Gemengd Nieuws. Te Glenwood-Springs, in den Amerikaanschen staat Colorado, is Woens dag een drieste bankdiefstal gepleegd. Op een stil uur traden drie gemaskerde mannen het bankgebouw binnen, zij hielden met hun revolvers den kassier in bedwang, maakten zich meester van al wat er aan geldswaarden voorradig v.. een bedrag van f 25.000 en wisten veilig weg te komen. Zondag-middag is te 's Gra- venliage door de electrische tram op de Prinsegracht nabij de Warmoezenierstraat een 57-jarige vrouw overreden, die plot seling de railsoverstak. De bestuurder van de tram kon het ongeluk niet voorkomen. Met ver eende krachten wisten omstanders de vrouw uit haar benarde positie te redden. De ongelukkige werd zeer ernstig ver wond naar liet Roomsch Ratholiek Zieken huis vervoerd. De postambtenaarM. te Gouda, sedert kort aldaar woonachtig werd Zater dag verdronken gevonden in het water aan den Fluweelensingel. Door de politie werd het lijk naar het gasthuis vervoerd. Zaterdag middaghadde 75-jarige weduwe L. van West, wonende Zand straat 55 te Rotterdam, het ongeluk een brandend kookstel omver te trekken, waardoor zij in brand geraakte. Met brandwonden overdekt werd zij naar het ziekenhuis vervoerd. Haar toestand is hopeloos. in de stallen van Carré, die met zijn circustent te Deventer staat, zijn Donderdag twee stalknechts, na een woor dentwist over het halen, van hooi voor de paarden, met elkander handgemeen geraakt. De vechtpartij liep zoo hoog, dat een der knechts zich wapende met een straatklinker en de andere met een hooi vork- De laatste gaf zijn confrater een ge weldigen klap op 't hoofd, zoodat deze bloedend werd verwond, eenige passen verder viel en bewusteloos bleef liggen. De ontboden geneesheer, dr. Vroom, gelastte de opname in't ziekenhuis. Toen de brancard ter plaatse was gebracht, weigerde de verwonde naar 't ziekenhuis vervoerd te worden; hij sprong op en K i zich onder politiegeleide naar 't zii-.wfci.La.s waar hij werd verbonden. Hoewel de geneesheer zijn voorloopig in 't ziekenhuis noodig achtte, weigerde de man beslist te blijven, zoodat hij in den nacht met het andere personeel naar Bremen is afgereisd. De dader, een 18- Dithscher, is gevankelijk naar Zutphen gebracht en gisteren gehoord. („D. D.«) De notars B. te Voorbeek is op vermoeden van het plegen van valsch- heid in authentieke stukken te Maas tricht gevangen genomen. Te Werkendam zijn van de werklieden, die voor een paar jaar naar China heentogen, er 10 teruggekeerd. Ze hebben er flink geld verdiend. Van hun tractement werd aan hun gezin een be hoorlijk deel per week verstrekt en nu zijn ze nog persoonlijk met f 1500 k f2000 overschot thuis gekomen. De onderwijzer G. uitAmster- dam die Vrijdag met een collega, zittende in een bootje in de Ringvaart van Haar lemmermeer aan het visschen was, werd door .een duizeling bevangen en stortte iu de diepte. Zijn coilega had de tegen woordigheid van Geest, toen de drenke ling in zijn nabijheid boven kwam, hem te grijijen en zoo lang vast te houden, totdat er hulp kwam dagen, welke hen verder in aen woning binnenbracht, waar na bleek' dat de heer Hartog door dien val erge kneuzingen bekomen had. MeeMsaaken Kantongerecht te