Welkom bij de krantenviewer van Erfgoed Leiden en Omstreken.

Hier vindt u Leidse kranten vanaf 1720 tot 2006. U kunt full text zoeken: de hele krant, inclusief advertenties wordt meegenomen in uw zoekactie. Filters helpen u snel het door u gezochte artikel te vinden. Een zoekactie levert ook een filter op met de woorden in combinatie waarmee uw zoekwoord voorkomt. Handig als u bijvoorbeeld op zoek bent naar slagerij Van Kampen maar niet naar wethouder Van Kampen.

Deze krantenviewer is gerealiseerd door Erfgoed Leiden en Omstreken in samenwerking met HDC Media.

Disclaimer

Digitalisering van kranten heeft tot doel zoveel mogelijk mensen toegang te verlenen tot de bronnen van hun eigen verleden. Het sluit nauw aan bij de maatschappelijke taak van culturele instellingen tot het bewaren, conserveren en beschikbaar stellen van het Nederlandse erfgoed..

Erfgoed Leiden heeft van de uitgever toestemming gekregen om dit erfgoed op internet toegankelijk te maken voor niet-commercieel gebruik.

Erfgoed Leiden en Omstreken heeft zich ingespannen om de rechthebbenden van het op de website te ontsluiten materiaal te achterhalen.

De aard van het materiaal brengt evenwel met zich mee dat in sommige gevallen de identiteit of verblijfplaats in redelijkheid niet kan worden achterhaald.

Meent u rechten te kunnen doen gelden dan kunt u zich bij ons melden.
Dit kan via door het invullen van dit formulier.

Om dit PDF-bestand te bekijken en te printen, heeft u het programma Adobe Acrobat Reader nodig. Wanneer het niet lukt om dit bestand te openen, dan kunt u dit programma gratis downloaden van de site van Adobe (www.adobe.nl).

Na ondertekening kunt u dit formulier opsturen naar:

Erfgoed Leiden en Omstreken
Postbus 16113
2301GC Leiden

Mocht u hierover met ons in contact willen treden, stuurt u dan aub een e-mail naar : info@erfgoedleiden.nl