68
Stemdistrict 18 (St. Pancralius Patronaat, Hooigracht 18).
Voorzitter: A. J. OOSTDAM.
Leden: 1°. H. W. TIELEMAE.
2°. L. W. BEUMER.
Plaatsvervangende leden
A. J. DOOREEVELD.
A. A. M. GRUEDEMAEE.
P. HAALEBOS.
Stemdistrict 19 (Bewaarschool aan de Groenesteeg).
Voorzitter: P. HEEMSKERK.
Leden: 1°. Mr. H. VAR EWIJCK.
2°. S. VAR ROOTER.
Plaatsvervangende leden
Mej. E. C. ETS.
J. C. VAR VREDERDAAL.
Mej. J. G. DOORREVELD.
Stemdistrict 20 (Bewaarschool aan de Groenesteeg).
Voorzitter: F. KOOISTRA.
Leden: 1°. M. F. OOSTVEER.
2°. Th. F. VLIE^ARD Jr.
Plaatsvervangende leden: C. VERSLUYS.
P. HUISMAR.
Mej. M. 0. A. KOEMAR.
Stemdistrict 21 (School aan den Zuidsingel).
Voorzitter: H. DIETRICHde Root.
Leden: 1°. P. G. HOCKS.
2°. Mej. T. B. HOFF.
D. C. SCHUIT.
H. W. BULTER.
A. B. VAR DER VOORDER.
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 22 (School aan den Zuidsingel)
Voorzitter: J. A. VAR DER REIJDER.
Leden: 1°. J. ZITMAE.
2°. Mej. W. J. EYRDHOVER.
Plaatsvervangende leden: F. A. SCHILTHUIZER.
W. M. M. PROOS-Mooliiuizen.
E. J. SCHOORDERGARG.
Stemdistrict 23 (School aan de Paul Krugerstraat).
Voorzitter: A. J. SCHOREVELD.
Leden: 1°. A. UITTERBROEK.
2°. J. P. VAR DER BOSCH.
Plaatsvervangende leden: J. W. EIEUWEN HUIZEE
SEGAAR.
A. E. VAR DER VOET.
G. F. REYST.
Stemdistrict 24 (School aan de Paul Krugerstraat).
Voorzitter: T. GROENEVELD.
Leden: 1°. M. W. KARSTERS.
2°. B. LORT Hzn.
Plaatsvervangende ledenA. VAR KERCKHOFF-Lorch.
D. J. BRAGGAAR.
G. II. PEL.
Stemdistrict 25 (School op het Schuttersveld).
Voorzitter: A. I. WITMARS Mzn.
Leden: 1°. A. H. BOEKRAAD.
2°. F. W. ZEELERBERG.
Plaatsvervangende leden: H. E. VAR DER HEIDE.
A. G. BOSMAR.
B. J. C. VAR OMMERER.
Stemdistrict 26 (School op het Schuttersveld).
Voorzitter: Jhr. A. J. B. SIX.
Leden: 1°. W. J. J. C. BIJLEVELD.
2°. J. G. F. KEIERS.
Plaatsvervangende leden
J. C. B. HURER.
D. VAR DER KAAY.
F. C. DE GRAAF.
Stemdistrict 27 (Bijz. school aan de Pasteur straat N°. 2b).
Voorzitter: Th. M. W. BERGERS.
Leden: 1°. H. C. LOUWERSE.
2°. H. M. PIERROT.
Plaatsvervangende leden: A. VAR DER BAAR.
E. H. KRUYFF.
J. H. DOMMERHOLT.
Stemdistrict 28 (Bijz. school aan de Pasteurstraat N°. 2b.)
Voorzitter: II. J. BAART.
Leden: 1°. R. J. VERWYS.
2°. W. C. VAR DER WOUDE—
J. KALSBEEK.
E. G. Th. STEEEHUIS—
H. DE LARGE.
Stemdistrict 29 (Openbaar Slachthuis).
Voorzitter: E. J. COSTER.
Leden: 1°. H. W. A. VAR RIESSER.
2°. Mej. C. B. RERAUD.
Dr. W. STUURMAR.
F. MEIJERS—Gottsciialk.
C. G. COLIR.
Plaatsvervangende leden
Plaatsvervangende leden
Stemdistrict 30 (School aan den Maresingel).
Voorzitter: J. J. VAR STRALER.
Leden: 1°. S. DE BOER Azn.
2°. L. BOS.
Plaatsvervangende leden: W. VAR DER LAAR.
G. F. ROORDAM.
J. P. L. STOKHUYZER
de Jong.
Stemdistrict 31 (School aan den Maresingel).
Voorzitter: J. H. SCHÜLLER.
Leden: 1°. Mej. Mr. M. A. H. IIAZEU.
2°. J. P. MAKKIRK.
Plaatsvervangende leden
P. C. SCHREUDER.
L. C. STUURMAR—
van Gulden.
P. RIEBOER.
Stemdistrict 32 (Bijz. School aan de Lusthoflaan).
Voorzitter: F. ELKERBOUT.
Leden: 1°. Mr. H. W. J. A. AVERBECK.
2°. L. S. UITTERBROEK—
Rosenthal.
G. BAKEMA.
J. METSCHEE,
B. C. A. M. OUWERKERK.
Plaatsvervangende leden:
Stemdistrict 33 (Bijz. School aan de Lusthoflaan).
Voorzitter: C. J. VAR TOL.
Leden: 1°. K. J. VAR VEER.
2°. JAC. BAART.
Plaatsvervangende leden: P. J. W. PRARGER.
A. C. STIJEMAE.
A. PLARJER.
Stemdistrict 34 (Bijz. School aan den Heerensingel No. 27).
Voorzitter: J. P. KAMPSCHUUE,
Leden: 1°. C. B. VELDS.
Plaatsvervangende leden
2°. J. M. VOS.
A. THORS.
M. BAART.
W. E. PERA.
Stemdistrict 35 (School aan de Medusastraat)
Voorzitter: Mr. P. M. TE APMAR.
Leden: 1°. IT. L. A. VAR DER HORST.
2°. A. HORREE.
Plaatsvervangende leden: B. W. RICOLAAS.
J. DE KLER.
J. B. DE KOEIEG.
SCHURINIC.
VAN DlTZHUISEN.