Leiden. Uitspraken van hedenmorgen. De Kantonrechter veroordeelde: P. J., 17 j., alhier, wegens strooperij, tot f 2 of 1 week tuchtschool; J. v. S. Ezn., 24 j., te Noordwijkerhout, idem f 3 of 3 d.; J. P., 18 j., alhier, wegens straat schenderij tot f 2 of 1 d.; W. v. d. P., 33 j. te Katwijk aan Zee, idem, tot f 3 Of 3 d.A. W. v. S., 19 j., alhier, wegens burengerucht tot f3 of 3 d.; D. v. N., 28 j., te Noordwijk, idem, tot f3 of 3d.; J. J., 19 j., alhier, wegens het opgeven van een valschen naam tot f 10 oflOd.; A. T., 46 j., alhier, wegens dronkenschap en het opgeven van een valschen naam, tot f 3 en f 8 of resp. 3 en 8 d.Mathilda A-, 17 j., te Oegstgeest, wegens het loopen Jpp den spoorweg, tot tweemaal f 3 of ^tweemaal 1 week tuchtschoolP. P., 56 j* alhier,' wegens niet bijhouden van de logementsregisters, tot f4 of 2 d. W. de K., 21 j., te Rijnsburg, wegens het zonder vergunning laten loopen van vee op een weiland, tot f2 of 1 d. N. D. Azn., 39 j. en J. v. S., 24 j., beiden te Noordwijkerhout, wegens het loopen op verboden grond, ieder tot f 4 of 3 d. J. v. d. V., 59 j., alhier, wegens het varen 2°nder licht tot f 3 of 3 d.; J. v. d. V., 32 j., te Rotterdam, idem, tot f 4 of 4 d. j. H., 30 j., te Zoeterwoude, wegens visschen zonder vergunning tot f 1 of 1 d. i H. 40 j., te Zoeterwoude, wegens visschen met een net, te klein van mazen, tot f 3 of 1 d.; Jb. D., 45 j.„J. D., 36 j., A. v. d. B., 31 j. en P. v. d. Rallen te Noordwijkerhout, wegens jagen met een afdraaier, elk tot f 3 of 3d.; P.J. D. 5I j., alhier, wegens overtreding del arbeidswet, tot tweemaal f 3 of tweeman 3 d.; H. J. O., 33 alhier, wegens overtreding der leerplichtwet tot f 3 of 2 d-; W. E. H. S., 23 j., wegens het rijden met een auto zonder licht tot f 5 of 3 d.J. v. d. M., 17 j., te Zoeterwoude, wegens het rijden met een rijwiel zonder bel, tot f 1 of 1 week tuchtschoolK. V., 18 j., alhier, idem, tot f 3 of 2 d.; C. M., 16 j., alhier, wegens het rijden met een rijwiel zonder licht, tót f 1 of 1 w. tuchtschool; I. Th. v. W., 33 j., alhier, wegens het niet hebben van zijn naam op de hondekar tot f 3 of 2 d; Th. P. 17 j., en J. D. T., 21 j., beiden alhier, wegens het samen op een hondekar zitten, de eerste tot f 2 of 1 w. tuchtschool, de laatste tot f 2 of 1 d.; W. S,, 41 j., te Alkemade, wegens het baggeren in Rijn- land's boezemwater, tot f 3 of2d. ;J. A., 16 j., te Haarlem, wegens het loopen op heemgronden te Katwijk aan Zee, tot f 0.50 of 1 w. tuchtschool; P. O., 23 j., te Katwijk aan Zee, wegens het losmaken zonder vergunning van een schip aldaar, tot f6 of 4 d.; C. O. Mzn., 25 j., te Katwijk aan Zee, idem, tot f 10 of 5 d. D. O., 34 j., alhier, wegens het uitstallen van goederen op den openbaren weg alhier, tot f 1 of 1 d.N. V., 17 j., alhier, wegens het rijden op de kleine steentjes, tot f 0.50 of 1 week tuchtschool; C. de R., 24 j„ te Leiderdorp, wegens het niet stoppen op 80 M. afstand van de brug als de roode vlag geheschen is, tot f 3 of 2d.; P. M. V., 27 j., alhier, wegens overtreding der vleeschverordening, tot f 2 of 1 d.; L. d. O., 21 j., alhier, wegens het vervoeren van 2 personen op een éénpersoonsrijwiel tot f 2 of 2 d.R. v. E., 19 j., te