69
Stemdistrict 36 (School aan de Medusastraat).
Voorzitter: JAC. WILBRINK.
Leden: 1°. M. J. KROP.
Plaatsvervangende leden:
2°. N. F. KOOISTRA.
J. SPLINTER Wzn.
J. H. BRANDT.
Mej. J. G. M. 0. VAN
KAMPENHOUT.
Stemdistrict 37 (Bijz. school aan de Oosterstraat).
Voorzitter: H. W. B. VAN ITALLIE—
Leden: 1°. Mr. P. G. KNIBBE.
2°. P. C. ZANDEE.
Plaatsvervangende leden: W. FONTEIN.
P. J. HASSELBACH.
A. G. DE JONGE—Bakker.
Stemdistrict 38 (Bijz. school aan de Verlengde Oosterstraat)
Voorzitter: A. VAN ROSMALEN.
Leden: 1°. W. A. BODEWES.
2°. A. S. VAN EWIJCK.
Plaatsvervangende leden: P. HERFKENS.
P. RENIER.
A. J. BOER.
Stemdistrict 39 (Hoogere Burgerschool met 5-j. cursus).
Voorzitter: J. SPLINTER Gzn.
Leden: 1°. Mej. M. P. C. VAN GEER.
2°. Dr. W. J. LENTE.
W. DAAMEN.
Mr. A. H. WESTRA.
C. J. J. SCHOTMAN—Acker.
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 40 Hoogere Burgerschool met 5-j. cursus).
Voorzitter: J. BAAK.
Leden: 1°. A. J. ENSINK.
2°. E. C. ALINGS—VAN Mels.
Plaatsvervangende leden: L. A. J. W. HAM.
J. A. SPIESZ—Haag.
J. P. C. M. VAN aken-
mazel.
Stemdistrict 41 (School aan de Heerenstraat).
Voorzitter: J. F. X. SANDERS.
Leden: 1°. C. W. HUIJBREGTSEN.
2°. E. BOUMA NIEUWENHUIS.
Plaatsvervangende leden: A. A. VAN RIJKOM
Vellekoop.
S. BROEKHUIZEN.
J. J. F. VALKENBURG.
Stemdistrict 42 (School aan de Heerenstraat).
Voorzitter: M. G. VER WE Y.
Leden: 1°. J. C. VAN SCHAIK.
2°. B. MOOLENBURGH.
Plaatsvervangende leden: Th. J. VRIENDvan Hoorn.
J. M. KRIEST.
J. H. VAN KOOLBERGEN.
Stemdistrict 43 (School aan de Duivenbodestraat).
Voorzitter: J. B. MEIJNEN.
Leden: 1°. G. W. L. MONNEE.
2°. J. C. VAN HEUSDEN.
Plaatsvervangende leden: J. J. VAN BOSTELEN.
Mej. M. TH. J. REUSER.
Mej. J. EPHRAIM.
Stemdistrict 44 (Kweekschool voor Zeevaart).
Voorzitter: J. P. MULDER.
Leden: 1°. M. JOUSTRA.
2°. J. G. W. GOEDHART.
J. J. VERHAGE.
J. G. BALLEGO.
Mej. W. VAN DER VELDEN.
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 45 (Bijz. school aan het Noordeinde No. 1).
Voorzitter: Th. B. J. WILMER.
Leden: 1°. Dr. D. G. ÜBBELS.
2°. M. VAN WAMELEN.
Plaatsvervangende leden:
A. J. VAN ACHTERBERG.
Mej. Mr. A. W. LABOHM.
G. DE JONG.
Stemdistrict 46 (Ambachtsschool).
Voorzitter: Mr. D. A. VAN ECK.
Leden: 1°. E. L. NAUTA.
2°. Mej. J. M. A. NOORDMAN.
Plaatsvervangende leden: F. J. J. TRAPMAN.
E. DEN OUDEN-
VAN Leeuwen.
A. J. KOSTER—Leunis.
Aan den Gemeenteraad.
Burg. en Weth. van Leiden.
N°. 127.
Leiden, 20 Mei 1925.
Evenals in de bezetting van de gewone stembureaux
voor de verkiezingen hebben ook eenige mutatiën plaats
gehad in die der Hoofdstembureaux voor de verkiezing van
de leden van den Gemeenteraad.
De heeren W. C. Hemerik en Mr. A. L. Hermans hebben
de gemeente verlaten, de heer J. A. Bots, die als lid van
den Raad is afgetreden, heeft daarmede, ingevolge art. 33,
5e lid, der Kieswet, de bevoegdheid verloren om als Voor
zitter van het Hoofdstembureau in kieskring II op te
treden, terwijl de heer D. Jaeger ons heeft verzocht als
plaatsvervangend lid van een der stembureaux te worden
ontslagen.
Aanvulling van deze vacatures zal derhalve moeten plaats
hebben, doch wij achten het ook hier regelmatiger de drie
Hoofdstembureaux opnieuw te benoemen.
Wij geven Uwe Vergadering derhalve in overweging tot
de benoeming van de Hoofdstembureaux in de drie kies
kringen der gemeente voor het eerstvolgend vierjarig tijdvak
over te gaan, en bieden U daartoe de onderstaande aanbe
veling aan.
Ten slotte merken wij U nog op dat het Hoofdstembureau
in den len kieskring, voor zooveel de verkiezing van de
leden van den Gemeenteraad betreft, tevens als Centraal-
stembureau optreedt en dat de aanbevolenen voor dat
bureau, reeds als zoodanig ter benoeming zijn voorgedragen,
voor zooveel aangaat de verkiezing van de leden van de
Tweede Kamer der Staten-Generaal en die van de Provin
ciale staten.
Kieskring I.
Hoofdstembureautevens Centraal-stembureau (Raadhuis).
Leden: 1°. AUG. L. REIMERINGER.
2°. J. HIRSCHIG.
3°. A. COUVEE.
4°. J. A. BOTS.
Plaatsverv. leden: 1°. Mr. E. M. MEIJERS.
2°. Mr. D. A. VAN ECK.
3°. F. G. ROSIER.
Kieskring II.
Hoofdstem,bureau (School Heerenstraat).
Voorzitter: J. F. X. SANDERS.
Leden: 1°. Mr. P. E. BRIËT.
2°. J. BAAK Jzn.
3°. Mr. E. J. M. H. BOLSIUS.
4°. N. F. C. VAN GINKEL.
Plaatsverv. leden: 1°. Mr. A. J. BLOK.
2°. J. BOTS.
3°. J. J. SCHEFFER.
Kieskring III.
Hoofdstembureau (School van der Werfstraat).
Voorzitter: A. MULDER.
Leden: 1°. Dr. J. A. N. KNUTTEL.
2°. J. BOSCH.
3°. B. H. STUMPEL.
4°. Dr. H. E. Th. VAN SILLEVOLDT.
Plaatsverv. leden: 1°. A. I. WIT MANS Mzn.
2°. Mr. J. SLAGTER,
3°. Mr. A. J. SORMANI.
Aan den Gemeenteraad. Burg, en Weth. van Leiden.
VAN EMBDEN.