Burgemeester
Wethouders:
Leden van den Gemeenteraad:
Leden der vaste Commissiën:
Ambtenaren van den Burgerlijken Stand.
Openbare Vergaderingen, in het jaar 1934 door den Gemeenteraad gehouden:
Vergaderingen met gesloten deuren:
Jaar v. aftr.
Mr. A. van de Sande Bakhuyzen1939
T. S. Goslinga
J. Splinter Gzn1935
Mr. A. J. Romijn1935
Mr. A. F. L. M. Tepe1935
SECRETARIS: Mr. Dr. C. E. van Stryen. ONTVANGER: H. Filippo.
Mr. C. Beekenkamp.
Th. M. W. Bergers.
Ir. A. G. Bosman.
C. P. Braggaarde Does.
J. C. de Clerde Brujjn.
E. J. Coster.
Mr. H. F. A. Donders (tot 28 Maart).
Mr. D. A. van Eck.
R. van Eecke.
F. Eikerbout.
J. G. van Es.
T. S. Goslinga.
T. Groeneveld.
(Aftredend 1935)
B. J. Huurman Dzn (tot 12 Juli).
F. Kooistra.
C. Koole.
Y. Kuipers.
H. Lombert (sedert 16 April).
J. H. A. Manders.
J. B. Meijnen.
M. H. de Reede.
J. A. van der Reijden.
Mr. A. J. Romijn.
A. van Rosmalen.
A. J. Schoneveld (sedert 16 Juli).
J. H. Schüller.
H. M. Simonis (tot 28 Maart).
J. Splinter Gzn.
J. J. van Stralen.
Mr. A. F. L. M. Tepe.
H. L. J. Tobé (sedert 16 April).
C. J. van Tol.
J. J. Vallentgoed.
M. G. Verweij.
J. M. Yos.
H. van Welzen.
J. Wilbrink.
Th. B. J. Wilmer.
Commissie van Fabricage
tevens Commissie van Beheer over het
Gemeentelijk Grondbedrijj).
J. Splinter Gzn., Voorzitter.
Ir. A. G. Bosman (tot 3 September).
J. H. Schüller.
Jl H. A. Manders.
Mr. C. Beekenkamp.
R. van Eecke (sedert 3 September).
Mr. J. Bool, Secretaris.
Commissie van Financiën.
T. S. Goslinga, Voorzitter.
B. J. Huurman Dzn (tot 12 Juli).
M. H. de Reede.
Mr. H. F. A. Donders (tot 28 Maart).
M. G. Verweij.
H. Lombert (sedert 16 April).
A. J. Schoneveld (sedert 3 September).
A. Huysman, Secretaris.
Commissie voor de Strafverordeningen.
Mr. A. van de Sande Bakhuyzen, Voorzitter.
Mr. D. A. van Eck.
Mr. H. F. A. Donders (tot 28 Maart).
Mr. C. Beekenkamp (sedert 16 April).
Mr. J. Bool, Secretaris.
Commissie van Beheer over het Openbaar
Slachthuis.
T. S. Goslinga, Voorzitter.
Th. M. W. Bergers.
J. A. van der Reijden.
J. J. van Stralen.
R. van Eecke.
Mr. J. A. van der Stok, Secretaris.
Commissie voor den Markt- en Havendienst.
T. S. Goslinga, Voorzitter.
J. Wilbrink.
J. J. Vallentgoed.
Mr. J. A. van der Stok, Secretaris.
Commissie voor den Geneeskundigen- en
Gezondheidsdienst en den Keurings
dienst van Waren.
Mr. A. J. Romijn, Voorzitter.
Th. B. J. Wilmer.
J. G. van Es.
A. van Rosmalen.
C. Koole.
G. P. E. Wejjer, Secretaris.
Commissie voor het Onderwijs.
Mr. A. F. L. M. Tepe, Voorzitter.
J. G. van Es (tot 3 September).
Th. B. J. Wilmer.
j J. B. Meijnen.
T. Groeneveld.
i J. M. Vos.
A. J. Schoneveld (sedert 3 September).
H. A. Vriend, Secretaris.
Commissie voor de Stedelijke Fabrieken
van Gas en Electriciteit.
T. S. Goslinga, Voorzitter.
F. Eikerbout.
Mr. D. A. van Eck.
J. Wilbrink.
H. M. Simonis (tot 28 Maart).
E. J. Coster (sedert 16 April).
Mr. J. A. van der Stok, Secretaris.
Commissie voor de Huishoudelijke Verordeningen.
Mr. D. A. van Eck, Voorzitter.
J. H. A. Manders.
Mr. C. Beekenkamp.
C. J. van der Lelie, Secretaris.
Commissie van Beheer over de Gestichten
Endegeest, Voorgeest en Rhijngeest.
Mr. A. J. Romijn, Voorzitter.
B. J. Huurman Dzn (tot 12 Juli).
Th. B. J. Wilmer.
J. B. Meijnen.
F. Kooistra.
J. G. van Es (sedert 3 September).
Mr. J. A. van der Stok, Secretaris.
Onbezoldigd, uitsluitend belast met het sluiten van huwelijken: J. A. Bots, Dr. B. D. Eerdmans, J. A. van Hamel, T. S. Goslinga, Mr. A. J.
Romijn, M. H. de Reede, H. P. H. Würtz en J. Hemmes.
Bezoldigd, belast met alle aan den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand opgedragen werkzaamheden: J. Diebels.
Ambtenaren ter vervanging van laatstgenoemde: J. Aalbersberg en J. J. Aalbersberg Jr.
1. 22 Januari.
2. 19 Februari.
3. 19 Maart.
4. 21 Maart.
5. 16 April.
6.
7.
8.
9.
10.
14 Mei.
4 Juni.
13 Juni.
18 Juni.
2 Juli.
11.
12.
13.
14.
15.
5 Juli.
9 Juli.
16 Juli.
6 Augustus.
3 September.
16.
17.
18.
19.
20.
24 September.
15 October.
12 November.
26 November.
17 December.
1.
2.
24 Januari.
14 Mei.
3. 4 Juni (middag).
4. 4 Juni (avond).
5.
6.
13 Juni.
9 Juli.
15 October.
26 November, voortgezet op
17 December.
mé