Leiderdorp, idem, tot f 1 of 1 d.G. H., 20 j., te Sassenheim, wegens het afsteken van vuurwerk aldaar tot f 3 of 2 d.; A. L., 17 j., alhier, wegens het te -Zoeterwoude berijden van een voet pad, tot f 1 of 1 d.; A. D., 19 j., alhier, idem, tot f 1 of 1 d.G. W. Z., 33 j., tot f 2 of 1 d.; W. L. K., 24 j., te Gouda, wegens het te Leiden invoeren van vleesch zonder aanwijzing, tot f 5 of 2 d.H. J. de H., 37 j., alhier, wegens het laten schenken van drank aan een minderjarig kind, tot f 3 of 1 d. Voorts werden een aantal personen bij verstek veroordeeld wegels overtreding van de rij wiel verordening (rijden zonder licht) en wegens openbare dronkenschap. Vrijgesproken werd Maria F., 67 j., alhier, die terecht stond wegens het uit stallen van goederen aan den openbaren weg. Voor heden stonden op de rol 53 zaken, waarvan 4 hinderzaken, die met gesloten deuren werden behandeld. Het eerst verscheen B. H. "55 j. te Leiden, controleur der firma A. Hoo- geustraaten en Co. die een jongen van 14 jaar een overmatige last van 69 K.G. had laten voortduwen op een kruiwagen. Beklaagde bekenden doch had de jon gen te voren gevraagd of de last voor hem niet te zwaar was. Eisch f10 subs. f5. Beklaagde vraagt, hoeveel zoo'n jon gen dan wel rijden mag Dat moet U zelf maar voelen, zegt de kantonrechter. J. Th. B. 23 j. Smid te Leiden, had zijn 13 jarige zoon in de smede rij nog 's avonds na 7 uur aan de blaasbalg laten' trekken. Bekl. bekende de jongen komt na de schooluren in de smederij en vraagt dan aan de blaas balg te mogen trekkenbekl. dacht dacht dat zulks voor zijn kinderen was toegestaan. Eisch f 5. of 5 d. Bij J. W. v. d. S. 31 j. bierhuis- houder alhier, werd door den inspecteur der drankwet in voorraad gevonden 2 flessen en alcoholhoudende dranken. Be klaagde bekende. De vrouw van beklaagde vroeg, of zij geen jenever in huis mag hebben. KantonrechterDan moet Uw woning arm het ver lof lokaal zijn afgescheiden. Coiuige: Ik kan toch r.iel cVer mijn ■Cc.': klimmen. CantonrechterDan moet U voor de woning een aparte toegang maken. Getuige: Er bestaat valschheid van den ambtenaar. Eisch f10 subs. f 5. Beklaagde is met den cieci niet te vreden hij meent wel een borrel in huis te mogen hebben. Getuige Esters zegt, dat in bedoel de localiteit clandestiene medegedeeld was dat verkoop van sterken drank' be stond. A. J. C. 21 j. koetsier te Leiden be vond zich op Zondag 25 September aan den .Stationsweg in staat van dronken schap en heeft de openbare orde ver stoord door opzettelijk een ander per- poon een klap te geven. I C. .erkent een paar borreltjes te heb ben gehad; vechten doet hij nooit; wel heeft hij van' een ander een klap gehad. Als getuige verscheen D. M. V. d. .W. 29 j., die verklaart ,dat op den Stationsweg op den bewusten avond eenige jongens liepen, die C. tot vech ten aanhitsten. Tweede getuige was L. P. 20 j. koetsier alhier, die verklaart, dat bekl. geen klap heeft gegeven, doch wel een klap heeft ontvangen van een burger, die -bekl. uitlachte om zijn nieuw-modi- sche ilioed. Derde getuige was v. R. agent van politie, alhier, die op den Stationsweg bekl. een klap aan een burger heeft zien geven en vechtende bewegingen; heeft zién make. Of bekl. een