bartholomeus, z. v. H. Kamerling en C. C. v. Velzen. - Nicolaas, z. v. C. Dierckx en M. C. den Ouden. Johanna, d. v, S. P. Zwarts en S. M. Jona. Geertruida Petronelia Christina, d. v. J. Hansen en C. H, C. J. Weeber. Hendrik Johannes, z. v. H. J. Heijmans en E. Haasbeek. Wijnand, z. v. P. Eduard en P. Kokkcdec, Petronelia Johanna, d. v. N. Verberg en G. A. de Graaf. Catharina, d. van M. Crama en C. Nievaart. Johannes Cornelis, z. v. G. C. A. Onvlee en C. v, d. Blom. j rf» OVERLEDEN: T. Ferwerda, d. 15 ai, H. W. Joon, d. 18 m. G. T. d, Sluis, w, 78 j. M. den Hoed, d. half uur, J. Bink de Jong, z. levenloos. P. Fran ken, m. half jaar. A. Laman-Boom, w. 74 j. J. J. Oudshoorn, w. 89 j. ALKEMADE. GEBOREN: Jacoba Johanna, d. v. J, F. v Eeden en C. J. v. Steijn. Johan nes Cornelis, z. v. P. Kennis en M. v, d Wereld. Johanna Maria, d. v. W, v.' IC'.nk en J. Turk. Wilhelmina Ma ria d. v. N. v. d. Haak en H. H. v, 't Hoofd. ONDERTROUWD: W. Oor, 22 j. en Maria Geertruida Grandadam, 28 jaar., Wilhelmus van der Zon, 28 j., wedn. r an Corn. Bon, en Petronelia Wilhelmina Strik, 30 j. GETROUWD: Petrus v. Lcijden, 20 jaar en Martha Johanna Oomen, 27 j. Eastiaan Paauw, 34 j. en Martina Adri- ana Bakker, 31 j. OVERLEDEN: Theodoras Jacobus Verhaar, z. 5 j. ALFEN. BEVALLEN: W. v. d. Kwaak— v. Leeuwen, Z„ J. v. Beusckoui-Verha- e,i, D„ ÏL aamEdelman, L A. ijvvesBraad, ,D., B- C, taKwft Ver-

Leidsche Courant | 1909 | | pagina 2