ZITTINGEN,
Naamlijst van Burgemeester en Wethouders van Leiden.
Naamlijst der leden van den Gemeenteraad.
Naamlijst van de leden der vaste Commissiën.
Ambtenaren van den Burgerlijken Stand.
door den Gemeenteraad gehouden in het jaar 1916.
Zittingen met gesloten deuren.
BURGEMEESTER:
WETHOUDERS
2e Kiesdistrict.
3e Kiesdistrict.
1
Jh. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar1922
J. A. van Hamel1917
Mr. J. C. van der Lip1917
J. A. Bots1920
H. W. Fischer1920
Ie Kiesdistrict.
Jar. v. aftr.
A. L. Reimeringer1917
Mr. J. E. Heeres1917
K. H. Korff1917
J. A. van Hamel1919
H. W. Fischer1919
J. Hartevelt Azn1919
P. Hoogenboom1921
Dr. G. Fabius1921
H. M. Sasse1921
F. van Romburgh, van 20 Januari 1921
Jar. v. aftr.
S. de Boer Az1917
Mr. A. J. Fokker1917
Dr. H. J. Zwiers1917
J. Roem1917
D. van Gruting1919
K. Sijtsma1919
Mr. C. W. van der Pot Bzn. 1919
Mr. J. C. van der Lip1921
Mr. A. van der Eist 1921
Mr. P. E. Briët1921
J. A. Bots1921
Jar. v. aftr.
Mr. P. J. M. Aalberse1917
J. P. Vergouwen1917
J. Botermans1917
G. P. Timp1919
C. J. van Tol1919
A. Mulder1919
W. Pera1921
Mr. A. F. L. M. Tepe1921
B. J. Huurman1921
J. P. Mulder, van 20 Januari 1921
SECRETARISMr. Dr. C. E. van Stryen. ONTVANGER: G. H. Kokxhoorn.
Leden der Commissie van Fabricage.
H. W. Fischer, Voorzitter.
A. Mulder.
K. H. Korff, tot 6 April.
J. Hartevelt Azn, van 6 April tot 23 Nov.
K. H. Korff, van 23 November.
Mr. J. Draayer, Secretaris.
Leden der Commissie van Financien.
A. L. Reimeringer, Voorzitter.
Mr. C. W. van der Pot Bzn.
J. P. Vergouwen, van 20 Januari.
Commissarissen der Stedelijke fabrieken
van gas en electriciteit.
Jhr. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, Voorzitter.
Mr. A. J. Fokker.
Dr. H. J. Zwiers.
Leden der Commissie tot het ontwerpen en herzien
der Plaatselijke Strafverordeningen.
Jhr. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, Voorzitter.
Mr. A. J. Fokker.
Mr. O. W. van der Pot Bzn.
Leden der Commissie, tot het ontwerpen en herzien
der Plaatselijke Huishoudelijke Verordeningen.
Mr. A. van der Eist, Voorzitter.
Mr. P. E. Briët.
K. Sijtsma.
Leden der Commissie voor het Oud-Archief.
Mr. J. C. van der Lip, Voorzitter.
Mr-. J. E. Heeres.
Mr. A. van der Eist.
Leden der Commissie voor het Krankzinnigengesticht
„Endegeest", de Idiotenafdee,ling Voorgeest"
en het Sanatorium Rhijngeest
Jhr. Mr. Dr. N. C. de Gijselaar, Voorzitter.
Mr. A. van der Eist.
J. Roem.
J. A. Bots.
P. Hoogenboom.
Mr. J. Draayer, Secretaris.
Leden der Commissie voor het Openhaar Slachthuis.
Mr. J. C. van der Lip, Voorzitter.
Dr. H. J. Zwiers.
S. de Boer Azn.
Mr. Th. P. J. Masthoff, Secretaris.
Leden der Commissie voor het Marktwezen.
J. A. Bots, Voorzitter.
D. van Gruting.
S. de Boer Azn.
Mr. Th. P. J. Masthoff, Secretaris.
Leden der Commissie van onderzoek
van Belasting-reclames.
Mr. C. W. van der Pot Bzn.,
tot 5 September, Voorzitter.
Mr. A. van der Eist, van 5
September, Voorzitter.
W. Pera.
J. Botermans.
Dr. H. J. Zwiers.
S. de Boer Azn.
J. Hartevelt Azn., van 20 Januari.
Leden.
Plaatsverv.
leden.
Onbezoldigd, uitsluitend belast met het sluiten der huwelijken: Mr. J. C. van der Lip, W. Pera, P. J. Mulder, K. Sytsma, A. L. Reimeringer
Mr. P. E. Briët, J. A. Bots, J. P. Vergouwen en J. Hartevelt Azn.
Bezoldigd, belast met alle andere aan den Ambtenaar van den Burgerlijken Stand opgedragen werkzaamheden: A. W. J. van Driesten.
Ambtenaren, om laatstgenoemde te vervangen: W. F. Hofkes en J. Aalbersberg.
20
Januari.
6
10
Februari.
7
2
Maart.
8
16
n
9
6
April.
10
Zitting van
4 Mei.
18
8 Juni.
6 Juli.
27
11 Zitting van 24 Augustus.
12
13
14
15
5 September.
28
19 October.
30
16 Zitting van 23 November.
17
18
19
27
14 December.
21
1 Zitting van 2 Maart.
2 8 Juni.
3 Zitting van 6 Juli.
4 27
5 Zitting van 28 September.
6 „23 November.