klap heeft ontvangen, heeft getuige door de volks massa's niet kunnen zien. Bekl. zelf zegt nooit.iemand iets in den weg te hebben gelegd en was niet dronken. Geregeld werd bekl. gesard» De zaak wordt uitgesteld. A. D. 33 j. werkman te Oegstgeest heeft op 4 September gediept in Rijn lands bocsemwater. JBefel. békende, maar wist jiiet, dat; hij vergunning moest hebben om te die pén. Eisch f5. of 5 d. G. v. d. L. 52 j. Smid te Leiden heef: zijn dochter herhaald onwettig de school laten verzuimen. Bek?, erkendezijn vrouw, moest bui tenshuis wérken om' in de kost te voor zien en het kind moest op de kleine passen. De kantonrechter vraagt, wat de kin deren van het gezin verdienener is géen armoede in hét gezin., Getuige Hoeks verklaart niet onwil lig te zijn; vérlof te verleenen, als inder daad armoede oorzaak daarvan isin het onderhavig geval is hem' niets ge vraagd. Ëfech f5 of 10 d. De volgende zaak, eveneens een Ijeerplich'tzaak, was de mar; niet ver schenen. De vrouw verklaarde, dat zij wegens zwakte de hulp van het kind niet kon missen en dr. Schroder wei gerde een verklaring af tc geven. Getui ge Rocks legt een zeer gunstige ver klaring voor de vrouw af. Eisch f 4 subs 3 d. J. N. te Leiden' had zijn jongen Van school gehouden, omdat hij door den ion deny ijzer is geslagen. Hij heeft tot 's avonds 8 uur op bed moeten leggen. Bekl. doet een omstandig verhaal van de grieven, die hij tegen het slaan heeft. De kantonrechter zegt, dat als het kind een klap heeft gehad, het zeker wel verdiend zal hebben. Uit het requisitoir van den ambtenaar blijkt dat de kinderen yan bekl. heel lastig zijn en een onuitputtelijk geduld voor hen noodig is. Eisch f6 of 3 d. Bekl'. verklaart nog, dat ,,een kalf niet tegen een koe lean opb'rullen." Geëischt werd tegen H. v. H. 43 j. baggerman te Leiden wegens leer plichtwet overtreding f 6. of 3 d.C. N. 36 j. scheepmaker alhier wegens dito f,4 sub's 3 d., M. H. S. 60 j. werk man te Leiden, wegens dito f4 of subs 3 d., P. S. 33 j. werkman te Leiden1 wegens dito f4. subs 3d., L. de B. 41 j. arbeider te Leiden wegens dito f 3 subs 3 d. In de zaak van den gezagvoerder van den stoomsleepboot „Anna" J. v. B., welke een vorige keer was uitge steld werd als getuige gehoord de veld wachter v. Werkhoven van Voorhout, die een uitvoerig relaas deed hoe hij had geconstateerd, dat bekl. met zijn sleep zandbakken sneller voer dan 75 M. per minuut, terwijl niet op iedere schuit een man aanwezig was. De ambtenaar achtte het vergrijp zeer ernstig en eischte f50 boete subs 5 d. Get. Werkhoven wees er nog op, dat door het snelle varen van de zandbak ken in de vaart van Noordwijkerhout tot Warmond reeds twee bruggen zijn kapot gevaren. K. V. 18 j. vleeschhouwer te Lei den, was in beroep gekomen van het vonnis van den kantonrechter, waar bij hij bij verstek was veroordeeld tot f15 of 5 d., wegens het vervoeren van vleesch op een fiets zonder dat 'de mand was toegedekt. Bekl. bekende en was in verzet gekomen omdat hij het vonnis te hoog achtte. Na een ge ducht standje van den kantonrechter eischte de ambtenaar bevestiging van het vonnis doch verandering van de straf in f3 of 3 d. Uitspraak in al deze zaken over 7 dagen. Gerechtshof te 's-Gravenhage. Door het Gerechtshof te 's-Gravenhage is, ter vervulling eener vacature van raadsheer in dat college, opgemaakt de navolgende alphabetische lijst van aan beveling: mr. F. M. C. E. Koksma, rechter in de Arr.-Rechtbank te Rotterdam; n>t P. Pol vliet, rechter in de Arr.- Rechtbank te 's-Gravenhage; jhr. mr. J. W. Quintus, vice-president der Arr.-Rechtbank te 's-Gravenhage. TELEGRAFISCH WEEKBERICHT naar waarnemingen verricht in den mor gen van 4 Oct. 19G9, medegedeeld door het Kon.. Ned. .Meteorologisch Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand tc Perpignan en liorta 767.3. Laagste te Seijdisfjord 745.8. Verwachting: matige tot krachtige, en meest Z.W.Iijke wind, zwaarbewolkte of betrokken lucht, regenbuien, zelfde tcm- 3 October=Feestviering. De bewolkte lucht van hedenmorgen is geen gunstig voorteeken voor een mooicn .najaarsdag, gelijk het- vorig jaar, toen het heerlijkste zonnige weder de 3 October-f eest viering begunstigde. Daar de eigenlijke dag dit keer op Zondag viel, had het bestuur besloten de feesten heden Maandag te doen plaats vinden. Drommen menschen stroomden van alle kanten samen om dc koraalmuziek te .kunnen hoeren, die hedenmorgen in den duin van het Laboratorium tegenover het van-der-Werffpark als eerste program hunner het feest zou openen. Voor den tuin en in het Park hadden zich duizenden verzameld, die tijdens den zang een luister stille houding aannamen. Om half negen verhief de heer C. B. Duyster zijn dirigeerstokje; de eerste tonen werden gehoord uit de koperen instrumenten van het Leidsche Muziek korps en de zangers zetten Ps. IX in, gevolgd door de overige liederen, die statig en indrukwekkend mooi door de lucht klonken. Inmiddels was het op en om de Aal markt een drukte van komende en weg gaande mannen, en vrouwen, aan wie, der traditie getrouw, tabak, pijpen en bier of koffie en brood en haring werd uitgedeeld. Hun aantal was veel grooter dan andere jaren; niet minder dan 3659 mannen en 4002 vrouwen ontvingen hun gerecht aandeel. De bespeling van 'i carrillon door den heer R. H. Th. v. Leeuwen en het springen van de fontein op de Vischmarkt zijn punten, die op het program van geen Leidsch feest ontbreken. Er wordt druk gevlagdreeds gisteren hadden velen de driekleur uitgestoken, 't Oranje siert de borsten; de scholen vrij af, vele fabrieken en werkplaatsen stop gezet; 't Is heden weer de echte Leidsche feestdag, die schitterend belooft te slagen a!s het weer zich goed houdt. De wedstrijd van gekostumeerde groe pen van minstens vijf personen, de clou van de feestviering, is een groot succes geworden. De veertien groepen, die zich voor deel name hadden aangemeld, hebben elk hun best gedaan om iets origineels uit te beel den. De taak van de jury was dan ook buitengewoon moeielijk. De volgende prijzen werden toegekend le pr. verg. zilv. medaille: Vrijz. Zang kunst en griekschen stijl symbolisch voor gesteld)2e pr. verg. zilv. med.Leid sche Dilettantenclub (De trouw en ge hechtheid van Burgerij en krijgslieeden aan het Oranjehuis); 3e pr. zilv. med. Vereeniging j,Kunst naar Gave" (groote Japansche praalwagen met muziek; 4e pr. zilv. med. Leidsche Tuiniers en Bloemis- tenvereeniging „Door Eendracht Verbon den" (Burg. v. d. Werff biedt zijn li chaam den wanhopigen stedelingen aan tijdens het beleg in 1574; 5e pr. zilv. med. aan de groep „Vader Konos (dé tijd) met zijn vier jaargetijden", voorgesteeld door vier dames en 1 heer; 6e pr. zilv. med. aan de groep y,De vroolijcke Pottebac- kers", voorgesteld door 12 personen en 7e pr. zilv. med.: Leidsche Athletiekver- eeniging #,De Sportman" (wielrijden op versierde fietsen). Ofschoon niet bekroond,- mocht de Re derijkerskamer j,Vondel", onder-afd. van den R. K. Volksbond, met hare groep „Treurspel, Blijspel en Kluchtspel", veel succes, vooral van de zijde van het pu bliek behalen. Ook #,Peary en Cook" i9 een uitnemend geslaagde groep. De jury bestond uit de heeren K. J. Bouwmeester, den Haag, F. Tadema, Kat wijk aan Zee en H. J. Valk, Voorschoten. Op het Schuttersveld vinden inmiddels de publieke vermakelijkheden plaats. Wij komen morgen uitvoeriger op een en ander terug. De Zeereerw. Z.Gel. heeren A. D. C. Schellart, sub-regent en A. H. Breems, leeraar aan het Seminarie te Voorschoten herdachten gisteren hun 12 en een half jarig priesterjubilé. Op een nader te be palen datum zal de feestviering plaats hebben. Gisteren mocht onder overvloedige blij ken van belangstelling en vriendschap de ZEerw. HooggeL heer J. D. J. Aenge- nent, hoogleeraar in de wijsbegeerte aan het Groot-Seminarie te Warmond, zijn 12 en een half jarig priesterfeest vieren. Den hooggeachten jubilaris werden vele ge schenken vereerd, terwijl verschillende personen van beteekenis hunne opwach ting maakten. Onder en met zijn mede-professoren zal heden het feest worden gevierd, en in den loop der week (Donderdag) zal ook het personeel in gezelligen kring naar aan leiding hiervan feestvieren. Roovers .en bommen. SIMFEROPOL (de Krim), 3 Oct, Gister avond drongen 2 gewapende mannen het stads-abattoir btnnen en bestalen de kas, welke 300 roebel bevatte. Gedurende de vervolging der roovers wierp een van beiden een bom voor zijn vervolgers. Deze ontplofte en verwondde een meisje. De andere bandiet bood bij zijn arrestatie hevigen weerstand en werd daarom neer geschoten. Heden ontplpfte bij het onder zoek ter plaatse een andere bom, die door de dieven was achtergelaten. Een inspecteur werd gedood, twee agenten en twee soldaten werden zwaar, 3 arbei ders licht gewond. Aanslag op president Taft? PORTLAND (Oregon), 2 Oct. Toen president Taft in zijn automobiel wilde stappen om de militaire parade te gaan" bijwonen, trachtte een man den presideni met alle geweld te naderen, schijnbaar om kiekjes te nemen. De man werd door de den president vergezellende detectives gearresteerd en gefouilleerd, waarbij bleek, dat hij een zes-loops revolver en een hoeveelheid minytie bij zich had. De Spanjaarden in Marokko. MELILLA, 2 Oct. Volgens officieele mededeeiing zijn bij de verkenning van de Spanjaarden naar Soekh el Geniss op 30 September een generaal, twee kapiteins, een luitenant en 23 soldaten aan Spaan- -sclie zijde gesneuveld en werden 249 man gewond9 soldaten worden ver mist. De Duitsche Kroonprins met een vliegmachine opgestegen. POTSDAM, 2 Oct. De Duitsche kroon prins ondernam hedenmiddag, in gezel schap van Orville Wright een opstijging met de vliegmachine. Wright ondernam bovendien nog ver scheiden tochten met zijn aer-cplane, waarbij hij volgens ooggetuigen naar schattingeen hoogte van 400 meter be reikte. Hedenmorgen omstreeks half negèn'gé- raakte op het Zieke in Den Haag eert kindje spelenderwijs te water. Een werk man dér reinigingsdienst slaagde erin het meisje ongedeerd op het droge te bren gen. DiereninstincL Gisterenavond reed een rijtuig de Caeciliastraat in ma tigen draf in. Plotseling bleef het paard stokstijf staan. De koetsier, verwonderd dat het dier niet verder wilde, steeg af en vond een beschonken man liggen met bloedenden hoofdwond. Met behulp van eenige burgers werd de man in het rijtuig getild en naar het politiebureau vervoerd, waar hij verbon den werd. De oplettendheid van het paard had ernstiger onheil voorkomen. ROTTERDAM# 4 Oct. Ve emarkt. Koeien en Ossen van 25 tot 36 ct. per. pond. Vette Kalveren van 30 tot 42 en hal- fve ct. p. pond. Schapen van 15 tot 17 ct. per pond. Lammeren van 20 tot 25 ct. per pond. .Varkens van 24 tot 28 ct. p. pond. Eenige vleezige van 28en half tot 29, ct. p. pond. Export van 24 tot 25 ct< per pond. Graanmarkt. Tarwe ruimer aan voer. Enkele partijen tot orïveranderden prijs verkocht. Dooreen werd veel lager afgegeven. Prijzen f8 tot 11.50 per 100 K.G. Rogge onveranderd, f 5.50 tot f 6.-^ per H. L. .Haver onveranderd, f 6 tot f 7.25 per 100 K.G. Bears Yan Amsterdam. 4 October 1909. Nederland. 3% Obl. Ned.W.Schuld 3% Cert. dito 2H dito Oostenrk. 5% Obl. April-Oct dito 4% dito Jan.-Juli Portugal. 4M% Obl. Tabaksmon. 3% Obl. le serie. Rusland. 4Yi Obl. 1909Ned.Rec. 4K>% dito Obl. 1909 4 dito bij Hope &Co. k G. R. 125 Servië, 4% Obl. 1895. Mexico, 4% Obl. 1904 Brazilië. Fund. Loan. Obl. a pds. 20—100 Golumbia 3% Gec. Buit. pds. 100—500 Venezuela 3% Dipl. Sch. 1905 4% Amsterdam 1900-01 3% Leiden 1896 And. N. West. Pac. Hyp. B. Amalgamated Copper Cy C. v. Aand. Cert v. Amer. Car Found C. Cert. v. g. A. Unit. Stat. Steel Corp. Cert. v. pref, Aand. dito Aand. Barge Moor- mann (liq.) Amst. Cult. Mij. der Vorsteril. Aand. Kol. Bank Ned. Handelsmpij. Rescontre 5 Gew. aand.„Ketahoen" Mijnq. Mij. Redjang Lebong Mijnb. Mij. aand. Aand. Great Cobars Aand. K. N. M. t. expl. v. Petr. Br. 1000 Aand. Moeara Enim Petr. Mij. Aand. Sum. Palemb. Petr. Mij. Gew.aand.intern.Merc. Marine Cy Pref. aand. dito dito Aand. Amsterdam Deli Comp. Aand. Deli Cultuur Mij. Deli-Mij. Aand. Nieuwe Asahan Tab. Mij. Aand.UnterLangkat PI. Cert. v. aand. Maxw. Land Gr. Cert. v. aand. Peruv. Corp. Lim. Cert. v. Pref. aand. Corp. Lim. Aand.Holl.IJ.Spoormij. Aand. Mij. 'tExpl. v. Staatssp. Gest.Oöl.Boxtel-Wesel 1875—80 Aandeelen Warschau- Weenen Spw. Cert. v. aand. Atchosin Topeka Cert. van aand. Chesa peake'Ohio Cert. v.aand. Denv. Rfo Gr. Sp. Gew. aand.ErieSp.Mij. 4 General Lien Bonds dito Gew. A. Kans. City Bouth Rw. Mexic. Intern. Prior Lien Oblig. 4M% Cert. v. aand. Miss. Kans.&T. 4 o le Hyp. Obl. dito Aand. N.-Y. Ontaria Western Cert .v. gew. aand. Rock Island I Gew. aand. South. Pacific. 53 H 103^ 132Ji 178H 7M 231>i6 640 107^6 465*4 79^ 496 132X Prolongatie rente 2y% en 2H

Leidsche Courant | 1909 | | pagina 3